jiskřivý rozhovor

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:25:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jiskřivý rozhovor
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: jiskřivý rozhovor  (Přečteno 16674 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 15. Srpen 2007, 17:35:54 »

už jsem si přečetl plno článků, jak se chovat/nechovat když jsem s hokou, co je v jaké situaci nejlepší, taky jsem se dočetl že nejlepší jsou rozhovory,kdy to tzv. jiskří, neboť to holky milují.....což je můj problém, neboť neumím vyvolat jiskřivou atmosféru, naznačit mnoho a udělat málo...proto bych byl moc rád kdyby mi tu někdo dal příklad rozhovoru kdy to jiskří, třeba jak přejít z neosobního tématu k osobnímu atd.....budu moc rád za každou ukázku.....teorii už znám!!!:-)
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Srpen 2007, 17:40:26 »

spis trenuj... nikdy nemuzes mit jiskrivej rozhovor s holkou, kterou nezajimas napriklad... a kdyz slecnu zajimas, a ona tebe, tak to jde skoro samo, pokud se zrovna moc nestydis otebrit pusu
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Srpen 2007, 17:46:50 »

to máš pravdu, ale já ani nevím jak by takovej rozhovor měl vypadat, to jako jde o to vymýšlet dvojmslysly, narážky atd?
Zaznamenáno
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Srpen 2007, 17:52:35 »

Jiskrivej rozhovor mam pokazy kdyz si neceho loknu a protejsek ma zajem:D
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Srpen 2007, 18:25:31 »

nutne to ani nemusi bejt dvojsmysly a narazky...i kdyz casto se sem tam neco takoveho asi hodi:) ja mam nekdy na dvojsmysli stesti se spoluzakama a to se pak cervenam celej den, ale jak su s nejakym zajimavym klukem, ani se me nic placnout nepodari...
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Srpen 2007, 18:37:57 »

spis trenuj... nikdy nemuzes mit jiskrivej rozhovor s holkou, kterou nezajimas napriklad... a kdyz slecnu zajimas, a ona tebe, tak to jde skoro samo, pokud se zrovna moc nestydis otebrit pusu

Anebo může ze strany slečny jít o předstíranej zájem. Některý z nich takový jiskřivý rozhovory prostě baví. Ostatně attention whores a předstírání zájmu z různých důvodů tu na pořadu dne určitě byly vícekrát, takže končím tento mírně OT komentář.
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Srpen 2007, 22:06:30 »

Je fakt, že s holkou, která se o mě opravdu zajímá, jsem nikdy problém v konverzaci neměl. Naopak pokud mám bavit holku, která na mě dlabe, tak mi to pochopitelně nikdy vůbec nejde Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Srpen 2007, 23:17:22 »

Ja: Ahoj Úsměv
Ona: Cauky...
Ona: Jakpak ses mel na prazdninach?
Ja: Docela OK, hlavne, ze byla sranda
 "vtipna prihoda" + barvité popisy, aby se do toho slečna vžila a byla citově zainteresovaná (je jedno, jestli budeš popisovat jak si vylez rano ze stanu do mlhy nebo hot-dog ve stanku, ale dulezite jsou pocity, jak to vonělo, jak to chutnalo, jake to bylo, jestli byla zima atp. ) - ještě lépe v opačném pořadí Úsměv Chceme, aby ji z toho zbyl pocit, že se dobře baví Úsměv
Ona: Hihihi Šťastný
Ja: Teda, teď koukám, ty mas uplne jiny vlasy nez posledne / krásný nový tričko / nový boty (ale to mi přijde už moc)
Ona: Jejda, ty sis všim? *cervenani* / No, sem si nechala dat takovou cervenou barvu do toho... / JJ, to mam z NewYorkeru (nebo ze sekáče, nebo odněkud prostě)
Ja: Teda, fakt ti to takhle sluší Úsměv
Ona: Dík.
Ona: A co slečny na prázdninách?
Ja: No, jo, docela pěkný. Ale takový hezký tričko jak ty žádná neměla, takže z toho nic nebylo Šťastný
Ona: Seš blbej Mrkající Šťastný
Ja: No, este rekni,ze se za tebou neotacej kluci na ulici, kdyz mas tohle tricko !
Ona: Ne, jiste ze ne ...
Ja: No, treba se jen spatne divas. Ja se teda otocil Úsměv
Ona: Ale to je protože mě znáš ...
Ja: Tim to mlže bejt a nemusí, podle mě je to tim tričkem...

Teď mě žádné pěkné jiskření nenapadá, ale tady je takový pškný zárodek IMO. Ale to sem si jen vymyslel. Slečny většinou k jiskření vybízí Šťastný

Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Srpen 2007, 12:27:04 »

Avaranger: jsi borec!!! fakt dobrý, něco takovýho jsem si představoval pro inspiraci, docela bych řekl, že člověk prostě musí kecat o ničem, mít skvělou fantazii (což já nemám), ale pracuju na tom...díky Šťastný
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Srpen 2007, 14:32:36 »

Aniž bych se chtěl nějak navážet do Avarangera, přijde mi tenhle styl komunikace mírně stupidní a vždycky se nestačím divit, proč to na ty holky tak působí. Ovšem pravdou je, že když se díváš do očí pěkný slečně, je ti tak trochu jedno, co říkáš, hlavně když se na tebe usmívá.

Jeden můj kamarád tuhle konverzaci ovládá dost dobře. Když ho občas s ostatníma pozorujem, tak na jednu stranu musíme uznat, že je borec. Ale na druhou  stranu vždy dodáme, že kdyby takhle někdo mluvil s někým z nás, tak bychom si pomysleli "Don`t insult my intelligence." V češtině takto výstižnou frázi neznám
Zaznamenáno
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Srpen 2007, 16:14:21 »

No prostě musíš bejt mile drzej to maj holky rádi
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Srpen 2007, 18:47:22 »

Citace
No prostě musíš bejt mile drzej to maj holky rádi

to bude ten kámen úrazu, i když mi občas něco vtipně drzého napadne, tak ale rozhovor udržet v tomto rytmu neumím, a skončí to tak že ta dotyčná se nudí čím dál víc.....
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 16. Srpen 2007, 23:23:25 »

kdyby takhle někdo mluvil s někým z nás, tak bychom si pomysleli "Don`t insult my intelligence." V češtině takto výstižnou frázi neznám
Ty si nejak pletieš zmysel/cieľ takejto komunikácie Šťastný
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Srpen 2007, 23:38:00 »

No jasně, vím, že smyslem není začít intelektuální debatu... ale přesto, kdyby se mnou někdo takhle mluvil, tak mám pocit, že si o mě myslí, že jsem tak trochu moc jednoduchej (slušně řečeno).
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Srpen 2007, 23:43:58 »

Avaranger: ermm...máš tam světlý místa, ale osobně si myslím, že pokud by to říkal normální kluk a ne borec co musí holky odhánět klackem, tak by to bylo moc vtíravé a okaté...

henry: perfektní dotaz. Na to se tu mají lidi ptát... Ne "jak oslovit holku" apod.-tohle je základ a zároveň klíč ke všemu. Brzy (možná ještě dneska v noci:) založím speciální topic s doporučeníma na zdroje k témetu.
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Srpen 2007, 23:52:21 »

No jasně, vím, že smyslem není začít intelektuální debatu... ale přesto, kdyby se mnou někdo takhle mluvil, tak mám pocit, že si o mě myslí, že jsem tak trochu moc jednoduchej (slušně řečeno).
Tu ide ale aj o to, že chalanov by takto nikto iný okrem druhého chalana (gaya) neoslovil Úsměv Mne sa na tom vôbec nič nezdá, čo by mohlo uraziť dotyčnú. Skús si to niekedy a možno zmeníš názor Mrkající

EDIT: Je to proste hra.
« Poslední změna: 16. Srpen 2007, 23:56:58 od Mikullas » Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 17. Srpen 2007, 08:12:44 »

Budeš překvapenej, ale v určité zlehčené formě to sám taky provádím.  Mrkající
Ale abych to vysvětlil přesněji: Ano, je mi jasný, že s borcem se takto nikdo bavit nebude. Naštěstí. Ale taky vycházím z faktu, že aj ženský mají něco na způsob mozku a proto se divím, že jim imponuje, když s nima někdo mluví stylem, jakoby nic takovýho neměli.
Nejde z mý strany o žádný velký rozhořčení, jen nad tím kroutím hlavou.  Kroutící očima

Hydr0gen: Jj, vtíravý. Teď jsi vystih další důvod proč se mi tenhle příklad nelíbí.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. Srpen 2007, 09:50:01 »

Jenže cílem toho rozhovoru nemělo být odhalit své kvality v oblasti inteligence nebo čehokoli jiného Úsměv Od toho tam může být třeba ta vtipná příhoda Úsměv Tady se má ukázat, že slečně je se mnou příjemně a že mi nedělá problém ji rozesmát. A jestli to udělám tím, že se budu chovat jako buran, tak proč ne. Nakonec se to dá vždycky obrátit v legraci Úsměv

Třeba:
(celou dobu se usmíváš, potutelně)
Ona: Hele, na mě tyhle balící triky neplatěj... Úsměv
Ja: Jasně, dyť si taky dělám srandu Mrkající Ale teď vážně. To tričko je / vlasy jsou fakticky pěkný.
Ona: Ty si nedáš pokoj?
Ja: Njn, za pravdu se trpí Smutný Šťastný

Mimochodem, takhle většinou rozhovor nevedu (a asi je to špatně). Spíš se nejdříve slečnu pokusím poznat a následně rozesmát a "jiskření" může bát někde na konci večera, třeba Úsměv

Cílem toho mého úryvku bylo ukázat, jak se dá slečně vtipně komplimentovat, aniž by si toho všimla a připadalo jí to moc vtíravé. Ty bys snad řek: "Tvé nové tričko je opravdu úchvatné a moc krásně ti formuje postavu"? Tohle přijde mě teda o dost vtíravější....

EDIT: Teď sem si uvědomil, že vycházíme z předpokladu, že tu slečnu už trošku znám a ona mě Mrkající To sem asi dost nezdůraznil...
« Poslední změna: 17. Srpen 2007, 09:54:44 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 17. Srpen 2007, 12:29:06 »

Všechno záleží na tom, jak se to podá. Mně ten Avarangerův příklad připadá dobrý. Pokud by se to říkalo rozpačitě, tak to zní hrozně. Ale pokud sebevědomě, je to fajn.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 18. Srpen 2007, 15:18:58 »

Budeš překvapenej, ale v určité zlehčené formě to sám taky provádím.  Mrkající
Ale abych to vysvětlil přesněji: Ano, je mi jasný, že s borcem se takto nikdo bavit nebude. Naštěstí. Ale taky vycházím z faktu, že aj ženský mají něco na způsob mozku a proto se divím, že jim imponuje, když s nima někdo mluví stylem, jakoby nic takovýho neměli.
Nejde z mý strany o žádný velký rozhořčení, jen nad tím kroutím hlavou.  Kroutící očima

Hydr0gen: Jj, vtíravý. Teď jsi vystih další důvod proč se mi tenhle příklad nelíbí.
Ta vtíravost mi připomněla videa na svadeni.cz Z těch, co jsem zhlédnul jsem měl pocit, že kdo neumí, učí. Především vůbec neřeší, že není důležité jestli dostanou číslo, ale jak ho dostanou, jaký udělají dojem. Nehledě na to, že slečny do těch videí schání přes inzeráty a ony to maj jako brigádku svého druhu. Většina je jich tak trapných, že skutečně mohou pomoct, málokdo by byl horší než oni, a tak mu alespoň díky tomu soupne sebevědomí.
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18. Srpen 2007, 15:22:37 »

Všechno záleží na tom, jak se to podá. Mně ten Avarangerův příklad připadá dobrý. Pokud by se to říkalo rozpačitě, tak to zní hrozně. Ale pokud sebevědomě, je to fajn.
ale jo, ono jde spíš o tu atmosféru během toho rozhovoru, jak se navzájem vnímáte. Míň banální témata by byla samozřejmě lepší.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 18. Srpen 2007, 15:33:44 »

míň banální témata by byla samozřejmě lepší.
která třeba? Něco řekni. Teď hned. IMO tě nic nenapadne během 10s po přečtení téhle věty. A to je rpave ten problem, me taky napadaji temata, ale ne kdyz jsem v akci... proto je jednodussi se utyct k tem primitivnim, kdyz si nervozni Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 18. Srpen 2007, 15:38:45 »

mene banalni temata? hmm tak na OSN nebo otazku svetoveho miru me myslim jeste nikdy nikdo nebavil. No jednou na zachranu velryb, ale to byl duhak  Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 18. Srpen 2007, 15:59:42 »

míň banální témata by byla samozřejmě lepší.
která třeba? Něco řekni. Teď hned. IMO tě nic nenapadne během 10s po přečtení téhle věty. A to je rpave ten problem, me taky napadaji temata, ale ne kdyz jsem v akci... proto je jednodussi se utyct k tem primitivnim, kdyz si nervozni Úsměv
Taky záleží, az jakých okolností ji potkám. Pokud ji potkám na společné akci více lidí, přepadnu ji na ulici, abych z ní vymámil její číslo, nebo je to kamarádka, kterou potkám... Stačí mít oči otevřené a vnímat podněty, snad člověka něco napadne, možná taky ne, ale stejně je lepší improvizovat, působí to přirozeněji, věrohodněji. Připravoavt si něco dopředu se obvykle nevyplatí. myslel jsem to si tak, že když půjdete kolem trafiky může tě třeba upoutat nějaký titulek, můžete se bavit o něčem z aktuálního dění, je to imho pořád lepší než slečna vám to dnes sluší , áte hezké tričko to se určitě za vámi každý otáčí. Ne, že by lichotky byly tabu, ale když používá dotyčný prakticky od začátku skoro jen je, resp. si odbyde nějakou oslovovací větu a ak už to zkouší, tak to skoro působí, že se bojí, aby mu dotyčná mezitím neutekla není si sebou jistý a tak jde příměji k věci. Což není tak úplně na tebe, ostatně ta pasáž se zážitky z letního tábora je něco podobného, akorát jesou imho lepší témata, ke kterým se spíš mohou vyjádřit oba, což ti mimo jiné poskytne nějakou informaci o ní o jejiích názorech... Samozřejmě pokud víte, že máte něco společného (školu, pracovní obor, cokoliv), máte hned co drbat (ale nebavte se zase jenom o škole). A pokud má trochu zájem, tak ti občas pomůže , na něco se zeptá atd. ostatně jako ta v tvém příkladu, i když ta byla zpočátku možná až moc aktivní. Asi takhle, stačí? 
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 18. Srpen 2007, 16:07:17 »

mene banalni temata? hmm tak na OSN nebo otazku svetoveho miru me myslim jeste nikdy nikdo nebavil. No jednou na zachranu velryb, ale to byl duhak  Smějící se
Tak ono je nejjednoduší a nejpříjemnější a ostatně se tak i spousta lidí seznámí, pokud se baví nějaká skupinka, kde se ne všichni navzájem znají (zprvu). Z ničehonic řešit na ulici světový mír samozřejmě vypadá trochu divně. To už předpokládá, že ten dotyčný víc, že ji to taky trochu zajímá, jiank je za mimoně:) Beztak je lepší, když u rozhovoru oba sedí nebo alespoň třeba čekají spolu na tramvaj než se nahánět po chodních. Buď se rozhovor nějak navázat zdaří nebo nezdaří. Pokud je odezva nic moc, nevadí, není to třeba lámat přes koleno, nejde o to sbalit teď a tady tu, která o to nestojí, spíše o to, hm tuhle bych mohl třeba vytáhnout na kafe. Hm, tak tak, když nechce, tak ne. Tak jindy, jinou.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS