Je zadaná, provokuje a člověk na ni musí pořád myslet

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 10:42:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Je zadaná, provokuje a člověk na ni musí pořád myslet
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Je zadaná, provokuje a člověk na ni musí pořád myslet  (Přečteno 7829 krát)
Predator

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 26. Prosinec 2009, 08:27:28 »

Ahoj lidi, trošku jsem probral fórum a názory – rady jsou někdy moc zajímavý a má to dost do sebe. Rád bych znal Váš názor na tohle... Předem děkuji za každý názor

Znáte ty holky, které mají přítele a pořád vypráví, jak je dokonalý, chytrý a schopný, že by mu nikdy nezahnuly (aniž by se jich na to někdo ptal) a přitom pořád provokují. Co jim chybí, proč to dělají? Je to jen o nějakém dokazování si něčeho?

Znám opravdu moc hezkou holku, tanečnice, krásná postava, krásná tvář, extravagantní poměrně, každý den něco jinýho na sobě a moc ji to sluší. 27 let, dělá ve vedlejší kanceláři,. Vidíme se aspoň jednou v týdnu. Řekneš ji třeba ráno: sluší ti to, ale ona dělá jako že se diví co ji může slušet, nebo když jsem ji řekl že hezky voní, tak k sobě čuchala a hrozně se divila, přitom se šla na záchod před minutou navonět...Tuhle přišla že má velikej zadek, řekl jsem že mi přijde akorát, přistoupila ke mě tak na 20 cm a povídá ať si sáhnu, nechtěl jsem ale trvala na tom, jestli ho má prý dost pevnej. Tak jsem si teda šáhl, a dodal, že má fakt pěkný tělo, tak řekla že už mi nikdy neukáže pírsink v břichu, když se mi teda tak líbí, aby mě nevzrušovala zbytečně

Tuhle zase přišla a já povídám kolik stály ty silikony páč je hrozně štíhlá ale prsa má docela velký, že si je chce nechat udělat moje přítelkyně... Rozčílila se, že nemá, a aby to asi jako dokázala zvedla svetr a ukázala je sice v podprsence, ale teda jako reakce zase zajímavá.
Nebo se ptá jestli bych zahnul své přítelkyni, když jsem řekl že asi jako každý chlap, řekla že jsme všichni stejný prasata....

Na kafe s nikým nechodí "to já nedělám" mi řekla kdysi, když jsem ji zval

Ještě bych dodal, že jsme aspoň z mé strany kamarádi, můžem se bavit o všem, píšem si dlouhý maily a jako je legrace, ale řekl bych že je tam oboustranná nervozita. Ví, že se mi líbí, to jsem ji i řekl, a když se třeba staví tak někdy hrozně koktá a mele blbiny, já teda si taky. Myslím že se jí líbím a určitě i ví že o ni dost stojím (ale jako přítelkyni bych ji asi nechtěl, ovšem jako takovouhle milenku to je asi sen každýho chlapa…) Je dokonce tak atraktivní, že se jí málokdo odváží třeba někde na diskotéce oslovit…
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Prosinec 2009, 08:43:44 »

pes, ktery steka nekouse. pokud to ale chces zjistit, jestli chce neco vic, pozvi ji znovu a osobne
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Prosinec 2009, 10:59:51 »

Neposlouchej co říká, poslouchej co dělá Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Prosinec 2009, 11:17:20 »

Mě přijde, že na takovýhle holky se musí prostě přímo. Žádný kecy typu "Šla bys se mnou na kafe?", ale prostě jí na tvrdo říct "Sejdeme se tam a v tolik" a ještě bych schválně přišel o trošku později. Nesnažil bych se s ní flirtovat, ale mluvit přímo, natvrdo, drsně, aby viděla, že se jí nebojíš, že máš navrch. Nic jí nedovolit, jakmile udělá něco, co se ti nelíbí, tak ji to natvrdo vpálit. Prostě být tvrdá alfa.

Ale nevim, jak moc dalece to ovlivňuje fakt, že jsem strašně nadrženej a mám rád dominantnější partnerky Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Prosinec 2009, 11:39:12 »

Tak s tímhle jsem se taky už setkal. Odpověď na tvou otázku je snadná.
Ona ví, že je moc hezká a taky že se ti líbí. Stejně tak jako každý člověk touží po ocenění v něčem, v čem nad ostatními vyniká. A její chlouba je právě ta krása a atraktivita. Tím, že na oko dělá jak má velký zadek, že na ní není nic slušivého a podobně, tě vybízí k tomu, abys jí oponoval a doceňoval její krásu.

Stejně tak jako král by bez svých poddaných neznamenal nic, tak i ona by si nepřipadala tak nádherná, kdyby jí to neustále někdo neříkal. A když tedy odmítá tvé lichotky, chce, abys jí chválil ještě více.

Doporučoval bych slečnu něčím schladit, aby jí kleslo sebevědomí a tobě se zvýšila vlastní cena. Tímto způsobem jí akorát podlejzáš, a v takovém případě jsi u holek prohrál  Mrkající
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Prosinec 2009, 12:10:51 »

znám něco podobného  Šťastný

mám kamarádku, se kterou se znám asi 2 roky, ona má přítele a rozejít se s ním nechce, i když se občas pohádaj, tak ho asi miluje.
Ale co jsme si tak psali, tak taky velice zajímavé, cituji jí:

- když jsi mi přál k narozkám a dal mi pusu, tak jsem tě moc chtěla políbit
- nechci jít do nebe, ale do pekla, tam je větší vzrůšo, tak tam půjdem spolu (rozumějte => že se neovládnem, a uděláme něco, co bysme neměli)
- hmm, tak ty máš nový povlečení na posteli, a nemáš vedle sebe místo, hned bych si lehla k tobě
- měla jsem strašnou chuť tě políbit
- pekelně mě přitahuješ, až se toho občas sama děsím

a prostě různý jiný flirotvací věci...ona ví taky že mě přitahuje, ráda se chlubí tím, jak jí někdo řekl, že má krásnej úsměv, atd. (to už jsem zjistil, že je ráda, když ji lidí chválí jak je skvělá, krásná atd => taky jí občas pochválím, ale snažím se to nepřehánět a nepodlejzat)

nu a když jsem si jednou teda tak říkal: "Sakra, ona se mnou pořád takhle flirtuje, to asi čeká že já se o něco pokusím" (i když na druhou stranu občas nezapomněla poznamenat, že BEJT VOLNÁ tak by asi neodolala)...řekl jsem si, zkusím a uvidím....

tak jednou ve škole jsem ji zatáh do jedný volný učebny, zavřel dveře, a chvíli jsme kecali, snažil jsem se flirtovat a tak nějak se přibližovat....ona se mý blízkosti nebránila, až do tý doby, když jsem se pokusil jí políbit (pusu si dát nechala, ale pokračovat neee)
se slovy: "Já tohle nemůžu"

když jsem pak jel domů, tak mi okamžitě přišla sms-ka:
"Promiň, já tohle prostě nemůžu. Zklamala bych tebe, Petra (její přítel) ale hlavně sebe. Kdybych byla volná, tak klidně. Snad mě chápeš..."

takže nevim, myslel jsem z těch jejích náznaků, že fakt o něco stojí, ale asi jí šlo fakt jen o to flirtování, řečičky typu: "Hm, to by nebylo špatný kdybys mě namasíroval" atd....ale jak má přijít na věc, tak couvne....
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Prosinec 2009, 13:07:31 »

možná je to fakt tím, že se s tebou cítí dobře, ale víc nehldá a tak si chce jen zpříjemnit den.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Prosinec 2009, 13:20:31 »

jo a ještě mi řekla, že já jsem jeden z mála lidí, před kterým se fakt cítí sama sebou  Šťastný
Zaznamenáno
Predator

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Prosinec 2009, 13:49:06 »

Mě přijde, že na takovýhle holky se musí prostě přímo. Žádný kecy typu "Šla bys se mnou na kafe?", ale prostě jí na tvrdo říct "Sejdeme se tam a v tolik" a ještě bych schválně přišel o trošku později. Nesnažil bych se s ní flirtovat, ale mluvit přímo, natvrdo, drsně, aby viděla, že se jí nebojíš, že máš navrch. Nic jí nedovolit, jakmile udělá něco, co se ti nelíbí, tak ji to natvrdo vpálit. Prostě být tvrdá alfa.

Je fakt že jednou říkala že ji berou chlapi jako doslova "nebojsa", takže by se to mělo zkusit. Třeba mi teď napadá jak se ptala "jestli bych byl schopnej bejt nevěrnej" normálně vypálit "proč se ptáš, to se mnou chceš nebo co?" No nebudu vymýšlet žádný fígle ale jestli bude příležitost zkusim...

Tak s tímhle jsem se taky už setkal. Odpověď na tvou otázku je snadná.
Ona ví, že je moc hezká a taky že se ti líbí. Stejně tak jako každý člověk touží po ocenění v něčem, v čem nad ostatními vyniká. A její chlouba je právě ta krása a atraktivita. Tím, že na oko dělá jak má velký zadek, že na ní není nic slušivého a podobně, tě vybízí k tomu, abys jí oponoval a doceňoval její krásu.

Stejně tak jako král by bez svých poddaných neznamenal nic, tak i ona by si nepřipadala tak nádherná, kdyby jí to neustále někdo neříkal. A když tedy odmítá tvé lichotky, chce, abys jí chválil ještě více.

Doporučoval bych slečnu něčím schladit, aby jí kleslo sebevědomí a tobě se zvýšila vlastní cena. Tímto způsobem jí akorát podlejzáš, a v takovém případě jsi u holek prohrál  Mrkající

No člověče něco podobnýho jsem už zkusil a urazila se. A nebavila se. Já myslím, že je to sice částěčně pravda, ale ona ví že si na to životně důležitý lichocení najde další matláky....když bude chtít, takže dokáže člověka poslat kamsi...Nicméně dosavadní přístup nevedl nikam, takže lichocení a lezení do prdele správná cesta rozhodně není. Takže bych spíš volil cestu určité ignorace těch nabízených půvabů Úsměv Což mi jde těžko protože lichotím rád, je to taková forma flirtu a baví mě to. Mrcha Úsměv

Já děkuju za postřehy chlapáci

Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Prosinec 2009, 14:12:09 »

aniz bych ti chtela brat iluze, tak si myslim, ze to bere jen jako hru. ano libis se ji, ale ne natolik, aby s tebou neco mela. proste potrebuje slyset, ze je hezka, ze ji chces, zvysuje si tim sebevedomi (paradoxne, kdyz je holka hezka tak, ze se kluci obavaji to na ni zkusit, tak ji to muze taky podryt sebevedomi). mozna ji pritel uz nerika, ze je hezka a nijak jinak ji neocenuje, tak to hleda jinde.

myslim si, ze dopadnes stejne jako Benik. da ti zase kosem.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Predator

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Prosinec 2009, 14:54:25 »

aniz bych ti chtela brat iluze, tak si myslim, ze to bere jen jako hru. ano libis se ji, ale ne natolik, aby s tebou neco mela. proste potrebuje slyset, ze je hezka, ze ji chces, zvysuje si tim sebevedomi (paradoxne, kdyz je holka hezka tak, ze se kluci obavaji to na ni zkusit, tak ji to muze taky podryt sebevedomi). mozna ji pritel uz nerika, ze je hezka a nijak jinak ji neocenuje, tak to hleda jinde.

myslim si, ze dopadnes stejne jako Benik. da ti zase kosem.

jsem rád, že tu zazní i názor ženy, děkuji Úsměv
Určitě taky pravda, vždyť já to i chápu. Která holka taková není... A který přítel pořád opakuje co chce ta jeho, kterou už na ty větičky třeba, utáhl Úsměv slyšet, že jo...
je to dost pravděpodobný, že žádná strategie na ni nebude platit, ale zase, když to nebudu brát moc vážně, spíš jako taky takovou hru, nic se taky nestane, neublížím jí ani sobě
Vlastně je to zase jen takový flirt

Těžko udělá chlap tlustou čáru nad tím, i když to není správný, když je holka takhle hezká...chjo


 
 
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Prosinec 2009, 15:09:08 »

tak se vyspi s jinou, ktera ma telo jako modelka a zjistis, ze je to sice prijemny, ale asi skoro v nicem lepsi nez s normalni holkou.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
baltar

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Prosinec 2009, 17:13:46 »

Jestli jsem to dobre pochopil, je to kolegyne, takze bych asi kazdopadne prvne promyslel dusledky, nez bych do ni sel...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Prosinec 2009, 18:28:51 »

o dusledcich se pobav se smoulou, myslim, ze z toho zadny nevyhody nemel:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Prosinec 2009, 19:04:22 »

jooo dusledky. kdyz to dopadne spatne, chce to hodne sebeovladani nez se to prekova a to z obou stran. a to jen za podminek, ze oba jste rozumni a nebudete tomu druhemu delat ze zivota peklo. tezke je to i tak. ani nechci vedet, jak by to dopadlo s nekym, kdo by rozumny nebyl. (osobni zkusenost)

kdyz vse probiha dobre, tak stejne to vyzaduje dokonale utajeni. pokud se to zbytek firmy dozvi, tak ti zarucuji, ze ze zacatku prijemne popichovani se meni v pracovni peklo, obzvlast pokud jde o nemistne poznamy jak ze strany nadrizenych, tak ze strany podrizenych. (tez osobni zkusenost)

opravdu ti ta holka za tyhle trable stoji? kdyby z toho koukal permanentni svazek nereknu, je opravdu malo lidi se kteryma mame sanci vydrzet cely zivot spolu a nepozabijet se, takze ja do podobneho rizika taky sla Mrkající ale jenom kvuli tomu, abys ukojil svoji touhu po ni? no nevim... a ke vsemu ona je zadana a ty pokud to chapu spravne taky??? tohle by pro me byl hlavni duvod proc ne, ale koukam, ze tebe to moc netrapi...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Predator

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 26. Prosinec 2009, 19:34:02 »

jooo dusledky. kdyz to dopadne spatne, chce to hodne sebeovladani nez se to prekova a to z obou stran. a to jen za podminek, ze oba jste rozumni a nebudete tomu druhemu delat ze zivota peklo. tezke je to i tak. ani nechci vedet, jak by to dopadlo s nekym, kdo by rozumny nebyl. (osobni zkusenost)

kdyz vse probiha dobre, tak stejne to vyzaduje dokonale utajeni. pokud se to zbytek firmy dozvi, tak ti zarucuji, ze ze zacatku prijemne popichovani se meni v pracovni peklo, obzvlast pokud jde o nemistne poznamy jak ze strany nadrizenych, tak ze strany podrizenych. (tez osobni zkusenost)

opravdu ti ta holka za tyhle trable stoji? kdyby z toho koukal permanentni svazek nereknu, je opravdu malo lidi se kteryma mame sanci vydrzet cely zivot spolu a nepozabijet se, takze ja do podobneho rizika taky sla Mrkající ale jenom kvuli tomu, abys ukojil svoji touhu po ni? no nevim... a ke vsemu ona je zadana a ty pokud to chapu spravne taky??? tohle by pro me byl hlavni duvod proc ne, ale koukam, ze tebe to moc netrapi...

Nad důsledky jsem fakt nepřemýšlel, páč stejně nejsem ani v půli cesty Úsměv
Je jasný, že když se dva lidi domluví na něčem jenom fyzickým, ale je-li to pak opakovaný, je to hodně velký průšvih. Ale říkám ani přesně nevím o co jí jde...
To víš že nestojí. Vztah je nereálný, ona mi přijde dost náročná, panovačná a dovede být i zlá řekl bych. A s jejím partnerem se po určitých stránkách srovnávat nemůžu - je bohatej, chytrej a postavení taky nemá špatný.
Spíš by to byl jen takový úlet ze stereotypu, jedna noc plná vášně, pak by to muselo definitivně skončit. Takže člověka by to pak trápilo, možná by se i platonicky zamiloval...
Jenže v každým chlapovi je lovec...myslím že to těžko může ženská pochopit, nevím no
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS