jak zaujmout a zároveň nebýt snaživec

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 09:29:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak zaujmout a zároveň nebýt snaživec
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: jak zaujmout a zároveň nebýt snaživec  (Přečteno 9280 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 26. Srpen 2007, 15:28:56 »

Zajímalo by mě jak na holku co nejlíp zapůsobit, ale současně aby ona neměla pocit že mi na ní moc záleží? Já mám ten problém, že já se nejdřív zamiluju, a pak ona vycítí že se moc snažím...I když se snažím ovládat, třeba dělat větší mezery v odepisování na sms atd., ale po čase to stejně zjistí že bych ji chtěl a pak to dopadá pořád stejně, většinou mi napíše jsem hrooooozně hodnej, skvělej, vím co v životě chci, že to je moc fajn a ať takovej zůstanu...a  jsem kamarád.....a co mi nejvíc dostalo, když mi napsala že jsem moc hodnej i když jsme se osobně viděli jen jednou a v komunikaci přes sms jsem se snažil si z ní občas udělat srandu, pozlobit ji,  atd., ale přesto mi zase napsala jsi hrozně hodnej => nechci tě...Už mi z toho "jsi hodnej" začíná hrabat...
Zaznamenáno
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Srpen 2007, 16:41:39 »

Ja si myslim ze chyba nebude v tom ze jsi hodnej Kroutící očima
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Srpen 2007, 18:22:28 »

já bych řekl že jo, protože u holek hodnej = nudnej, nepřitažlivej
Zaznamenáno
johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Srpen 2007, 18:32:26 »

Ale zase ked budes vtipny a provokacny a trosku odmietavy aby si to neprehnal  Smějící se  ... treba proste najst ten vyvazeny pomer medzi tym byt hodny a drzostou pretoze ak sa to nakloni velmi na hocijaku stranu tak ju stratis ...
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Srpen 2007, 18:50:52 »

to u mě nehrozí protože já neumím bejt vtipně drzej, i když se o to pokouším tak nakonec o mě stejně řeknou že jsem hodnej, prostě jsem taokvej jakej jsem, snažím se chovat ke všem mile, a jakmile začnu hrát drzýho tak to prostě nejsem já  a stejně to dlouho nevydržím...k tomu jsem introvert, a jelikož neumím sypat vtipy z rukávu tak to moc růžově nevidím
Zaznamenáno
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Srpen 2007, 20:57:20 »

Hm tak u tebe je problem v sebevedomi  protoze semtam nakou blbost ktery se holka zasmeje umi placnout kazdej
Zaznamenáno
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Srpen 2007, 23:58:13 »

pán je zřejmě znalec  S jazykem
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Srpen 2007, 09:30:13 »

pán je zřejmě znalec  S jazykem
Pán je asi sebevědomý extrovert kterej je vtipnej od prirody a tak mu všechno přijde brnkačka...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Srpen 2007, 11:23:22 »

pán je zřejmě znalec  S jazykem
Pán je asi sebevědomý extrovert kterej je vtipnej od prirody a tak mu všechno přijde brnkačka...

Ne to je asi mim vekejm ze se s tim neparam... hold to zkousim a neuspech me neodradi:D:D
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Srpen 2007, 16:32:23 »

Ne to je asi mim vekejm ze se s tim neparam... hold to zkousim a neuspech me neodradi:D:D
Tak si ho vypln, at na tebe muzem machrovat Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petr
Host
« Odpověď #10 kdy: 29. Srpen 2007, 22:28:07 »

hele klidne muzes bejt hodnej, ale hlavne se s ni nestvat, neodkejvat ji vsechno A NEBEJT NUDNEJ. proste

1) poznas ji. hned jak ji poznas tak se s ni chvili nezavazne bav, skadli ji a nakonec si vem jeji cislo. rekni ji: uz musim jit, specham, dej mi pls sve cislo. nic vic a nic min

2) prvni sms si napises za par dni a ohodnes si s ni v te zprave radne. termin a misto urcis ty. cely rande musis vest v nezavaznem duchu (skadlit ji, hlavne at se smeje, co nejvic). Ale zaroven at nema srandu z tebe, ale z toho co rikas. Bavit se o zabavnejch vecech

3) na konci prvniho rande ji polibis na pusu. minimalne 3krat aby vedela ze to neni kamaradsky

4) druhej den vecer ji zavolas a domluvis s ni dalsi rande, na krerem se uz cucate atd. pokud odmitne, nechas ji bejt a jdes dal
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Srpen 2007, 23:50:00 »

to u mě nehrozí protože já neumím bejt vtipně drzej, i když se o to pokouším tak nakonec o mě stejně řeknou že jsem hodnej, prostě jsem taokvej jakej jsem, snažím se chovat ke všem mile, a jakmile začnu hrát drzýho tak to prostě nejsem já  a stejně to dlouho nevydržím...k tomu jsem introvert, a jelikož neumím sypat vtipy z rukávu tak to moc růžově nevidím
OK. Hrát drzýho a sypat vtipy z rukávu ti nejde.
Zkus třeba něco jiného. Pro řadu holek neplatí hodnej = nudnej, nepřitažlivej, ale spíše hodnej = chová se ke mě jako ke kamárádce a ne jako k ženský.
Vlastně tím trochu doplním příspěvek Petra. Když od teďka potkáš nějakou přitažlivou slečnu a začneš se s ní bavit, tak se k ní od počátku chovej jako k ženský. Požát přitom můžeš být milej. Prostě jen přidej trochu flirtování. Z vlastní zkušenosti vím, že změna chování nazapůsobí na holky co už tě znají, ale když se ke všem novejm holkám budeš chovat od začátku jinak, tak tě budou taky jinak vnímat. A pak už stačí použít Petrův návod...
Jo a přečti si články na qarkovi, který se týkají toho, jak se nestat kamarádem
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS