Jaké typy žen se vám líbí ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 23:29:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jaké typy žen se vám líbí ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Jaké typy žen se vám líbí ?
hnědovlásky - 18 (26.9%)
černovlásky - 18 (26.9%)
blondýny - 18 (26.9%)
zrzky - 7 (10.4%)
jiné - 6 (9%)
Celkem hlasů: 61

Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk
Autor Téma: Jaké typy žen se vám líbí ?  (Přečteno 60051 krát)
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 17. Září 2008, 18:15:53 »

souhlas s Avou....znásilnění = nucení k něčemu, co člověk nechce.
Tzn, pokud se holce líbí tvrdší způsoby a představa, že ji k tomu chlap trošku přiměje tvrdším způsobem, tak je to něco, co chce, takže ne znásilnění.
Doufám, že byl básník pochopen Úsměv
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 17. Září 2008, 18:21:59 »

Monny  Potlesk Už sem se lek, že lingvisticko-logický rozpor v tom tvrzení zůstane nepochopen.

Když holka chce, aby na ní někdo vyběh z křoví, trochu jí proplesk a pak jí ojel není žádný znásilnění. To je prostě jen úchylka na trochu ostřejší sex.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 17. Září 2008, 20:08:30 »

Je to v podstatě masochismus - přesně kvůli tomu taky tolik holek chce chodit s hnusnejma hajzlíkama. Jedna a ta samá věc. Věřim a doufám, že ne všechny..
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 17. Září 2008, 20:30:21 »

Avaranger: aha, takže ty víš, koho znam a koho ne... promin, to jsem nevěděl... ne, nespletl jsem se... je to tak, jak jsem to napsal... znam několik holek, který by chtěly bejt znásilněny...

Ludia castokrat povedia nieco, co v skutocnosti vobec nemyslia vazne. Preto aj to, co vyjadrime slovami, ma oproti neverbalnej komunikacii velmi malu vahu.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 17. Září 2008, 20:42:41 »

najdi mi pls definici, kde se píše, že znásilnění je donucení k něčemu, co nechceme... znásilnění je prostě sexualní zneužití s užitím násilí
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 17. Září 2008, 20:50:45 »

najdi mi pls definici, kde se píše, že znásilnění je donucení k něčemu, co nechceme... znásilnění je prostě sexualní zneužití s užitím násilí

Znásilnění
§ 241
(1) Kdo násilím nebo pohrůžkou bezprostředního násilí donutí jiného k souloži nebo k jinému obdobnému pohlavnímu styku nebo kdo k takovému činu zneužije bezbrannosti jiného, bude potrestán odnětím svobody na dvě léta až osm let.

Sorry jestli to vypadá, že s tím házením paragrafů chci nějak machrovat. To ne. Spíš se divím, že si to nezkusí lidi vyhledat sami, aby si ověřili co tvrdí.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 17. Září 2008, 21:43:52 »

No, to myslim, že neznáš. Znáš spoustu holek, který by šli s jakýmkoli klukem. Podstatou znásilnění je o, že je někdo NÁSILÍM (proto znásilnění) donutí dělat něco co nechtějí.
Avaranger: aha, takže ty víš, koho znam a koho ne... promin, to jsem nevěděl... ne, nespletl jsem se... je to tak, jak jsem to napsal... znam několik holek, který by chtěly bejt znásilněny...

zkuste si tohle precist znova a zamerte se hlavne na tucne zvyraznenej text Šťastný

uzavrel bych to tim, ze pokud to holka chce, nejde o znasilneni Mrkající ale zajimavy tema, to jo Smějící se
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 18. Září 2008, 15:14:05 »

děkuji J/R, že mi to potvrdil... nikde se tam neříká nic o tom, zda chce nebo nechce, ani slovo

afi: čteš vůbec, co sem lidi píšou? J/R tim paragrafem jasně potvrdil, že mam pravdu a že Ava jen mele hlouposti jako obvykle

EDIT: já obvykle nejsem nijak útočnej, nehádam se, nebo nenadávam někomu, ale prostě mě skutečně dokáže naštvat, když si někdo cucá definice z prstu a vystavuje je jako pravdu, přitom vůbec pravdu nemá...
« Poslední změna: 18. Září 2008, 15:21:27 od D9 » Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 18. Září 2008, 16:47:10 »

Klíčový je tam to slovo donutí To přece znamená něco proti vůli té osoby.

Jinak jsem si zkoušel představit tu situaci, kdy se potká znásilňovač a holka "která chce být znásilněná:
Holka jde v noci přes park, najednou na ni z křoví vyletí úchylák, trochu ji propleskne, povalí na zem, stáhne kalhoty a kalhotky, brutálně osouloží a ona pak řekne: "Wow, to bylo super, přesně tak to mám nejradši!"  Překvapený

Myslím, že by šlo o tzv. skutkový omyl pozitivní: pachatelův úmysl směřuje ke spáchání tr. činu a on je přesvědčen, že ho ve skutečnosti páchá. Ve skutečnosti ale chybí podstatný znak trestnosti - to, že se to stalo proti vůli poškozené.
Takže nejde o dokonaný trestný čin, ale o pokus... který je ovšem trestán stejně přísně.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 18. Září 2008, 17:15:53 »

Takže nejde o dokonaný trestný čin, ale o pokus... který je ovšem trestán stejně přísně.


Ale jen pokud ho dotyčná obšťastněná práskne Mrkající
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 18. Září 2008, 17:18:33 »

J/R: moje první holka (v posteli) po mě chtěla doslova abych jí donutil k čemu chci... a je to jedna ze jmenovaných, které tvrdí, že je láká představa být znásilněna... (mimochodem ta holka je teď dost divná...) je to sice nechutný, ale existujou úchylný lidi, který to prostě chtěj... nechápu, proč Avaranger neni schopnej to připustit

btw ON topic: tahle anketa neni zrovna nejhezčí nápad... imho může určitým holkám snížit sebevědomí... nicméně je fakt, že moc holek tu neni...
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 18. Září 2008, 17:35:17 »

 Smějící se  Smějící se Smějící se

ted ti to J/R vysvetlil znova a ty si hrabes furt na svym pisecku, pro jistotu to prikladam znova (pro ty pomalejsi z nas Mrkající):

Klíčový je tam to slovo donutí To přece znamená něco proti vůli té osoby.

pokud holka chce, abys ji znasilnil, tak to prece nekonas proti jeji vuli, nebo snad ano? pokud na holku vlitne uchyl nekde v parku a ona se necha ojet a neuda ho, pak samozrejme o znasilneni nejde ale o regulerni sex, i kdyz uznavam pro dost lidi neztravitelnej... na druhou stranu si hodne holek preje aby je kluk proste vzal a bez nejakyho mazleni ojel - je to zajimava zmena Mrkající na druhou stranu to ze chce holka tvrdsi zpusoby, tak si nemyslim, ze by byla az tak nadsena kdyby na ni nekdo v tom parku skutence skocil. nejspis to nebude zadnej krasavec (proc jinak by se k tomu uchyloval?) a v ten moment to ona chtit treba nebude. to ze holka o tom s ni, neznamena ze kdyby se ji to skutecne stalo, zarila by stestim.. sny a realita se nekdy dost tvrde lisej Mrkající
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 18. Září 2008, 17:44:23 »

Ale jen pokud ho dotyčná obšťastněná práskne Mrkající

No, nekekecej! Mrkající
...bavíme se o tom jestli je danej skutek trestným činem, ne o trestním oznámení a případným dalším stíhání. To je už jiný téma

Navíc, proč by ho práskala, když se jí to,líbilo? Spíš bych to viděl na někoho z kolemjdoucích
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 18. Září 2008, 18:34:36 »

Dobře, mluvme o znásilnění tak, jak ho chápe 99,9% společnosti
Zaznamenáno

Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 18. Září 2008, 20:17:00 »

Tak toto je uz teda riadny OT  Smějící se
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 19. Září 2008, 13:51:23 »

Tak toto je uz teda riadny OT  Smějící se
OT je leda tak tvůj přípěvek

Souhlasim s D9, taky mi přijde že někdo o koze a druhej o koze
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 19. Září 2008, 23:03:47 »


OT je leda tak tvůj přípěvek


Ked sa pozriem na prvu stranu, riesilo sa tu to, ze ake typy zien sa vam pacia a ta debata sa strhla uplne niekde inde. Ak to nevidis, asi ta odkazem na ocnu optiku.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 20. Září 2008, 08:50:51 »

Ale jen pokud ho dotyčná obšťastněná práskne Mrkající

No, nekekecej! Mrkající
...bavíme se o tom jestli je danej skutek trestným činem, ne o trestním oznámení a případným dalším stíhání. To je už jiný téma

Navíc, proč by ho práskala, když se jí to,líbilo? Spíš bych to viděl na někoho z kolemjdoucích

no kdyby to prásknul někdo z kolemjdoucích a ona by pak u soudu nesvědčila proti němu, nebo by řekla něco v tom smyslu že to takhle má ráda a byli třeba domluvený, tak by podle mě o trestnej čin nešlo Smějící se

btw. je to hodně OT Mrkající
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 20. Září 2008, 09:23:34 »

no kdyby to prásknul někdo z kolemjdoucích a ona by pak u soudu nesvědčila proti němu, nebo by řekla něco v tom smyslu že to takhle má ráda a byli třeba domluvený, tak by podle mě o trestnej čin nešlo Smějící se

btw. je to hodně OT Mrkající

Pokud by mu prokázali ten úmysl, tak by skoro určitě šlo o tr.č. ve stádiu pokusu, jak jsem napsal o pár příspěvků výš. Druhá věc samozřejmě je, že úmysl se dost blbě prokazuje; třetí věc ale je, že když je taková případová studie, tak se řeší jen ten skutek, ne dokazování (protože to koneckonců může dopadnout jakkoli, závisejíc na mnoha faktorech)
Jo a eště je tu otázka, jestli se dá tr.č. znásilnění stíhat i bez souhlasu poškozené osoby, ale to myslím že dá.

JJ, je to OT, ale podle mě zajímavější než původní téma klubu.  Mrkající
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 20. Září 2008, 10:07:03 »

jj, zajimavy tema Šťastný

to nevim jestli se da, ale pokud ano, tak porad moc neverim tomu ze by nejaky soud takoveho cloveka poslal do vezeni, kdyz "poskozena" by vlastne svedcila v jeho prospech. Ze by ho porota poslala na par let sedet jen proto, ze ho nejaky nahodny kolemjdouci zahledl v parku? Podle me tady jde hlavne o svedectvi te slecny... ale to sou jen moje dohady, chtelo by to pravnika Mrkající
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 20. Září 2008, 10:34:20 »

jj, zajimavy tema Šťastný

to nevim jestli se da, ale pokud ano, tak porad moc neverim tomu ze by nejaky soud takoveho cloveka poslal do vezeni, kdyz "poskozena" by vlastne svedcila v jeho prospech. Ze by ho porota poslala na par let sedet jen proto, ze ho nejaky nahodny kolemjdouci zahledl v parku? Podle me tady jde hlavne o svedectvi te slecny... ale to sou jen moje dohady, chtelo by to pravnika Mrkající
A co kdyby řekla že to byla jen hra, že oni ji spolu takhle hrajou, to znamená že ho soudit nemůžou?
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 20. Září 2008, 10:35:51 »

afi: Myslím, že o tom něco málo vím - zápočet na trestní zákon jsem dělal na tři pokusy, takže jsem si to osvojil celekm důkladně  Smějící se

Jinak zopakuju, akorát to, co jsem už řekl: Ano, z procesního hlediska je to dost obtížně prokazatelný, když nesvědčí proti němu. To ale nepopíra fakt, že z hmotněprávního hlediska jde o pokus tr.č. znásilnění. Na tom trvám a hádal bych se i s profesorem Šťastný
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 20. Září 2008, 13:05:07 »

No dobre, tak ste ma presvedcili, ze je to zaujimava tema Úsměv
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 20. Září 2008, 16:58:29 »

J/R: to je opravdu skvele ze se na to divas z tolika hledise Smějící se

ale myslim ze sme resili hlavne to, zda by sel onen nasilnik skutecne sedet.. podle me ne. ale chtelo by to znat nejakej priklad z praxe, coz bude nejspis orisek Šťastný


Scorpio: no podle me ne.. prece kdyz si najdes nejakou milenku a dotahnes si ji dom, tak muze mit klidne rada tvrdsi zpusoby. Takze ji nasadis pouta, uvidej te sousedi.. a pujdes sedet Smějící se no takhle by to prece jen fungovat nemelo Mrkající
Zaznamenáno
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 14. Prosinec 2008, 20:05:19 »

mne sa páčia jednoznačne blondínky, modro alebo zelenooké a nad 170 cm, chudá postava(neanorektická), pekný face a plné pery. kozy min 2, vek od 18, 19 do 25, 27. ostatné holky neriešim
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS