Jak vyuzit zcervenani holky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 04:07:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak vyuzit zcervenani holky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak vyuzit zcervenani holky  (Přečteno 5755 krát)
Arnold

Karma: 1
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 12. Červen 2007, 22:44:55 »

Vsiml jsem si,ze kdyz holkam zalichotim, tak obvykle nevi,jak reagovat, zcervenaji a nejakou dobu delaji zmatene pohyby, placaji nesmysly a celkove jsou trochu rozhozene, jak takove situace nejlepe vyuzit (zneuzit)?  dneska jsem oslovil neznamou holku ve vlaku, kdyz jsme se loucili,tak jsem zjistil,ze ma pritele,ale i presto se chovala po tom,co jsem ji zalichotil presne podle predpokladu -..
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Červen 2007, 12:54:16 »

Vsiml jsem si,ze kdyz holkam zalichotim, tak obvykle nevi,jak reagovat, zcervenaji a nejakou dobu delaji zmatene pohyby, placaji nesmysly a celkove jsou trochu rozhozene, jak takove situace nejlepe vyuzit (zneuzit)?  dneska jsem oslovil neznamou holku ve vlaku, kdyz jsme se loucili,tak jsem zjistil,ze ma pritele,ale i presto se chovala po tom,co jsem ji zalichotil presne podle predpokladu -..

No určitě bych na to zkusil navázat-udělat si z ní srandu, zlehčit to - něco tě napadne, podle kontextu. Mě teď nic konkrétního nenapadá, ale určitě jí trochu kvůli tomu poškádlit může fungovat.
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Červen 2007, 13:38:42 »

Pri svojom dievčati (19) som raz skúsil pokračovať v ospevovaní jej krásy až kým som ju nedohnal do stavu keď sa správala naozaj ako malé dievča (5 Smějící se ). Až tak sa hambila, že sa otáčala ku mne chrbtom so založenými rukami na tvári, vlnila sa na všetky strany a stále opakovala že mám prestať... samozrejme to nevyznelo z jej strany že su jej moje slová nepríjemné, ale vadilo jej, že sa tak hambí Úsměv Dievča bolo tak mimo, že som si s ňou mohol robiť pár minút čo len chcel Úsměv
Ale pri zoznamovaní by som to radšej neskúšal, ženy reagujú inak pri svojich chalanoch a inak pri "cudzích"... IMHO.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS