Jet, či nejet o půlnoci za ní?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:01:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jet, či nejet o půlnoci za ní?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jet, či nejet o půlnoci za ní?  (Přečteno 10729 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 31. Prosinec 2011, 17:48:17 »

řešim dilema:

známe se s holkou 14 dní, oboustranné sympatie, viděli jsme se dvakrát, na středečním rande nejméně 20× líbání, cítím, že má zájem, z toho jak se chová, co říká a píše....
já začínám být slušně zamilovanej a ona mi psala taky že na mě musí pořád myslet.....

a teď:

včera jsme si psali na FB, a já jen tak ze srandy napsal, že si jí dnes o půlnoci zkontroluju (měl jsem na mysli spíš sms či zavolání)
ona mi odepsala: "Přijedeš si mě zkontrolovat osobně?" (ještě zmíním, že ona bydlí na malý vesničce cca 50 obyvatel, kde není skoro žádnej její vrstevník, a říkala, že půjde s rodičema a nějakýma známýma k nim do hospody. Já jsem se zmínil, že nejspíš půjdu u nás do hospody se známýma.....)
Já jí napsal ať se nechá překvapit.....přemýšlel jsem, a napadlo mě že bych opravdu mohl za ní zajet, a teď napíšu, jaký si myslím, že to má klady:

a) kouzlo okamžiku - holky (a zvlášť romantičky jako ona) si podle mě potrpí na to, být tento večer s osobou, kterou mají rádi...budem stát u sebe, nad náma ohňostroje, líbání, atd.....prostě romantika....., která mi může zvednout cenu......
b) uvidí, že mi na ní fakt záleží, že je pro mě důležitá

ale jak nad tím přemýšlím, napadají mě i mínusy:

a) bude to brát tak, že se moc snažím (= pokles hodnoty) - ale berme v potaz to, že mě má ráda, ona sama se dost snažila ode den co se známe
b) řekne si, že mě má omotanýho, že jsem moc hodnej, cokoliv.... (když dám přednost jízde o půlnoci autem za ní místo chlastání s kámošema)

fakt nevím, poraďte......
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Prosinec 2011, 17:54:37 »

No... závidim ti, že za ní vůbec můžeš jet... my s přítelkyní o půlnoci nebudem a oba nás to štve... kdybych mohl, tak s ní jsem.... bejt tebou, tak za ní jedu
Zaznamenáno

Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Prosinec 2011, 18:13:20 »

jeď za ní!
Zaznamenáno
Marshal
*


Life's game...

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Místo: Trutnovsko
Příspěvků: 132


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Prosinec 2011, 18:15:03 »

Sakra, taková šance na eskalaci a ty takhle přemejšlíš? JEĎ ZA NÍ!
Zaznamenáno

Chybami se člověk stává člověkem. Čím víc naděláš chyb, tím víc budeš společensky žádanější.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 31. Prosinec 2011, 18:17:24 »

To je otázka tvých priorit... nemyslím si, že jedna možnost je výrazně lepší než ta druhá... řídil bych se - ostatně jako při všem - jen svojí intuicí a tím, co sám považuješ za správné. Ať se vede.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Prosinec 2011, 18:20:02 »

No já jsem byl taky rozhodnutej jet za ní......

jenže po mých četných zkušenostech, kdy jsem skončil jako kamarád, protože jsem byl moc hodnej, mi začal v hlavě hlodat červík, aby to nevedlo spíš ke ztrátě zájmu u ní z důvodu "udělá pro mě první poslední"....

ale srdce mi říká: "Jeď za ní, bude ráda"  Šťastný
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Leden 2012, 13:48:07 »

Napiš pak, pls, jak to dopadlo Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Leden 2012, 14:15:15 »

To "skončit jako hodný kamarád" beztak nemá nic společnýho s tím být hodný/zlý a je to hrozně nespecifikovaný pick-up klišé... mojí současnou přítelkyni jsem (ač to zní divně) sbalil na to, že jí přišlo, že jsem hodný a sympatický (i když spíš ona sbalila mě)... a i teď pokaždé, když pro ní udělam nějakou drobnost, tak je uplně hotová, radostí bez sebe a vzrušená Úsměv... navíc se do mě pořád víc a víc zamilovává (občas bych řekl, že možná až moc :/ ), a všechno jen v důsledku toho, že se k ní chovam přirozeně "hodně," a že jí přitahuju...

Nejvtipnější však na tom je, že jsem dlouho byl (nedělal jsem to ze sebe, ale skutečně jsem byl) takovej ten sebevědomej hajzlík a nikdy jsem přímo na tuhle povahu žádnou neulovil (jen spousta jednorázovek, který nestály za nic). Fakt poprvé jsem teď zkusil bejt normálně hodnej kluk... a bum, najednou mam luxusní holku. Takže asi tak... nevěřte pick-upu... rutiny, streety, sarge, club gamy za účelem balení holek atd atd., prostě celej pick-up, je a vždycky byl pro zoufalce, kterými nejste. Nedělejte ze sebe něco, o čem si myslíte, že je atraktivnější, než je vaše přirozenost, protože ono to tak není. Buďte sami sebou, mějte velkou dávku sebereflexe a věřte tomu, že jste "úlovek" a nebudete mít s holkama nikdy problém.
Zaznamenáno

Marshal
*


Life's game...

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Místo: Trutnovsko
Příspěvků: 132


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Leden 2012, 14:31:55 »

D9, +.
Dlouho jsem si neco takovyho potreboval precist Úsměv
Zaznamenáno

Chybami se člověk stává člověkem. Čím víc naděláš chyb, tím víc budeš společensky žádanější.
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Leden 2012, 14:54:47 »

Wow, D9. Taky jsem to potřeboval. V poslední době se jerkoval kamarádku ze školy a chudák holka nevěděla, jestli narážky (urážky?) myslim vážně nebo ne a byla z toho špatná.Hmm, je čas to překalibrovat.

Btw, Henry, jak si dopad? Soudě podle toho, že sem nenapsal jaká to byla chyba, tak s ní určitě skončil někde v pelechu  Šťastný
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Leden 2012, 15:41:31 »

Takže pánové, ještě, že jsem jel

Slečna ke mě přiběhla od hospody (kde byla s rodiči) k rybníku (kde jsem parkoval) a byla úplně dojatá, skočila mi kolem krku, zahrnula mi tisícem pusinek, držela se mě tak pevně, že jsem nemohl ani dýchat, a neustále opakovala, jak:

a) je tohle její nejkrásnější přivítání novýho roku
b) tohle ještě pro ní nikod nikdy neudělal (aby za ní přijel na Nový rok autem)
c) jakou má radost z toho, že jsem přijel

Tak jsme tak stáli, koukali na ohňostroj, líbali se, šeptali sladký slovíčka, pak začalo pršet, chvilku jsme se ještě líbali v dešti, pak jsme zalezli do auta (pozvat se k ní domů myslím nebyl dobrej nápad - druhý rande, její rodiče v hospodě, nevim jak by reagovali až by přišli)
v autě pokračovalo líbání, pusinkovala mě snad neustále a všude, koukala mi do očí, dávala komplimenty....

Tohle jsem v životě nezažil pánové, cítil jsem se jako v ráji
Podruhý v životě (poprvé to bylo s mojí jedinou bejvalkou před 6 lety) mám pocit, že holce na mě záleží, že jsem pro ní důležitej....a co je hlavní, že to není jednostranný - kolikrát já byl zamilovanej a snažil se, ale holka mě buď využívala jako kamaráda na pokec, nebo nezájem.....
Já se normálně včera cítil jako mistr světa Vždycky jsem chtěl holku, která nebude náladová, která mi dokáže říct do očí kompliment (moje bejvalka mi ho uměla jen napsat v sms), kterou budu přitahovat (jelikož mě pusinkuje neustále, tak snad není co řešit)....jsem šťastnej....

v jednu chvíli v autě to začalo být trošku vášnivější, ale proti hrál nedostatek místa na zadních sedadlech, ale zajel jsem jí pod tričko, hladil jí přes podprsenku, ona mi taky zajela pod tričko.....když jsem jí dával pusy na krk, tak trošku vždycky vzdychla  Šťastný

a hlavně si s ní připadám jako ALFA samec... nehádá se se mnou, nevyčítá mi nic, a kouká na mě jak na svatej obrázek....... Smějící se

moc si přeju, aby mi to s ní vyšlo, protože cítím, že tahle holka má vlastnosti, po kterých jsem vždycky toužil
Zaznamenáno
Marshal
*


Life's game...

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Místo: Trutnovsko
Příspěvků: 132


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Leden 2012, 16:20:58 »

 *thumbs up*  Potlesk
Zaznamenáno

Chybami se člověk stává člověkem. Čím víc naděláš chyb, tím víc budeš společensky žádanější.
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Leden 2012, 16:28:32 »

Výborně!
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Leden 2012, 16:32:01 »

Henry, pěkně! :--)
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 01. Leden 2012, 16:56:28 »

D9, ale problém není v tom, že by měli hajzlíci větší předpoklady pro vztah, jen mají šanci na nějakou narazit vyšší, protože jich víc sbalí alespoň na chvilku. Hodní kluci fakt neletěj. ne ve fázi svádění.

Člověk musí být sebevědomý a může být i normální, aby našel tu pořádnou ženskou.
O tomhle ví hodně moc Barzini, jak jít na to, aby člověk nemusel bejt macho idiot, ale nezapadl do kolonky kamarád.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 01. Leden 2012, 16:57:46 »

Ok, budu holt jediný, nicméně chci to sem napsat a ne jen držet hubu a krok.

Tohle mi přijde jak kdyby to psala ženská. Holka, která tě miluje ti dá vždycky podobný pocity a s každou se budeš cítit tak, že jí na tobě záleží, že seš king, že má přesně ty vlastnosti, co chceš a tak dál. Tvoje ego si teď krásně lebedí. Já tím chci říct, že z toho příspěvku úplně čiší, jak moc si na její pozornosti závislej, kdyby tě teď odkopla, tebe to úplně rozseká a zničí. Ano, až tak na mě nyní se svým postojem působíš. Kde je pak nějaká nezávislost? Svoboda? Kde pak jsou ty vlastnosti toho tebou zmiňovaného alfa samce?

Přijde mi, že máš naprosto zatemněnej mozek láskou k ní. Neříkám, že to je úplně špatně, jen mysli na sebe.

Stejně tak po jistých příbězích vím, že ženské jsou mistryně dvojího života. Osobně si holt nemyslím, že jsou až tak cnostné princezny, jak se prezentují. O to víc ti přeju, aby tahle byla nebo abys to v opačném případě zavčas vycítil a vyšel z toho se vztyčenou hlavou a svojí důstojností.

Tak ať se vede, henry, máš to dobře rozjeté.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Leden 2012, 17:09:11 »

Puzzle díky za tvůj post, určitě je v něm něco pravdy.....

Já si prostě užívám pocit opětovaný náklonosti po 6 letech, takže jsem z toho fakt unesenej  Šťastný
to, že se takhle chová každá holka, která mě miluje, taky nevím, protože mě za celej můj život milovala jenom jedna a ta se takhle krásně taky nechovala (jenže byla to moje první láska, takže jsem přehlížel i věci, který bych dnes už nepřehlížel)

máš pravdu, že kdyby mi teď dala košem, že by mě to už asi hodně mrzelo (ale nejsem ten typ, co si jde podřezat žíly)  Šťastný
ale neboj, užívám si to, ale dávám si bacha, abych zas nevypadal na ní úplně závislej, v noci jsem jí napsal že jsem dobře dojel domů a že to bylo krásný přivítání novýho roku, ona mi odepsala nádhernou sms-kou....
dneska jsem se vůbec neozýval, před chvílí mi přišla sms:

"Ahoj Henry, pořád musim myslet na tebe a na ten krásnej večer. Včera jsi mě překvapil, když si přijel. To bylo to nejkrásnější, co pro mě kdy kdo udělal:-) pořád mám pocit, že stále sním a nechci aby ten sen skončil. Už se nemůžu dočkat až tě zase uvidím. Moc se na tebe těším:-)

takže asi tak, něco mi studium těchto stránek dalo, určitě nebudu ten typ, co jí bude prozvánět 20×, dokud neodepíše na SMS  Šťastný

a díky kluci  Úsměv
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 02. Leden 2012, 20:47:59 »

D9 s tím co jsi napsal souhlasím ale zároven nesouhlasím, chápeš Šťastný...

Ono je Hodný a hodný - pokud seš hodnej, ale umíš bejt drzej a stát si za svým, nemít jí centrem vesmíru tak ANO ale pokud seš "hodnej" že jí lezeš do prdele, snažíš se aby o tebe stála, tak ji odháníš. Jako kamarád skončíš pokud, v té holce nedokážeš vzbudit ty právé emoce. a to jako řitolezec fakt neuděláš..  Taky tam hraje roli sebevědomí;-).. Čistě můj osobní názor..
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 02. Leden 2012, 20:56:12 »

Henry, to žes za ní přijel nevidím ženské;-), gratuluju k večeru a snad jich bdue mít víc...  Jediné co mužu říct, je chovej se podle intuice, když něco dělat chceš UDĚLEJ TO. To jestli to bude needy nebo ne, poznáš až potom Šťastný
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 02. Leden 2012, 21:27:55 »

Henry, to žes za ní přijel nevidím ženské;-), gratuluju k večeru a snad jich bdue mít víc...  Jediné co mužu říct, je chovej se podle intuice, když něco dělat chceš UDĚLEJ TO. To jestli to bude needy nebo ne, poznáš až potom Šťastný

díky, snažím se jednat intuitivně....

- dávám jí komplimenty, když třeba ona řekne něco hezkého nebo když mi dá pusu atd, nelezu jí do zadku, říkám to v tu chvíli, kdy si to zaslouží
- snažím se jí vychovat způsobem: jednou napíšu první já, podruhé ty.....tzn. jeden den se neozývám, ona mi napíše třeba nějakou krásnou sms-ku, další den napíšu první já.....
- když si s ní píšu sms-ky, dávám bacha na to, aby to už nezačalo být otravný a o ničem (volání nesnáším, na to nemam dar)  Šťastný
- chvilku (a ještě jen nějaký den) si s ní píšu na FB a pak řeknu, že mizím, protože musím jít něco dělat a že třeba ještě příjdu (většinou už nepřijdu)  Šťastný
- nechci aby se nějaká věc stala stereotypem (např. že každej den v 10 večer napíšu dobrou noc a sladké sny), takže chci jednat tak, aby ona nikdy nevěděla jak to bude
- dneska jsem si dal na FB stav zadaný s ní (ona to musela potvrdit) - neptal jsem se jí, jestli si to tam můžu dát, prostě jsem si to tam dal (poprvý v životě - jinak ale nesnáším nějaký vylejvání srdíček na FB) - a potvrdila to (i když taky nevim, jestli je to spíš důkaz dominance a nebo závislosti - ale to je jedno, stejně nějaký blbosti ještě udělam....teď jen aby jich nebylo moc, budu se o to snažit

ona je ten typ, že když jí třeba řeknu (ze srandy):
"Zejtra učím až od 10ti (dělam učitele), ale od 7 budu ve škole, nevím co tam budu dělat, stav se u mě v kabinetu"
jiná by začala mít taky nějaký narážky třeba se sexuálním podtextem, ale ona začne:
"Jééé, to bych moc ráda, to by se mi líbilo, ale mám školu od osmi:( bych musela zapéct a to by kdyby se dozvěděla máma tak by bylo zle  Šťastný
prostě to začne roztomile vysvětlovat proč nemůže, i když je jasný, že já si dělám prdel  Šťastný Šťastný

takže třeba nějaký dobírání jo, ale hodně zvažovat kdy a s čím je to vhodný a kdy ne:)
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS