*Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.*

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:33:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.*
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.*  (Přečteno 34931 krát)
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« kdy: 23. Říjen 2015, 11:11:17 »

Zdravím, netuším zda je zde podobné téma nebo jestli jsem takové dokonce zakládal já sám. Nicméně. Zajímá mě, jak zařídit aby se do mě holka zamilovala. Jak vyvolat tolik kladných pocitů, aby jí mozek řekl "Toho chceš." Moje ex mě nechala s údajným důvodem, že se do mě nezamilovala. Jak mám udělat, aby se do mě holka zamilovala? Řekněme, že nějakou holku zaujmete a ona s Vámi jde na rande. Co tedy dělat na rande, aby ho chtěla s vámi zopakovat nebo vzbudit tolik pocitů, aby měla vyložený zájem?
Je tady někdo natolik zkušenej, aby mi řekl tohle tajemství? Díky.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Říjen 2015, 13:43:28 »

Bejt takovym člověkem, do kterýho jí stojí za to se zamilovat.  Mrkající
« Poslední změna: 26. Říjen 2015, 13:47:17 od Abruzzi » Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Říjen 2015, 01:02:11 »

Abruzzi, to je sice skvělá rada - dokonce asi jediná správná, ale nevim, jestli úplně pomůže, takhle bez kontextu.

Musíš
* být zajímavý
* dělat zajímavé věci
* umět o těch věcech povídat
* umět být občas tajmený
* umět si s ní hrát a nedat jí všechno zadarmo
* musíš ji umět škádlit, aby měla pocit, že tě nemá jistého
* musíš umět poznat, kdy potřebuje utěšit
* musíš umět poznat, kdy potřebuje být sama
* musí na tebe být spoleh (nebo ji musíš sbalit na to, že na tebe spoleh není - tj. nikdy nic nemá jisté a to je zábava, minimálně na čas)

A pak je z tebe ideální chlap Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Říjen 2015, 09:14:41 »

Av4
Tak to dělám. Ale většinou, holku musím přesvědčit, aby šla ke mě, proto, že když jí vezmu někam ven, na víno nebo tak, tak z toho zákonitě nic není. Nechápu to. Nikdy prostě. Snažím se flirtovat, pokus o líbání, doteky.. poslední dvě holky mi řekli, že na to jdu moc rychle. Jedna, že jí připadám jako vlk a ona jako králík a ta druhá, že jsem takovej moc přátelskej, že na ní dost sahám.
Nedávno jsem měl rande a dělal jsem uplnej opak, radši jsem vůbec nesahal a nakonec jsem se pokusil o polibek, a když naznačila, že ne, nepřesvědčoval jsem ani nic. Prostě jsme jí dal jen pusu na tvář a šel jsem pryč. Je to pár dnů, tak ted jí nebudu psát, abych jí jakoby začal trochu chybět. Případně počkám jestli napíše sama a vymyslí něco. Ale to už je trochu mimo téma.
Jinak, když je na první rande dostanu k sobě, tak už je to 99% něco víc než jenom žvanící schůzka.
Jinak nějaký praktický rady, jako každý druhý rande nosit kytky nebo tak? Šťastný
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Říjen 2015, 13:48:00 »

Kytky potěší, ale pro dnešní "mládež" je to poměrně staromódní. Na první rande jsem kytku párkrát nesl, to mě bylo okolo 18 let a už to nikdy nedělám. Úspěchu to vůbec nepomůže.
Měl bys být hlavně svůj a v pohodě.
Jeden kamarád praktikoval být hodně vtíravý, asi něco jako ty, když na to jdeš dost rychle. Občas se mu to vyplatilo, ale tam spíš záleží, na koho narazíš. Podle mě je důležitý se přizpůsobit té holce a jít na to tak akorát, což musíš vycítit. Některý holky od prvního rande očekávají už sex (potvrzeno od kamaráda), ale taky už jsem potkal pěknou asi 26 letou holku, která byla hodně ostýchavá a podle všeho snad i panna. Tak na takovou musíš zase hodně pomalu.
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Říjen 2015, 19:04:51 »

petanx: Máš pravdu, narazil jsem na hodně holek co šlo hned poprví na sex, ale to byly ty co jsem rovnou dostal k sobě Šťastný Jinak ty ostatní asi ne, ale já pořád kul železo dokud bylo žhavý, s tím, že by se na mě pak mohla vykašlat. Možná proto jsem na to šel tak rychle.
A byly to holky vždycky nad 20 let, podle mě ty nad 20 let už jsou vyřáděný a jdou na to pomaleji.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Říjen 2015, 20:59:27 »

Jinak teda postřeh z rande, teda rande to nebylo prej. Napřed mi psala, že jdeme na pokec, a že když se jí budu líbit, tak bude rande. Rande na můj vkus proběhlo celkem v pohodě, dělali jsme legraci, flirtovali, fakt jako dobrýýý.. nakonec sem jí doprovodil, chtěl jí dát pusu (cucačka) a ona řekla, že to nedělá, tak teda nastavila tvář. Řekl jsem ok a rozloučili jsme se. Když jsem dorazil domu, psal jsem jí jestli v poho dorazila, ona že jo.. a jestli i já. Řekl jsem že jo a už jsem nic nenapsal, ona jo, já neodepisoval. 3 dny bez psaní a pak jí píšu: Tak co? Stýská se ti po mě nebo jo? :3
ona: vůbec ne Mrkající
já: Tahle odpověd v nabídce není ! :PP Dáme opáčko?
ona: někdy určitě Mrkající (tyhle arogantní smajly dělá často)
já: (už lehce rozčarovanej co mi to píše za sračku, asi jsem neměl reagovat vůbec) V sobotu rande S jazykem
ona: žádný rande S jazykem
já: s líbačkou
ona: žádný takový S jazykem
já: já se tě ale neptám :3
(přečteno)

My se dost jako škádlíme, tak netušim jestli to "někdy určitě" myslela vážně, nebo mě chtěla jen "testovat" jak budu reagovat.
V opačném případě se mi asi opět podařilo nezaujmout. Jestli se na mě někdy budou vypisovat sázky u fortuny, jestli zaujmu na rande nebo ne, tak vsadte na mě. Budou z vás boháči.
« Poslední změna: 29. Říjen 2015, 21:14:13 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Říjen 2015, 21:44:09 »

Myslím, že v tý konverzaci na to jdeš moc agresivně, až arogantně. Nešel bych na to tak přímo, obzvlášť co se týče "s líbačkou" - je to hrozně "natvrdo" řečený, jako vlastně skoro všechno, co jsi napsal Šťastný Neznám ji, takže těžko říct, jak to myslela, ale byl bych opatrnější Úsměv
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Říjen 2015, 22:07:53 »

Já jí to psal, protože jsem jí škádlil. Vím že to nechtěla slyšet, ale schválně jsme to přeháněl až k tomu sebevědomýmu "Já se tě ale neptám :3". Trošku jsem chtěl ukázat dominanci. Aby si nemyslela, že kolem ní budu skákat jak si píská.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 31. Říjen 2015, 21:26:12 »

Tady není žádná rada, tak jsem jí znovu napsal. Je to třetí den a dnes jsme měli mít tu schůzku. Nenapsala ani čárku, tak jsem napsal já.
Ale upřímně už mě ta holka s tou svojí hrou začíná pěkně srát.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Listopad 2015, 15:41:38 »

Máš pár zásadních problémů: neumíš správně reagovat na situace, dobývat a vůbec ze situace nějak vytěžit. Nebudu vysvětlovat tak jen stručně, sám si najdi, co je tam špatně:
- na rande se nechce ani políbit a ty jí na příští schůzku navrhneš líbačku.
- 3 dny neodepisuje a ty se jí zeptáš, jestli jí chybíš...
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Listopad 2015, 18:10:49 »

Máš pár zásadních problémů: neumíš správně reagovat na situace, dobývat a vůbec ze situace nějak vytěžit. Nebudu vysvětlovat tak jen stručně, sám si najdi, co je tam špatně:
- na rande se nechce ani políbit a ty jí na příští schůzku navrhneš líbačku.
- 3 dny neodepisuje a ty se jí zeptáš, jestli jí chybíš...


A jak se mam naučit reagovat na situace. Hlavně jak mam dobývat, neumim to, to vím taky. A z jaký situace jsem měl co vytěžit? Moc jsem to nepochopil.
- tak zkoušim
- tak zkoušim, vždyt nejde o to co jí píšu, ale jak to píšu

tak mi porad konkrétně... tohle mi absolutně nic neřekne. To je jakobys mi řekl: "Jsi nahovno, nechod už nikdy na rande. Prostě na to nemáš."
« Poslední změna: 01. Listopad 2015, 18:14:05 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Listopad 2015, 21:27:59 »

Jinak to na co jsi petanxi narážel, tak to jsem jí jen škádlil, to nebylo myšleno vážně. Myslím, že jsem to tady psal. Kdyby to byla holka co znam měsíc, tak to nenapíšu, ale my se známe už 3 roky a píšeme si asi rok.
« Poslední změna: 01. Listopad 2015, 21:42:15 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 02. Listopad 2015, 03:11:56 »

Ja myslim, ze na to nejdes zle, jen jsou chvile, kdy musis ukazat, ze nejsi jen samej vtipek, ale ze ti na te holce zalezi a ze dokazes byt oporou. Navic nemusi byt na skodu se trochu otevrit. Ona se ti taky otevre, pokud povedes hovor spravne. A pak uz je to neco, jako by se pred tebou holka svlekla, uz vi, ze ti ukazala neco vic a musi o vas premyslet. Jdes do tech holek s tim, ze ti na nich zalezi? Opravdu chces vztah a jsi ochotny mu dat, co je treba? Podle toho, o co ti jde, podle toho jednej.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 02. Listopad 2015, 10:14:49 »

Ja myslim, ze na to nejdes zle, jen jsou chvile, kdy musis ukazat, ze nejsi jen samej vtipek, ale ze ti na te holce zalezi a ze dokazes byt oporou. Navic nemusi byt na skodu se trochu otevrit. Ona se ti taky otevre, pokud povedes hovor spravne. A pak uz je to neco, jako by se pred tebou holka svlekla, uz vi, ze ti ukazala neco vic a musi o vas premyslet. Jdes do tech holek s tim, ze ti na nich zalezi? Opravdu chces vztah a jsi ochotny mu dat, co je treba? Podle toho, o co ti jde, podle toho jednej.
Taky si nemyslím, že by to bylo špatný, já musím být odlišný od ostatních kluků. Ta holka je trochu arogantní, dá si na plochu "Kdo chce se mnou ven?" a odpoví jí 5 kluků a ona jednoho po druhým vyfakuje. Takže nějakej zájem bych extra projevovat neměl. Jinak spadnu do kolonky těch 1000 needykluků. Před tím randem jsem jí napsal, že chci aby bylo super.. a ona odpověděla "Vážně?" Což mě celkem udivilo, ona je dost taková ledová. Tak jí to asi trochu polichotilo nebo to spíš chtěla slyšet, aby byla žádoucí. Jinak občas jsem i vážnej, ale já se pořád snažím jí bavit a zajímat - na druhou stranu je fakt, že bych měl být víc sám sebou. Jenže, když jsem sám sebou, jsem nudnej.
Jak se mám otevřít?
No vždycky, když jsem do těch holek šel s tím, že mi na ních záleží, tak těžkej faking. Když do těch holek jdu jen kvůli sexu, tak mam alespon nějakej úspěch. Jakmile do toho jdu s vidinou vztahu, tak je to konec. Asi mám u toho jiný vzorec chování, který se holkám nezamlouvá - jsem víc gentleman a tak. Nebo vydávám odpuzující feromony, těžko říct. Ale ty holky mě dokážou přesvědčit nebo přinutit k tomu, abych o ně měl vyšší zájem než jen to jedno.
Na týhle holce mi celkem záleží, protože si píšeme dost dlouho, na druhou stranu jsem poučenej, že když mi na nějaký holce záleží, tak mě pošle do háje nebo (a pošle mě do háje), tak se z toho vzpamatovávám fakt dlouho a je mi to líto, protože jsem lehce labilní = citlivej. Ale naučil jsem se city potlačovat a být víc chlapskej, ale je to pro mě těžký.
Přijde mi, že mě pořád testuje, zkouší jak na co budu reagovat a ted mi připadá, že ode mě očekává těžkej zájem, protože jsme měli 1. rande chce vidět jak moc na mě zapůsobila. A když ten zájem projevím, tak spadnu do těch needy kluků. Ale taky to může být jen moje domněnka. Začnu nad tím přemýšlet a tím se dostávám pod tlak, dostávám se do svýho citlivýho stavu "Co mam ted dělat?" a to ve mě evokuje dělat chyby a nemyslet uplně racionálně.
Příklad: Vím, že ted jí nesmím napsat alespon 3 dny, jenže mě to tak žere, že jí zítra stejně napíšu něco vtipnýho, aby mi odepsala. A 10 sekund na to si to vyčítam.
Podle mě nejčastěji zadaní a nejvíc holek mají kluci co mají nižší iq a moc nemyslí, protože je to nenutí dělat chyby a vítězí primitivní instinkt, se kterým se každý rodí.
Všiml jsem si, že čím dýl jí nepíšu, tím častěji je na fb, možná je to náhoda. Po tom co jsem jí psal ty věci co jsem zde uvedl, jsem jí dal 3 dny, paradoxně 3tí den jsme měli mít to mnou iniciativně stanovený rande, čekal jsme že napíše, ale nanapsala, prostě soutěž kdo má pevnější nervy. Tak jsem jí večer napsal já, žádný vyčítání prostě pohoda: "Máš pěkně velký zpoždění, mladá dámo, jsem zvědavej jak to napravíš :PP" (děsně se mi líbí Fez ze seriálu Zlatá sedmdesátá a ten používá ten střelenej výraz "Mladá dámo")
Ona mi na to odepsala: "Zpozdeni?" (prostě dělala blbou)
Já: No, vcera jsme meli mit schuzku :3 A dokonce rande, protoze pokec uz jsme meli a rikala jsi, ze kdyz se ti budu libit, tak pak rande.. To je zasadni poruseni smlouvy.. no :3 (tím "kdyz se ti budu líbit" jsem jí chtěl nenápadně postrčit k tomu jak to celý vidí, jestli napíše "no ale mě se nelíbíš" nebo něco jinýho)
No neodepsala nic, podle mě to prokoukla. Takže ted už psát nebudu at si to srovná v hlavě a ozve se sama, myslím, že jsem jí tím dostatečně dal najevo, že o ní zájem a o další rande s ní mám. A taky mě to s ní už začíná unavovat.
Přijde mi, že namlouvání si holek v dnešní době je těžkej psychologickej boj. A dost mě vyčerpává. Kort ted na podzim, kdy se tělo vzpamatovává z léta a vydává moc energie na umírající podzimní období.
Přemýšlel jsem nad tím, jak to asi bylo třeba před 20ti lety, když nebyl facebook, instagram a další věci, internet v ČR používalo tak maximálně 100 lidí. To holkám nikdo nelajkoval fotky a pravděpodobně vítězilo to, kdo víc zalichotil, ten vyhrál. Dneska je to naopak, protože lichotí každej a vyhrává ten kdo nato nejvíc sere. Úsměv Můj postřeh.
« Poslední změna: 02. Listopad 2015, 10:31:25 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 02. Listopad 2015, 16:49:50 »

Podle mě to není obecně až tak složitý, co se týče těch holek - způsob komunikace kterej teď popisuješ mi taky nepřijde nějak odstračující. Co se týče vzorců chování, máš pravdu, že dnes to je jiný než dřív, ale s tím nic nenaděláš, vyvíjí se všechno. Já sám pociťuju rozdíl v tom, jak na holky působím, když do nich jdu s cílem "něco z toho může být" a naopak když si řeknu "ty se mi nezamlouváš" nebo když je holka zadaná... Ony to prostě vycítí, maj na to takovej ten svůj instinkt. (Když si ji někde v podvědomí nesnažím představit nahou a beru ji prostě jen jako jednu z davu, automaticky se k ní tak chovám -> ona necítí žádný napětí a ta konverzace (ve který se pak můžu začít snažit zaujmout) se vede úplně v jiným, nekřečovitým a pohodovým duchu). Všechno je to o tom, jak to sám vnímáš a hrotíš. Možná ti teda pomůže podobnej přístup - nic nečekej, měj vlastní záliby a přijde to samo.

Co do týhle holky, myslím, že o tebe prostě nemá zájem.
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 03. Listopad 2015, 11:13:32 »

Podle mě to není obecně až tak složitý, co se týče těch holek - způsob komunikace kterej teď popisuješ mi taky nepřijde nějak odstračující. Co se týče vzorců chování, máš pravdu, že dnes to je jiný než dřív, ale s tím nic nenaděláš, vyvíjí se všechno. Já sám pociťuju rozdíl v tom, jak na holky působím, když do nich jdu s cílem "něco z toho může být" a naopak když si řeknu "ty se mi nezamlouváš" nebo když je holka zadaná... Ony to prostě vycítí, maj na to takovej ten svůj instinkt. (Když si ji někde v podvědomí nesnažím představit nahou a beru ji prostě jen jako jednu z davu, automaticky se k ní tak chovám -> ona necítí žádný napětí a ta konverzace (ve který se pak můžu začít snažit zaujmout) se vede úplně v jiným, nekřečovitým a pohodovým duchu). Všechno je to o tom, jak to sám vnímáš a hrotíš. Možná ti teda pomůže podobnej přístup - nic nečekej, měj vlastní záliby a přijde to samo.

Co do týhle holky, myslím, že o tebe prostě nemá zájem.
Hm, psát už jí nebudu, věřím, že zájem jsem projevil dostatečně a projevování dalšího už by bylo kontraproduktivní. Já mám každou komunikaci nekřečovitou a nenucenou, právě díky tomu vtipu mám s těma holkama vždycky o čem mluvit a rozvíjet rozhovor. Na ulici se seznamuju snad už od 20ti nebo 21. Takže nějaká nervozita z komunikace u mě už není, a když tak minimální, že to sám nepocituju. Navíc jsem zvyklý komunikovat s lidma každý den v rámci obchodování, takže i moje komunikace je na hodně dobré úrovni.
Když se podívám na holky kolem sebe, tak jsem schopnej chodit skoro s každou, protože mi připadají i na rande dost fajn, tak moc nechápu jaká měřítka mají holky, že jim já fajn nepřijdu. Nevypadám zle, vtipnej taky jsem... ta minulá mi vyčetla, že jí moc otlapkávám, a že jsem hr. U téhle jsem takový nebyl a snažil jsem se držet vzadu. A zase nic.
Tak já už fakt netušim, možná bych měl jít k doktoru, jestli nevyzařuju nějaký španý feromony. Když jsem byl s kámošem venku, řekl mi, že jsem uplně v pohodě. Takže byhc vyzařoval nějakou negativní energii, tím to taky není.
Jestli jsi pražák, tak se můžem sejít a dát třeba pivko a pokecat Mrkající
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Listopad 2015, 11:48:59 »

Ale já ti dávám konstruktivní kritiku, ze které se máš poučit. Ne tě shodit, to mě špatně chápeš. Moje rada by měla znít: nedělej to tak, jak tohle děláš. Mám v tom teď trochu zmatek, ale nevypadalo to, že bys tuhle holku znal nějak dlouho. Pokud jo, tak bych ji ani tak nezval na rande. Pro některý holky je to takový divný, rande zní, že z toho máš nějaký očekávání, což nechtějí. Chtějí jít prostě ven, ale zároveň chtějí, aby se bavily a to očekávání mají, jen to nesmí vyznít hned.

Máš pár zásadních problémů: neumíš správně reagovat na situace, dobývat a vůbec ze situace nějak vytěžit. Nebudu vysvětlovat tak jen stručně, sám si najdi, co je tam špatně:
- na rande se nechce ani políbit a ty jí na příští schůzku navrhneš líbačku.
- 3 dny neodepisuje a ty se jí zeptáš, jestli jí chybíš...


A jak se mam naučit reagovat na situace. Hlavně jak mam dobývat, neumim to, to vím taky. A z jaký situace jsem měl co vytěžit? Moc jsem to nepochopil.
- tak zkoušim
- tak zkoušim, vždyt nejde o to co jí píšu, ale jak to píšu

tak mi porad konkrétně... tohle mi absolutně nic neřekne. To je jakobys mi řekl: "Jsi nahovno, nechod už nikdy na rande. Prostě na to nemáš."
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Listopad 2015, 10:08:10 »

Ale já ti dávám konstruktivní kritiku, ze které se máš poučit. Ne tě shodit, to mě špatně chápeš. Moje rada by měla znít: nedělej to tak, jak tohle děláš. Mám v tom teď trochu zmatek, ale nevypadalo to, že bys tuhle holku znal nějak dlouho. Pokud jo, tak bych ji ani tak nezval na rande. Pro některý holky je to takový divný, rande zní, že z toho máš nějaký očekávání, což nechtějí. Chtějí jít prostě ven, ale zároveň chtějí, aby se bavily a to očekávání mají, jen to nesmí vyznít hned.

Máš pár zásadních problémů: neumíš správně reagovat na situace, dobývat a vůbec ze situace nějak vytěžit. Nebudu vysvětlovat tak jen stručně, sám si najdi, co je tam špatně:
- na rande se nechce ani políbit a ty jí na příští schůzku navrhneš líbačku.
- 3 dny neodepisuje a ty se jí zeptáš, jestli jí chybíš...
Známe se už x let, sice jen po netu a ted jsme byly na první schůzce, ale jinak se známe dlouho. Pokud máš konstruktivní kritiku, tak je to naprosto v pořádku, ale já potřebuju konkrétně vědět: V jakém případě neumím správně reagovat a jak bych měl reagovat? Jak bych měl dobývat? A jak těžit ze situací?... a to s tou líbačkou a jestli jí chybím bylo cíleně myšlený. Na tomhle drzím principu mam založenou celou hru. Prostě zkouším co řekne a testuju, jak na tom jsem. Už se mi totiž mockrát stalo, že s tím holky souhlasily a braly to jako hotovou věc, a já už na rande věděl, co všechno si můžu dovolit a kam zajít.

Ještě mě napadlo. Že bych jí mohl víc tahat ven, neříkat rande a takový, ale hrát její hru a být s ní víc času, protože čím víc času se mnou stráví, tím víc se mnou bude chtít být. Je to jakási lidská přirozenost, ale nejsem si jistý, že platí za každých okolností. Když teroristi unesou člověka a ten s nimi nějakou dobu je, pak ho propustí, tak se tomu člověku po těch teroristech dokonce stýská. Takže touhle psychologickou technikou bych to mohl brát. Možná s tím tady už má někdo zkušenost, tak prosím o vyjádření Úsměv

Zatím to probíhá tak, že jsem jí nenapsal. Je zvyklá, že jí píšu za 3 dny, dnes je to 5. den co nepíšu. Tak by jí už mohlo napadnout, že to nehrotím a mohla by se o něco pokusit, ale tak růžově to nevidím. Pokud se neozve, zítra jí napíšu a pokusím se o to co jsem napsal výše, s tím, že to bude podle ní - neříkat rande a nepřemýšlet o tom, jako o něčem víc.
« Poslední změna: 06. Listopad 2015, 10:14:09 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Listopad 2015, 16:39:08 »

Vím, že rady od holek neuznáváš  S jazykem jen bych chtěla říct, že nejsou všechny holky stejné a některé na větu "Zítra jdem na rande a já tě tam budu líbat." můžou reagovat souhlasem, jinou to vyděsí a stáhne se...
Stejně jako jedna s tebou půjde na prvním rande do bytu, pro jinou je to příliš brzo i na třetím.
Ale po roce bys měl být schopný poznat který typ to je  Úsměv
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Listopad 2015, 20:16:33 »

Vím, že rady od holek neuznáváš  S jazykem jen bych chtěla říct, že nejsou všechny holky stejné a některé na větu "Zítra jdem na rande a já tě tam budu líbat." můžou reagovat souhlasem, jinou to vyděsí a stáhne se...
Stejně jako jedna s tebou půjde na prvním rande do bytu, pro jinou je to příliš brzo i na třetím.
Ale po roce bys měl být schopný poznat který typ to je  Úsměv
Hele, zpátky do druhý řady, holko ! S jazykem Já vím, že nejsou stejné. A já stejně chci holky co jsou drzý a neberou všechno vážně. No ona je dost namyšlená, tak těžko říct, jestli dělá jenom drahoty nebo je fakt upjatější. Ale jednou když jsme jí to napsal s randem a líbačkou, tak řekla, že přeskakuju, že musíme popořadě.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 08. Listopad 2015, 11:41:23 »

Ta holka je hrozná manipulantka, hraje se mnou takovou tu debilní hru, že chce, abych se nějak znemožnil, abych projevil svojí slabost pro ní. Vždycky byla taková ledová a pak mi třeba po 6 dnech nepsaní napsala: Tak už jsi to vzdal? a já: "Jsem fajn vtipnej a pěknej kluk, nemám za potřebí se někomu vnucovat. Úsměv" A najednou obrátila, občas z ní vypadlo: "Tak kdy za mnou konečně přijedeš?" nebo "Stejně se asi neuvidíme. Nejsi schopnej přijet." nebo "Žádná líbačka, přeskakuješ, musíme popořadě." Takže jsem měl takovou tu jistotu, že o mě zájem projevuje.
Ale ted po rande řeším tohle. Přijde mi, že zase se mnou hraje hru, jak na mě zapůsobila a jestli se kvůli ní zbláznim, jestli jí budu pořád psát a říkat jí jak je skvělá a at se mnou půjde zase na rande a takový. Přijde mi, že mě ted zkouší, jestli jsem padl do její pasti. Připadam si jako pokusnej králík, kterej musí projevit vůli a nedát jí to zadarmo. A začíná mě to na ní dost odrazovat, na druhou stranu je děsně hezká a na rande byla i fajn.
Jinak třeba ty holky odrazuju tím, jak se oblíkám. Na rande zásadně chodím v tomhle oblečení: https://www.youtube.com/watch?v=_oyP0QHjty8 černý sako, černý tílko, černý džíny a společenský boty.

Čerstvé info:
Po 6ti dnech jsem jí napsal:
To "někdy určite" jsi myslela vážně nebo jsi mě jenom škádlila? :PP
ona: Co myslíš?
já: Že jsi mě škádlila S jazykem
ona: Ne ja myslim co jsem presne rikala
já: Tak si to vyroluj :PP
ona: joo
To ne to sem myslela vazne
já: Já jenom, abych v tom měl jasno.. znamená to teda, že už se neuvidíme? Úsměv
*tohle si zatím nepřečetla nebo neodepisuje, tak nepíšu ani já*

Co si o tom myslíte?
« Poslední změna: 08. Listopad 2015, 11:45:33 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Listopad 2015, 19:12:13 »

No tak to skončilo větou: "Můžeme spolu ven třeba jako kamarádi." ...pak jsem s ní začal diskutovat a zjistil jsem klasický "Nejsi můj typ" a když jsem se zeptal jakej typ teda jsem a snažil se dopátrat toho co by na mě mohlo být blbý, tak si mě odebrala z přátel. Šťastný

Tak já už fakt nevim. Asi je to osud nebo co. Prostě nikoho nemam mít, mam bejt celej život sám, třeba je to trest za něco co jsem udělal v minulým životě.
« Poslední změna: 08. Listopad 2015, 19:16:42 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 09. Listopad 2015, 00:33:17 »

Podle me nejlepsi pristup je, kdyz mas chut zeny poznavat, milovat se s nima a zajimas se o ne... sam moc dobre ale zaroven vis, ze se nemuzes naplno odevzdat a byt trochu nedostupny.

Proto nejsnadneji ziskas holku, kterou treba puvodne na vztah nechces, ale ktera ti ucaruje, az ji zacnes poznavat. Jdes na to dobre, jen mi prijde, ze jsi moc brzo az moc citlivej a treba z tebe pak zensky necitej takovou oporu, jakou podle nich v tobe maji mit.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 09. Listopad 2015, 09:39:17 »

Podle me nejlepsi pristup je, kdyz mas chut zeny poznavat, milovat se s nima a zajimas se o ne... sam moc dobre ale zaroven vis, ze se nemuzes naplno odevzdat a byt trochu nedostupny.

Proto nejsnadneji ziskas holku, kterou treba puvodne na vztah nechces, ale ktera ti ucaruje, az ji zacnes poznavat. Jdes na to dobre, jen mi prijde, ze jsi moc brzo az moc citlivej a treba z tebe pak zensky necitej takovou oporu, jakou podle nich v tobe maji mit.

Já právě ty city najevo vůbec nedávám. Spíš si ze všeho dělám legraci. Po tom rande jsem jí jen napsal, jestli v poho dorazila, abych byl trochu milej. No a pak 3 dny jsem jí nenapsal ani čárku, po 3 dnech jsem napsal, ona mi něco odepsala asi o tom, že "někdy určitě", tak jsem rozjel tu dominantnější metodu "v sobou rande" "s líbačkou" atd. Na to mi nic nenapsala ve finále a pak jsem jí napsal až po 6ti dnech. Takže nemyslím si, že bych dával najevo svoji dostupnost. Maximálně v tom sexu, ale taky to mohla brát jako škádlení, že si z ní dělám legraci. Na tom rande jsem tak dominantní nebyl, spíš jsem to nechával na ní (na minulých rande mi řekly holky, že jsem dost hr), tak jsem to bral volně s tím, že už to snad konečně vyjde. To s tím líbáním už jsem psal, a ani jsem jí nepřemlouval, prostě jsem netlačil na pilu a nechal jsem tomu volný průběh.
Včera mi napsala to s tím kamarádstvím a friendzone je pro mě jako rudej hadr na oči. Tam jsem to pokazil celý. Vyloženě jsem se jí vysmál s tím, že na kamarády si fakt hrát nebudeme. A at je ke mě upřímná, že já k ní jsem taky. At mi řekne, jestli se se mnou chce dál scházet a poznávat se se mnou nebo ne. Prostě už jsem chtěl mít jasno. No ona začala s tím, že to jinak než na kamarádství nevidí, a že nejsem její typ. Kámoška mi řekla, at se jí zeptam. Tak jsem v tom začal rejpat "A co jsem teda za typ?" "Co bych měl splnovat, abych byl dle tvých standartů". Pořád opakovala jak robot "nejsi můj typ". Prostě jsem se chtěl dopátrat toho co je špatně, abych to jindy mohl napravit. No výsledek byl, že mi napsala "proboha nikdy ses mi nelibil ale uz to trvalo moc dlouho, myslela sem si ze das pkoj kdyz s ebou pujdu ven stačí", nicméně si to do základů protiřečí s tím co mi předtím psala. A taky to je uplně nesmyslný. Proč by se mnou chodila ven, když jsem se jí nelíbil? Když jsem otravoval, proč si mě neodebrala a neblokla? Když chtěla abych jí dal pokoj, tak proč mě tahala ven? Proč mi psala, at za ní konečně přijedu? Netušim proč mi ten nesmysl napsala... no začal jsem s ní o tom diskutovat, dozvěděl jsem se, že jsem magor a idiot a už si mě dala pryč. Takže nevím jestli se celou dobu falešně přetvařovala nebo na mě včera prostě chtěla bejt hnusná, abych to přestal řešit.
Chodil jsem ven s jedním ze zdejších uživatelů a řekl mi, že jsem naprosto v pohodě. A prej to říká naprosto upřímně. Včera jsem se byl večer projít po nápavce a bylo mi do breku. Prostě zoufalost. Pořád dokola. Já nevim jestli to takhle mam jenom já, ale přijde mi, že ostatním klukům stačí 1 rande a je to. Stačí jim potkat se s jednou holkou a už s ní chodí.
Už mi prostě připadá, že je to něčím daný, že jsem třeba udělal něco špatnýho a tohle je můj trest. Třeba jsem v minulým životě měl holek moc, podváděl jsem je a ted za to v tomhle životě pikám.
« Poslední změna: 09. Listopad 2015, 10:03:04 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS