Její kamarádka...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:06:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Její kamarádka...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Její kamarádka...  (Přečteno 5865 krát)
hodnykluk

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 20. Červen 2008, 06:46:23 »

Zdravím,
Potřebuju poradit, slyšet jiné názory. Moje přítelkyně (jsme spolu téměř rok) má hodně dobrou kamarádku. Proti tomu nic nemám, ale vocaď pocaď. Mají poustu nápadů, které nejsou zrovna adekvátní jejich věku (21). Nejvíc mě štve že chorobně touží po společeném bydlení a po škole se chystají bydlet spolu. Ale nemají k tomu žádný rozumný důvod. Důvod je že si to prostě chtějí zkusit spolu. Je v pořádku? (tvrdí že jo, ale mě to tak nepřipadá) Je to normální? Mám se s tím vyrovnat a pokud jo tak jak?
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Červen 2008, 08:33:05 »

Ja si myslim, ze je to uplne vporiadku. Pokial maju na to peniaze, nech si to skusia. Teba skor stve, ze nechce byvat s tebou si myslim.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Červen 2008, 08:40:19 »

Ze ste spolu rok by melo spis nasvedcovat tomu, aby bydlela s tebou, co? Kroutící očima Tak ji navrhni, jestli nechce bydlet s tebou, treba te timhle chtela jen vyprovokovat, aby te to napadlo.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Červen 2008, 11:35:44 »

Tohle neřeš. Jsou to holky, i když už mají věk, kdy by měly mít jiné zájmy, ale pokud je to její dobrá kamarádka, tak je to naprosto v pořádku. Hlavně se jí do toho nepleť, protože jinak by to mohl být i rozchod, nejlepší kamrádka na ni může mít velký vliv a pokud se té její kamarádce nebudeš ty líbit a zakazovat té tvojí holce se s ní stýkat, tak půjde proti tobě. Tak pozor na to!
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Červen 2008, 21:20:43 »

no kamarádství dokáže být hodně silné...ale tohle by mi taky vrtalo hlavou....
Kdyby mi chlap řekl, že chce bydlet sám - vyzkoušet si to....tak to pochopím....ale kdyby mi řekl, že chce zkusit bydlet se svým kámošem....no nevím.....zamyslela bych se....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Červen 2008, 21:53:54 »

Ehm... nic ve zlém, ale tohle mi připadá tak trochu pošahaný  Šťastný jsou si jisty svou orientací?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Červen 2008, 08:28:10 »

Měl bys to od ní nenápadně pozjišťovat proč...
Po roce se nedivím, že by nechtěla zatím bydlet s tebou. Ale že chce bydlet s kamoškou a tebe odstrkuje...možná se váš vztah nevyvíjí podle jejích představ.
Na druhou stranu pořád to ber jako lepší známku, než že by se chtěla nastěhovat ke "kamarádovi"
Zaznamenáno
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Červen 2008, 09:25:01 »

Ehm... nic ve zlém, ale tohle mi připadá tak trochu pošahaný  Šťastný jsou si jisty svou orientací?
Tímhle jsi mě trochu dostal. Ona totiž ta moje holka má taky takovou kamarádku. Abych to trochu popsal.
Nikam bez sebe nejdou. Taky spolu občas spí (podrobnosti nevím Mrkající), ale spí jako v jedné místnosti. Stále o ní mluví.

Ale vůbec mě nenapadlo začít uvažovat o tom, co jsi napsal. No a ještě k tomu to vypadá, že se ta její kamarádka na mě naštvala.
Co si mám o tom myslet?
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Červen 2008, 17:11:04 »

tak možná tě ta tvoje pomluvila (jakože si ji něčím naštval) a kámoška to dává najevo více ....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Červen 2008, 18:16:43 »

Já bych za tím nic tak hrozně divného neviděla... taky mám hodně dobrou kamarádku a před pár lety jsme si říkaly, že bychom šly bydlet spolu a nebylo v tom nic (a jsem si jistá svou orientací  Smějící se)...

A to, že spolu spí 2 kamarádky v jedné místnosti fakt nic neznamená, to je celkem normální...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS