Jak zabudnut

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 11:51:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak zabudnut
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak zabudnut  (Přečteno 18560 krát)
maťo

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« kdy: 24. Leden 2008, 16:45:28 »

Uz dlho sa mi paci jedna baba ktora je z nizsieho rocnika .Zdravime sa ,piseme si spolu ,usmievame sa na seba ked sa vidime ale ked jej poslem sms s obsahom: kedy si najde cas aby sme isli von,, tak mi vzdy odpise ,,neviem:)" . Neviem jak to mam brat . Ci je to odmietnutie alebo co a tiez neviem ci mam na nu skusit zabudnut alebo skusat dalej . prosiiiiiiiiiim pomooooooooooooc  Smutný
« Poslední změna: 24. Leden 2008, 16:49:56 od maťo » Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Leden 2008, 16:56:43 »

tak radsi rychlo zabudni, lebo to "neviem Úsměv" je totiz poriadne "nie" a "nikdy" Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
maťo

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Leden 2008, 17:00:15 »

no ale to je naozaj tazke lebo myslim ze sa mi este ziadna tak moc nelubila ako ona...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Leden 2008, 18:46:32 »

Neboj, to tak bude vždycky Mrkající

A BTW: Vyplň si věk v profilu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
maťo

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Leden 2008, 19:36:38 »

Neboj, to tak bude vždycky Mrkající

A BTW: Vyplň si věk v profilu Úsměv
snaad to prezijem ,dufam ze robim dobre ked chcem na nu zabudnut..
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Leden 2008, 19:55:29 »

Jistě, že ano Mrkající Až to bude ta pravá, tak tohle vůbec řešit nebudeš Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
maťo

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Leden 2008, 20:03:55 »

Jistě, že ano Mrkající Až to bude ta pravá, tak tohle vůbec řešit nebudeš Mrkající
OK diky moc:) budem snazit . snad to prejde:)
Zaznamenáno
Mario007
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Leden 2008, 22:00:07 »

Neboj, ono sa stale najde dalsia...ono to prejde
Zaznamenáno
Newman

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Otrokovice
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Leden 2008, 01:54:47 »

Když ti holka řekne "nevím" nebo "uvidíme", tak myslí jedno velké NE, to je normální. Zapomeň, krásných holek po světě běhá hodně  Úsměv
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 25. Leden 2008, 11:24:03 »

Na tohle je jediná možnost, a sice že by sis u ní nějakým způsobem zvýšil atraktivitu.....třeba kdyby tě viděla jak se kolem tebe motá spousta holek, jak se s tebou smějou atd. Ale to je složitej proces a nejde to ze dne na den. Pak by si možná začala pokládat otázku: "Něco na něm asi je....." a začla by o tobě přemýšlet a měl bys možná šanci (když vyloučím že k tobě nemá fyzickej odpor). Protože kdy se holky do někoho zamilujou??? Když o něm přemýšlí:-)
Zaznamenáno
maťo

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 25. Leden 2008, 15:25:08 »

najlepsie asi bude ked ju dostanem z hlavy a zabudnem na nu  Andílek
Zaznamenáno
Sordidus



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 25. Leden 2008, 15:44:52 »

na zapomenuti me vzdycky nejvic pomohl vymysl nejake nove cinnosti .. v lete sem diky tomu zacal chodit na nuda plaz a jezdit na koleckovych bruslich. chce to neco noveho pri cem na ni nebude myslet a pokladat si zbytecne otazky ("co a jak spatne, a co kdybych .. ")
Zaznamenáno

i am jack's wasted life
maťo

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Leden 2008, 16:27:07 »

na zapomenuti me vzdycky nejvic pomohl vymysl nejake nove cinnosti .. v lete sem diky tomu zacal chodit na nuda plaz a jezdit na koleckovych bruslich. chce to neco noveho pri cem na ni nebude myslet a pokladat si zbytecne otazky ("co a jak spatne, a co kdybych .. ")
hlavne tie otazky poznam teraz velmi dobre .stale mi to vrta v hlave
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 25. Leden 2008, 16:34:42 »

Citace
na zapomenuti me vzdycky nejvic pomohl vymysl nejake nove cinnosti .. v lete sem diky tomu zacal chodit na nuda plaz a jezdit na koleckovych bruslich. chce to neco noveho pri cem na ni nebude myslet a pokladat si zbytecne otazky ("co a jak spatne, a co kdybych .. ")

tak ta nuda pláž mě dostala....tam by mě asi nikdo nedostal....ale každej má jiný gusto Šťastný a věřím že se tam dobře zapomíná S jazykem
Zaznamenáno
redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Leden 2008, 21:26:19 »

A vy jste tady všichni odborníci na chování 16ti letých slečen?
Druhá varianta je, že je stydlivá a bojí se pozvání přijmout, vlastně ani neví, co chce, neví jestli je na to připravená. Pokud se na tebe usmívá, tak bych to za ztracené nepovažovala. Pokud není moc sebevědomá, není si jistá sama sebou a třeba ani moc nevěří, že bys s ní chtěl něco mít. A jak probíhá to dopisování? Je v něm vstřícná? Kdyby tě tak odmítala, tak by si asi dopisovat nechtěla.
Nemyslím, že bys to měl vzdávat a zapomínat, pokud si věci nevyjasníte. A psát můžete o čemkoliv, postupně se dostat k tomu podstatnému.
Tohle je můj názor vyplývající ze vzpomínek na to, jaká jsem byla, když mi bylo 16.
Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
Mario007
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Leden 2008, 22:55:05 »

No ja neviem, aj keby sa slecna bala a hanbila povedal by som ze to viac menej strata case. Lebo ono uz som zazil aj situacie ze som dostal kosom lebo slecna sa prilis hanbila a nechcela si nic zacinat...ale zase kazda situacia je ina...
Zaznamenáno
maťo

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 26. Leden 2008, 15:46:22 »

A vy jste tady všichni odborníci na chování 16ti letých slečen?
Druhá varianta je, že je stydlivá a bojí se pozvání přijmout, vlastně ani neví, co chce, neví jestli je na to připravená. Pokud se na tebe usmívá, tak bych to za ztracené nepovažovala. Pokud není moc sebevědomá, není si jistá sama sebou a třeba ani moc nevěří, že bys s ní chtěl něco mít. A jak probíhá to dopisování? Je v něm vstřícná? Kdyby tě tak odmítala, tak by si asi dopisovat nechtěla.
Nemyslím, že bys to měl vzdávat a zapomínat, pokud si věci nevyjasníte. A psát můžete o čemkoliv, postupně se dostat k tomu podstatnému.
Tohle je můj názor vyplývající ze vzpomínek na to, jaká jsem byla, když mi bylo 16.
Praveze ked si piseme tak je uplne v pohode ,stale smajlikov dava, skoro v kazdej odpovedi. Ale uz ma fakt nenapada jak sa mam k tomu dopracovat aby isla so mnou von alebo aby som jej povedal ze sa mi lubi
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Leden 2008, 18:26:52 »

Citace
Praveze ked si piseme tak je uplne v pohode ,stale smajlikov dava, skoro v kazdej odpovedi.

tak tohle nic neznamená, rok jsem prožíval to samý a dělal si naděje. Taky samý smajlíci atd., ale pozvat se nikam nenechala.....
Zaznamenáno
maťo

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Leden 2008, 20:22:03 »

Citace
Praveze ked si piseme tak je uplne v pohode ,stale smajlikov dava, skoro v kazdej odpovedi.

tak tohle nic neznamená, rok jsem prožíval to samý a dělal si naděje. Taky samý smajlíci atd., ale pozvat se nikam nenechala.....
hmmm .ja by som jej chcel aspon povedat ze sa mi moc lubi ale neviem ci to mam spravit
Zaznamenáno
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 26. Leden 2008, 20:26:09 »

No tak já osobně bych ještě neztrácel naději. Nemůžeš vědět co se jí honí v hlavě. A když ti pořád odepisuje já nevím tak už ji nepiš a zajdi si za ní osobně tak ti předpokládám neřekne nevím a když tak odpověď bude asi snazší s ní dostat normálním rozhovorem než 150SMSkama. Akorát bych si dal bacha jestli na ní budeš tlačit s odpovědí ať ti neřekne ne.
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
Baron Prášil

Karma: 1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 26. Leden 2008, 20:37:07 »

     Ahoj,

 páč už taky nejsem žádnej mladík a 16 mi není  Šokovaný tak se ti pokusím dát jasnou a rychlou radu. Vlastně ji už znáš. Ano, pověz jí o svých citech, a že si ti líbí. Čím déle to budeš odkládat, tím méně si budeš sám sebou jistý, že to dokážeš. Navíc existují jen 2 odpovědi a je dobré se na ně připravit. Seber odvahu a držím palce ať ti to vyjde.
Zaznamenáno
maťo

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 26. Leden 2008, 20:59:03 »

     Ahoj,

 páč už taky nejsem žádnej mladík a 16 mi není  Šokovaný tak se ti pokusím dát jasnou a rychlou radu. Vlastně ji už znáš. Ano, pověz jí o svých citech, a že si ti líbí. Čím déle to budeš odkládat, tím méně si budeš sám sebou jistý, že to dokážeš. Navíc existují jen 2 odpovědi a je dobré se na ně připravit. Seber odvahu a držím palce ať ti to vyjde.
asi to tak spravim ,ale este musim porozmyslat jak jej to mam povedat
Zaznamenáno
Mario007
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Leden 2008, 21:08:57 »

Ked v tom chces mat jasno tak ju proste niekam pozvi osobne, lebo cez smsky ale icq to fakt nejde...napriklad ono mohla prave riesit nieco s rodicami ked si jej akurat napisal a fakt na to nemala cas...
Zaznamenáno
maťo

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 26. Leden 2008, 21:12:40 »

Ked v tom chces mat jasno tak ju proste niekam pozvi osobne, lebo cez smsky ale icq to fakt nejde...napriklad ono mohla prave riesit nieco s rodicami ked si jej akurat napisal a fakt na to nemala cas...
len problem je v tom ze ju nejak nemozem dostat von
Zaznamenáno
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 26. Leden 2008, 21:18:51 »

No tak si psal že se sní potkáváš asi někde na chodbě ve škole jak jsem pocohpil, tak jak ji tam zase uvidíš tak za ní zajdi zeptejse jestli půjde stebou odpoledne večer o víkendu to je jedno (no spíš asi bych zvolil pátek nebo víkend neboť hodně lidí s velkou zálibou používá výmluvu že se musí učit) někam ven na procházku a tam ji můžeš zdělit co kní cítíš.
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS