Jít do bejvalky se nevyplácí!!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 10:23:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jít do bejvalky se nevyplácí!!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jít do bejvalky se nevyplácí!!  (Přečteno 6098 krát)
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« kdy: 18. Únor 2008, 01:10:06 »

 Byl jsem dva roky s jednou holkou,v průběhu posledního roku jsme se třikrát rozešli.

Vždy jsem tomu byl na vině prý já,jako důvody uváděla že moc žárlím,něco vyčítám,nedávám volnost a tak...
Vždy to bylo tak na měsíc či dva...Po tu dobu jsem byl vždy k.o. pač jsem ji moc miloval.
Vždy po pauze jsme se zase dali do hromady a bylo vše ok.ale po nějaké době to přišlo znovu a byl
tu zas ten známý kolotoč....
Zhruba půl roku behem toho posledního jsem měl oči pro pláč.
Tak proto říkám že je lepší si prožít rozchod jen jednou a nic neslepovat,kdyť je to jen oddálení konce
a zbytečně to zatěžuje nervy.
Teďka jsem se sní rozešel po čtvrté kvůli jedné slepici.poprvé si jsem vědom své chyby..a mrzí mě to ale fakt
už to chci skončit a vyhnout se nějakému dalšímu trápení a vyčítaní

Prostě pokuď vám to neklape tak nic neslepujte!!!!
Zaznamenáno

Petasek
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Únor 2008, 13:06:33 »

Tak třeba muj bracha se rozešel se svou holkou za posledni 3 roky tak 15krat a vždycky když se k sobe vratí tak  jim to klape maximalne mesic a pak vetsinou zase rozchod. Takze podle mě máš pravdu.....  Šťastný
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Únor 2008, 17:40:49 »

to je stará známá pravda, že dávat to znovu dohromady je blbost. Protože i když to chvilku může klapat, tak nakonec to stejně zas skončí. Stejně tak když se holka, se kterou kluk dřív chodil, rozejde se svým nynějším přítelem, a v tu dobu, kdy nikoho nemá, začne opět toho svýho bývalýho kontaktovat a může se zdát že má opět zájem, tak to znamená toto: "Má zájem jen do tý doby, než potká někoho jinýho"....
Zaznamenáno
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Únor 2008, 21:24:30 »

to je stará známá pravda, že dávat to znovu dohromady je blbost. Protože i když to chvilku může klapat, a v tu dobu, kdy nikoho nemá, začne opět toho svýho bývalýho kontaktovat.znamená toto: "Má zájem jen do tý doby, než potká někoho jinýho"....
Tak opravdu záleží taky na druhu a povaze rozchodu, kolikrát se rozchází člověk večer do zítřejšího rána Úsměv, ale je to tak, že to tu někdo napsal, že když už se totálně přetrhá vazba, už se skoro nikdy neslepí.
Ale zároveň to hodně slečen využívá k tomu, aby si na pár dní ulovili nějakýho kluka, kterého až se starej s růží přijde omluvit a kluk udělá chybu odkopla Je to napsané celkem hnusně. Zřejmě to dělá i druhá strana. I proto je nutné mezi vztahy asi dělat alespon měsíční mezery, jinak jsi na cestě do pekel
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Únor 2008, 22:40:03 »

           Jít do bejvalky se nevyplácí!!-------Tohle tady tvrdím...ale sám se tím neřídím,prostě mi to nějak nejde ji ztratit na dobro...
           Zase to chci slepit a obnovit vztah...Ale to co jsem nahoře napsal je pravda...Ale nějak se toho nebojím i když vím že možná za pár měsíců
           se to vše bude  opakovat   ... Dávám rady kterýma se sám neřídím....         
Zaznamenáno

Petasek
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Březen 2008, 12:44:34 »

To jsme na tom skoro stejně.. já se o bejvalou snažím.. už po třetí... je mi jasné, že ona taky něco cítí..a dává to najevo..ale problém je v tom, že něco jiného chce a něco říká... Smutný takže mi řekla, že už nechce.... ale přitom v hlavě má něco jiného....

EDIT - vždycky to tak nějak bylo... že si spousty věcí nechávala pro sebe.. pak z toho byla nešťastná... Smutný ale tak... nejlepší způsob jak vidět do budoucnosti je vytvořit ji.. Úsměv nebo tak nějak to bylo... Úsměv Prostě to nějak nejde se odmilovat... byl sem už i s jinou.. ale rozešel sem se s ní... protože v hlavě mám pořád jenom ji... a jakákoliv myšlenka na ni mě tak nějak... zvedá náladu.. vykouzlí úsměv za jakékoliv situace Úsměv
« Poslední změna: 03. Březen 2008, 12:49:42 od Death_Angel » Zaznamenáno

Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Březen 2008, 19:00:17 »

No připomináš mi jednoho mého kamaráda, kterej je na tom podobně jako ty. Jsou tady 2 body ke kterým bych se vyjádřil:
1)Máš holku se kterou chodíš půl roku, rok a pak se rozejdete. Po čase tě nebo jí to začne táhnou dohromady, bud protože je váš milostný život neúspěšný a nedaří se vám se zadat
a nebo prostě občas nějaká ta jiskra přeskočí. Jenže pokud vás životní zkušenosti OBA nějak za tu dobu významně nezměnili, tak máte tak 80% šanci že se váš vztah velice brzo rozpadne, ptz se objevujou staré třecí plochy-takže lepší najít si jinou, lepší a na ní zapomenout.
2)Druhej případ je situace kdy se atraktivní kluk(pro tu holku) s ní seznámí, začne vztah, oběma se to líbí. Ale po čase se náš kluk zamiluje a začne trpět nejrozšířenější a nejhorší nemocí-Jednolitidou(je zblázněnej jen do jedný holky, na jinou nepomyslí, žije jen pro nic) Začne dělat vše pro ni, (nemusí jí nosit pořád dárky) není sám sebou, žárlí na ni,ustupuje jí, nemá iniciativu-holka se po čase začne nudit a kluk pro ní bude jen hodnej kamarád. Kluk se s tím nesmíří a po delší době se zase začne snažit a podaří se mu to, protože se navzájem (chemicky?) přitahujou. Ale po čase se zase objeví výše uvedené symptomy....a tak jde do kola.......Je to případ mého kamaráda, kterej je snad 3 roky zamilovanej do jedný mý spolužačky. Už od pohledu je to hrozně velkej good boy. No hrůza, zkuste mu vysvětlit že trpí Jednolitidou, i když se na tom shodnou všichni. (bohužel tuhle nemoc vidím každý den na mnoha dalších---já jsem jí taky dřív trpěl, tfuj Podivený) A hádejte komu pak dala přednost? Samozřejmě jednomu přirozenému alfa samci, který pro ní opravdu nedělal první poslední....spíš si ji vycvičil jako pejska, jeho slovo je zákon i po tom co se s ní rozešel a stýkají se v tanečních(to už je trochu hardcore:-D )
Buďte badboyvé, ale nic nepřehánějte....vše přirozeně Úsměv
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS