Jednoduchá rada

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:19:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jednoduchá rada
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jednoduchá rada  (Přečteno 20477 krát)
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« kdy: 19. Listopad 2009, 21:46:47 »

Ak chcete rieśiť holku na vzťah tak musíte ukázať že ste bohatí a že samica má zázemie na splodenie potomstva všetky ostatné rady sú zbytočné lebo ide iba o peniaze. A rady pre bohatých žene nekupujte nič kupujte hlavne sebe žene stačí vedieť že ste relatívne bohatí a že máte na to aby ste si dokázali niečo kúpiť hlavne jej nekupujte nič drahé žiadne šperky oblečenie a snažte sa na ňu minúť čo najmenej peňazí ale keď na ňu mínate snažte sa aby aj ona kúpila niečo vám lebo ak bude mať žena pocit že ste k nej lepší ako ona k vám zaćne si vás omotávať okolo prsta, vo vzťahu ide o to aby ste si ju vy omotali okolo prsta a aby robila to čo vy chcete, ženy určite napíšu že to neni pravda ale je to tak. funguje to tak príroda to tak zariadila a žena je tvor ktorý sa riadi pudmi a city sú len vonkajší prejav jej pudov.
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Listopad 2009, 22:06:39 »

Zázemí nemám a bohatsví taky, co teď?  Šťastný
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Listopad 2009, 07:16:56 »

Z biologického hlediska máš pravdu. V dnešní době už ale na vztah biologické hledisko moc neuplatníš, protože společnost naučila holky jinak myslet a přemýšlet. Ženské pudy a podvědomé reakce můžeš využít maximálně na sex na jednu noc. Určitě s tou biologií míříš k alfa a beta samcům. Alfa samci jsou pro ženu dobří na splození potomka a beta samci jsou naopak dobří na to, aby se o potomka starali... V dnešní době je vše úplně jinak a ženy si dokáží najít chlapa, který je uspokojí jak sexuálně, tak se i dobře postará o "vlastnoručně" založenou rodinu. Přesto zde zůstává velké procento (teď nevím kolik) nemanželských dětí, které si ženy udělaly s jiným (s alfa) samcem... Pro chlapi jediná rada - Jak si usteleš, tak si lehneš ...  Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Listopad 2009, 08:29:45 »

Tak schválně, já jsem v tomhle takovej běžnej kluk - něco si vydělám, můžu za trochu utratit, ale zas žádnej velkej boháč. A holku mám, umím balit jiný, ... Fakt to bude tím že jsem tak strašně bohatej? Super!

Jo, je to tak, že žena se cítí pudy a pocity. Ale ty přece umíme ovlivnit i jinak, než penězma. A je to rozhodně větší zábava balit jinak, než na peníze. Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Listopad 2009, 19:43:45 »

Když to tak analyzuju, tak si říkám, že první holku jsem sbalil nedlouho po své první zakázce na dělání web, která byla za peníze. Druhou sem zbalil když se mi trochu rozjeli kšefty, než sem začal jet na živnosťák Mrkající

Ono na tom možná fakt něco bude xD Ale nutno dodat, že si dávám velký pozor, abych si jí nekupoval.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Listopad 2009, 00:52:22 »

Z biologického hlediska máš pravdu. V dnešní době už ale na vztah biologické hledisko moc neuplatníš, protože společnost naučila holky jinak myslet a přemýšlet. Ženské pudy a podvědomé reakce můžeš využít maximálně na sex na jednu noc. Určitě s tou biologií míříš k alfa a beta samcům. Alfa samci jsou pro ženu dobří na splození potomka a beta samci jsou naopak dobří na to, aby se o potomka starali... V dnešní době je vše úplně jinak a ženy si dokáží najít chlapa, který je uspokojí jak sexuálně, tak se i dobře postará o "vlastnoručně" založenou rodinu. Přesto zde zůstává velké procento (teď nevím kolik) nemanželských dětí, které si ženy udělaly s jiným (s alfa) samcem... Pro chlapi jediná rada - Jak si usteleš, tak si lehneš ...  Mrkající

je jasné že ak má žena(nad 20 rokov) na výber (ak je aspoň trochu pekná tak má na každý prst 10 chudákov, ale aj bohatý chlap ma na každý prst 10 pekných žien) tak si vyberie chlapa ktorý má vlastný byt a auto, alebo aspoň dobre platenú prácu a perspektívu k tomu. všetko je hlavne o peniazoch. stačí že sa chlap dobre oblečie dá si na krk zlatú reťaz a ani sa nemusí snažiť. žena hlavne potrebuje chlapa ktorý sa o ňu dokáže postarať dokáže ju ochrániť vtedy je pre ňu sexuálne atraktívny.
Zaznamenáno
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Listopad 2009, 01:04:00 »

Tak schválně, já jsem v tomhle takovej běžnej kluk - něco si vydělám, můžu za trochu utratit, ale zas žádnej velkej boháč. A holku mám, umím balit jiný, ... Fakt to bude tím že jsem tak strašně bohatej? Super!

Jo, je to tak, že žena se cítí pudy a pocity. Ale ty přece umíme ovlivnit i jinak, než penězma. A je to rozhodně větší zábava balit jinak, než na peníze. Úsměv

aká je pekná, ako dlho ste spolu a koľko má rokov?

inak tu je o tom zaujímavý článok: http://www.diva.sk/laska-a-vztahy/vztahy/preferuju-zeny-bohacov/
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Listopad 2009, 03:19:50 »

Víš, mě nezajímá co si o tom myslí redaktoři nějakýho serveru, mě zajímá to, co mi potvrzují moje vlastní znalosti a zkušenosti. Mrkající

K těm tvým otázkám mě napadlo jedno přísloví. "Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde". Možná by se dalo najít přesnější, ale tohle to taky vystihuje. Ty zbytečně hledáš argumenty, proč by ženy měly rády jenom bohaté muže, zatímco my ostatní si vystačíme se svými schopnostmi a máme stejný efekt. Úsměv Tvoje smůla. S jazykem
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Listopad 2009, 07:22:49 »

Pleteš si to ... Reaguješ ke mě, že pro ženy je sexuálně atraktivn íten muž, který je bohatý (nebo tak aspon působí) - přitom to tak vůbec není Úsměv Jestli holku dostaneš do postele nebo ne není o stavu tvého konta, je to kravina. A pořád tvrdm, že v dnešní době nepotřebuješ tučné konto ani k tomu, aby jsi mohl mít holku po dvacítce. Poslouchej se - jak říká Beduin, vypisuješ tu samé důvody, proč si nenajdeme holku po dvacítce, když nemáme byt, auto, dobře placenou práci atd.... Jenže kdyby jsi tu měl anketu na věk + na to, zda-li dotazovaný má nebo nemá přítelkyni + na jeho "majetek a tučnost konta", tak zjistíš, že spousta ... valná většina normálních chlapů po dvacítce i bez miliónů (přeháním ... brát obrazně) mají přítelkyni, jsou spokojení, rozumí si, klape jim to v posteli i mimo ni ... a to je přesně to, proč vztah drží - ne kvůli penězům ...
A pokud si myslíš, že peníze ti pomůžou nebo naopak jejich nedostatek ti zamezí přístup navázat vztah, tak si to mysli dál - ale upřímně, je to kravina ... Platí to podle mě pouze u povrchnějších typů holek ... u těch, co tzv. "letí na prachy". Myslím, že není problém se těmto "barbienkám" vyhnout (Stejně podle mě nejsou vůbec hezký, protože ty tuny make-upu ... to je hnus Úsměv )
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Listopad 2009, 07:56:49 »

Tady to zas směřuje k flamu.

S penězi je to jako se vzhledem. Když je máš, je to plus. Když je nemáš je to mínus. Ale když nemáš koule ani na to, aby holku oslovil, tak ti budou k ničemu.

Někdo si jejich nedostatek umí vykompenzovat chováním, jako by je měl. Někdo svou osobností. Pokud člověk není vyloženě chudej (všechny peníze padnou na byt a jídlo - ani nemůže pozvat holku na kafe), tak nedostatek financí není žádná extra nevýhoda Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Listopad 2009, 12:05:28 »

Ja bych rekl, ze mnohem vic nez na holky pusobi ty penize na tebe. Treba jen podvedome, ale i proste v tom obecnym ohledu, ze zakomplexovanej vkoutestojan z principu velky prachy nevydela.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Listopad 2009, 12:58:36 »

biologie je naprostej nesmysl, co se týče vztahů lidí, neboť příroda jednu důležitou věc absolutně nevychytala... a to je fakt, že sex praktikujeme pro zábavu a ne pro zachování druhu.... tj i sociální interakce a vztahy vytváříme pro zábavu... ("protože si chceme užít")... tim pádem odpadávaj všechny racionální pohnutky ohledně přitažlivosti, nepřitažlivosti atd...
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Listopad 2009, 14:36:56 »

Sex pro zábavu ale u většiny holek "neexistuje" ... jen pár holek si podvědomě uvědomuje že mají antikoncepci a že nevznikne potomek ... ty si pak sex pro zábavu užívají (podle mě ...)
Musí se totiž vzít v potaz, že evoluce nám do hlav a do instinktů ještě antikoncepci nedostala a sex je nástroj k množení ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Listopad 2009, 17:14:20 »

Tady to zas směřuje k flamu.

S penězi je to jako se vzhledem. Když je máš, je to plus. Když je nemáš je to mínus. Ale když nemáš koule ani na to, aby holku oslovil, tak ti budou k ničemu.

Někdo si jejich nedostatek umí vykompenzovat chováním, jako by je měl. Někdo svou osobností. Pokud člověk není vyloženě chudej (všechny peníze padnou na byt a jídlo - ani nemůže pozvat holku na kafe), tak nedostatek financí není žádná extra nevýhoda Mrkající

Osloviť holku dokáže 99% chlapov to neni žiadne umenie, ale keď sa večer holka baví s 5timi chlapmi tak si nevyberie chudáka, ale bohatého pekne oblečeného chlapa, veď jedna z prvých ženských otázok pri zoznamovaní je kde pracuješ, to že niekto má nedostatok peňazí ale vie to vykompenzovať správaním - holka začne byť po čase nespokojná rozíde sa s ním a ak je aspoň trochu pekná a má nápadníkov nájde si muža s ktorým má perspektívu vychovávať rodinu.
Zaznamenáno
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Listopad 2009, 17:32:17 »

Ja bych rekl, ze mnohem vic nez na holky pusobi ty penize na tebe. Treba jen podvedome, ale i proste v tom obecnym ohledu, ze zakomplexovanej vkoutestojan z principu velky prachy nevydela.

Holka si nevyberie nejakého losera, pretože je evidentné že je to sociálny prípad ktorý nemá peniaze a s takým nemôže splodiť potomstvo, skoro každá žena ide do vzťahu podvedome s tým že by chcela mať v budúcnosti deti. Ideál pre ženy je bohatý chlap... Čím je chlap bohatší tým viac príležitostí má na sex aj na vážny vzťah. Ja to vidím na sebe kým som nemal peniaze bol som pre ženy nikto, občas som zbalil holku ale to bolo skôr šťastie, mal som niekoľko vzťahov ale tie fungovali tak že žena určovala pravidlá hry a nakoniec sa so mnou všetky rozišli po pár mesiacoch. Teraz sa mi začalo dariť, mám peniaze a s ženami nemám problém, ani ich nemusím baliť každá hneď vidí že mám peniaze, viem to dať najavo, ja som bol komunikatívny vždy, ale keď mám peniaze tak je to omnoho jednoduchšie, teraz nie holky ale ja určujem pravidlá hry.
Zaznamenáno
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 26. Listopad 2009, 17:37:11 »

biologie je naprostej nesmysl, co se týče vztahů lidí, neboť příroda jednu důležitou věc absolutně nevychytala... a to je fakt, že sex praktikujeme pro zábavu a ne pro zachování druhu.... tj i sociální interakce a vztahy vytváříme pro zábavu... ("protože si chceme užít")... tim pádem odpadávaj všechny racionální pohnutky ohledně přitažlivosti, nepřitažlivosti atd...

s bohatým chlapom sa ale žena dokáže lepšie uvolniť: http://lesk.cas.sk/clanok/80369/bohati-muzi-poskytuju-zenam-viac-orgazmov.html
Zaznamenáno
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 26. Listopad 2009, 17:41:09 »

Pleteš si to ... Reaguješ ke mě, že pro ženy je sexuálně atraktivn íten muž, který je bohatý (nebo tak aspon působí) - přitom to tak vůbec není Úsměv

http://wanda.atlas.sk/su-bohati-muzi-viac-sexi-/sex-a-vztahy/sex/584779.html

citujem:

Mimochodom, to, že bohatí muži sú atraktívnejší,potvrdzuje aj štúdia z Univerzity v Newcastle. Výskumu sa zúčastnilo 5000 respondentov, z toho takmer tretinu tvorili zadané ženy so stálym sexuálnym partnerom. Vedci sa zaujímali o frekvenciu orgazmov a faktory, ktoré ich ovplyvňujú. Výsledok? Zistenie, že vysoký finančný príjem mužov má pozitívny vplyv na schopnosť ich partneriek dosiahnuť orgazmus. Nebol to však jediný výskum, k takmer rovnakým výsledkom dospeli aj vedci z Nemecka a USA.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Listopad 2009, 17:46:54 »

Zaprvé, nemusíš si na každou myšlenku psát nový příspěvek.

Zadruhé. Ta tvoje argumentace stojí na vzduchu. Podle toho co píšeš, by všichni kopáči, dělníci, lesníci, zedníci a podobní měli jen hrozné a ošklivé ženy. BEEP. Špatně. Mají hezké i ošklivé, chytré i hloupé. S jazykem

Tvůj případ je IMHO přesně to, co psal Mourn. Tedy, že peníze ti dodaly sebevědomí a změnily ti osobnost.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Listopad 2009, 17:50:55 »

limiting belief

Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 26. Listopad 2009, 17:57:51 »

Zaprvé, nemusíš si na každou myšlenku psát nový příspěvek.

Zadruhé. Ta tvoje argumentace stojí na vzduchu. Podle toho co píšeš, by všichni kopáči, dělníci, lesníci, zedníci a podobní měli jen hrozné a ošklivé ženy. BEEP. Špatně. Mají hezké i ošklivé, chytré i hloupé. S jazykem

Tvůj případ je IMHO přesně to, co psal Mourn. Tedy, že peníze ti dodaly sebevědomí a změnily ti osobnost.

ale ono to tak väčšinou funguje bohatí chlapi majú na výber omnoho krajšie ženy. málokedy sa stane že by napr. modelka chodila s nejakým robotníkom (dělníkom) to sú len výnimky ktoré potvrdzujú pravidlo.
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 26. Listopad 2009, 19:16:20 »

Taková povrchní barbie modelka ... to není zrovna "objektivní" případ Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Tev



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Orlová / Praha
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 26. Listopad 2009, 21:49:40 »

ale ono to tak väčšinou funguje bohatí chlapi majú na výber omnoho krajšie ženy. málokedy sa stane že by napr. modelka chodila s nejakým robotníkom (dělníkom) to sú len výnimky ktoré potvrdzujú pravidlo.

Imho si neustále pleteš příčinu s důsledkem. Sebevědomý chlap si jde za tím co chce, takže nemá takové problémy se získáváním peněz (jo otázka definice, ale na téma sebevědomý/alfa muž tu už toho bylo napsáno dost). Takže bohatí chlapi jsou většinou právě ti sebevědomější, schopnější. Navíc se spousta lidí cítí jistější, když se dopracuje k finanční jistotě . . . ale když si OPRAVDU věříš (a to "kupodivu" jde i bez peněz), tak stav tvého konta nemá naprosto žádný vliv na balení holek. Zkušenosti tohle potvrzující si můžeš najít (nejen) všude po tomhle fóru, hlavně v sekci deníků. Vedlejší efekty sebevědomí jako lepší sex, kvalitnější vztah atp. jsou snad jasné.

Udržitelnost takového sebevědomí bez finančního zajištění je už jiná věc . . . Ale to neznamená, že je možné brát prachy jako "magic pill", co vyřeší všechny tvoje problémy.
« Poslední změna: 27. Listopad 2009, 15:54:59 od Avarang3r » Zaznamenáno
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 27. Listopad 2009, 00:24:55 »

Imho si neustále pleteš příčinu s důsledkem. Sebevědomý chlap si jde za tím co chce, takže nemá takové problémy se získáváním peněz (jo otázka definice, ale na téma sebevědomý/alfa muž tu už toho bylo napsáno dost). Takže bohatí chlapi jsou většinou právě ti sebevědomější, schopnější. Navíc se spousta lidí cítí jistější, když se dopracuje k finanční jistotě . . . ale když si OPRAVDU věříš (a to "kupodivu" jde i bez peněz), tak stav tvého konta nemá naprosto žádný vliv na balení holek. Zkušenosti tohle potvrzující si můžeš najít (nejen) všude po tomhle fóru, hlavně v sekci deníků. Vedlejší efekty sebevědomí jako lepší sex, kvalitnější vztah atp. jsou snad jasné.

Udržitelnost takového sebevědomí bez finančního zajištění je už jiná věc . . . Ale to neznamená, že je možné brát prachy jako "magic pill", co vyřeší všechny tvoje problémy.

to o tých alfa samcoch to sú rozprávky, sebavedomie je dôležitý atribút ale neviem prečo tu stále riešite iba sebavedomie ako keby to bol najdôležitejší atribút vzťahu. lebo ste si prečítali nejakú brožúrku ktorej obsah beriete ako dogmu? potvrdzije to aj nejaká štúdia? nič nie je čiernobiele. pri výbere partnera ide žene vedome o sympatie a podvedome o majetok, a ukázať že na to máš bohatý chlap je pre ženu viac ako chudobný chlap odhliadnuc od sebavedomia. vy to nazývate povrchnosť ženy tomu hovoria zodpovednosť, radšej si vyberie zodpovedného materiálne zabezpečeného partnera ako by mala mať sex s niekym kto sa potom na ňu aj na potencionálneho potomka vysere a ona ho bude živiť sama. preto je bohatý chlap pre ženu príťažlivejší žena sa skôr uvolní keď vie že pri nej sojí niekto zodpovedný. a potom je tu ešte zamilovanosť, ale to je zas o niečom inom.
« Poslední změna: 27. Listopad 2009, 15:55:23 od Avarang3r » Zaznamenáno
Tev



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Orlová / Praha
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 27. Listopad 2009, 08:24:37 »

OK

Citace
pri výbere partnera ide žene vedome o sympatie a podvedome o majetok, a ukázať že na to máš bohatý chlap je pre ženu viac ako chudobný chlap odhliadnuc od sebavedomia.
to o tom majetku to sú rozprávky, zabezpečenie je dôležitý atribút ale neviem prečo tu stále riešiš iba peniaze ako keby to bol najdôležitejší atribút vzťahu. lebo sis prečítal nejakú brožúrku ktorej obsah berieš ako dogmu? potvrdzije to aj ejaká štúdia? nič nie je čiernobiele . . .

btw tu studii pls přesně s citacemi a zdroji, "vědci tvrdí, že . . ." je věrohodné asi jako naši politici. Když tvrdíš něco, co jde proti zkušenostem většiny lidí odsud, tak to budeš muset podložit něčím silnějším než křehkou tezí o zodpovědnosti žen.

A btw co tvoje zkuenosti s ženami? Zkusil si porovnat stav tvé mysli před tím, než si měl úspěchy s tím jak si se cítil když ti balení šlo?

Nicméně je tvoje volba, jaká dogmata si nacpeš do hlavy. Pokud chceš urputně věřit tomu, že peníze ti dají všechno co potřebuješ, tak prosím. Dost lidí tě varovalo Mrkající

Odstraněny přebytečné citace. ava.
« Poslední změna: 27. Listopad 2009, 15:55:52 od Avarang3r » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 27. Listopad 2009, 13:14:28 »

Sex pro zábavu ale u většiny holek "neexistuje" ... jen pár holek si podvědomě uvědomuje že mají antikoncepci a že nevznikne potomek ... ty si pak sex pro zábavu užívají (podle mě ...)
Musí se totiž vzít v potaz, že evoluce nám do hlav a do instinktů ještě antikoncepci nedostala a sex je nástroj k množení ...
tohle je jen debilní rozšířenej omyl... holky si užívaj sex ještě víc než my
Zaznamenáno

Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS