Jak zabudnut

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 10:10:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak zabudnut
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak zabudnut  (Přečteno 18540 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 26. Leden 2008, 21:42:10 »

Citace
len problem je v tom ze ju nejak nemozem dostat von

dám ti radu: kašli na ní
vím, že to nechceš slyšet a že chceš slyšet že je nějaká naděje, ale.....
já tu psal podobnou věc minulej rok, taky že holku nemůžu vytáhnout někam ven, že má samý výmluvy (přitom po netu si se mnou psala, smajlíky, vtípky, psala mi jako první)
a víš jak to dopadlo? taky jsem jí napsal co k ní cítím, pak si od ní dal půlrok pauzu a zkusil to znovu, nic!!! Prostě teď už vím, že když holce řekneš co k ní cítíš (a ona o tebe jako o "chlapa" moc zájem nemá), tak ti akorát řekne že jí je to líto a bude ti říkat ař zůstaneš takovej jakej jsi atd., ale nezmění názor...
ona už nejspíš ví, že ty ji chceš (tudíž už jsi snaživec a ztrácíš na zajímavosti) a pokud už jsi párkrát zkusi ji někam vytáhnout a nešla, tak to prostě zabal!!! Přijde jiná...
Zaznamenáno
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 26. Leden 2008, 23:14:30 »

Henry
Možná máš sice pravdu že mu to nevyjde, ale nemůžeš to vědět. Být tebou to alespon zkusím. Jak při každém malém náznaku odmítání to vzdá tak to asi nikam nepovede u žádné. (A navíc je to Slovenka ne Češka třeba je to tam jinčí  Šťastný)
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 27. Leden 2008, 13:04:22 »

já to myslím tak, aby to vzdal v případě že ho odmítá už delší dobu Řekni to mé ruce
Zaznamenáno
maťo

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 27. Leden 2008, 15:03:14 »

Citace
len problem je v tom ze ju nejak nemozem dostat von

dám ti radu: kašli na ní
vím, že to nechceš slyšet a že chceš slyšet že je nějaká naděje, ale.....
já tu psal podobnou věc minulej rok, taky že holku nemůžu vytáhnout někam ven, že má samý výmluvy (přitom po netu si se mnou psala, smajlíky, vtípky, psala mi jako první)
a víš jak to dopadlo? taky jsem jí napsal co k ní cítím, pak si od ní dal půlrok pauzu a zkusil to znovu, nic!!! Prostě teď už vím, že když holce řekneš co k ní cítíš (a ona o tebe jako o "chlapa" moc zájem nemá), tak ti akorát řekne že jí je to líto a bude ti říkat ař zůstaneš takovej jakej jsi atd., ale nezmění názor...
ona už nejspíš ví, že ty ji chceš (tudíž už jsi snaživec a ztrácíš na zajímavosti) a pokud už jsi párkrát zkusi ji někam vytáhnout a nešla, tak to prostě zabal!!! Přijde jiná...
mas pravdu .keby ze sa jej lubim tak by sme uz davno isli spolu von a vtierku zo seba robit nebudem .kaslem na nu .sak dojdu ine Nápad
Zaznamenáno
redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 28. Leden 2008, 15:18:45 »

Nevzdávej to! Tak se nikdy nedozvíš, jak to dooprvdy bylo, tedy pokud ti na tom záleží. Já myslím, že to, že se ti líbí, jí můžeš i napsat, uvidíš, jak bude reagovat. Ale o citech bych nemluvila, zdá se mi to předčasné, protože pokud ona nebude ve svých myšlenkách o tobě tak daleko jako ty, tak to spíš pokazíš.
Nebo co zkusit nějaké vydírání. Napsat jí, že se ti moc líbí, a proto žes měl zájem se s ní sejít, ale když ona nechce, tak že už na ní nebudeš naléhat. Pokud by tohle nezabralo, tak to asi opravdu nemá cenu.
Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 28. Leden 2008, 17:19:42 »

Citace
Nevzdávej to! Tak se nikdy nedozvíš, jak to dooprvdy bylo, tedy pokud ti na tom záleží. Já myslím, že to, že se ti líbí, jí můžeš i napsat, uvidíš, jak bude reagovat. Ale o citech bych nemluvila, zdá se mi to předčasné, protože pokud ona nebude ve svých myšlenkách o tobě tak daleko jako ty, tak to spíš pokazíš.
Nebo co zkusit nějaké vydírání. Napsat jí, že se ti moc líbí, a proto žes měl zájem se s ní sejít, ale když ona nechce, tak že už na ní nebudeš naléhat. Pokud by tohle nezabralo, tak to asi opravdu nemá cenu.

já nevím, ale proč takovéto postupy???
Psal že se mu jí nedaří dostat ven (tudíž už se o to asi několikrát pokoušel). A jestli ta holka není blbá, tak pozná, že když se jí kluk snaží opakovaně někam pozvat, nebo se  s ní projít nebo cokoliv jinýho, tak že se mu asi líbí a má o ní zájem. A pokud řekne, že ona nechce, tak ten zájem ona nemá....
Zaznamenáno
maťo

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 28. Leden 2008, 19:10:57 »

Nevzdávej to! Tak se nikdy nedozvíš, jak to dooprvdy bylo, tedy pokud ti na tom záleží. Já myslím, že to, že se ti líbí, jí můžeš i napsat, uvidíš, jak bude reagovat. Ale o citech bych nemluvila, zdá se mi to předčasné, protože pokud ona nebude ve svých myšlenkách o tobě tak daleko jako ty, tak to spíš pokazíš.
Nebo co zkusit nějaké vydírání. Napsat jí, že se ti moc líbí, a proto žes měl zájem se s ní sejít, ale když ona nechce, tak že už na ní nebudeš naléhat. Pokud by tohle nezabralo, tak to asi opravdu nemá cenu.
myslim ze to nema zmysel . vcera som sa jej uz definitivne posledny krat pisall ci nejde von a furt ta ista odpoved ,,neviem ,, a ked som jej napisal ze taku odpoved nepoznam tak zacala rychlo zahovarat ze inac ako sa mam a tak . myslim ze to nema zmysel .
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 28. Leden 2008, 23:49:02 »

Rozhodně ne Úsměv I když taky možnost, že je špatně, že se ptáš. Zeptat se a navrhnout neni to samý. Ale po tolika pokusech, je to skoro jedno Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
maťo

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 29. Leden 2008, 21:01:28 »

Nevzdávej to! Tak se nikdy nedozvíš, jak to dooprvdy bylo, tedy pokud ti na tom záleží. Já myslím, že to, že se ti líbí, jí můžeš i napsat, uvidíš, jak bude reagovat. Ale o citech bych nemluvila, zdá se mi to předčasné, protože pokud ona nebude ve svých myšlenkách o tobě tak daleko jako ty, tak to spíš pokazíš.
Nebo co zkusit nějaké vydírání. Napsat jí, že se ti moc líbí, a proto žes měl zájem se s ní sejít, ale když ona nechce, tak že už na ní nebudeš naléhat. Pokud by tohle nezabralo, tak to asi opravdu nemá cenu.
uz som jej to dneska napisal ,ale nemalo to cenu. povedala ze ma bere ako kamarada .Ale aj tak dakujem vsetkym ktory mi odpisali Mrkající
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 30. Leden 2008, 21:48:21 »

Teď už spíš jenom pro spestření - Je velké umění ve správnou dobu zahodit flintu do žita  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 30. Leden 2008, 22:52:47 »

No jo ale kdo to má poznat viděl jsem i situace kdy bych řek že už to vážně nemá cenu a ono to vyšlo a byli spolu štastní až do smrtí Šťastný no to jsme možná trochu přehnal ale prostě to vyšlo, ale zase jsem vyděl i situace jo tak to je na 100% a ono to jaksi nevyšlo Mrkající Kdo to pozná kdy je fak konec kdy to nemá cenu to je opravdový borec a jestli tu nějaký takový je tak ať se ozve. Eh?
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS