Jaké typy žen se vám líbí ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 19:42:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jaké typy žen se vám líbí ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Jaké typy žen se vám líbí ?
hnědovlásky - 18 (26.9%)
černovlásky - 18 (26.9%)
blondýny - 18 (26.9%)
zrzky - 7 (10.4%)
jiné - 6 (9%)
Celkem hlasů: 61

Stran: 1 2 3 [4] 5 6  Vše Tisk
Autor Téma: Jaké typy žen se vám líbí ?  (Přečteno 60057 krát)
user8

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 14. Prosinec 2008, 21:06:26 »

Líbí se mi holka co má mozek v pořádku a není to žádná nafoukaná, umíněná a vygumovaná koza ...
Jinak postava: hnědovláska s přenádherným zadečkem a prsama přesně do ruky  Andílek (viz. moje holka :-* )
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 14. Prosinec 2008, 21:25:00 »

- Zaškrtnul jsem "jiné" protože se mi loibí všechny...  Smějící se
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 14. Prosinec 2008, 21:27:44 »

To nejsi moc náročnej
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 14. Prosinec 2008, 21:33:05 »

Taky sem dal jiné, ale pro to že se mi může holka líbit bez ohledu na to jaký má vlasy.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 14. Prosinec 2008, 21:38:27 »

Obecně bych řekl, že je mi jedno jaký má holka vlasy, ale když se podívám, s jakejma holkma sem chodil, nebo se mi líbily, tak mi z toho vycházej samý blondýnky, tak se tomu nemůžu bránit.. Jinak postava  155-165 , 50-60 kg, pro mně příjemnej obličej a hlavně osobnost...
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 14. Prosinec 2008, 22:11:07 »

jsem se tuhle zamyslel nad fyzickým vzhledem u holek a sice nad tím, jestli je pro mě důležitější holka s krásnou postavou, ale průměrným obličejem, a nebo holka s třeba trošku silnější postavou a nádherným obličejem....tak jsem tak pozoroval různý holky a zjistil jsem že prostě u mě vítězí postava (i když obličej není výstavní, samozřejmě nemyslím odpuzující)  Šťastný (ale upozorňuju je to jen můj názor, aby mi tu zas někdo neříkal že můžou bejt přitažlivý i silnější holky, bla bla....můžou, ale pro mě je u holek prostě postava hlavní)  Šťastný
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 14. Prosinec 2008, 22:16:13 »

To nejsi moc náročnej

- Samozřejmě že jsem myslel ohledně vlasů, na což se tady dotazuje...  Mrkající
Zaznamenáno

Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 16. Prosinec 2008, 17:37:55 »

Takhle to nedokážu říct a ani to takhle nerozlišuju. Porstě na každou holku mi pasuje to, v čem se zrovna nachází. Nepřemýslím nad tím jak by vypadala, kdyby měla takovou a takovou barvu vlasů...
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 28. Březen 2009, 02:54:01 »

Štíhlá, nezáleží na barvě vlasů, ale na tom, jestli má ta holka styl. Když má holka dobrej styl (pro mě to znamená - holka hezky oblečená, ale ne přehnaně, odlišuje se od ostatních ať už barvou vlasů nebo chováním a prostě to z ní vyzařuje - těkžo popisovat), tak je pro mě jako magnet... Takovejhle holek znám skutečně jenom pár.
Zaznamenáno

Raydeeen
Host
« Odpověď #84 kdy: 29. Březen 2009, 11:34:39 »

Na barvě vlasů mi určitě záleží. Blondýny mě nepřitahujou a to můžou bejt sebehezčí. Krátké vlasy u žen je taky jedna velká zkáza  Úsměv
Takže černé, dlouhé vlásky je můj ideál  Šťastný Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 29. Březen 2009, 15:19:26 »

Už po několikátý se tu objevuje ten názor, že krátký vlasy u holek jsou hrozný... pánové, to, že zkrátka žádnou hezkou holku s krátkýma vlasama neznáte, protože holek s krátkýma vlasama je celkově míň, neznamená, že je to hrozný... nejhezčí holka, co znam (10/10 a říkejte si, co chcete Šťastný) má právě krátký vlasy... některý holky holt potřebujou hezký dlouhý vlasy, aby za něco stály... některý jsou dokonalý ať se sebou provedou cokoliv....
Zaznamenáno

Raydeeen
Host
« Odpověď #86 kdy: 29. Březen 2009, 15:24:28 »

Už po několikátý se tu objevuje ten názor, že krátký vlasy u holek jsou hrozný... pánové, to, že zkrátka žádnou hezkou holku s krátkýma vlasama neznáte, protože holek s krátkýma vlasama je celkově míň, neznamená, že je to hrozný... nejhezčí holka, co znam (10/10 a říkejte si, co chcete Šťastný) má právě krátký vlasy... některý holky holt potřebujou hezký dlouhý vlasy, aby za něco stály... některý jsou dokonalý ať se sebou provedou cokoliv....

Tak tim to opravdu nebude  Šťastný Několik HB's -10ky co znám měly dlouhý vlasy, jen co si je zkrátily, tak si řikám že bych je nikdy nechtěl ..
Každej má něco a to je akorát dobře  Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 29. Březen 2009, 15:29:28 »

IMO je to spíš tak, že spousta holek, které mají krátké vlasy nestojí za nic. Tak se zaměňuje příčina (to, že nejsou hezké) a následek (mají krátké vlasy). Většina holek má dlouhé vlasy proto, aby se líbily. Dlouhé vlasy odpoutávají od obličeje. A když o ně není dostatečný zájem (vetšinou je teda chyba kromě ne třeba přímo úžasného vzhledu tak v něčem jiném), tak si řeknou, že se na to můžou vyprdnout. Napočítal jsem ve svém okolí tři konkrétní případy.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 29. Březen 2009, 15:53:31 »

Ava má pravdu, rozvedl bych to i v dalším směru:
Příčina: holka je hezká -> důsledek: cítí se žádána, chce být ještě hezčí a obarví se
Příčina: holka je normální -> důsledek: nemá potřebu se obarvit a ve výsledku vypadá méně krásná než je
Příčina: holka není hezká -> důsledek: nemá dostatečné sebevědomí a nebarví si vlasy

z tohoto důvodu se častěji jako hezké holky označují ty nabarvené (blondýny a černovlásky). Ale ve skutečnosti na barvě nezáleží, nebo alespoň ne tak moc. Osobně můžu potvrdit že barvením se dá také leccos pokazit. A nebo jsou vidět případy, kdy je holka nabarvená a zmalovaná jak natěrač, ale žádný plusový body bych jí za to nedal.

Ve výsledku bych také zaškrtnul možnost "jiné", protože na barvě mi nezáleží. Důležité je přece to, že se mi prostě líbí a nepotřebuji řešit proč.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 29. Březen 2009, 16:40:42 »

Ok, jaká ženská se líbí mně?

Vysoká tak 175 cm, štíhlá(60-65 kilo), delší vlasy (tak, aby zakrývaly krk). Prsa ideál tak 2-3, hezký zadek, ne veliký a hlavně musí být hezká v obličeji. Je jedno, jestli má pihy nebo ne. Jestli má zelený oči nebo hnědý, ale musí to všechno tak nějak sedět.

A co se týká líčení, tak preferuju holky, který přirozeně vypadají hezky, ale pokud potkám fakt vystylovanou byrbie, taky se za ní otočím, líbí se mi i taková.

A jak každý ví, vzhled není vše, proto se dívám po ženské, která je do nepohody a už si v životě něco prošla, zkrátka má vyzrálou osobnost (nebo alespoň něčím formovanou) a není do dneška chráněna svými rodiči na každém kroku, protože takové holky jsou nepoužitelné.

troufám si řict, že moje přítelkyně splňuje drtivou většinu požadavků a navíc teď trochu změnila účes a i mi příjde, že chodí víc vzpřímeně, takže je pro mě ideálem, co se týká vzhledu a povahově se mi taky líbí.

A na co jsem ji sbalil? .... Mystery má pravdu.... když chcete dostat nějakou HB ze setu, ignorujte ji určitou dobu. Ono se mi to vrátilo docela hezky:-) a asi i někdy sepíšu článek o tom, jak jsem ji poznal a jak se na začátku všechno vyvíjelo.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 29. Březen 2009, 20:31:54 »

jak tady řešíte ty dlouhé/krátké vlasy, tak mě se teda holky s krátkejma vlasama nelíběj. Já nevim proč, ale dlouhý vlasy jsou pro mě takovej ten znak ženskosti (stejně tak jako hrudní partie, prdelka atp.)
Co se týče výšky, tak mi vadí, když je delší než já. Nejvíc se mi líbí, když je vysoká stejně jako já nebo tak o tech pět čísel menší (mám 180). To je asi tak jediný co bych k tomu napsal, stejně už se mi za život líbilo takovejch holek a každá úplně jiná (povahově i fyzicky) že je naprosto zbytečné v mém případě o čemkoli spekulovat. Přesně to vidim jako živý- Napíšu že se mi líběj vysoký blondýny a zákonitě se zablemcnu do drobný brunetky  Šťastný
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 29. Březen 2009, 20:35:00 »

Ten ideál je sice strašně pěkná věc, ale stejně v okamžiku, kdy člověk potká holku jiného typu u které ale všechno vzájemně sedí podle konkrétního vkusu, tak je kolikrát vymalováno... jsou akorát některé znaky, které zvyšují šanci vyvolání zájmu, víc bych za tím možná nehledal... Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 02. Duben 2009, 09:40:25 »

Mě by docela zajímalo, jestli je pravda, že kluky přitahujou holky podle účelu použitelnosti.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 02. Duben 2009, 11:15:26 »

Záleží na co tu holku chce. Ale myslím si, že by se dalo říct ano.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 02. Duben 2009, 21:05:03 »

Kluci, o které byste měly zájem (platí zejména pro ty mladší z vás), obvykle (k vašemu zklamání) použitelnost považují za poměrně důležité kritérium (zduvodneni pravdivosti tohoto tvrzeni by zabralo samostatny topic, proto je mozna lepsi jej prijmout jako fakt)... ty šťastnější z vás pak narazí na takové, kteří k tomuto kritériu přidají i další a budou si vás vážit i pro jiné věci Mrkající
« Poslední změna: 02. Duben 2009, 21:08:46 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 03. Duben 2009, 09:01:21 »

Jasně že je použitelnost důležitým kritériem, to jsem jako fakt přijmula už dávno (je to oboustranný), ale spíš jsem myslela vzhled tý holky. Třeba když se kluk bude chtít jenom bavit, tak mu bude stačit jenom hloupá HB10 (tim nemyslim, že jsou hloupý všechny) a když bude chtít něco víc, tak se spokojí třeba jenom s nějakou NG, která to má v hlvě trochu srovnaný...

Jo, a k těm štíhlým holkám... Připadá mi trochu paradoxní, že se klukům líbí štíhlý holky (samozřejmě každej slovo "štíhlý" vnímá trochu jinak), ale když pak ta holka právě kvůli svojí štíhlosti s tim klukem místo nad steakem s hranolkama sedí u zeleninovýho salátu, tak jí maj za nějakou trubku  Šťastný

Já to přehnaně řešim, ale chystám se na jeden projekt, tak proto Úsměv A taky mám nějaký období, kdy nad všim asi až moc přemýšlim a srovnávám si priority.
« Poslední změna: 03. Duben 2009, 09:08:20 od Neferu » Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 03. Duben 2009, 10:46:48 »

Já to pochopil tak, že ses Neferu ptala z hlediska vzhledu (při použití slova "použitelnost" se hodně klukům vybaví automaticky vzhled a schopnost flirtovat => je mi jasné, že se ptáš na to, jestli to co u kluků hodně holek štve je opravdu pravda) => můj postřeh si vylož tak, že pro kluky (pro ty o které máte zájem a kterých si vážíte) je vzhled zpravidla důležitý... No a někteří z nich (zpravidla ti se kterými holky nakonec skončí ve šťastnějším LTR) mají i jiná kritéria => např. místo HB10 se spokojí "pouze" s HB8 která má "kompatibilní" povahu... obecně ale platí (nejspíš na obě strany), že sbalit cíl který je o více než 2 body na stupnici 1-10 výš než vy, je už hodně obtížné (nepravděpodobné,... => taková situace nastává málokdy).
Kluci, pro které není vzhled důležitý (pozor, nezaměňovat s těmi, pro které to není jediné kritérium), holkám často ve výsledku připadají jako nepřitažliví => i když se na ně výše uvedený poznatek nevztahuje, nejsou příliš zajímavá cílová skupina...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 03. Duben 2009, 11:34:13 »

No jo, to je ten žensko-mužský slovník Šťastný Slovo "použitelnost" jsem myslela jako podle toho, na co ten kluk tu holku chce...

V jedný dobrý knížce o sociální psychologii jsem četla, že si lidi nevybírají partnery, který jsou na stupnici atraktivity o něco výš (obava z odmítnutí), takže ti dávám za pravdu.

Napadlo mě, že pokud se klukovi holka opravdu líbí, tak je automaticky HB10. Nebo se ti někdy líbila jenom NG tak, že bys k ní šel a začal jí balit?
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 03. Duben 2009, 14:57:00 »

celkově HB10 to být nemusí, ani tomu klukovi tak nemusí nutně připadat (navíc příliš hezký terč kolikrát spoustu kluků "vyděsí" s tím, že je "out of their league")... měla by ale něčím toho kluka zaujmout => např. hodnocení očí/vlasů/zadku/něčeho (aspoň u jednoho prvku) subjektivně pro toho kluka hodnocení 9 nebo 10 a nic ze zbytku by nemělo v dílčím hodnocení klesnout pod 6 (reálně 7)... pro zaujmutí ale kolikrát stačí třeba způsob jakým se ta holka usměje, nebo nějaká jiná maličkost, něco čím ta holka překvapí,... Šťastný
Takže imho pokud je kluk aktuálně nezadaný a správně naladěný a nějaká NG (řekněme 7/10) se správně usměje (povzbudivý ale přitom aktivní úsměv) a aspoň jednou částí těla toho kluka bude přitahovat, tak je zpravidla vymalováno a přitom to ani nemusí být modelka Šťastný Je pravda, že tomu klukovi potom subjektivně může připadat jako HB10, to už bychom ale museli rozebrat míru "zabouchnutosti" (nebo spíš vytržení) v prvním okamžiku... Nicméně v kontextu toho co jsem napsal je vidět, že i ta objektivně NG7, pokud udělá např. to co jsem napsal o dva řádky výš, má šanci si subjektivní hodnocení HB10 vysloužit Mrkající (ale samozřejmě je to kluk od kluka trochu jiné)
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 04. Duben 2009, 10:51:19 »

Mě by docela zajímalo, jestli je pravda, že kluky přitahujou holky podle účelu použitelnosti.
Na tohle mám odpověď. Pokud to bereš ve smyslu, že je ženská HB10, chodí akorát nakupovat, je protivná a nedá se s ní jít na kolo nebo do divadla, tak s naprostou jistotou by u mě vyhrála třeba nějaká obyčejnější holka NG7 (subjektivně asi později víc), se kterou se dá krásně povídat, trávit společně čas atd.

To jsem zažl jednou u jakési holky, která je opravdu pěkná, moc pěkná. Když jsem zjistil, že po dvou týdnech, co jsme se párkrát viděli si nejenomže nezapamatovala moje jméno, ale ani to že už jsme se viděli, tak bylo jasno Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS