Jak z bezva holky udělat po problémech opět kamarádku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 14:48:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak z bezva holky udělat po problémech opět kamarádku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak z bezva holky udělat po problémech opět kamarádku  (Přečteno 7471 krát)
Miguel

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 06. Duben 2008, 23:04:10 »

Zdravím, rozhodl jsem se s vámi podělit o jeden můj příběh. Bude to asi trochu delší, protože začnu od začátku, tak doufám že to bude dávat trochu smysl.

V září jsem nastoupil na univerzitu a na jednom z oborových srazů v hospodě jsem potkal jednu moc super slečnu. Další den už jsem s ní seděl na přednášce a večer si sehnal ICQ a prakticky se do ni zamiloval. No a od listopadu do vánoc to bylo super. Vídali jsme se na spoustě akcích(některé třeba jen ve čtyřech) prakticky každý týden, na fakultě skoro každý den. Psali jsme si o všem možným aspoň 4x týdně na ICQ(většinou jednou já, pak ona atd.) Vždycky jsem byl hrozně šťastný, když mi napsala nebo když jsem byl s ní na akci. JENOMŽE, tady končí všechno veselé a přichází doba temna:p Postupně jsem ji já vůl začal dávat najevo, že k ni cítím něco víc. Většinou jen omylem. Třeba když jsem napsal, že mě mrzelo že nepřišla do hospody atd. Pak přišli Vánoce a poslední super akce. Ve čtyřech jsme byli v jedné hospůdce, já ji dal dárek k vánocům, opili jsme se a tak jako to skončilo v pohodě. Ona pak odjela na svátky domů(cca 30km) a potom do zahraničí. A já přišel na to jak moc mi chybí. To jsem ji v podstatě napsal v SMS. A to byla první velká chyba. Druhá přišla hned potom jak se vrátila a já ji chtěl někam pozvat, protože už jsem to fakt nemohl vydržet. Ale napsala mi, že to asi každý vidíme jinak. Řekl jsem si ok, nevadí, spokojím se i s tím jaký to bylo dosud a budeme kamarádi. Ale to jsem se sakra zmýlil. Celý další týden už mi nenapsala. Tak jsem ji napsal já, že i přesto co k ni cítím chci být její kamarád a aby to zůstalo jak před vánoci. Ona jakože jo, v pohodě, že se nic nestalo. Jenomže přesto to bylo stále ve stejných kolejích. Jednou za 3-4 dny jsem ji napsal jak se má atd, prohodili jsme pár slov a konec. Na konci zkouškového jsme seděli v hospodě a tam se jakože hodně měla k jednomu spolužákovi. Ona jich teda moc nemá, má spoustu kamarádek, ale kluci co se s náma často vídá jsme jen 3. A ona se jako tak k němu měla no. A na mě asi něco bylo vidět, tak mi ráno došla SMS že ho má fakt ráda. Večer pak na ICQ proběhla zatím naše nejkonfliktnější debata. Ale já ji nic nevyčítal, opět jsem zdůraznil že chci být kamarád, ale připustil jsem že ten lyžák(právě bohužel zrovna my 3 jsme měli jet spolu na lyžák) bude pro me hrozný, jestli mě stále bude takto ignorovat. Napsala mi, že má kamarádů dost. Já ji napsal jestli se na mě zlobí. Ona že ne na mě, ale na to co dělám. A to byl konec. Pak jsme se viděli na jednom srazu ve čtyřech(ona s ním a kamarád), který taky skončil neslavně(mým úprkem bez rozloučení, když se na ulici muchlali a já to nevydržel…ano vím, takhle se kamarád nechová). Opět jsme ji napsal, že se omlouvám. A opět mi odepsala, že je to v pohodě, že si stejně na nic nepamatuje. Přišel lyžák…kalili jsme, lyžovali. Jenže do posledního dne i přesto že jsme se vídali prakticky 12h denně jsme spolu prohodili sotva pár slov. Mluvil jsem i s její nejlepší kamarádkou v noci a ta mi řekla, že jsem udělal chybu, že jsem ji řekl svoje city. Že na to prý není. Ale když spolu mluvili, tak mě prý jmenovala mezi kamarády. Předposledního den jsem si to šel s ní vyříkat, proč si spolu nepovídáme a ona mi na to pála, že ji nenapadá o čem si se mnou povídat. Ale jak skončil rozhovor, šli jsme si sednou k baru a tam si celkem dlouho povídali a pak už ten zbytek lyžáku byl naprosto v pohodě mezi námi. Od té doby se to začalo zase zlepšovat. Na narozky jsem ji dal celkem pěkné dárky, Pozval jsem ji na panáka a řekl ji, že je pro mě nejlepší kamarádka a ona že je taky ráda že je to mezi námi zase v pohodě.
Už jsme prakticky v současnosti. Je to sice mezi námi v pohodě, ale není to tak jak bych si to představoval. Píšu stále jen já přes ICQ. Ona mi jen tak cca. 1x týdně, což se nedá s tím co bylo předtím srovnat. A připadám si jako kdybych ji vyslýchal. Jak se má, co dělá atd. Jednou mi napsala v pondělí ráno sama od sebe, jak jsem se měl o víkendu a já z toho měl druhé vánoce Současná situace je taková, že se rozešla tento týden s tím spolužákem a podle mě se vrátí k bývalýmu kterého miluje, ale on se s ní v září rozešel protože ji prý nemiluje. Ale to je mi prakticky jedno.
1)   chci být kamarád
2)   když byla s tím spolužákem, tak to bolelo, když jsem je viděl spolu s námi na akci. To už teď nehrozí
Nechápu jednu věc. V lednu mi posílá SMS, jak moc ho má ráda. Ona je ta iniciativní v jejich vztahu a pak mi kamarádka řekne, že ji řekla že ho nemiluje. Ta stejná kamarádka mi teď poradila, že ji mám přestat psát, což už praktikuju, tak uvidíme. Ale myslím si, že to ani nepostřehne

O co mi jde. Chci být její dobrý kamarád, chci aby byla šťastná a taky se s ní dělit o její starosti atd. Ona to všechno ví, ale podle mě je chyba v tom, že si myslí, že mi jde pořád o víc. Ale tak to není. Pochopil jsem že u ni nemám se vztahem šanci, ale prostě ji mám stále stejně moc rád a jsem s ní šťastný i jako kamarád. Jenomže tahle situace jaká je mě děsně užírá a trápím se. Ani nemůžu myslet na školu. Navíc když to všechno půjde se školou podle plánu, tak se budeme vídat další 3 roky jako teď.
Nevím jak dál, v reálu je to v pohodě, bavíme se, zajdem na panáka, ale jinak je to stále špatně. Řekl bych střídavě oblačno až zataženo. Z její strany nevidím moc iniciativu mít mě za něco víc než spolužáka až na nějaké vyjímky ale těch je poskrovnu. A přitom jsme toho už tolik zažili.
Nedávno jsem byl vlakem u ní v práci s dvěma kamarády, organizuji školní akce podle toho jak má čas, organizuji dvoudenní překvapení(cesta na Slovensko s jejími kamarády a zaplatím ji bungy jumping) až se vrátí v září z USA(za měsíc tam poletí), dávám do toho nemalé finanční prostředky. Protože mi na ni moc záleží a je to holka, kterou chci znát do konce života jako kamarádku. Uritě znáte. Ale prostě se mi nedaří. Věřím, ale že to ted ještě měsíc dokopu a po USA ji to dokážu jak mě na ni záleží a jak to s ní myslím. Nebo já už jinak nevím…poslední měsíc se snažím působit jako kamarád, snažím se být veselý, dávám jí to najevo o co mi jde. Ale odezva stále žádná. Přitom by mi stačilo aby mi napsal 2-3x týdně, vedla se mnou normální rozhovor(tzn zajímala by se taky jak se mám třeba já) a i koneckonců v reálu byla trochu přívětivější. Před vánoci neměla problém na mě kamarádsky při hovoru šáhnout, teď už to dělám jen já

Já nevím, podle mě jsem neudělal zas až tak moc chyb. To že jsem to na ni zkusil si nevyčítám, to bych si spíš vyčítal kdybych to nezkusil. Spíš mě mrzí ten rozhovor co jsem s ní vedl, když jsem se dozvěděl jak to myslí s tím spolužákem. Ale všechno jsme si 100x na ICQ vyříkali, ovšem je to stále takové šedé. Tedy otázka….co mám udělat, aby byla se mnou zas tak veselá a komunikativní jako dřív??? Úsměv
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Duben 2008, 00:40:27 »

Á máme tady další reprezentativní příklad přehnané fixace
http://www.qark.net/clanek/prehnana-fixace?slovo=přehnaná%20fixace

Chlape, vzpamatuj se! Píšeš co chceš ty, ale vůbec tě nezajímá co chce ona. Z toho co píšeš mě připadá, že tě bere jen jako jednoho z mnoha kámošů, který ale začíná být v poslední době "poněkud otravný".
Promiň, ale kolik procent holek asi hledá nějakého kamaráda mužského pohlaví který se stará o to, jak jsi psal: "aby byla šťastná a taky se s ní dělit o její starosti atd"? A ještě se pleteš do jejich vztahů z jinými kluky. To je přece její věc, do toho nemáš co mluvit.

Ona není hloupá, ona moc dobře ví, že ti jde o něco více, ale prostě nemá zájem. Tak to pochop. Přestaň si nalhávat, že ti jde jen o to s ní kamarádit. Když se ti líbila před tím, líbí se ti i teď. Chceš s ní trávit hodně času, protože se naivně domníváš, že pak na tebe změní názor.

Píšeš, jak ti vadí, že na tebe "kamarádsky nešáhne", ale ve skutečnosti tě jen štve, že třeba právě teď "ošahává" někoho jiného v posteli.

Moc jsem nepochopil, co myslíš tou cestou na Slovensko, ale podle mě je to nesmysl. A co ten bungee jumping? Proč jí ho chceš platit? To si chceš kupovat její přízeň penězi?

Nech ji žít spokojeně její život a přestaň se do něho plést. Přestaň s ní komunikovat, protože o to evidentně moc nestojí.

Začni hledat holku jinde.
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Duben 2008, 09:21:48 »

máš to marný chlape, nemá o tebe od začátku zajem, jsi pro ni akorat otrava
ze jsi udelal nekde chybu? asi ne, od zacatku te nebrala jako potencialniho partnera

proc vyhazujes penize za darky pro ni? proc porad tak dolejzas? nema to cenu,  po takovem chovani te vnimai jako jeste vetsiho zoufalce
chces byt jeji kamarad? co si to SAKRA nalhavas, priznej sam sobe,ze ti jde prece o neco uplne jineho, zamer svou energii jinam


vykasli se na ni, hledej jinde
Zaznamenáno
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Duben 2008, 10:20:54 »

clovece, tohle je zoufalost, vykasli se na to a zapomen na ni, radsi se ji i vyhybej, aspon zezacatku, treba za par let se tomuhle zasmejete  Smějící se   jinak chybu jsi udelal podle me odzacatku, proc jsi na ni neco nezkusil drive a nechal at te bere jako kamarada, pak uz bylo pozde, ona se zakoukala do nekoho jineho atd.??
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Duben 2008, 10:53:14 »

Holky ustojí lecos... alkoholika, finančního zkrachovalce, šmudlu, někdy i feťáka nebo despotu, dobrodruha, co je celkem ignoruje, metrosexuála, co má rád jen sám sebe... ale ne přehnaně fixovaný týpky. Ty jsou jim jen pro smích a někdy už i na obtíž. Představ si, kdyby za tebou dolejzala nějaká holka, která by hrozně stála o tvojí přízeň a tobě by byla úplně volná a svojí vlezlostí už i celkem nesympatická. Šel by sis skočit na gumě, kdyby ti "jen tak" zaplatila výlet? Asi by ti to bylo blbý ne?
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Duben 2008, 13:05:10 »

Jsi majetnický až hrůza .
Chceš s ní být kamarád , ale kladeš si podmínky jako - kolikrát týdně ti má napsat , že se má zajímat o tvůj život , kamarádsky se tě dotýkat  Projel jsem to copak skutečné kamarádství má nějaké jasně dané pravidla ? Nemá . Ty nechceš být její kamarád , jen jsi neunesl svou prohru , kterou sis od začátku až do konce zavinil sám a chceš ji mít jen na blízku a pod dohledem , protože ve skrytu duše doufáš , že ona tě lépe pozná odhalí tvou "krásnou" duši a bezhlavě se do sebe zamiluje a to se kamaráde nestane . Nech ji na pokoji , nevyzvídej od jejich kamarádek , protože co chceš slyšet nikdy neuslyšíš , přestaň ji konečně obtěžovat , zapomeň na ni . Je konec .
A napříště už tyhle kraviny NIKDY nedělej , protože to , že ty někoho chceš neznamená , že dotyčná je povinna chtít tebe .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Duben 2008, 13:35:29 »

Ne, ty nechceš být jen kamarád, ačkoliv o tom sám sebe přesvědčuješ. Poue kamarád bys chtěl být v tom případě, že bys měl možnost s ní chodit a ty bys přesto odmítl.
Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Duben 2008, 14:28:55 »

Sice už ti nakydali hodně hnoje, ale víc názorú víc pravda, že...
Kašli na ni. Ta kamarádka dobře radí, abys ji nechal. Na starání si pořiď morče nebo rybičky. Holka tohle starání moc nevydrží. Jeden můj bejvalej to projel proto, že mi pořád organizoval život ve jménu dobra. Musela jsem koukat na pořady, co on vybral, abych si zvyšovala znalosti, jíst v restauracích, který byly na úrovni, používat teflonový pánve konkrétní značky atd. Když jsem chtěla jít pěšky někam obyčejně na pivo, museli jsme jít oklikou, protože někde v lese byl důležitej pomníček... Jako on to myslel dobře, chtěl, abych měla krásnej bohatej život, nejlepší, co mi on mohl vymyslet, ale já jsem byla se svým průměrem celkem spokojená, že.
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Duben 2008, 16:14:21 »

Marti: problem u tebe byl asi spis v komunikaci, nejak nechapu,ze by te nutil,do neceho,co bys nechtela..   a pokud vim, holky vetsinou oceni,kdyz se kluk stara o to,aby spolecne chvile byly zajimavejsi a pestrejsi..  stereotyp vztahy zabiji..
Zaznamenáno
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Duben 2008, 18:00:48 »

Brnator: ale nesmi to s tim staranim prehanet, to taky neni dvakrat dobre a po nejake dobe to prinejmensim omrzi, v tom horsim pripade te to zacne neskutecne stvat...
Miguel:ty ji mas rad, ona tebe ne... tak se s tim smir... pokud bys chtel byt jen kamarad, tak bys ji alespon chvilku nechal vydechnout a netlacil tak neskutecne na pilu s tim psanim a jestli to tak muzu rict, tak "otravovanim" ji... jinak proc bys ji mel neco zarizovat a kupovat?? pokud bude chtit jit jako kamaradka, tak pujde a neni problem, aby si to zaplatila, ale takto si bude pripadat, ze si ji chces koupi a jeste vic poklesnes v jejich ocich...
Zaznamenáno
Miguel

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Duben 2008, 22:08:46 »

Ok, už jsem se vzpamatoval. Nechám tomu volný průběh...díky za názory
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Duben 2008, 13:11:04 »

Vymaž ji ze života. To je nejlepší co pro sebe můžeš udělat.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Duben 2008, 19:00:53 »

Wau dali jste mu to pěkně. Někdy to je asi potřeba a člověk půjde do sebe. Tak chlape hlavu vzhůru a časem si s nějakou třeba padnete do oka. Jinak bohužel taky souhlasím s ostatníma.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 11. Duben 2008, 19:38:44 »

takze povim ti to jednoduse....MAS TO PROHRATY....jakmile se zacnes do holky moc starat je to v P*** protoze holky nenavidej prehnanou iniciativu....to znamena ze i kdyz si spravil chybu ty ses se nemel omlouvat za kazdou blbost  Mlčím Mlčím to pak holka ma pocit ze mluvi s nejakym psychicky nevyrovnanym clovekem...dale...neudelal si mylsim chybu az po tu dobu kdy si to prehnal s tim psanim na ICQ _ to je strasny....nejlepsi je osobni kontakt ( i kdyz v tvem pripade asi ani tohle )...holka potrebuje aby byla dobyvana ale neznasi PREHNANOU FIXACI...!!!! ja tohle dobre znam taky sem delal tohle a taky sem si lhal ze to jen jako kamaraad....to je blbost jakmile se ti holka libi a ty ji furt potkavas nemuze to z tebe vyprchat ... to chce jen cas musis proste na ni zapomenout ... sam si psal ze bys chtel aby byla stasna ale ver mi ze tohle ji nici.... Podivený Podivený  ja to dohnal do takoveho konce ze holka jakmile me potkala nebo spatrila jeji nalada se zmenila z vesele a uvolnene na strnutou co zase bude a ja to tak vycejtil ze to bylo blby pro mne tak jako pro ni ....proste kdyz jsme spolu v mistnosti tak zabava nebude bud bude dumat ona nebo ja...a ver mi ze to je hrozny tak to nenech dohnat az sem... Řekni to mé ruce Řekni to mé ruce
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS