Jednoduchá rada

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:05:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jednoduchá rada
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Jednoduchá rada  (Přečteno 20475 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 27. Listopad 2009, 15:57:44 »

tohle je jen debilní rozšířenej omyl... holky si užívaj sex ještě víc než my
To rozhodně, ale mají "whore-stigma" Úsměv Tzn. hroznou obavu z toho, že když si sex začnou moc užívat, tak se na ně budou lidi koukat, jako že sou do větru atp.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 27. Listopad 2009, 17:32:15 »

Ava: houby, tak to rozhodně není.

A mimochodem, nejsme jediný druh, co má sex jako zábavu.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 27. Listopad 2009, 19:24:19 »

Ava: houby, tak to rozhodně není.
Ne? Jako vždy nemám reprezentativní vzorek, ale dávalo mi to smysl.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 02. Prosinec 2009, 01:08:25 »

...

ja som si to neprečítal v žiadnej brožúrke stačí prežiť pár vzťahov. a stačí sledovať svet okolo seba. sebavedomie ti bude na hovno, keď bude mať holka bohatšieho chlapa ako si ty tak ju proste nedostaneš. keď budeš bohatší a úspešnejší ako on sama sa začne k tebe vysielať signály že má o teba záujem.
Zaznamenáno
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 02. Prosinec 2009, 01:11:00 »

tohle je jen debilní rozšířenej omyl... holky si užívaj sex ještě víc než my

tak to je pravda, ženy sú oveľa väčšie prasatá ako chlapi
Zaznamenáno
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 13. Únor 2010, 08:32:06 »

ešte stále veríte tej fikcii že ženy zaujíma mužské sebavedomie? žiadnu ženu nezaujíma či je chlap sebavedomý a ak je sebavedomý tak je to skôr mínus ako plus ženy chcú tichého chlapa ktorý hovorí k veci a neupútava na seba pozornosť kravinami ale skôr oblečením atď... minule som si sadol v podniku  za pár minút pri nás sedela holka od vedlajšieho stola a potom prišla  jej pripitá kamarátka a spýtala sa že či nás ani nezoznámi. my sme tam boli asi najstarší chlapi v podniku a vôbec nás tie baby nezaujímaly ale riešili sme ich potom. a už sa mi viac krát stalo že za mnou holka došla a ona začala konverzáciu ja som sa ani nesnaži to sa mi stáva. včera som riešil dve holky pri prvej som sa ani nemusel snažiť vpodstate som povedal najvačšie kraviny aké ma napadli a nakoniec som ju poriešil nešlo o to čo som povedal ale o to že som ju riešil fyzicky a druhá ma zbalila sama a bola to najkrajšia holka v podniku. a nie som ani pekný ani nemám svaly kdeže bude to tajomstvo?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 13. Únor 2010, 13:34:12 »

Tak se pochlub, kde je to tajemství Úsměv
Není to tím, že jsou ty holky napité?

Chtěl jsi asi napsat, že je to stylem oblečení? Neříkám, že nemáš pravdu, všechno má svůj význam, ale já se třeba neoblíkám zrovna nejhůř a zase tak moc často mě samy holky nebalí. Občas teda jo, ale zrovna jsou to typy co se mi nelíbí.
OPRAVA-nepřečetl jsem si celé vlákno. Jde o peníze. S tím souhlasím, ale jak ženská na člověku pozná že je bohatý a pak ho jde sbalit? Oblečení trochu prozradí, ale určitě ne tolik, jak si myslím já.
« Poslední změna: 13. Únor 2010, 13:41:01 od petanx » Zaznamenáno
norek
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: U.B / Brno
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 13. Únor 2010, 17:02:17 »

No kdyz  je ten chlap bohaty a ta zenska po nem jde kvuli penezum , tak co z toho do kruciprdele ten chlap ma ? Si zrovna tak muze zajit do bordelu nebo si koupit spolecnici hm ?  Šťastný
Zaznamenáno

Znal jsem chlápka , kterej si jednou sundal šaty a skočil nahej mezi kaktusy .
Když se ho pak ptali , proč to udělal , odpověděl , že mu to přišlo jako dobrej nápad .
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 13. Únor 2010, 17:08:10 »

ne kazdej chlap hleda jen sex....
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
norek
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: U.B / Brno
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 13. Únor 2010, 18:29:20 »

Vsak na pokec mas spolecnici na sex bordel  ,tak sem to myslel  Šťastný . Jako jasne ze ne kazdy hleda sex ,ale prave premyslim co ti muze dat zena ,ktera je s tebou jen kvuli penezum. Nemuzu na nic prijit . Proto sem si trochu rypnul  Úsměv

// Souhlasim ze penize hrajou vyznamnou roli , ale pokud jedine co muz muze nabidnout sou prachy (jak pise autor) Úsměv tak to potes koste .
« Poslední změna: 13. Únor 2010, 18:34:06 od norek » Zaznamenáno

Znal jsem chlápka , kterej si jednou sundal šaty a skočil nahej mezi kaktusy .
Když se ho pak ptali , proč to udělal , odpověděl , že mu to přišlo jako dobrej nápad .
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 16. Únor 2010, 12:17:43 »

Peníze = úspěch + (vliv => autorita) => SKUTEČNÝ zájem ! Úsměv

Tam nejde o to, že to musí být vždycky zlatokopka. Ty peníze ukazují úspěch, úspěšnost a na to holky slyší (od určitého věku).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS