Jak ze sebe ve vztahu udelat alfa samce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
06. Květen 2024, 23:52:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak ze sebe ve vztahu udelat alfa samce
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak ze sebe ve vztahu udelat alfa samce  (Přečteno 22004 krát)
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« kdy: 09. Květen 2009, 11:55:18 »

Ahoj,
pred casem sem zalozil vlakno Holka a maturita. To uz tak nejak mam za sebou, ale jak sem si procital forum a jine weby
tak sem prisel na to ze se ve vztahu nechovam jako alfa samec. Obcas sem urazlivi a rekl bych ze i nekdy dolejzam, kdyz to chci ale zmenit
tak si toho vsimne a pta se me jestli sem se neurazil nebo neco podobneho a jestli je vse v poradku. Kdyz ji reknu ze je vse OK
tak me moc neveri. Nevim jak mam ze sebe udelat nenasilnou formou alfa chlapa. Je to tim ze ze zacatku vztahu sem ji tolik nemiloval a nechaval sem vsechno nahode ale cim dyl jsme spolu byly tim vic sem do ni blazen a vic se staram a pod. Zatim me porad miluje a vazi si me, ale mam strach ze to casem opadne a skonci to tak ze ztratim vsechen respekt=rozchod a to nechci.

Ted uz vim jak se ma chovat alfa samec, ale nedokazu to prenest do vztahu kde jsem Beta...poradite me?

Diky
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Květen 2009, 12:17:04 »

Pakliže je vztah založen na skutečných základech, můžeš být uplnej ťunťa a holka tě stejně bude mít ráda. Jestli je to ale takové to typické chození lidí kteří se přitahují pouze vzhledově, je potřeba hodit do toho i trošku umělého chování. A tom je taky mraky témat.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Květen 2009, 12:25:54 »

      Sice nevím, co si četl na internetu, ale doporučuji ti knihu: "jak se stá alfou" máme jí v e-books na foru...
      Tam se dočteš víc i ohledně toho vztahu, snad jen poradit ( i když přesně si nenapsal čeho se v tvém vztahu obáváš) Buď:

      a) dominantní ať se stane cokoliv, ty musíš držet otěže pevně rukách, né ona
      b) měj svoje vlastní zájmy, koníčky, hobby a nebuď pro ní vždy dostupný (zvyšuješ tím více svojí atraktivitu)
      c) věř že tě miluje a nenech si to dokazovat, ať se o tebe taky trochu stará viz. (b)     
      d) organizuj výlety, akce, pikniky... Ale jen když si jsi jistý, že si to zasloužila (je to její odměna) ..


      Trochu jsem ti to rozepsal, snad si z toho něco odneseš..jestli si už tu knihu četl tak bys měl tyto body znát.. Mrkající
      Držim palce  Úsměv [/list]
      « Poslední změna: 09. Květen 2009, 12:36:21 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
      petanx
      ****


      Karma: 72
      Pohlaví: Mužské
      Věk: 38
      Místo: Brno
      Příspěvků: 1 082


      Zobrazit profil
      « Odpověď #3 kdy: 09. Květen 2009, 13:01:57 »

      Tohle je těžší, sám to vím. V nové společnosti nemám problém chovat se jako alfa se vším všudy, ale v zaběhnuté komunitě je to dost obtížný.

      Ale ve výsledku to pro tebe nebude žádnej rozdíl, prostě se pomaličku začni jako alfa chovat. Materiálů tu bude dost. A jak říkám pomaličku, protože by holka mohla vycítit změnu a začala by si být nejistá vaším vztahem. (nebuď pořád v jedné pozici jako ťunťa, ale jako alfa začni více brát a také více nabízet. To je přece atraktivní).
      Zaznamenáno
      Kiruy
      ***
      Karma: 16
      Příspěvků: 528


      Zobrazit profil
      « Odpověď #4 kdy: 09. Květen 2009, 13:21:06 »

      Comanch to řekl hezky, pokud ten vztah má vydržet, musí to být díky povaze, kterou máš. A ne, že se pak budeš nějak přetvařovat...
      Zaznamenáno
      petanx
      ****


      Karma: 72
      Pohlaví: Mužské
      Věk: 38
      Místo: Brno
      Příspěvků: 1 082


      Zobrazit profil
      « Odpověď #5 kdy: 09. Květen 2009, 14:43:41 »

      Kiury+Comanch: I tohle může platit, ale bál bych se, že jednoho dne holka přijde s hláškou: jsi na mě moc hodný ...apod.(viz http://www.qark.net/clanek/jak-nebyt-prilis-hodny).
      Proto třoška "alfismu" nemůže uškodit. Ani není potřeba se nijak přetvařovat, já už hodně takových věcí dělám úplně automaticky.
      Zaznamenáno
      king666
      ****


      Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

      Karma: 51
      Pohlaví: Mužské
      Věk: 33
      Místo: Brno
      Příspěvků: 667


      Zobrazit profil
      « Odpověď #6 kdy: 09. Květen 2009, 15:47:27 »

      pro dlouhodobý vztah je lepší si najít takovou holku, před kterou se nemusíte přetvařovat... nenechat si srát na hlavu je samozřejmost, ale praktikování alfa rutin (zejména je li nadbytečné) v pozdějších fázich vztahu je divný... na LTR je potřeba vybírat targety s rozvahou, pokud tam není souznění povah tak imho nemá smysl snažit se to za každou cenu udržovat, protože časem by se to mohlo nevyplatit...
      Zaznamenáno

      Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
      msankh
      ***


      Karma: 47
      Pohlaví: Mužské
      Příspěvků: 374


      Zobrazit profil
      « Odpověď #7 kdy: 09. Květen 2009, 16:13:14 »

      Alfa ve vztahu? To fakt ne. V dobře fungujícím vztahu by měli bejt partneři rovnocenný. Tam žádný alfa a beta neplatí.

      Ale musim říct, že dvě věci se mi na pojmenování Alfa a Beta dost nelíbí. Za prvý to vyjadřuje nadřazenost a podle mě člověk, kterej neumí sbalit holku neni méněcennej, ale pouze mu chybí určitá dovednost, kterou může získat. Druhou věcí je, že pro každou holku je "alfa" někdo jinej, a to tady vůbec neuvažujeme. Pro jednu holku bude alfou nácek, kterej si venku podá dva smolaře a pro druhou ten samej bude debil z největších debilů. Mezitim co nějakou holku může víc než tenhle přitahovat vtipnej a chytrej kluk - pro tu holku bude alfou, ale jiná ho nazve mimoněm. Je možný, že sem tu problematiku nepochopil, ale pochopil jsem dost na to, abych řek, že celý tohle dělení je hovadina.
      Zaznamenáno

      Mazna



      Karma: 3
      Místo: Praha/Jížní Čechy
      Příspěvků: 44


      Zobrazit profil
      « Odpověď #8 kdy: 09. Květen 2009, 17:51:54 »

      msankh: nádhera  Mrkající konečně na to přišel i někdo z Qarka
      Zaznamenáno



      Nevěřím v osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Věřím však v osud, který ho ovládne, když neudělá nic.
      Comanch
      *****


      Karma: 70
      Pohlaví: Mužské
      Věk: 32
      Místo: Praha
      Příspěvků: 1 316


      Zobrazit profil
      « Odpověď #9 kdy: 09. Květen 2009, 19:59:52 »

      Mazna: Myslím, že tuto teorii tady uznává vícero lidí. Ale pokud se chceš dostat někam na špici, musíš si bohužel zprvu projít takovými věcmi jako je hraní si na Alfu a simulace chování. Když budeš chtít sbalit holku neonacistku, budeš muset proti své vůli zbít dva smolaře a tím u ní stoupnout na ceně. V případě že jí sbalíš na svojí sbírku motýlů, nemusíš pak dělat nic, co je ti proti srsti.
      Zaznamenáno
      king666
      ****


      Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

      Karma: 51
      Pohlaví: Mužské
      Věk: 33
      Místo: Brno
      Příspěvků: 667


      Zobrazit profil
      « Odpověď #10 kdy: 09. Květen 2009, 20:16:26 »

      to jo, z počátku je trocha přetvařování nejspíš normální (je nutný si vybojovat tu šanci zaujmout holku svým přirozeným chováním)... ale pokud vám holka v pozdější fázi vztahu (při budování důvěry, kdy už není důležité hraní "alfy") řekne, že jste moc hodní, tak může být chyba v tom, že se k sobě prostě nehodíte => na LTR je důležitý výběr protějšku, se kterým v LTR dokážete vydržet i bez rutin... zbytek už jsou v podstatě (s trochou nadsázky) jemné nuance (které řeší hlavně počátky vztahu)...
      Zaznamenáno

      Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
      joei
      *****


      Happy in a relationship

      Karma: 150
      Pohlaví: Mužské
      Věk: 36
      Místo: Východní Čechy
      Příspěvků: 2 537


      Zobrazit profil
      « Odpověď #11 kdy: 09. Květen 2009, 20:27:28 »

      comanchi, já mám z tebe už normálně radost:-) pokud se nepletu, není to tak dlouho, co jsi měl karmu výrazně v mínusu, ale je vidět, že na sobě pracuješ:-)

      je to tak.... hrát si na alfu nebo zkrátka být alfa je určitě důležité ve fázi balení.... ale zase je to tak, že některá holka alfu nechce, některá se ho bojí. a taky každá alfu chápe jinak.

      ve vztahu se postupem času rozdají "funkce", ty to veď jen tak, aby jsi z toho měl co největší přínos, ale zároveň se partnerka cítila dobře
      Zaznamenáno

      * "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
      * "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
      * Luck is what you have left over after you give 100 percent *
      king666
      ****


      Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

      Karma: 51
      Pohlaví: Mužské
      Věk: 33
      Místo: Brno
      Příspěvků: 667


      Zobrazit profil
      « Odpověď #12 kdy: 09. Květen 2009, 20:46:04 »

      ještě k tomu, jak holky chápou "alfu"... pod tím pojem si každá holka představí něco jiného, cílem není to slovo samotné... holky mají rády pocit, že jejich kluk je něčím vyjímečný, že dokáže nečím "prorazit"... přitom ale chtějí mít v jeho hlavě určité výsadní postavení, přestože on sám má samostatné myšlení... postupem času se ten vztah ustálí na určité vzájemné důvěře, ve fázi balení je ale nutné je přesvědčit o tom, že to k takovému cíli směřuje => to, co my si tady popisujeme pod pojem "alfa", v podstatě znamená chovat se tak, aby kluk přesvědčil holku o svém potenciálu, ale přitom jí ukázal, že pokud se nebude trochu "kvalifikovat", tak se bez ní obejde... svým způsobem to může v počátečních fázích být trochu přetvářka, ale dokáže zažehnout prvotní "jiskru"... pokud to správně klapne, tak holka stejně z toho ideálu časem sleví (protože už se bude opírat o city, které jsou v ní na začátku vyvolány), přitom ale ten vztah bude fungovat na vzájemné důvěře a obdivu k věcem, které se nám na tom druhém líbí i bez prvků přetvařování => tomu druhému se líbí i "skutečné já" partnera/ky... případnému rozčarování při přechodu na tuto fázi vztahu se lze vyhnout vhodným výběrem targetu...

      ad. Comanch: Comanchovi se imho podařilo najít cestu, jak využít schopnost prosazovat odvážné názory správnou cestou a ze správných důvodů... sice je to hodně zjednodušeně řečeno a zasloužilo by si to podrobnější rozebrání (třeba někdy v jeho topicu), ale toto je určitě jednen z důležitých faktorů Mrkající
      Zaznamenáno

      Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
      msankh
      ***


      Karma: 47
      Pohlaví: Mužské
      Příspěvků: 374


      Zobrazit profil
      « Odpověď #13 kdy: 10. Květen 2009, 11:26:29 »

      To king666: Dobře napsaný  Potlesk a právě tam je jedna věc, která se mi nelíbí a to je ta s tou přetvářkou. Teď budu citovat Davida DeAnglela:
      Citace
      If you are who you are and make no apologies for yourself, you will be taken seriously. But if you approach the topic cautiously and act like you're trying to see if she's OK with you views, you'll be seen as weak and insecure.

      I've found that most woman will accept you as you are. But if you try to act like someone that you're not, then you're found out, you will be treated with disrespect and ex-communicated.

      I když dost lidí tady mluví dobře anglicky, tak pro ty kteří s tím mají problém přidávám překlad:
      Citace
      Pokud jste tím kým jste a neomlouváte se za sebe, budete brán vážně. Ale pokud se tématu jenom opatrně dotýkáte a počínáte si, jako že kontrolujete, jestli se dívka shoduje s vašimi názory, budete se zdát slabý a nejistý.

      Zjistil jsem, že většina žen vás bude brát takového jaký jste. Ale pokud se budete snažit hrát někoho, kdo nejste, potom zjistíte, že budete odměněni neúctou a vyloučením.

      Při několika příležitostech jsem zjistil, že to funguje. Např.: s jednou holkou jsem se vůbec nedokázal bavit. Měla naprosto omezenou slovní zásobu, takže mi skoro nerozuměla. Tak jsem se snažil naladit na její vlnu a dělat podobnej humor, jako dělaj ostatní a ona se tomu směje. Zajímavý je, že čim víc sem se tohle snažil dělat, tim víc mě ignorovala. Počínal jsem si jako někdo, kdo nejsem. Po přečtení tohohle (asi před měsícem), sem se začal chovat normálně a ona se najednou se mnou normálně začala bavit (i když občas se dozvim, že mi nerozuměla) a připadá mi, že si sme (jako kamarádi) blíž než kdy předtim.
      Zaznamenáno

      king666
      ****


      Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

      Karma: 51
      Pohlaví: Mužské
      Věk: 33
      Místo: Brno
      Příspěvků: 667


      Zobrazit profil
      « Odpověď #14 kdy: 10. Květen 2009, 17:26:24 »

      msankh: jj, taky jsem zjistil že to funguje a v podstatě to taky aplikuju... akorát v začátcích vztahu občas ukazuju tuhle svou stránku trochu jinými způsoby (způsob mluvení,...) než normálně, abych holku "upozornil" že to má hledat... ale v zásadě přetvářku nesnáším a pokud se v určité chvíli ten vztah "nechytne", tak ta každou cenu ho rozhodně nezachraňuju...
      otázka je kolik lidí tenhle přístup (zejm. neomlouvání se za svůj názor) má... míra "přetvářky" v začátcích vztahu je v podstatě téma samo o sobě, takže jsem tam dal to slovo spíš jako "zástupné", aby si to už každý dokreslil podle svého náhledu na problematiku... na celkovém vyznění příspěvku to myslím zase až tolik nemění...
      Zaznamenáno

      Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
      Av4
      Globální Moderátor
      *****


      Married since 2017

      Karma: 228
      Pohlaví: Mužské
      Příspěvků: 5 415


      Zobrazit profil
      « Odpověď #15 kdy: 10. Květen 2009, 21:12:59 »

      Ale i ve vztahu je jeden dominantní a jeden submisivní. Jinak to prostě fungovat nemůže. Případně je to rozdělené v různých situacích - v krizi je dominantní muž, normálně žena, atp. Ale jakákoli idea rovnocennosti v lidské společnosti je absurdní - proto taky nikdy nemohou fungovat rovnostářské režimy - ale nechci do toho plést politiku.

      Ale souhlas, že nějaké "alfování" ve vztahu je na nic. Dlouhodobě se nedá hrát na něco co nejsi. A navíc si velmi pravděpodobně byl ze začátku takový jako teď (ne-alfa) a tím sis "zasloužil" že jste spolu.

      Myslím, že momentálně jsem ve vztahu beta, ale ne snad proto, že by moje slečna byla nějak moc algfa, ale protože to do této fáze nějak tak dospělo, protože partnerka je poměrně nevýrazná (neznamená bez vlastního názoru, spíš ho nechce prosazovat) a já se necítím dobře, když bych jí měl komandovat a celý náš vztah řídit. A celkem to funguje Mrkající
      Zaznamenáno

      Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
      king666
      ****


      Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

      Karma: 51
      Pohlaví: Mužské
      Věk: 33
      Místo: Brno
      Příspěvků: 667


      Zobrazit profil
      « Odpověď #16 kdy: 10. Květen 2009, 21:45:36 »

      Ava: když ty jsi beta (submisivní), kdo je teda alfa (dominantní)? pokud je ta holka nevýrazná, tak mi to trochu není jasný, aspoň ve světle logiky, kdy jeden je ve vztahu vždycky dominantní (první odstavec tvého příspěvku)... byl bych ochotný připustit korekci tvé teorie, která by zohledňovala možnost existence situace, kdy není výrazně dominantní ani jeden z partnerů, případně je dominance jenom mírná... ale takhle mi připadá, že si to malinko protiřečí (na druhou stranu už za tím monitorem trochu usínám, tak mě kdyžtak opravte)

      jinak k tomu alfismu na začátku a pod.: takhle to imho funguje, když si chce kluk pojistit vývoj vztahu hned na začátku... samotný vztah po vybudování attraction už je věc druhá a funguje to potom víceméně tak, jak napsal Ava...
      « Poslední změna: 10. Květen 2009, 21:58:45 od king666 » Zaznamenáno

      Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
      Av4
      Globální Moderátor
      *****


      Married since 2017

      Karma: 228
      Pohlaví: Mužské
      Příspěvků: 5 415


      Zobrazit profil
      « Odpověď #17 kdy: 11. Květen 2009, 00:30:46 »

      Beta jsem proto, že se většina věcí řídí podle slečny "co, kdy, kde, jak...". Moje motivace pro to je, abych jí trochu vytrénoval v prosazování vlastního názoru po malých krůčcích. Kdybych byl alfa, tak by bylo všechno podle mně a měl bych jí jako pejska Úsměv
      Zaznamenáno

      Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
      noghri
      *****


      deadly assassin ;)

      Karma: 81
      Pohlaví: Ženské
      Věk: 41
      Místo: Honoghr
      Příspěvků: 1 271


      Zobrazit profil
      « Odpověď #18 kdy: 11. Květen 2009, 20:01:13 »

      a to je ten rozsireny omyl. ty jsi alfou ava, pac oba vite, ze kdyby ses toho chopil, tak ona ti bez okolku ustoupi a poslechne te. to ze se ji snazis postrcit k vetsi rozhodnosti je uplne jine kafe... neznamena to vsak, ze si oba podvedome sve pozice v tom vztahu neuvedomujete, bez ohledu na to, jak se to projevuje.
      Zaznamenáno

      Jen stekam, nekousu...
      Av4
      Globální Moderátor
      *****


      Married since 2017

      Karma: 228
      Pohlaví: Mužské
      Příspěvků: 5 415


      Zobrazit profil
      « Odpověď #19 kdy: 12. Květen 2009, 12:36:54 »

      a to je ten rozsireny omyl. ty jsi alfou ava, pac oba vite, ze kdyby ses toho chopil, tak ona ti bez okolku ustoupi a poslechne te. to ze se ji snazis postrcit k vetsi rozhodnosti je uplne jine kafe... neznamena to vsak, ze si oba podvedome sve pozice v tom vztahu neuvedomujete, bez ohledu na to, jak se to projevuje.
      Hernasj asi máš zas pravdu Úsměv
      Zaznamenáno

      Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
      noghri
      *****


      deadly assassin ;)

      Karma: 81
      Pohlaví: Ženské
      Věk: 41
      Místo: Honoghr
      Příspěvků: 1 271


      Zobrazit profil
      « Odpověď #20 kdy: 12. Květen 2009, 20:35:23 »

       Smějící se ale neeeeeee, uz zas?!?!?! ja nechciiiiiiiii!!!! Mrkající
      Zaznamenáno

      Jen stekam, nekousu...
      Shakk

      Karma: 0
      Příspěvků: 40


      Zobrazit profil
      « Odpověď #21 kdy: 18. Květen 2009, 15:10:47 »

      Dekuji vsem za odpovedi uz sem si v tom udelal trochu vic jasno Mrkající
      A jaky mate nazory na tohle:
       Dneska se uci s kamaradem na maturitu, coz beru v pohode. Za celej den poslala jednu strohou zpravu bez zadne otazky a "lichotky". Tak sem ji odpovedel ve stejnem stylu...A vsadim se, ze vecer si budem volat a ona me bude rikat jestli sem se nezlobil a pod. jenze ja se nezlobim. Nevadi me to, ze se uci s kamaradem nebo nepise, proto ze je zaneprazdnena, ale vadi me to, ze me odbejva a pritom, kdyz je s nejakym jinym klukem tak by si me mela ujistit. Treba nejakou lichotkou ze na me mysli a tak...Tohle dela treba kdyz jde vecer do mesta s kamaradkama a ja s kamaradama a schazime se treba o pulnoci...ja ji napisu predtim nez vyrazime "peknou zpravicku" jak se na ni tesim...a ona odepise treba hodinu predtim nez se mame setkat...potom ja uz neodepisuju a kdyz se sejdeme tak dostanu pomalu vynadano ze sem ji nenapsal...to nechapu. A kdyz ji reknu co me vadi tak si mysli ze zarlim, dneska si bude myslet ze zarlim na jejiho kamarada a pritom to tak neni, ale nevysvetlim ji to. Odepisuji ji na zpravy podle toho jak se citi, podle toho co si myslim ze ji potesi, ale nevim jak zareagovat na tohle.

      BTW: Piseme si tak 3-4 zpravy denne a obcas si vecer zavolame.
      Zaznamenáno
      msankh
      ***


      Karma: 47
      Pohlaví: Mužské
      Příspěvků: 374


      Zobrazit profil
      « Odpověď #22 kdy: 18. Květen 2009, 15:27:11 »

      Každej sme jinej a nemyslíme stejně. Já když se učim na maturu, tak taky lidi docela odbejvám. Takže (to sem udělal zrovna včera) včera jsem místo "Ahoj miláčku :-* takže moch bych přijet až v osm. Moc se těšim pa" napsal "Ahoj :-* v osm budu u tebe. Pa Mrkající" Prostě chceš uspořit čas, kde můžeš. Vůbec se o tom před přítelkyní nezmiňuj a chovej se jakoby nic.
      Zaznamenáno

      Shakk

      Karma: 0
      Příspěvků: 40


      Zobrazit profil
      « Odpověď #23 kdy: 18. Květen 2009, 15:50:29 »

      Každej sme jinej a nemyslíme stejně. Já když se učim na maturu, tak taky lidi docela odbejvám. Takže (to sem udělal zrovna včera) včera jsem místo "Ahoj miláčku :-* takže moch bych přijet až v osm. Moc se těšim pa" napsal "Ahoj :-* v osm budu u tebe. Pa Mrkající" Prostě chceš uspořit čas, kde můžeš. Vůbec se o tom před přítelkyní nezmiňuj a chovej se jakoby nic.

      Ja vim ale jak ji mam na takovou strohou zpravu odpovedet? Mam ji potesit nebo taky napsat strohou zpravu...kdyz napisu strohou zpravu tak si mysli ze sem nastvanej...A kdyz napisu milou zpravu tak me odepise zase stroze:D
      Zaznamenáno
      Av4
      Globální Moderátor
      *****


      Married since 2017

      Karma: 228
      Pohlaví: Mužské
      Příspěvků: 5 415


      Zobrazit profil
      « Odpověď #24 kdy: 18. Květen 2009, 15:57:24 »

      Odepiš podle toho, ajk se cítíš, ne? Úsměv Když se těšíš tak napiš něco hezkého.

      Já bych klidně na "Ahoj :-* v osm budu u tebe. Pa Mrkající" své LTR odepsal "OK, budu se těšit :-*"
      Zaznamenáno

      Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
      Stran: [1] 2  Vše Tisk 
      « předchozí další »
      Skočit na:  

      Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS