Jak ziskat z5 kamaradku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 08:06:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak ziskat z5 kamaradku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak ziskat z5 kamaradku  (Přečteno 4063 krát)
Piskot

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 24. Září 2010, 10:51:45 »

už je to nějaká doba ale hodne jsem se bavil s holkou  skvela kamaradka mohl jsem ji hodne veci rict brala me mezi lidi .. atak byla sranda byl jsem da se rict poprve v zivote stastny..  neslo mi oto ji nejak balit nebo tak mela synka uz od zacatku jak jsme se poznaly ale pak  se rozesla se svojim nic se nemenilo balily jsme se spolu dal porad stejne ale jednom jsme sli spolu na akci, vlastne poprve jsem se  ožral nemuzu rict ze me ktomu nutila nebo tak to fakt ne tak celkove stim jedno stim jednu urcite znate  ale tak jako nic se nedelo sli jsme kalit musel jsem na  WC a jak jsem se vratil tak se tam s jednim synkem cucala tak jsem si sel sednout  za ostatnima ale nedalo mi to opravdu nevim co se mi v te dobe vsechno honilo hlavou ale proste chtel jsem ji od neho dostat pryc proste jsem tam za ni chodil mluvit at se jde se mnou pryc nebo se napit dlouho jsem otravoval choval jsem se jak idiot.. no pak uz ten synek sel domu ja sedel nahore a kecal s ostanima a jak prisla tak jsem se ptal jeslti jdem dom vzdycky jsme sli "spolu" domu bydlime kousek od sebe.. ale  rekla mi ze se neumim chovat  a nebavila se se mnou   dalsi den  jsem se ji chtel omluvit  ale proste nechtela nic slyset uplne  me zacala ignorovat ze zacatku jsem myslel ze to prejde  tak jsem to prestal resit ale porad se mnou nemluvi  jak tak jsem ji prez net napsal jak se ma ale neodpovida smaze vzkazy  hned.. uz je to par mesicu a porad me to strasne sere skoro porad neto myslim... a nedavno jsem zjistil ze na me serou i ostatni lidi s kteryma jsem se bavil jak jsem sni chodil na akce .  nikdy jsem nemel tak  skvelou kamaradku  ... muzete mi poradit co bych mel udelat?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Září 2010, 12:06:49 »

Tak to asi nebyla moc dobrá kamarádka když se s tebou přestane bavit kvůli nějaký blbosti na kalbě...Takže pokud se nechceš shodit uplně, kašlal bych na ni...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Září 2010, 08:32:53 »

Podle toho co píšeš to s kamarádstvím moc společnýho nemělo. Kdyby si chtěl být jen kamarád tak je ti jedno jestli se s někým baví nebo ne. Holčina poznala, že ti jde o něco víc a tak se s tebou přestala kamarádit. Možná se to nezdá, ale tohle mi od ní připadá docela férový. Většina holek by tě vodila za nos ještě několik let. Sice ti mohla napsat, že se s tebou nechce vidět a proč, ale to by si po ní chtěl už moc, to by bylo sci-fi.
Chybu si udělal v tom, že ses k ní choval jako kamarád, ona si tě jako kamaráda zařadila a v momentě, kdy ses poprvé opil, si změnil své chování.
A než začneš protestovat, že si s ní nic nechtěl mít, uvědom si že si žárlil, takže aji kdyby si sní nic nechtěl mít, tak ta holka si bude myslet, že chceš.
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Říjen 2010, 11:29:28 »

s kamarádkama je nekdy hodne tezky taky mam zkusenost
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Říjen 2010, 13:48:12 »

s kamarádkama je nekdy hodne tezky taky mam zkusenost

Jsou kamarádky a "kamarádky"..ty opravdové a ty co si na ně jenom hrajou...od tohoto se to odvíji.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Říjen 2010, 14:04:03 »

ja ted sam nevim jak tu holku ted brat kdyz ji uvidim
Zaznamenáno
Piskot

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Říjen 2010, 19:43:13 »

Podle toho co píšeš to s kamarádstvím moc společnýho nemělo. Kdyby si chtěl být jen kamarád tak je ti jedno jestli se s někým baví nebo ne. Holčina poznala, že ti jde o něco víc a tak se s tebou přestala kamarádit. Možná se to nezdá, ale tohle mi od ní připadá docela férový. Většina holek by tě vodila za nos ještě několik let. Sice ti mohla napsat, že se s tebou nechce vidět a proč, ale to by si po ní chtěl už moc, to by bylo sci-fi.
Chybu si udělal v tom, že ses k ní choval jako kamarád, ona si tě jako kamaráda zařadila a v momentě, kdy ses poprvé opil, si změnil své chování.
A než začneš protestovat, že si s ní nic nechtěl mít, uvědom si že si žárlil, takže aji kdyby si sní nic nechtěl mít, tak ta holka si bude myslet, že chceš.

to je možné jenze sice se tady nemusim ospravedlnovat ale tohle je u ni normalni nemel jsem s tim zadnej problem..  proste ten chlast to zkurvil ..  nevedel jsem co delam no:(
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS