Jak zůstat zajímavým a žádaným....

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
01. Květen 2024, 01:54:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak zůstat zajímavým a žádaným....
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak zůstat zajímavým a žádaným....  (Přečteno 9573 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 16. Březen 2008, 23:27:41 »

Mám takový obecnější dotaz, a to sice postřeh z mé internetové komunikace s holkama (jedna už se řešila tady jinde + dvě s kterýma jsem se poznal na chatu, tzn. fotky známe):

A jde sice o to:
Podařilo se mi ty holky něčím zaujmout, nějaký vtipný kecání, bla bla, to je jedno + takový náznaky komplimentů, hurrrá zabodoval jsem, když jsme si psali znovu, tak mi samy od sebe začaly psát jak jsem skvělej, že je se mnou sranda, jak mi to na jedný fotce sluší atd., že když mě viděli že jsem na chatu, tak hned že museli přijít....OK
jenže: v momentě, kdy začnu i já znovu jim říkat nějaký komplimenty, tak už je to jen děkuju, a najednou komplimenty na mou osobu už žádný, a i z tý konverzace cítím že se ztrácí ten náboj...

takže z toho mi plyne, že při prvním kontaktu po nějakým zaujmutí jsou komplimenty povolený, a potom když holky pějou ódy na mě, tak já nesmím psát nic.... jako je mi jasný, že oni pak možná až moc cítí že se mi taky líbí, ale vždyť to přece cítí i když s nima laškuju poprvý...
a jak se teda nejlíp chovat??? Jako je to jen internetová komunikace, ale určitě to funguje stejně i ve skutečnosti...
díky za názory.....
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Březen 2008, 09:16:16 »

nic se nemá přehánět,takže ani komplimenty,.. jestli vztah neco nejvic zabiji,tak je to nuda stereotyp..  tady to je podobné, prostě jsi je těma samýma řečma už nudil, takže jediný východisko je ZMĚNA, u holek na chatu je nejlepší možnou změnou osobní setkání..  ideálně po týdnu.. jestli týden neudržíš virtuální komunikaci na úrovni,která je pro oba zajimava a prinosna,tak to pri osobnim setkani nebude o mnoho lepsi a proto je lepsi se setkani s takovou osobou vyhnout
Zaznamenáno
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Březen 2008, 09:46:03 »

kočka a provázek, když jí ho dáš, nechce ho, protože to je nuda, když jí necháš, aby se přiblížila a cukneš když skočí, tak začne šílet a nepřestane, dokud ho nakonec nedostane a tou jednostranou snahou se navíc samozřejmě stane o to zranitelnější .... pozoruj někdy hrající si kočku a aplikuj to na ženský, to je přesně to co potřebuješ  Smějící se. Takže jak na to, napíšeš jí "Ty máš takový hezký ramena." Pošleš, chvilku počkáš a dodáš "Asi jako kulturistka." Prostě trošku zareješ, zas to nepřežeň a hlavně nerej do ničeho, co je fakt slabina, když bude mít břicho jak medicinbál, tak do toho radši nerej, to se urazí, najdi si spíš nějaký detail, drobnost  Smějící se.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Březen 2008, 10:25:42 »

jasný no, tak jak se teda nejlíp chovat, jak konverzovat, jak zajisitit to, aby se snažila ona......
protože se mi to stává běžně, že o holky který se z počátku snažej o mě, se pak snažím já a oni už nějak nic....

přemýšlel jsem o tom, ale prostě nemůžu pořád přijít na nějakej obecnej postup, i tady k tomu provázku a kočce mi moc variant nenapadá, já si myslím že právě když se budou snažit jen oni, budou mi psát jak sem skvělej a já jim nebudu psát takovýho nic, že je to taky přestane bavit....
Zaznamenáno
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Březen 2008, 11:17:46 »

podotýkám, že to přirovnání s kočkou a provázkem není moje, ale tuším, že to je z The Game Úsměv, ale je to naprosto přesný. Co máš dělat? Nech je ať Tě chválí a hraj, ženskou pozornost si udržíš tím, že jí budeš bavit a trošku jí škádlit... . A myslím, že sis i sám odpověděl, nejdřív se snáží ony o mě, pak se snažím já a game over. Zvyš svou cenu, nesnaž se, resp. nesnaž se tak, aby si myslela, že Tě má jistýho, kočku taky provázek přestane bavit, když ho chytí. Buď občas nedostupný, nevis celý den na chatu, bav se s víc holkama pokud možno tak, aby to všechny věděly (na tohle je moc vhodný chat), pamatuj si, že cena zboží stoupá podle toho jaký je o něj zájem! Ten provázek přece nabízí spoustu variant, můžeš se tvářit, že nemáš čas, ať se ozve zítra, můžeš odpovídat v delších intervalech, protože Ty máš přece spoustu dalších věcí na práci, můžeš mít připravené repliky na taháku, ne jako v reálu, prostě pohoda, jediná rada zní, zkoušej to, neupínej se na jednu holku, naopak testuj si různé metody a postupy na co největším množství holek a ber to jako zábavu, jako hru!

Pokud se seznamování na netu týče, tak to já nevidím úplně dobře, zkus se sejít, podle mě nemá cenu si jen psát přes net, to je o ničem, osobní kontakt nic nenahradí. Psaní přes ICQ a chat časem omrzí, buď tu holku nebo Tebe, protože si začnete psát s někým dalším a najednou tu budou nové impulzy, bude to tak zajímavé a ne zas dokola totéž co už znáte Úsměv.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Březen 2008, 13:15:39 »

jj, The game jsem četl, já vím o co jde, jen prostě můj problém je ten, že prostě neumím zatím holku opakovaně bavit a škádlit a tudíž si udržet její pozornost.
Jo, z počátku mě pár věcí napadne, ale když si s ní pak píšu takhle po 3., po 4., tak prostě už nevím, to je můj problém i v osobním kontaktu, kdy tu holku třeba poprvý zaujmu, ale pak už je se mnou nuda, protože mi jednoduše doschází nápady jak na to, aby se ona bavila a nenudila (podotýkám aby se bavila.....tudíž nemyslím otázky typu, kam chodíš do školy, jak  se máš atd.).....
věci naučený z tý knihy taky člověk nemůže omílat pořád dokola u stejný holky....
Zaznamenáno
Ulrich
*
Karma: -4
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Březen 2008, 14:29:34 »

Prostě nesmí cítit že vás má omotanýho kolem prstu. Aspon teda v zacatku. Tezko si ale predstavit ze eště po roce co ste spolu budete bojovat o to "kdo miluje míň"
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Březen 2008, 18:39:15 »

Citace
Prostě nesmí cítit že vás má omotanýho kolem prstu. Aspon teda v zacatku

to je taková obecná věta, tu už znám dávno, mě by zajímalo spíš jak nějak jí převést do praxe
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Březen 2008, 20:22:48 »

ciste teorie> Neni to taky tak ze holka se snazi nejak zajistit aby si ji ty balil (a tim na sebe prevzal zodpovednost za to udrzovat zabavu) a v okamziku kdy na to pristoupis tak uz je to jen na tobe, a kdyz se pak zacnete nudit tak je to v jejich ocich tvoje neschopnost? (me to tak totiz taky prijde - mam skusenost trochu jako ty - i kdyz jich nemem moc).

teda nepopiram verzi s kocou-provazkem, ale rekl bych ze to casto neni ten pripad - ze kdyz v nejakem bode ucuknes s provazkem, tak ona se ti na to taky vykasle, protoze to bere tak ze ty si jako uz pristoupil na to ze ji budes balit, a zes to proste nezvlad a nevydlzel dlouho, namisto toho aby ji to nejak vyprovokovalo.

jako ze mi prijde ze asi se nesmi clovek nechat vyprovokovat k tomu aby ji sam zacal balit dokud si neveri ze to dokaze nejakou dobu vest aniz by se ona nejak snazila (proste test) - o kterem si ale nemyslim ze ho dam - kdybych mel prijmout nabidku holky k jejimu baleni jen tehdy kdyz si myslim ze to dam, tak by to nebylo nikdy.... no taky ze se to nikdy nepovede.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Březen 2008, 21:39:50 »

0254: chlape stoprocentní souhlas, takhle nějak to cítím....
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Březen 2008, 19:42:31 »

Na tom něco je.... čim víc na některý holky přes net kašlu, tim víc se samy snažej a píšou mi Šťastný

..... ale všichni určitě víme, jak rozdílně se dá působit přes net a na živo - dokonce tak trochu platí, že čim líp na netu, tim hůř osobně Mrkající
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Březen 2008, 20:07:14 »

Nu jo, jenže právě v tom je můj problém: Nedokážu dlouhodobě udržet zajímavej hovor pro tu holku (tak asi pak podvědomě jí začnu říkat taky komplimenty, aby nezdrhla)...kdybych věděl jak konverzovat, aby její zájem dlouhodobě rostl, tak jí třeba něřeknu žádnej....
a to u mě platí jak na netu tak osobně.....holka mě pozná, z počátku je vedle mě ráda, snaží se konverzovat, ale pak cítím jak to postupně opadá, až to skončí tak že se známe, řekneme si ahoj, ale ona se mnou už sama od sebe nikdy konverzovat nezačne, pokud třeba nestojíme sami dva na zastávce....teorii vím, ale je mi to k ničemu, protože neumím tlachat zajímavě pro holky....
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Březen 2008, 20:39:55 »

Citace
Nedokážu dlouhodobě udržet zajímavej hovor pro tu holku ...kdybych věděl jak konverzovat, aby její zájem dlouhodobě rostl, tak jí třeba něřeknu žádnej....

no - ale pak to zas skonci tak ze si obhoacen o hystorii templarskeho radu, dejiny kinematografie a fenomenologicke zaklady estetiky baletu ... a ...to je konec
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Březen 2008, 22:40:06 »

to je taky fakt Šťastný
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Březen 2008, 22:43:34 »

No musím znova opakovat, co už tu bylo napsaný mockrát. Učte se komunikovat s holkama naživo a ne přes net.

Vy si přečtete nějakej fígl při komunikaci s holkma a snažíte se ho aplikovat na netu. To je jasný, že tam nemůže fungovat, když veškerý ty finty jsou založený víceméně na neverbální komunikaci. Šťastný

Když třeba dáváte kompliment, tak je to z 90 procent o tom, jak se při tom tváříte, jak se usmíváte, jak se na ní díváte, co děláte s rukama (případně s ušima Úsměv), jakým tónem to říkáte.... a teprve potom je důležité jaká slova říkáte.

Obecně otázka jak holku zaujmout je spíše o neverbální komunikaci než o tématech diskuse. Holka se do vás zamiluje spíše když budete správným způsobem "plkat o blbostech", než když povedete odbornou diskusi na vážné téma.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 18. Březen 2008, 22:52:40 »

Citace
No musím znova opakovat, co už tu bylo napsaný mockrát. Učte se komunikovat s holkama naživo a ne přes net

dovolil bych si nesouhlasit, já stejný důsledek pozoruju u sebe i v normální komunikaci

Citace
Holka se do vás zamiluje spíše když budete správným způsobem "plkat o blbostech", než když povedete odbornou diskusi na vážné téma.

teď jsi na to kápnul, to je přesně to co já neumím, a když jo, tak krátkodobě, když se k tomu fakt nabízí nějaký aktuální téma. Ale sednout si ke stolu a začít "plkat o blbostech" a tím tu holku bavit, to mi jako nepůjde nikdy....
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 18. Březen 2008, 23:03:26 »

ten důsledek pozoruješ stejný, protože ti v obou případech chybí ta správná neverbální komunikace. Já jen říkám, že reálu se ji mužeš naučit a s úspěchem používat, kdežto přes net se ti to pravděpodovně nepodaří.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS