Její nedořešený rozchod?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:09:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Její nedořešený rozchod?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Její nedořešený rozchod?  (Přečteno 6160 krát)
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« kdy: 09. Leden 2011, 13:07:30 »

Zdravím všechny.
Taaakže můj "problém" je asi podobný jako další tisíce problémů řešených na tomto fóru i jinde. A přestože jsem nevěřil, že bych se tady na vás mohl někdy obrátit s prosbou o radu, ta situace zřejmě nastala Úsměv
Věc se má tak. Před nějakým časem jsem poznal jednu slečnu, byla (je) to kamarádka mojí nejlepší kamarádky a studuje ve městě kde bydlím. Hned od začátku jsme si hrozně moc rozuměli, vždy, když jsme byli někde na akci s kamarády, většinu času jsme strávili tím, že jsme se bavili spolu. O milionech věcí. Byla mi opravdu sympatická, ale nenápadně se mi podařilo z naší zmíněné společné kamarádky vytáhnout, že má přítele. OK, nevadí, říkal jsem si, jenom jsem se ptal pro případ, kdyby náhodou... Je to bezva kamarádka, slečnu najdu jinou. Náš kamarádský vztah pokračoval ještě několik týdnů, když jednou jsme se domluvili, že zajdeme zapařit, jenom tak, sami dva. Nejprve mě pozvala k sobě na nějaké víno pro začátek. No, ten večer jsme se už ven nedostali, strávil jsem u ní noc. Můj první dotaz směřoval logickým směrem; A co přítel? Žádného už nemá, nedávno se rozešli, vadilo jí, že žárlil a nevěřil jí.
Začali jsme spolu chodit ven, vždycky pusa na přivítranou, na rozloučenou, pár společných nocí... Nicméně pořád jsem z ní cítil takovou, řekněme, nejistotu. Bylo mi jasné, odkud vítr vane a čekal jsem, jestli s tím sama přijde. Nepřišla. Nakonec jsem to nevydržel a zeptal se jí narovinu, jak to teda vlastně má. Konečně se rozpovídala. On ten rozchod vlastně není ještě úplně dořešený. Byl to už docela vážný vztah a ona toho kluka má pořád ráda, ale nemohla prostě překousnout to, že jí nevěří. On je z toho teď hodně špatný. Vrátila by se k němu? Ano, dokáže si to představit. Stejně jako si dokáže představit být se mnou.
Nakonec jsem změnil téma, nechtěl jsem ji moc trápit vyzvídáním. Začli jsme si opět povídat jako kamarádi, zase jsme si rozuměli. Potom, když jsme vyšli z podniku, kde proběhla tato naše poslední diskuse, mě vzala za ruku.
Od té doby je to pár dní, co jsem ji neviděl. Občas si napíšeme sms. A já se teď ptám vás. Mám tu slečnu asi rád, nechtěl bych o ni přijít, zároveň si dovedu představit situaci toho druhého kluka (který o mně samozřejmě neví). Co mám dělat? Jak se o ni mám snažit? A mám se vůbec snažit? Co byste dělali vy?
Budu vděčný za jakoukoliv reakci, díky Úsměv
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Leden 2011, 13:28:04 »

Pokračoval bych to ve stylu v jakým jedeš ty...být s ní, ale být v pohodě, neřešit, mít ten nadhled. Když s ní teď ukončíš kontakt, nahraješ jemu. Pokud jí budeš hrotit aby s tebou byla, taky nahraješ jemu. Pointa je v tom chovat se tak, aby ona měla pocit že s tebou bude radši ne s ním. Nesmíš bejt ten první co to prokaučuje...Pokud je on z toho špatnej že s ním není, časem to podělá, ty jeho emoce půjdou proti němu. On toho se musíš ty oprostit abys mohl vyhrát.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Leden 2011, 14:07:09 »

Jo no, to je pravda, jenže je ještě jeden problém, který jsem zapomněl zmínit. Tím, že je z docela vzdáleného města, máme teď o zkouškovém docela málo možností se setkat. Když to dobře půjde, uvidím ji zase za 14 dní (zdůrazňuji, že když to dobře půjde), do té doby mi zbývá asi jenom nahodilá komunikace přes sms nebo icq :/ na druhou stranu ten druhý je ze stejného města jako ona, což je docela výhoda na jeho straně Šťastný ale jinak souhlasím, moje plus je asi taky to, že na ni nejsem tak citově vázaný jako on, takže to můžu brát víc v pohodě s tím, že když to neklapne, tak to asi přenesu snáz než on. Což ale neznamená, že bych nechtěl, aby to klaplo. Chtěl, a moc Úsměv
Zaznamenáno
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Leden 2011, 11:30:08 »

Hej napadla mě taková asi hodně trhlá myšlenka a potřeboval bych od vás zkušenějších a životem (vztahy) protřelejších vědět, do jaký míry je to blbost Úsměv Jak jsem zmínil, že bydlí daleko (120 km), říkal jsem si, že bych mohl prostě o víkendu vzít auto a obevit se jí přede dveřmi s růží / lízátkem / čímkoliv v ruce, jenom tak, bez varování, případně kdyby měla čas, tak ji vzít třeba někam na oběd v jejím městě, ale když ne, tak prostě jenom to symbolický vyjádření potřeby ji nějak potěšit. Připomínám, že máme mezi sebou dobrý vztah, takže by to snad nemuselo vyznít jako nějaké uhánění...?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Leden 2011, 13:19:20 »

jasný, kup jí třeba auto...

měj nadhled, ale nekupuj si ji! nevtírej se jí, ukaž jí, že je jí s tebou dobře. Pokud o tebe má zájem, sejděte se někde na půl cesty. Ať projeví i ona iniciativu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Leden 2011, 13:40:14 »

Hej napadla mě taková asi hodně trhlá myšlenka a potřeboval bych od vás zkušenějších a životem (vztahy) protřelejších vědět, do jaký míry je to blbost Úsměv Jak jsem zmínil, že bydlí daleko (120 km), říkal jsem si, že bych mohl prostě o víkendu vzít auto a obevit se jí přede dveřmi s růží / lízátkem / čímkoliv v ruce, jenom tak, bez varování, případně kdyby měla čas, tak ji vzít třeba někam na oběd v jejím městě, ale když ne, tak prostě jenom to symbolický vyjádření potřeby ji nějak potěšit. Připomínám, že máme mezi sebou dobrý vztah, takže by to snad nemuselo vyznít jako nějaké uhánění...?

Teď z pohledu té holky: Slyším zvonek, jdu otevřít, vidím tam kluka s kytkou. Chvilku se křečovitě bavíme, je to divné, nepřirozené. Dá mi kdytku, pusu a odjede. Pak si uvědomím, že jel hodinu a půl, aby mi mohl kytku dát a pak zase hodinu a půl zpátky. Kvůli předání kytky a pěti minutám se mnou strávil 3 hodiny v autě. Ten to asi bere nějak moc vážně. Nerada bych mu ublížila, je strašně hodnej, tak mu napíšu něco...jo, třeba že nejsem připravená na vztah. Jo to je super!!! A aby nebyl smutnej, připíšu tam, že můžeme být kamarádi Úsměv A co teď? Teď bych si strašně ráda zapíchala s mým ex, jenže on na mě docela sere, vůbec se neozývá. Proč asi? Třeba někoho má... Musím ho vidět, a zjistit to!!!

A za tři hodiny: Po sexu. On: Co tady dělaj ty kytky? Ona: Ále, to mi dal jeden kamarád...





Teď si jen ujasni, jestli chceš být ten, kdo jí bude dávat květiny s pichlavými trny, nebo ten kdo ji bude píchat. Šťastný A podle toho se chovej.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Leden 2011, 14:03:28 »

Hmhm, zajímavé názory Šťastný Jo, některý nápady znějí v hlavě asi líp, než pak opravdu zrealizovaný. Nejlepší bude asi vážně prostě zvolnit tempo (respektive udržovat ho volné, protože zatím jsem nijak netlačil) s tím, že se to nějak vyvine, že si to nějak urovná v hlavě sama, ať už tím nebo tím směrem. Na druhou stranu tady někde na fóru zaznělo (myslím že v Zavpově vláknu), že v takovémhle stavu je dobré nějak o slečnu projevit zájem, ne ji v tom nechat ráchat... No asi o věcech moc přemýšlím Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 12. Leden 2011, 22:05:13 »

Každý nápad, který cítíš jako "skvělý a romantický jako blázen" si přehraj z druhé strany Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Březen 2011, 09:37:30 »

Sorry, že tady otvírám starý (a pro mě uzavřený) téma, ale s tímhle šokem se prostě musím svěřit Šťastný

Takže jsme to tehdy ještě chvíli táhli stylem nezávazný sex, sem tam procházka, jenže nakonec mě přestala bavit neustálá nerozhodnost slečny a prostě jsem to (asi měsíc zpět) ukončil s tím, že jí to usnadním, ať se vrátí k příteli. Oběma se nám ulevilo a jsme přátelé.

A teď přijde ta vtipná část. Včera jsem úplnou náhodou zjistil věc, která mě trochu šokovala, pobavila, ale taky ve mně probudila jistý pocit viny. Milá holčina nejen že se vrátila ke svému bývalému (mimochodem z několika nezávistlých stran prý skvělý hodný kluk), ale ona se s ním vůbec nikdy nerozešla! Šťastný On celou tu dobu žil v tom, že má idylický vztah se svou LTR (a žije v tom dodnes), koupil jí k dovolenou na horách, oslavil s ní valentýna, zatímco ona v jiném městě... ehm a tak dále.

No na jednu stranu mám pocit takového guilty pleasure, že někdo zatajil (to není to správné slovo, zapřel je lepší) přítele, aby se mnou mohl spát. Na druhou stranu se cítím hrozně vůči tomu klukovi (který je údajně fakt hrozně fajn) a představuju si sebe na jeho místě - mít přes rok LTR, kterou miluju (prý na ni opravdu nedá dopustit), a která si mně za zády dělá co chce.

Celá situace mně přijde trochu jako paradox z hlediska toho, co mi slečna na začátku říkala, tedy že "nesnáší, že jí přítel nevěří". No situace se ukázala trochu v jiném světle. On jí věří až moc. Já osobně jsem po jistých zkušenostech zarytým zastáncem důvěry ve vztahu. Bez důvěry nemůže zdravý vztah existovat. Ale tenhle případ mi ukázal, že některým lidem se prostě asi nedá věřit.

Jak jsem napsal výše, se slečnou jsme kamarádi, ale po tomhle zjištění ji vidím trošku v jiném světle Úsměv

Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Březen 2011, 10:28:00 »

ehm, jak se jmenuje ta holčina?:-D

tak jsem si to radši znovu přečet a popis nesedí:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Březen 2011, 10:36:33 »

Copak, měl jsi dojem, že bys mohl být ten na druhé straně? Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Březen 2011, 10:55:55 »

no chvílema jo:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS