Jak?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:56:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Jak?  (Přečteno 46003 krát)
Sirius
Host
« kdy: 28. Srpen 2006, 14:48:37 »

Líbi se mi jedna holka, který je 14 a chodí o třídu níž než já. Nevim jestli až začne škola tak prostě za ní přijít a něco ji říct nebo jestli mám udělat něco jinýho. Pls poraďte mi co mám udělat.
« Poslední změna: 09. Prosinec 2007, 20:53:24 od LordAli » Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Srpen 2006, 14:59:10 »

Zkus nejdriv zjistit, jestli se ji libis i ty. Treba ji nekde na chodbe reknes ahoj a usmejes se na ni pri tom. No a z jejich reakci poznas, jak na tom jsi. Pak se rozhodnes co dal.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Márten

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Srpen 2006, 15:02:42 »

Citace: "Sirius"
Líbi se mi jedna holka, který je 14 a chodí o třídu níž než já. Nevim jestli až začne škola tak prostě za ní přijít a něco ji říct nebo jestli mám udělat něco jinýho. Pls poraďte mi co mám udělat.

Určitě nedělej to, že si na ní seženeš číslo a napíšeš jí. Provar. Jestli třeba máte společné známé, tak je popros, jestli by vás při nějaké situaci nepředstavili. Jestli ne, tak za ní normálně jdi. Tady bych ti doporučil nějaké Quakovy články, které se tím zabývají...
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #3 kdy: 28. Srpen 2006, 15:11:27 »

Jo neco podobneho jsem taky resil ( sakra tak me napada ze uz jsem zazil s laskou joo hodne strasti ). Libilia se mi jedna holka z 8tridy a ja jsem chodil do 9. Nejdriv jsem zjistil jeji jmeno a to tak ze kdyz sla po chodbe rekl jsem ahoj Ondro:D a ona ja nejsem Ondra ale Katka a jmeno bylo na svete rekl jsem ahoj ja jsem Tomas Mrkající
Potom jsem ji pravidelne zdravil na chodbach. Pak jsem ji zastavil a zacali jsem se bavit. Zeptal jsem se jestli mi neda cislo pak si rekla o ICQ a psali jsme si, sli jsme ven pozval jsem ji na zmrzku, krasna prochazka parkem zjistil jsem ze je totalne blba Šťastný a zkoncil jsem s ni Šťastný
Zaznamenáno
Jirka



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 12


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 30. Srpen 2006, 09:05:55 »

Obecně platí, že začátek je nejtěžší. Až ho překonáš, tak to bude daleko lehčí. Začni hlavně zlehka a nevylekej ji. Je to mladá holka. Ze začátku stačí, ať tě zaregistruje (párkrát se na ni podívej, usměj se...), když uvidíš, že ji to není nepříjemný, tak ji můžeš pozdravit, později prohodit pár slov atd atd. Hlavně nespěchej...
Zaznamenáno

emožné neexistuje...
Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Září 2006, 17:51:09 »

Řeším teďka podobnej problém...nejlepší je určitě se seznámit na oko nenápadně s pomocí společného kámoše, lépe kámošky.  Úsměv
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
MystiQ



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Září 2006, 13:07:49 »

Skus z nou najprv nadviazovat ocny kontakt a tak a potom postupne sa do nej ozvat
Zaznamenáno
Frajerlada



Karma: -5
Příspěvků: 8


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 21. Září 2007, 17:08:04 »

Mám podobný problém chodím do devítky a ona do sedmičky, asi 3 měsíce si s ní píši ICQ ale pozdravili (reálně) jsme se teprv včera, prostě jsem neměl odvahu  Podivený A to jen takový pozdrav typu "čau". Ještě jsem nikdy žádnou holku neměl a tak vůbec nevím jak ji mám někam pozvat či se s ní rozkecat v réálu. Bohužel se bojím nějakého trapasu že už se mnou nikdy nepromluví nebo tak. Máte nějaké rady?  Úsměv
Zaznamenáno

Nejsem žádný frajer, jen kluk co hledá holku
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Září 2007, 20:32:21 »

Tak třeba příště jí řekni ahoj, hezky se na ní při tom usměj a dodej ještě jak se má  Nápad Není to nic trapnýho a ani nic podezřelýho. To zvládneš, ne? Buď ti odpoví: dobře nebo se trochu rozpovídá a pak už to je jen na tvé fantazii.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Xsi



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: metropole
Příspěvků: 2


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 25. Říjen 2007, 22:10:18 »

Hoj mám problém. Qark radil něco ve smyslu, že se nesmím zamilovat do dívky kterou chci. No a mě se to právě stalo. Zalíbila se mě jedna holka o 2 ročníky mladší jak já, ale mám svázaný ruce a svázanej jazyk. Denně se s ní vídám několikrát, má třídu hned vedle mě, 3x týdně jedem ve stejným buse půl cesty, ale nejsem schopen jediného půl slova. Mám pocit, že vše jen kazím když se s ní vídám tolikrát a nic. Vím jak se jmenuje, kolik jí je, ze kterého města je, ale to je asi tak všechno. Není pořádně příležitost, protože pořád je s 1-2kamarádkami.
 Prosím poraďte někdo jak překonat první slovo když už o něco jde. První navázání kontaktu je to nejhorší, pak už je to pro mě v pohodě
Zaznamenáno

Bí hEpI S jazykem aneb s úsměvem de všecko líp... Úsměv
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 25. Říjen 2007, 22:55:33 »

Tak neoslov jí, ale její kamarádku.

Třeba až budete čekat na bus "ahoj holky, prosim vás, neviděli ste tu někde mého koně? Ne, dělám si srandu - nevíte, za jak dlouho pojede desítka? Aha. Dík. Razíte taky domu? Hmm... Konečně pátek, co..." atd ... Úsměv Nebo si vymysli něco inteligentního Úsměv A pak samožřejmně přesedláš na debatu se svou vyvolenou. Nebo třeba ne. Třeba si na ní pak někde počkáš, až bude ve škole sama a začneš "Jé, ahoj, sme se viděli v autobuse v pátek, žejo. Tak jakej byl víkend?"...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Xsi



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: metropole
Příspěvků: 2


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 26. Říjen 2007, 15:32:01 »

no ale to je právě ten problém.. Nejsem schopnej něco říct, jak už něco řeknu tak je to v pohodě na to charisma mam. jen je pro mě největší bariéra oslovit  Smutný
Zaznamenáno

Bí hEpI S jazykem aneb s úsměvem de všecko líp... Úsměv
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Říjen 2007, 15:45:43 »

No jo, ale s tím už něco musíš udělat ty. Na to univerzální rada není.

Kdyby jsi si zkusil něco z qarkových článků o oslovování co jsou na mainwebu, tak by jsi tu neskuhral. Vsadím se, že jsi si je možná jen přečetl.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mario007
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Říjen 2007, 15:49:00 »

No tak to budes musiet prekonat. Nic ineho sa neda poradit. Stavalo sa to aj mne(aj sa mi to stale stava, pravdupovediac) ale treba len prejst par krokov a povedat 'ahoj' a debata sa potom uz nejako rozvinie. A zistis ci ma zaujem alebo nie...aspon vies na co si. Ja som prvykrat oslovil jedno dievca do ktoreho som bol strastne zabuchnuty len kvoli tomu ze ma nasrali kamosi a povedal som si ze nic horsie sa uz dnes nemoze stat. Smějící se
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Říjen 2007, 17:14:20 »

Zkus nejdriv zjistit, jestli se ji libis i ty. Treba ji nekde na chodbe reknes ahoj a usmejes se na ni pri tom. No a z jejich reakci poznas, jak na tom jsi. Pak se rozhodnes co dal.

Nedá mi to, ale pozdravit holku na chodbě je docela v pohodě...Já vím, že mi to lehce říká a přitom, já sám mám docela velký problém si nějakou ulovit..
Prostě ji říct: "Ahoj, jak se máme?" nebo "Ahoj, barva ti sluší"...
Holt jsem fakt divnej... Znepokojený
Zaznamenáno
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27. Říjen 2007, 16:54:38 »

já mívam velkej problém v tom že holka má dycky okolo sebe nějaký kámošky a potkat ji samotnou je dosti nepravděpodobný..
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 27. Říjen 2007, 17:57:47 »

já mívam velkej problém v tom že holka má dycky okolo sebe nějaký kámošky a potkat ji samotnou je dosti nepravděpodobný..

Tak zmen problem ve vyhodu! Samotna holka te muze treba odmitnout uz jen proto, ze kdyz je sama, tak ma "nahozene ochranne pole", kdezto s kamaradkama neni v naproste pohotovosti. Navic, pokud si troufnes neco pred jejima kamaradkama, tak ukazes, ze si veris.
Zaznamenáno

Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 27. Říjen 2007, 20:14:58 »

Ja som prvykrat oslovil jedno dievca do ktoreho som bol strastne zabuchnuty len kvoli tomu ze ma nasrali kamosi a povedal som si ze nic horsie sa uz dnes nemoze stat. Smějící se

Mohu se zeptat, jak to dopadlo?  Úsměv
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 02. Listopad 2007, 21:38:47 »

já mívam velkej problém v tom že holka má dycky okolo sebe nějaký kámošky a potkat ji samotnou je dosti nepravděpodobný..

Tak zmen problem ve vyhodu! Samotna holka te muze treba odmitnout uz jen proto, ze kdyz je sama, tak ma "nahozene ochranne pole", kdezto s kamaradkama neni v naproste pohotovosti. Navic, pokud si troufnes neco pred jejima kamaradkama, tak ukazes, ze si veris.

To je naprostá pravda, navíc bez smečky se daj obvykle potkat jen těžko....

Holky v tomhle vážně uvažujou totálně jinak než kluci, chtěj kluka, na kterýho můžou bejt před kámoškama hrdý a chlubit se nim.

Někdy to neni snadný, ale nejlíp působí na celou skupinu sebevědomej a charismatickej člověk. Takže to chce se maximálně nabít energií a při mluvení jí vyzařovat. Vychutnávat si případnou pozornost několika lidí na jednou, nasávat jí upřenym očním kontaktem. Tim člověk získá něco jako převahu, najednou to budou oni, kdo se bude stydět a ani ce neodváží dát najevo nějaký opovržení.

Jestli seš na to jen trochu typ, tak se projev jako vtipkující exiba, udělej si i ze sebe tak trochu srandu, působí pozitivně, když člověk dokáže, že to umí.

Tim samozřejmě nemyslim, že je potřeba řvát a strhnout pozornost davu, funguje to i v neomezeně komorním pojetí, jestli víš co myslim, to neni jen pro takový ty ultraextroverty...

Asi je nejlepší prostě se napřímit, zvednout hlavu, usmát se a jen tak mimochodem přijít...  Mrkající Holka se nikdy nebude před kamarádkama stydět za to. že s ní mluvíš!
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Doli

Karma: -16
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 18. Listopad 2007, 19:47:21 »

No mam něco podobnýho akorát mam trošičku větší problém.Ta holka se mi fakt libi je jen o rok starsi me je 16 ji 15.No já bych za ní šel, ale nevim kde přesně bydlí skoro vůbec se s ní nevídam ani ne jednou do 1 měsíce skoro vůbec je k nezastižení.Jednou sem s ní byl venku,ale to bylo asi jen na půl hodiny a šla pryč na hudebku.Jedíná výhoda je ta, že se jí líbim, ale co s toho když jí pořádně neznam ani ona mě vůbec nevim jak začít znam její nejlepší kámošku pls porďte budu Vám moc vděčnej.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18. Listopad 2007, 23:42:12 »

Šmarjá, ono se jí líbíš a ty nevíš, kde začít? Tady je návod:
  • Sežeň si od její kámošky číslo
  • Zavlej ji a rekni, dke si k tomu číslu přišel
  • Pozvi ji někam (třeba pro začátek do kina (třeba na nějakou romantickou komedii), ať máte o čem mluvit (o filmu)
  • Nakonec jí dej pusu Úsměv
Tada a je to.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Krocanek
Host
« Odpověď #21 kdy: 09. Prosinec 2007, 16:32:46 »

mám takovej problém,dlouho se mi líbí jedna spolužačka se kterou si hodně dobře rozumim a už to začalo vypadat slibně ale jeden závistivej č***** jí vykecal že jí balim aniž by to moch jasně vědět a ještě ktomu sem mě na to předtim ptal a já sem řikal že ne ... chtěl sem jí zbalit na lyžáku a do tý doby si připravit dobrou pozici ale kůli tomu sem sní ještě nezačal flirtovat apod. takže mě má ráda jen jako kamaráda ... nevíte jak dál resp. jestli mám ještě vůbec šanci  Smutný ?
« Poslední změna: 09. Prosinec 2007, 17:13:48 od Krocanek » Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 09. Prosinec 2007, 17:47:01 »

No ja ti nevim, kamaradka a jeste spoluzacka? Uz kazda vec zvlast je problem, natoz dohromady...
Zaznamenáno

Krocanek
Host
« Odpověď #23 kdy: 09. Prosinec 2007, 18:09:31 »

aha ... já už sem měl promyšlený jak ze sebe na lyžáku udělám víc než jen kámoše ale tim že o tom všem ví je to fakt naprd vůbec nevim jestli to ještě mám zkusit nebo na ní zapomenout ... Podivený
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 09. Prosinec 2007, 18:14:23 »

a ja vzdycky myslela, ze cilem baleni je, aby si objekt toho baleni vsiml, ze je balen a podle pripadneho zajmu se zachoval. Balit nekoho tajne a skryte snad ani nejde, ne?  Šokovaný
ber to tak, ze ti ten "kamarad" vlastne pomohl a prokazal ti tu sluzbu, ze za tebe udelal prvni krok. Daleko horsi by prece bylo, kdyby te pred ni pomlouval
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS