:(Jeden den mě miluje jak nejvic to jde a druhej den nevi :(

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:16:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  :(Jeden den mě miluje jak nejvic to jde a druhej den nevi :(
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk
Autor Téma: :(Jeden den mě miluje jak nejvic to jde a druhej den nevi :(  (Přečteno 44840 krát)
eagle89

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 28. Duben 2008, 15:55:06 »

Já vím, toho všeho jsem si vědom. Toho, že jsem si to podělal sám,že teď ví, že pro ni mám slabost-což se teď změní, budu se snažit mít pevnou vůli;) ....dále i toho, že když se holka vrátí k bývalému, že už tam nebude takovej ten respekt. Ale nejsem si právě tak jistej tím, že bych nebyl schopnej tu svoji stávající nechat kvůli ní,když by se vrátila. Protože tolik zblázněnej jako do ní, jsem ještě nebyl. A teď o mě usilovala jedna holka, jenže ja blbec jsem ji nedal ani šanci, kvůli tomu, že teď prostě pro jinou nemám oči. A třeba právě to mi mohlo pomoct. A teď je tu další, ale tomu už šanci dám Mrkající ...tak uvidím jak to dopadne Znepokojený
Zaznamenáno
eagle89

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 28. Duben 2008, 17:41:22 »

a ještě jeden dotaz. Když se s ní potkám na ulici třeba. Mám se s ní pozdravit? Otázka
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #77 kdy: 28. Duben 2008, 19:29:04 »

No a nemůžeš jí ty její věci předávat přes někoho třetího? Musíte se při tom potkávat?
Ad setkání na ulici - normálně bych ji zvesela pozdravil (pozdravit je přeci slušnost) a kdyby se chtěla vybavovat, tak prostě nemáš čas (třeba spěcháš za kámoškou Mrkající ) a zmizíš...
Zaznamenáno
eagle89

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 28. Duben 2008, 20:15:21 »

To je fakt, přece jsm slušně vychovanej hoch Smějící se  .....a to s tou 3. osobou. to jsem chtěl udělat u těch fotek,ale ona začala, proč jí to nedám sám, ale pak teda řekla, že to teda mám poslat přes určitou osobu. Ale já si řek že nebudu sráč a dám jí to osobně. Jenže teď je to zas ta knížka, tak už jsem o tom taky uvažoval, že najdu někoho třetího. Uvidíme, protože už se mi do toho fakt nechce.... Řekni to mé ruce
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 28. Duben 2008, 21:29:47 »

Na veškeré žádost o vrácení: "OK, dneska večer jsem doma, tak se stav, jestli to potřebuješ", předat mezi dveřma a čau. A setkání "jen tak" odmítat Úsměv A máš pokoj Mrkající

Rozešla se ona s tebou, tak ať se snaží, když má nějakej problém Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
eagle89

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 28. Duben 2008, 21:51:50 »

Joo, však jasný,ale to je trošku blbý asi ne, když jsem si od ní něco půjčil já, a pak jí mám říct ať si pro to příjde ona ne? Smějící se a navíc od sebe bydlíme 10km  Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 29. Duben 2008, 17:15:19 »

Joo, však jasný,ale to je trošku blbý asi ne, když jsem si od ní něco půjčil já, a pak jí mám říct ať si pro to příjde ona ne? Smějící se a navíc od sebe bydlíme 10km  Šťastný
Ne, to mi teda divný nepřijde Úsměv Má si vzpomenout najednou. Měla už 3 možnosti AFAIK, tak když tě chce furt někam honit, tak ať přijde, jestli to tak nutně potřebuje.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
eagle89

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 01. Květen 2008, 13:39:02 »

No to je fakt,ze si ma vzpomenout najednou a ne po kouskach  Smějící se ...jinak uz nevi co by. Ja ji ignoruju a ona porad pise. Treba ted mi psala, ze me prosi abych ji napsal, jak se jmenuje jeden film, co jsem ji vypaloval,kdyz jsme byli jeste spolu. Prej si ho nepopsala a nechce tam napsat nejakou blbost  Smějící se Pritom to staci pustit a hned na zacatku ma uvodni titulek (nazev) Mrkající ...uz fakt nevim co s ni aby mi nepsala Šťastný ja ju stejne nechapu. Zadam ji aby mi dala pokoj,at mi nepise a ona ze teda jo a vzdycky znova napise...
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 01. Květen 2008, 13:48:08 »

ignorelist na chvili...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 01. Květen 2008, 13:50:02 »

bobek malá....umím se do ní úplně vžít, má tě ráda no.... Smutný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 01. Květen 2008, 17:37:32 »

Neodpovidat, nepsat, nezvedat telefony, ...

bobek malá....umím se do ní úplně vžít, má tě ráda no.... Smutný
To já se do ní taky umim vžít, ale to si měla rozmyslet před rozchodem Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 01. Květen 2008, 20:21:50 »

já vím....ale i tak.... Smutný
(mi taky trvá, než si všechno urovnám v hlavě Šťastný)
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 01. Květen 2008, 20:31:35 »

Citace
já vím....ale i tak....
(mi taky trvá, než si všechno urovnám v hlavě )

to já si nejdřív vše urovnám a pak až dělám rozhodnutí......
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 01. Květen 2008, 20:40:03 »

to já si nejdřív vše urovnám a pak až dělám rozhodnutí......
To je taky důvod tvých problémů Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 01. Květen 2008, 20:43:14 »

Citace
To je taky důvod tvých problémů

to je možná fakt, kdybych občas nic neurovnával a jednal....... Šťastný
Zaznamenáno
eagle89

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 01. Květen 2008, 22:32:51 »

For Monny:
Presne, si to mela rozmyslet pred rozchodem. To ona se rozesla se mnou,tak nevim o co ji porad jde...Uz parkrat jsem ji vysvetlil, jak se veci maji,a ze bude lepsi,kdyz prerusime kontakt mezi nama. Ona to okomentovala tak ze ji to mrzi,ale kdyz to tak chci,tak teda jo. Nevim co ji mrzi, vzdyt to takhle chtela ne?? Rozejit se se mnou,tak nevidim dalsi duvod se stykat, kdyz jen kamarad byt proste nedokazu. Ona mne tim co udelala ublizila fakt dost a ted asi tezko budu delat, jakoze se nic nestalo ne??....Kazdopadne to jeji "nepsáni mi" vydrzelo vzdycky chvilku a pak si nasla zase nejakej ten duvod ke kontaktu. Ty duvody uz byly zmineny o par prispevku zpatky. Kdyz napise, tak ji nereaguju. A uz asi hleda duvody z nouze. Dneska me prosila at ji napisu,jak se jmenuje film, kterej ma na uvodu titulek s nazvem filmu a jeste se tak jmenuje ten soubor. Proste tohle zpusobila ona sama...

For Avaranger:
neodpovidam,nepisu,nezvedam telefony... Mrkající volat mi ji zatim nenapadlo Šťastný
Zaznamenáno
eagle89

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 14. Květen 2008, 21:58:47 »

Tak jsem tady zase a s docela mizernym problemem,ktery jsem si zpusobil asi sam. (nevim jestli to nebude prilis dlouhy  Kroutící očima ) Nevim jestli jsem to tady uz psal, ale po tom, co jsme se spolu s nejmenovanou rozesli, tak jsem ji pak videl na diskotece s jinym. Tenkrat jsem to blbe nesl a hned jsem to na ni pouzil, ze to bylo urcite kvuli nemu a nebyla ke mne uprimna. Sice mi rekla, ze kvuli nemu to nebylo, ale chytli jsme se. Furt mi tvrdila,jak si proste chce po vecerech uzivat a vodit se za ruku s jinym. To me uplne dostalo. Tak jsem ji docela tvrde napsal co si o tom myslim atd. A ze proste vim,ze to neni ona a ze se sterasne zmenila pod vlivem spolecnosti se kterou se schazi a chodi s ni ven. A proc je s klukem kteryho totalne pomluvila. Tenkrat mi na to rekla,ze se nezmenila,ze si to myslim jen ja ze zlosti na ni a ze v tom klukovi se spletla. No ted vynechavam vsechno to potom, tu jeji snahu navazat se mnou kontakt, jak uz jsem v predchozich vzkazech zminoval. No az do nedavna jsem tomu jejimu dorazeni odolaval, ignoroval jsem ji. Ale pred dvema dny, mi napsala takovou hodne milo vetu se zdrobnelinou myho jmena a ja neodolal a odepsal jsem ji. Nasledne jsme se na dost dlouhou dobu zakecali. A najednou jsem proste videl,ze je takova jako driv. Citil jsem z jeji strany zmenu zase. Mozna proto jsem povolil. No a rekla mi, ze prehodnotila svuj zivot a kamarady. Ze jsem mel pravdu a ze nechce skoncit s nejakou spatnou povesti a ze s tim klukem to fakt nikam nevede. A ze jsem druhej clovej,co ji takhle otevrel oci. A ze ted vi jakou udelala chybu a uvedomila si,jak se vlastne predtim mela dobre. A proste jsme se zacali bavit dal, najednou z toho byl z jeji strany flirt, potom mi i poslala po dlouhy dobe pusu a proste podle toho vseho mi to zacalo pripominat zacatky mezi nama. Ten vecer jsem uz radsi odesel. Nechtel jsem do toho zase spadnout,ale neuspesne. Jak jsem se z toho dostaval, tak jsem do toho opet spadnul. Proste je to ta holka kterou jsem miloval a porad miluji a chci ji proste za kazdou cenu zpatky. Udelal bych cokoliv. Ona byla to nejlepsi,co me mohlo v zivote potkat. Jen ted nevim, co delat. Kamosi mi tvrdijou, ze me bude chtit zase sbalit a ze mam pockat, az udela neco ona. A ja si zas rikam, ze nevim, kde k tomu prisli a ze bych se mel zkusit rozhejbat ja. Prosim vas o radu a nazor, at je to cokoliv  Mrkající diky
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 15. Květen 2008, 10:57:58 »

Rozhejbat - OK
Dotahnout celej vlak po vlastní ose až do cíle - NE ! Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
eagle89

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 15. Květen 2008, 19:14:32 »

to s tim vlakem trosku nechapu asi  Smějící se ....prosim o priblizeni Mrkající
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 15. Květen 2008, 19:36:12 »

to jako aby ses pokusil trochu angazovat ale ne abys to odedrel cely sam a ona nehla ani prstem
Zaznamenáno
eagle89

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 15. Květen 2008, 19:40:29 »

ajoo taak, diky za vysvetleni;) ...snaz te se omluvit moji nechapavost,ale mam 4 dny pred maturitou a jsem ponekud predavkovanej informacema  Šťastný ....uvidime no,jestli se bude nejak angazovat. nevim jaky to je z jeji strany, jednou jako ze zacne flirtovat a pak se treba cukne...nevim no. ale kazdopadne s budu snazit a dam do toho vsechno svoje usili a trpelivost  Super!
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS