jak zachránit 3-letý vztah

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:09:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak zachránit 3-letý vztah
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: jak zachránit 3-letý vztah  (Přečteno 8943 krát)
Smith

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« kdy: 16. Srpen 2010, 21:58:42 »

Zdravim všechny věrné čtenáře forum.qark.net. Žádám vás o radu jak dál, protože sám nevím co stím.
Chodím s úžasnou holkou. Jsme spolu 3 roky z toho poslední 4 měsíce bydlíme spolu. Oběma je nám 25. Ona je vztahu ta zkušenejší a to asi je ten kámen úrazu, protože můj je to první opravdu vážný vztah. Ona se brzo vdávala a v 22 v postatě kvůli mě se rozvedla (prý jsem byl ta poslení kapka v končícím vztahu). S jejím bývalým bydlela, už prej i uvažovali o dítěti, hypotéce, ale on jí začal zahejbat.Tak se rozešli....Já jsem se s ní seznámil na jednom koncertě a od společného kamaráda jsem se dozvěděl, že se jí líbím....atd.....Začali jsme spolu chodit. Jak už jsem psal moje to byla první zkušenost. Občas jsem měl takový pocit, že se mnou jedná jak se svým synem,ale nevěnoval jsem tomu pozornost.
Během toho 3-letého vztahu jsme překonali spousty překážek. Všechny problémy jsme vždy vyřešili. I když jsem potřeboval občas pořádně nakopnout,ale i ona taky dělali chyby, tak vše bylo ok než jsme začali bydlet spolu.
O té doby náš vztah upadá.Jde to směrem od zamilovanosti až do dneška, kdy ten stupeň našeho vztahu neumím popsat. Na začátku společného bydlení jsme minimálně 1x týdně řešili jestli spolu být či ne. Já jsem do té doby nikdy sám s někým nebydlel, takže jsem musel postupně na sobě pracovat. Byl jsem zhýčkanej z domova....
Myslel jsem, že se ten vztah začne zlepšovat, ale ejhle. Jelikož jsem student VŠ musel jsem se připravovat na zkoušky. Dost jsem to hrotil jsem v posledním ročníku. Vůbec nikam jsem těměř měsíc nechodil. Byl jsem doslova zavřenej doma 24 hodin denně. Ona chodila do práce a občas se svojí nejlepší kamarádkou někam vyrazili.
Za poslední 3 týdny náš vztah dost ochladl.Ona začala čím dál víc času trávit s kamarádkou a jejím přítelem. Měl jsem pocit, že se s někým schází. Pořád psala sms. Každou chvíli něco vytukávala na mobilu. Měli jsme spolu jet na festival, myslel jsem, že se tam zase sblížíme, ale to mi nakonec odřekla. Prej by se tam se mnou jen nudila a že spolu stejně nikam nechodíme, takmi to ani nemůže vadit.
Po dlouhej debatě proč nechce jet zní vypadlo, že by chtěla pauzu. Bylo nám jasný, že je to jako rozchod, ale zatím jsme byli spolu. Já se začal opravdu snažit. Měl jsem pocit, že za to můžu jen já - kytky,romatické včeře, dopisy,sms.Ale nic pořád jsem cítil ten její odstup.   
Nedalo mi to. Nikdy jsem to neudělal, respektujeme si navzájem svouje soukromí,ale vlezl jsem jí do telefonu.Tam jsem si přečetl několik sms a zjistil jsem, že jsem měl pravdu.
Dala se dohromady s bratrancem přítele její kamarádky. Nebyli to doslova milostný sms,ale takový ty oťukávací. Z toho mi bylo jasný, že nevěrná mi nebyla, ale moc k tomu asi nechybí. Nechtěl jsem na to hned vlítnout a vyčíst jí to, protože by se to asi otočilo proti mě, když jsem jí vlez do telefonu. Udržel jsem to v sobě, ale byl jsem jak opařenej.
Opět jsme se spolu bavili o nás dvou a dopadlo to tak, že jsem se narychlo odstěhoval. Po 4dnech jsem si musel pro nějaký věci. Čekal jsem dost strohý jednání,ale byl pravý opak.
Párkrát mě pohladila a já jí taky. Nebylo to přímo. Spíše jako když máš na triku nějaký smítko a ty ho chces sundat...Byl jsem z toho trošku překvapenej.
Zkusil jsem jí večer napsat jestli se sejdem (Chtěl jsem zkusit qarkovo metodu na obnovu vztahu). Sešli jsme se. Spolu jsme si pobrečeli.Myslel jsem, že mám vyhráno, když mě 2 dny potom pozvala na oběd a pak dokonce i na byt,abych tam přespal.
Povídali jsme si o našem vztahu, ale prej se dostala do fáze kdy neví. Prý mě má ráda, ale neví jestli miluje....Řekl jsem jí, že jí dam čas.Aby na to přišla sama....Bohužel jsem zjistil, že si pořád píše stím frajerem (zjistil jsem, že je o 10let starší než ona).Tak jsem jí to ted vpálil.
Naznačil jsem jí, že mě má jako do rezervy. Když jí to nevyjde u frajera má přeci mě. A když jí to vyjde, tak jsme přeci od sebe a nebudu se moc divit proč odešla. Takle jsem to na ní vybalil. Ona koukala jako puk,ale pak mi řekla, že nečekala, že udělam takovou scénu.Řekla mi, že si sním píše o různých věcech i o našem vztahu, ale že to neni o tom, že by snim chrápala nebo tak. Omluvil jsem se. Stále mi opakuje, že neví co má dělat. Uvědomuje si co jsme spolu prožili, ale teď neví jak dál. Je jí z toho smutno a prej by dala cokoliv za to, aby to bylo jako před naším společným bydlením.
Já jí stále miluju, ale cítím jak mi uniká mezi prsty. Co stím dál?
 

Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Srpen 2010, 22:50:30 »

přeju ti, aby to nebylo jako jsem to měl já.... tvrdila, že si s ním jen píše, až se do něj zamilovala a pak šla z bytu.

ona hledá jiného a ty se jí omlouváš.... to je asi trochu divný.

je to těžký, ale pokud se teď nezachováš jako chlap, už k tomu nebudeš mít příležitost.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Srpen 2010, 19:36:08 »

Šel jsi na to dobře, zlomil jsi její nezájem tím, že jsi se odstěhoval. Tím, že jsi jen do zálohy bych dál pokračoval. Prostě se jí nedávej zadarmo, nějak to rozsekni, že buď přestane to vypisování a její cílený nezájem (že by se s tebou nudila na koncertě), nebo se rozejdeš.

Bohužel je to risk. Je to něco jako stát na kopci v bouřce a povodni. Buď tě šlahne blesk, nebo se utopíš...a nebo budeš někde mezi a podaří se to.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Srpen 2010, 20:07:45 »

Nejsem sice v oblasti dlouhodobých vztahů odborník (!), ale třeba jí chybí nějaká věc, kterou měla předtím než si se nastěhoval.
Může v tom být cokoliv- málo romatických večerů, málo sexu, málo experimentů s cestovánim (cokoliv...) Možná je v tom stereotyp a ten
chlap, co ti do ní dělá, je víc hravější, flirtuje s ní apod..Ne, nechci tě nasrat, jen si myslim, že ty jí to asi neposkytuješ (nebo ne v takové míře jako to chce).

Máš tři možnosti: 1.) zkusit se chovat jako před tím než si se nastěhoval => být aktivnější, dobrodružnější, vymyslet nějakej parádní výlet  apod.
                          2.) nechat jí být....alespoň na pár týdnů.
                          3.) sehnat si nějakou holku jako návnadu a otestovat její žárlivost


Vim, že to zní jednoduše ale v praxi je to horší.  Ukaž jí kdo je ten chlap. Jestli ale už do toho vztahu nechceš investovat, je načase nechat jí jít.
Držim ti palce
« Poslední změna: 17. Srpen 2010, 20:13:20 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Srpen 2010, 20:19:31 »

Podle mého se to nezlepší tím, že se budeš víc BEZPODMÍNEČNĚ snažit. Takhle to nefuguje. Je zmatená proto, že si není jistá, jestli tě miluje. Rozumově má pocit, že ano (proto ty věci, které jsou očividné nepomohou), ale pocitově má pocit, že ne. Proto s ní nejvíc pohne, když zjistí, že víš spoustu věcí, které nikdo jiný neví. Může to být cokoli od toho, že se bojí bouřky, má ráda tulipány, etc. A pokud uděláš nějaké romantické gesto, které souvisí s tímhle tak to pohne.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Smith

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Srpen 2010, 05:12:19 »

Ahoj
včera jsme se sešli a povídali jsme si. Stále neví, jak dál. Mluvili jsme o tom, jak jsem jí to vyčetl stím druhým. Prý to nebylo zas až tak nevinné psaní, ale z její strany jo (koukal jsem na ní a snažil jsem se něco odečíst z toho jak to řekla) ,ale neřikala to moc přesvědčivě.

Barzini de Tutto:
1) Zkoušel jsem ten výlet již minulý týden, ale řekla mi že nechce jet.
2) Myslím, že to bude asi nejlepší řešení. Pár týdnů se vůbec nevidět.
3) Tohle jí prý vadí nejvíc. Že si někoho najdu a ona bude sama

Řekla mi, že chce být sama, že to tak cítí, ale zároveň být úplně sama nedokáže.

Chci udělat jednu věc, kerá mě bude hodně bolet. Chci jí říct, že se sní rozcházím.Chci, aby pochopila, že to dělám kvůli ní. Řeknu jí to tak, že jí miluju, ale vím, kdy je konec a nechci jí trápit a ani sebe.

Co si otom myslíte?

Jiná cesta z toho asi nevede.

Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Srpen 2010, 11:49:07 »

Tiež som s LTR skončil po 3 rokoch, takže k tomu možno mám čo povedať. Jeden zo zlomových momentov ktoré som vtedy mohol ovplivniť, čo si pamätám, bolo že sa cítila že sme "ako starí manželia" (imho bullshit, mala dostatok pozornosti, ale toto povedala práve v momente keď sme sedeli v kine, ja som pozeral film a ju to nebavilo, tak sa na mňa začala válať, lenže ja som chcel ten radšej ten film Šťastný).

Čo tým ale chcem povedať, že nehladiac na to, že som jej potom tú pozornosť kompenzoval inokedy, začali sme sa k tomuto vracať atď., čo bolo úplne zbytočné, pretože nadobudla pocit, že vždy riešime len problémy vo vzťahu. Preto ti odporúčam stretávať sa s ňou (pokiaľ to je možné), byť s ňou a správať sa ako by sa nič nestalo. Tým, že jej zavoláš, stretnete sa a začnete riešiť váš vzťah vždy dostaneš len to že "Nevie". Preto spoločný čas venuj aktivitám a o tom probléme by som nediskutoval. Tým ju len podporuješ v tom aby mala v hlave bordel, namiesto toho aby si ukázal, že si ten stabilnejší z dvojice.

Diskutovať o tom, čo ti vo vzťahu vadí je OK, ale len pokiaľ ste práve na vrchu sínusoidy, inak ťa to ťahá dole... Super!
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Smith

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Srpen 2010, 16:13:13 »

Od mého odstěhování jsme se již párkrát sešli i jsem u ní přespal. Chvílema jsem cítil, že mám navrh a může to dopadnout dobře, ale na facebooku jsem zjistil, že ten pan dotyčný byl pouze na o víkendu mimo republiku.
Několikrát mi psala jak se nudí, jestli stím něco hodlám udělat. Já jako ten největší trouba přijel (asi jsem to neměl dělat) a mluvili jsme spolu jen tak,ale jak došlo na vztah hned začla brečet. Uklidnil jsem jí a chtěl jsem odjet,ale chtěla abych zůstal.

Nejhorší na tom všem je ten pocit, že je s někým jiným.Že je někdo ským je raděj.

Když jsme spolu mluvil,i bylo to o tom, že budem sami.Protože ona i já by jsme to asi nerozdejchali a museli by jsme ten vztah úplně ukončit.
Vše to začlo tím, že si musíme od sebe oddechnout a po 1-2 měsících by jsme to zkusili znova.Nechtěli jsme to ukončit hned.... Ale, že hned půjde za někým jiným jsem opravdu nečekal.

Co stím? Asi se rozejít. Příde mi, že jen čeká než to udělam já.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Srpen 2010, 21:19:20 »

Vidim to bledě...rozhodně varianta číslo dvě (jak jsem ti psal).
Nech jí být, pokud tě chce na víkendy, bere tě jenom jako nějaký "štěňátko" , kterýmu chce dát na hlavu obojek.
Nejvtipnější na tom všem je to, že už nějakýho chlapa. To je ta nejdrzejší věc, bez urážky zažil sem to taky. Takže můj názor? Rozejdi se s ní po dobrým a pomalinku se
začni stýkat s novýma babama (kamarádkama) a randi. Hlavně se snaž na to dívat reálně a ne citama... (Vim je to těžký, ale s odstupem se jedná nejlépe).

Rozhodni se, jak chceš. Je to na tobě. Držim ti palce Smithe.
Zaznamenáno
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Srpen 2010, 08:10:09 »

Hojda. Jak to tak vidim, nejlepsi by bylo se rozejit. Urcite... S vycuranosti zenskejm vlastni se schazi a pomalu zamilovava do jinyho borce a na tebe hraje divadylko jak ji mrzi ze to mezi vama neklape. Nevim proc zensky potrebujou za kazdou cenu zadni vratka. Je to nechutny Podivený Psal si i do meho vlakna tak vis, ze sme to meli dost podobny. Ja zjistil ze do ni dela borec a urovnat jsem to zkusil jen jednou. Pak sem to bral co nejvic rozumem a netahal do toho city. Je to straaaasne tezky, ale da se to.
Mrzi me co prozivas a o to vic, ze to moc dobre znam taky a vim jak se asi citis. Bud chlap, rozejdi se s ni a uz se nevracej. To hlavne ne. Po trech mesicich po rozchodu se chtela bejvalka vratit, ale nechtel sem o tom ani slyset.
Zaznamenáno

Smith

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 11. Říjen 2010, 20:40:50 »

omlouvám se za chyba v pravopise v předchozí zprávě. bylo to hodně na rychlo, ale ted jsem trochu opravil a něco připsal na co jsem si vzpomněl.

Zdravim po necelé 2 měsiční odmlce,
nebudu to raději dlouho rozepisovat ale i přesto předpokládam, že si vyslechnu spoustu kritiky...Na druhou stranu jen do mě, zavařil jsem si to sám.
Jak už asi tušíte z první věty, opět jsem to toho nějak spad a cítím se snad stejně, jako kdybych psal teprve ten první článek...Po celou dobu jsem se snažil na ní zapomenout - stýkam se s kamarády,chodíme do hospy,disco...zbalit novou holku se mi nedařilo (nebudu si tu hrát na svatouška a prásknu to nasebe) a tak došlo na sex s holkama lehčích mravů, protože jsem prostě chtěl bejvalou definitivně dostat z hlavy co nejdřív.
Co se ale stalo...místo toho,abych požádal o pomoc místní komunitu,jsem to chtěl vyřešit podle sebe.Myslel jsem, že na to mám.
Moje ex mě kontaktovala, asi po měsíci jako první (později jsem se dozvěděl, že po mě opravdu někoho měla, ale vykašlala se na něj - prej to byl idiot). Potřebovala zoufale pomoct s autem. Já jsem se chtěl ukázat, jako chlap, a vše jsem zařídil. Bylo mi to i blbý jí poslat do háje. Já to bral jako pomoc v nouzi a nic víc,ale tím to znova začalo.
Začala mě normálně balit...Psala mi sms, začala mi volat,zvala na akce...A já začal přemýšlet o tom, že se něco pohlo a podleh jsem tomu. Nabyl jsem dojmu, že se může ten vztah vrátit a že se dá na něj navázet....ne na samym místě, kde skončil,ale když to hodně přeženu prožíval jsem to jako úplně na začátku a asi po týdnu, jsme se spolu spali.
Po té noci, jsem ale vycítil, že se něco zadrhává...Postupně jakoby vychladla a už jsem to byl jen já kdo něco plánoval. Ona vždy jen přitakávala,ale snad pokaždé mě dokázala spražit takovu hláškou, jako abych si nemyslel,že už je ruka v rukávě atp...To mě začalo nahlodávat.Rozhod jsem se udělat jednu věc....Minulý týden měla narozeniny a já chtěl ukázat, jakej dokážu být romantik - koupil jsem dárek, objednal pokoj ve 4* hotelu,večeře o 3 chodech, perličková koupel se saunou a lahví šampańskýho.A když jsem viděl pokoj vyzdobenej kytkama a dalšíma romatickejma serepetičkama věděl jsem, že to určitě zabere. Buď to vyjde nebo ne...Sice jsem tam zahučel skoro 5litru, ale koneckonců mam solidní práci, takže prachy jsou a nebál jsem se toho jít....No byla z toho úplně paf, vše probělo na jedničku a dokonce hned několikrát Úsměv))) Užili jsme si oba a bylo to prostě super.....
Po 2 dnech, když jsme se neviděli, protože já byl pracovně mimo, jsme si začali u ní na bytě povídali o nás dvou a budoucnosti...Spíš ona začala...No a jak to dopadlo? Bez happy endu, prej to vše bere jako tu nejhezčí rozlučku jakou kdy zažila......
Dnes asi za hodinu za ní jedu ten rozhovor dokončit (po společnej domluvě), protože jsme se včera dostali do stavu, kdy ona se zalikala slzami a pořád dokala mi říkala, jak mě má strašně ráda, záleží jí na mě, že se se mnou cítí strašně hezky,ale není si jistá tím jestli mě miluje a že to prostě musí ukončit, protože se nechce dostat do stavu, kdy jí na mě už nebude vůbec záležet...Že prostě neví, jak dál...Párkrát řekla, že tomu nechá volný průběh, pak zase že je úplně konec....Pak strašně bulí a choulí se ke mě...Prostě neví...
Pak mi řekla, že se k sobě můžem ještě někdy vrátit,ale já jí odpověděl, že znova už do toho nepudu....A to jí dostalo natolik, že chtěla, abych odešel..Doslova mě vyhodila, pak se mi sms-kou omluvila. Já jí chtěl obratem zavolat a mluvit s ní,ale mělo vic jak hodinu obsazeno. Mezitím jsem se stačil opít a raději to už znova nezkoušel.


Jak je možný, že by takhle rychle měnila na vše názor?Připadám si jak na houpačce...
Mě příde, že snad do ní někdo hučí, aby to ukončila, že se snažim jen teď, ale po vychladnutí se to vrátí do starejch kolejí.Má několik starších přátel okolo 35let, tak jí asi dávaj rozumy, ale ona jakoby se snažila řídit jejich radami,ale cítí přitom něco jiného...Proto ta rychlá změna názorů?
Nebo se potřebovala dostat z toho jak měla toho idiota po mě?

Dnešní den v práci byl šilenej,neustále jsem na to myslel, vůbec to neutíkalo.Promýšlel jsem co řeknu a co ne.Jestli to z její strany je úmyslný nebo ne a jak nato mám zareagovat,abych nebyl za troubu.....

Každopádně, když jsem tohle napsal dost se mi ulevlilo...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po tel. domluvě jsem to přesunul na čtvrtek. Ještě jsme spolu chvíli mluvili a pak chtěla vědět jak se cítím. Já odpověděl: smířeně

Řekla mi, že během dneška mi napsala dopis,kam sepsala vše jak to cítí....Jsem zvědav co si přečtu.
« Poslední změna: 11. Říjen 2010, 22:15:12 od Ava » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Říjen 2010, 22:18:00 »

Tím, že bude mít pocit, že tě získala si jí nezískáš.

Musí naopak mít pocit, že tě ztrácí a že přichází o něco úžasného, aby se chtěla vrátit. A v tom pocitu jí pak musíš ještě navíc dost dlouho udržovat, když jste spolu. Neni to sranda, ale IMO nic jiného na ní nezabere. Když tě neměla a tys byl celkem v pohodě, tak to na tebe rozjela, ale jakmile si udělal gesto (ten večer), kterým jsi jí ukázal, že pro ní uděláš cokoli na světě, tak je to zas v prr..... Nejistota jí tahne k tobě, jistota jí od tebe vzdaluje Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Smith

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 12. Říjen 2010, 22:37:40 »

To AVA
to co mi píšeš je naprostá pravda...jedna z věcí, které mi říká je, že má strach z toho až mě uvidí s jinou...nebo, že se už nebudeme nikdy vídat a scházet..
Poté poslední rozpravě, kdy mě ubrečená vyhodila z jejího bytu s komentářem, že musím odejít, protože je z toho úplně rozhozená,nevím jak na to reagovat...
Ještě během toho dne jsem byl rozhodnutej jí pěkně setřít a říct jí co si oní myslím...ale s odstupen 2dnů si myslím,že je lepší, když se sejdem až ve čtvrtek...ty počátečný emoce už jsou pryč.
....A asi už vím co jí opravdu říct 

Něco vtom smyslu jako, že si nemyslim, že by to na mě zkoušela jen proto, aby líp přešla vztah s tím druhým....a věřím, že ta rychlá změna názoru není ani tím, že by si to nechala rozmluvit od nějakých zkušenějších kamarádů, vím že má svojí hlavu a nenechá si do něčeho jen tak kecat...Můj názor je, že jsme to vzali hopem a nedali prostor svádění, aby jsme k sobě našli cestu postupně.Měl jsem si hrát na nedobytnýho a nedat se jen tak lehce poblouznit,abych vní probudil touhu..Když jsme spolu spali byl z toho cítít chlad, chyběl tam cit. Prostě hop na to a konec. Tam si myslim, že  je zakopanej pes...

Pokud však to bude jeden z důvodů, který jsem uvedl - tak pošlapala vše na čem si náš vztah zakládal a nechci sní mít již nic společnýho...

I když udělám cokoliv bude to nahovno, ale co jsem si nadrobil to si musim zase pěkně sežrat...
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Říjen 2010, 08:45:36 »

Ahoj Smith, ja som s priatelkou uz tiez tri roky a tiez som to teraz ukoncil a myslim si, ze treba len vydrzat, nechat to uuuuplne, ale fakt uplne vychladnut a potom si najst po pol roku, mozno aj viac nejake dievca, ked z toho vyzdravieme, lebo sme "nakazeni zlozvykom" je to ako abstinencia. proste droga. vykasli sa na nu, ale uplne. vysvetli jej, nech spravi nieco podobne, lebo si iba navzajom blizite. to uz nie je zdrave, co sa deje. teraz hovorim aj o sebe. mam to podobne. chce to len nebat sa "abstinovat". tiez neverim, ze nejake lacne dievca to spravi. ty to trpis len kvoli tomu, ze je to tvoja prva laska, ale ver, ze prvou aj zostane. tak cim skor skoncis, tym skor budes znova fit a pripraveny dat bez traumy dalsej kocke to, co si zasluzi. keby sme si teraz nasli dievca, co uz som skusal davnejsie, tak vedz, ze by si jej minimalne hovoril menom byvalej a o tom to je. este sme nevyzdraveli. musime sa rehabilitovat.

keby bola laska ako sadra na zlomenu ruku, tak je to to iste. ked je zlomena, tak ti az tak nevadi, ze to svrbi, lebo ju potrebujes a vies, ze je to spravne. Ale ked mas ruku uz zdravu a ty proste necitis potrebu mat tu sadru na ruke, tak nenechas tu ruku v tej sadre do neviemkedy. asi by ti zhnila Šťastný treba "ju" sundat a zacat si pomaly zvykat na free ruku a rozhybavat ju. a ked bude pohybliva ako predtym, mozes ju znova plne vyuzivat. Ja viem, sadra nie je taka sexi, ale dufam, ze si pochopil, co som ti chcel povedat.

Tym, ze sa budes venovat dalsim zenskym, si to len bude pripominat. uvedom si, ze za tu dobu, co ste boli spolu, ste si na seba velmi zvykli a uz je to iba o tom pocite istoty a nie o laske, ale ten pocit je len fluidum, uz tam nie je ziaden domov. sprav si ho znova u seba. skus sa radsej zamerat na seba. zacni makat, mozes robit to, v com ta ona obmedzovala. po prvej laske sa clovek vzdy dost zmeni. mne trvalo rok, kym som sa z toho dostal. bol som ako bezprizorny. este dlho som sa jej vtieral nechapajuc, ze z toho nic byt uz nemoze. az mi potom preplo, ked som si povedal, ze odhodim emocie a pozrriem sa na nu nezaujato. bola to obycajna chvastunka. ledva som ju dopocuval. uaaa. esteze som s nou nebol dlhsie, lebo by som bol asi jak ona. S jazykem

Neviem, ci som ti tymto pomohol, ja som len cerstvo rozideny, asi tyzden, ale nie je to prvy krat, uz sme sa rozisli mnohokrat, ostatne uz som tu o tom parkrat pisal.

Ked si s tym nevies dat rady, tak sa na to vy*er. Inak to si chcel spravit uz na zaciatku, cely cas chodis okolo horucej kase a furt sa k tomu vracias, aj ja som to robil. bude to za kazdym horsie a horsie. cim dlhsie to bude trvat, tym o vacsiu cast zivota prides a ten mas iba jeden Mrkající

Good luck
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Říjen 2010, 17:04:21 »

Ahoj Smith, ja som s priatelkou uz tiez tri roky a tiez som to teraz ukoncil a myslim si, ze treba len vydrzat, nechat to uuuuplne, ale fakt uplne vychladnut a potom si najst po pol roku, mozno aj viac nejake dievca, ked z toho vyzdravieme, lebo sme "nakazeni zlozvykom" je to ako abstinencia. proste droga.
chce to len nebat sa "abstinovat". tiez neverim, ze nejake lacne dievca to spravi.
keby sme si teraz nasli dievca, co uz som skusal davnejsie, tak vedz, ze by si jej minimalne hovoril menom byvalej a o tom to je. este sme nevyzdraveli. musime sa rehabilitovat.
Neviem, ci som ti tymto pomohol, ja som len cerstvo rozideny, asi tyzden,
No neviem, ja som bol na tom podobne ako vy - LTR 3 roky, a taktiež ma to dosť rozhodilo. Ale vieš čo? Vadilo mi to do momentu, než som si vyšiel von s inou... Rozhodne to nebolo lacne dievča ako hovoríš, ale ani sme spolu neriešili nejaký vzťah. Proste mi na ego stačilo, že som jej niečo rozprával, a ona to z brutálnym záujmom počúvala, čo som ku koncu už pri LTR ten pocit nemal.
Takže s osobnej skúsenosti, nevidím dôvod dávať si nejakú pauzu, skôr naopak. Musíš prepnúť výhybku v hlave, a to nerobíš postupne, ale hneď. Preto a je celkom jedno, či ju prepneš dnes, alebo o pol roka. V prípade stýkavania sa s inými, môžeš dostať motiváciu naviac spraviť to..
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Smith

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 28. Říjen 2010, 13:49:59 »

Zdravim,
vrátím se zpátky asi 14 dní, kdy jsem sní měl mít rozhovor....Probíhalo to tak, že jsme si povídali o našem vztahu, o všem co se událo za poslední dobou a snažili se dobrat nějakého řešení, ale opět to dopadlo s brekem na její straně...Řekl jsem jí zhruba to co jsem psal v posledním příspěvku...
Ten den jsem u ní přespal a druhý den ráno jsem jí vezl do práce...Povídali jsme si, byl to takvej ten rozhovor o ničem, kdy se snažíte mluvit o blbostech,ale stejně tušíte kam to sklouzne...Už jsem to nevydržel a prostě se zeptal jestli sním spala...Po delší odmlce jsem odpověděl já...Spala viď...Podívala se na mě a přikývla...(dívala se na mě, jako kdyby si myslela - udělala jsem strašnou chybu, odpusť mi)...
Na to jsem jí odpověděl, že jsem nebyl taky uplnej svatoušek...Hned na to se začala usmívat a strašně vyzvídala...S jakou, kde, kdy...A já jí to všechno řek, tak jak to bylo (viz. minulý příspěvek)

V průběhu dvou dnů jsme si psali spousty sms, snad každej den a v jednej znich jsem jí napsal :  po tom našem posledním rozhovoru, mi přišlo, že jí to strašně žralo to, že sním něco měla..V tom smyslu, že kdyby jsme se k sobě vrátili a já na to přišel, vykašlal bych se na ní...Ale když jsme to na sebe práskli oba, ulevilo se jí...Odepsala: Máš naprostou pravdu

Od té doby jsem opět cítil velký zájem i z její strany...Během 3 dní jsme se oba vrátili s city zhruba na úroveň 2-3měsíce po našem úplně prvním rande...Víte jak to myslim Úsměv, ale nejenom sex. ale úplně se vším... Takže by se dalo říct HAPPY END.

Ale co čert nechtěl, samozřejmě se nechce vzdát ani ten druhý...Píšou si...Snažím se nad tím povznést, ale včera byli na večeři...Přišla o dost dýl než slíbila...Samozřejmě, že mě to sere...A taky jsme o tom měli dlouhej rozhovor,ale po takovym průběhu, který za sebou máme se snažím na to jít opatrně.Nechci dělat hned nějaký ukvapený závěry a zabalit to...Ujišťuje mě o tom, že chce být se mnou a kdyby nechtěla, nebyli by jsme teď spolu...Ale jak na to mám doprčic reagovat...Zakázat jí to?? Ale všichni dobře známe to, že zakázané ovoce chutná nejlépe...

I když jsem možná tuhle bitvu vyhrál, pořád ještě může přijít nečekaný obrat a prohrát úplně vše


 
« Poslední změna: 28. Říjen 2010, 13:54:36 od Smith » Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 28. Říjen 2010, 16:34:23 »

Ak mas na to gule... Ak sa neobavas, tak to riskni. Povedz jej, ze ti trha srdce , ked vies, ze je s nim, ked by vlastne mala byt s tebou a ze vyspat sa a randit su dve veci a ze sa darmo radovala v tom aute, mala ti radsej povedat hned, co mala za lubom, no urcite by som sa ja takto o nu nedelil? to co je nejaka superbomba ona, ze si mysli, ze ti staci na polovicny uvazok?!? WTF, kaslat na nu, ak chce, nech dojde, ked bude volna. povedz jej, ze ty so zadanymi nerandis (akoze s nou) a hotovo. To by som spravil ja. je to riziko, ale ja som uz raz taky. ako to dopade nezistis vopred, to je jedina chybicka v tom vsetkom
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS