Jít do toho?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:24:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jít do toho?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jít do toho?  (Přečteno 17196 krát)
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« kdy: 28. Červen 2015, 08:57:46 »

Ahoj, vidím, že to tu už moc nežije, ale pár z Vás tu ještě chodí, tak bych potřeboval menší radu, jak postupovat dál případně se na to vybodnout Úsměv
Nějaký ten pátek jsem sám, práce, kámoši, občas nějaká akce, prostě pohoda.

Zkusím to shrnout ve zkratce: bylo to na začátku tohoto roku, co jsem se na FB přes kamaráda seznámil s jednou fajn holčinou (18, já 27, trochu rozdíl, ale to neřeším Úsměv ), přidala si mě sama. Pak jsme si začali psát o všem možným, v té době měla nějakého kluka, se kterým se asi po měsíci rozešla (on s ní). Začala psát, že by měla chtěla někdy vidět atd., tak jsme se domluvili na schůzce. Také napsala, že v létě by chtěla dojet za mnou, podívat se do města atd.  Jen podotýkám, já jsem z Moravy, ona z jedné dědiny u Prahy, takže cca 250 km  Neutrální Měli jsme naplánovaný sraz koncem března, bohužel ten nevyšel, u ní ve vesnici začly opravy s cestami, tudíž se neměla jak dostat do Prahy, kde jsme měli naplánovanou schůzku. Navíc opravy trvaly asi 2 měsíce, takže docela na prd :/ Nakonec jsme se domluvili, že zajdeme na koncert, který byl tohle úterý (ano Kabát Úsměv ). Měli jsme sraz v 5 hodin na nádru, měla totiž ten den praxi a dřív nemohla. Zajeli jsme na hotel, kde jsme měli přespat a z tama jsme vyrazili hned na koncert. Holka trošku stydlivá a moc toho za první den nenamluvila, takže občas bylo ticho, nicméně koncert se jí líbil moc. Během koncertu došlo na nějaké doteky, občas jsem ji obejmul, udělali jsme i foto. Po koncertě jsme jeli zpět na hotel, šli jsme se ještě chvilku projít po venku a kecali jsme (bohužel na procházce jsem se o nic nepokusil, žádné doteky, ruka nebo tak něco, docela mě to teď žere :/ )  Zpátky na hotelu jsme chvilku koukali na TV a šli spát (taky jsem se o nic nepokusil, byla skoro pořád na mobilu, chtěl jsem jít za ni postele, jen tak si za ní lehnout a vykládat, ale nechtěl jsem vypadat první den jak nějaký prasák Šťastný ). Ráno snídaně, pak cesta na nádr, kde jsme domluvili, že v červenci zajdeme do kina a že ji chci příště pozvat na oběd nebo na večeři, kterou jsme teď bohužel časově nestihli. Souhlasila. Proběhlo obejmutí, dal jí pusu na tvář, očividně se jí to líbilo Úsměv a jelo se dom.  Ten večer jsme si ještě psali na FB, jak byl koncert super atd., já ji psal, že jsem si to taky užil a že mi s ní bylo dobře, a že už se těším až zajdeme do kina, taky se prý těší. Navíc v září to vypadá, že půjdeme na další koncert.

Co myslíte, má smysl nějak pokračovat, má zájem? Rád bych to s ní zkusil, aj přes tu dálku, jen nevím, jestli by jí to nevadilo. A taky nevím, jestli to nebrala všechno jen kamarádsky, rozhodně uvidím na další schůzce, která bude v polovině července, jak se to vyvine, na konci samozřejmě pusu a uvidím, jak se zachová.

Předem díky Mrkající
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Červen 2015, 10:54:49 »

Ty chceš pokračovat a mně se z tohohle nezdá, že ona by neměla mít zájem... Úsměv
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Červen 2015, 17:13:37 »

Mě se to taky nezdá, v 18ti už není tak blbá aby jste někde na hotelu sami dva ... něco nebylo. Chápu z tvé pozice, že jsi to nechtěl vyburcovat, ale možná jsi měl něco zkusit. To už je jedno, teď jestli se na něčem příště domluvíte, tak do toho jdi naplno. Každopádně bych od toho nečekal víc než nějaký zpestření, jednak ten věkový rozdíl a pak ta dálka...
Zaznamenáno
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Červen 2015, 18:01:44 »

Mě se to taky nezdá, v 18ti už není tak blbá aby jste někde na hotelu sami dva ... něco nebylo. Chápu z tvé pozice, že jsi to nechtěl vyburcovat, ale možná jsi měl něco zkusit. To už je jedno, teď jestli se na něčem příště domluvíte, tak do toho jdi naplno. Každopádně bych od toho nečekal víc než nějaký zpestření, jednak ten věkový rozdíl a pak ta dálka...

Jasný, původně jsem měl v plánu, že něco zkusím, ale jak jsem říkal, byla první den docela stydlivá a večer na pokoji skoro nemluvila, což mě docela odradilo a teď mě to dost štve, ale co už.

Co se týče přespání v hotelu, koncert končil po 22. hodině a mě zpátky nic nejelo a jí taky ne, takže jiná varianta nebyla. Sice říkala, že by možná stihla bus ve 23:00, ale já Prahu neznám a ráno bych z hotelu na nádr nejspíš netrefil, takže zůstala se mnou Úsměv Ještě jsem zapomněl zmínit, že jsem ji dovezl čokoládu, dost jí to překvapilo, navíc při placení na recepci si všimla mých trsátek v peněžence, tak jsem jí jedno následně věnoval.

Co se týče věku, tam problém nevidím, spíše ta dálka, ale co vím, tak ten její poslední borec byl od ní asi 150 km a vídali se tak 2-3x do měsíce.

Každopádně uvidím příště, jak to bude pokračovat, jsme domluvení na kině a chci ji pozvat na oběd nebo večeři, případně ji pozvat i na to kino, ale zase nechci, aby si myslela, že si ji kupuji. Navíc rande v kině jsem neměl už ani nepamatuju a nevím co pořádně zkoušet, jestli ruku nebo nějaké objetí Šťastný Vím, že se ráda objímá, docela často to i píše.

Ještě doplním, že během toho skoro půl ročního psaní, jsme si naplánovali dost věcí, výletů a tak (a to jsme se vlastně ani neznali) , že si uděláme o prázdninách menší výlet někam třeba na pár dní, že mi ukáže ZOO v Praze já zase ZOO u nás, příští rok třeba i dovolenou, pokud bude mít peníze.
« Poslední změna: 28. Červen 2015, 18:12:26 od Sith lord » Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Červen 2015, 07:26:09 »

No clovece, stydliva nestydliva. Nereknu, kdyby ji bylo jako tobe, ale v 18 jsou holky na sex trochu vic. Zalezi na tom, jestli vypadala na intelektualku, tak jsi mozna udelal i dobre. Pokud byla porad na mobilu, asi se nudila a to neni nikdy dobre. Pokud s tou schuzkou nelhala a vazne se jeste sejdete, tak je v poho, ale o nejakou pusu se pokus minimalne. Chapu ze v ty situaci je to takovy zvlastni, ale zvyknes si. Neber to tak vazne a delej to co chces delat, kdyby nechtela, rekne ti to. Ale s tim druhym rande bacha, nektery holky neumi rict ne a lzou, tak abys nebyl sklamnej.
Sry za cestinu, jsem na mobilu a na nokiich se fat brutalne spatne pise.
Jo a ta dalka je teda druhej extrem. Ja bych za nikym tak daleko nejel, ale lidi jsou vselijaky, za mnou jednou prijela holka az z rakouska.
« Poslední změna: 30. Červen 2015, 07:30:52 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Červen 2015, 08:32:14 »

Nereknu, kdyby ji bylo jako tobe, ale v 18 jsou holky na sex trochu vic. Zalezi na tom, jestli vypadala na intelektualku, tak jsi mozna udelal i dobre. Pokud byla porad na mobilu, asi se nudila a to neni nikdy dobre. Pokud s tou schuzkou nelhala a vazne se jeste sejdete, tak je v poho, ale o nejakou pusu se pokus minimalne

Tak aspon viděla, že jsem nepřijel za ní jen kvůli tomu jednomu  Šťastný

Jinak na další schůzku jsme 100% domluvení na polovinu července,  jen si musíme odsouhlasit termín, jak se nám to bude nejlépe hodit. Zrovna včera jsme si psali, na jaký zajdeme film, pak že zajdem někam posedět a projít se nejspíš po Letenských sadech Úsměv během léta plánuje dojet i za mnou a nejspíš i přespat. A koncert v září je taky více méně jasný, lístky chce koupit během další schůzky.

Co bylo, to bylo, uvidím na další schůzce, kam to povede, dám pak vědět  Mrkající
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Červen 2015, 11:16:43 »

Je fakt, ze posledni dobou potkavam holky, co na to taky nechteji hned vlitnout, ale tem je pres 20. Kazda mi rika, ze za mesic pozna kluka a pak se rozhodne jestli jo nebo ne a me by s nima ani vztah nevadil. Takze si nemyslim, ze by to, ze jsi po ni nevyjel, byla uplne zasadni chyba. Zalezi proste na typu holky. Jsou holky co jsou proste roztahovacky a pak jsou jeptisky, nektery maji rady defky nektery zsjicky. Je to ruzny. Je to o tom na koho narazis.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Červen 2015, 13:24:31 »

Kdyby byla starší, nejspíš by to dopadlo celé jinak, ale kdo ví Úsměv

V ten večer mi ani nešlo o to se s ní vyspat, chtěl jsem max za ní do postele a skončit aspon líbačkou, bohužel se nepovedlo, ale příště už budu chytřejší  Provokatér
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Červenec 2015, 09:17:10 »

Tak hlásím update po včerejším datu, který proběhl, ale mám z toho docela blbý pocit.

Sraz byl jako minule na nádru, šli jsme na oběd, na který jsem ji pozval, ale byl opět dost problém ji rozmluvit. Kino bylo až na 14 hodin, tak po obědě jsme se šli ještě projít ven, sedli jsme na lavičku, kde se naštěstí už trochu víc uvolnila i rozmluvila. Za 2 týdny má narozky, takže jsem ji venku rovnou popřál a předal dárek. Při přání došlo na pusu, ale sama nastavila skoro až na poslední chvíli tvář, což mě docela zarazilo. Z dárku měla obrovskou radost, bylo to na ní vidět.

O kině toho moc psát nemusím, k ničemu zajímavému tam nedošlo, u filmu jsme se oba bavili, ale to je tak vše. Navíc takové to ošahávání a chytání v kině mi přišlo vždy hrozně debilní   Smějící se Po kině jsme jeli na Letnou, kde jsme se prošli, dali pivko, trochu jsem si pohrál s jejími vlasy, měla je dost rozcuchané od větru  Šťastný očividně jí to nevadilo, spíš naopak. Domluvili jsme se, že v srpnu teda dojede ona, na 2 dny a že u mě chce přespat. V září máme opět naplánovaný koncert a přespání ve stejném hotelu jako minule. Na večer při cestě na nádraží jsem ji chytnul za bok, což mi také opětovala na chvíli.

Největší pr*ser bylo rozloučení, kdy při cestě metrem mi oznámila, že na nádru se mnou nevystoupí, ale že pojede zrovna na konečnou, odkud jí jede bus domů.V ten moment jsem byl docela v pr*eli a nevěděl jak to zakončit v přecpaném metru. Čekal jsem, že se mnou vystoupí a chvilku počká a já to pořádně zakončím pusou a nějakými doteky, ale nic z toho   Ďábelský  Tak jsme se rozloučili v metru, kde jsem jí jen lehce obejmul, vystoupil a jel domů. Při cestě vlakem jsem ji poslal SMS, at dojede v pořádku dom, že to byl fajn den a že bychom to mohli někdy zopakovat, ale neodepsala nic, tak jsem to nechal plavat.

Večer jsme se ještě potkali na FB, kde jsme si poslali fotky, co jsme přes den nafotili, jednu si dala hned jako profilovou. Napsala teda až během konverzace na FB, že to byl fajn den a že někdy zopakujem.

Ted teda vůbec nevim, co si o tom všem myslet, ale podle mě už jsem zapadl do friendzone  Mlčím Ještě uvidím v srpnu až dojede, co se bude dít, přece jen tady budu mít větší šance. Při nejhorším se posunu o dům dál  Provokatér
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Červenec 2015, 13:34:39 »

Ty asi víš co chceš, ona ne. A jestli chceš zjistit jak to s tebou má, není lepší způsob, než se jí zeptat. Úžasný na tom být dospělí je právě to, že už se nechováš jako puberťák. A jednáš s lidmi, kteří to vidí stejně. Takže pokud se ti ženská líbí, tak rozhodně Tě nepošle do háje, když jí to řekneš. A to ikdyž zrovna nemá zájem. Umí to podat, tak, že si pak nepřipadáš jako nicka. Pak už záleží jakej seš chlap Ty a jak to vezmeš. Ale to bohužel není případ Tvé slečny. Ano, je to klišé, ale věk hraje roli. Pokud Ti řekne, že by to s tebou ráda zkusila, tak to ber opravdu jen jako zkoušku. Protože nejen věk ale i ta vzdálenost je dost velký problém. Možná větší. Když se zamiluje, bude chtít být s Tebou, ukazovat se s Tebou... a to víc než jednou za 14 dní. Takže další problém. Buď budeš muset za ní do Prahy, nebo dojíždět, což poleze do peňěz. Zkus zvážit všechny aspekty, které budou Váš vztah ovlivňovat. Co jsi ochoten pro něj udělat a co ona. Pokud chceš jen kamarádku s výhodami tak i to bys jí měl sdělit, aby měla možnost zvážit, jestli o takový nezávazný vztah stojí. Ale z mého pohledu bys tohle měl nechat plavat. Určitě někde blíž by byla perspektivnější kočička.
Zaznamenáno
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Červenec 2015, 19:08:40 »

Ano, s tím vším jsem počítal, kdyby to chtěla zkusit nebo by to náhodou vyšlo - peníze, dojíždění, čas. Nějaké peníze mám, nejhorší by bylo asi to dojíždění, ale dalo by se, kdyby občas dojela i ona.

Rozhodně až bude u mě, tak jí něco naznačím, případně o tom promluvím, abych to už konečně nějak rozlousknul.

Co se týče nezávazného vztahu nebo-li kamarádka s výhodami, ona není podle mě ten typ, co by do toho šel. Ale za zkoušku nic nedám Provokatér
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Červenec 2015, 06:35:31 »

Noo, jestli si myslíš, že není typ na nezávazný "vztah", tak bych jí raději ani takovou nabídku nedávala. Asi bys v jejích očích dost klesnul.

Ale na férovku jí říct, že se ti líbí a že bys byl rád, aby byla víc než kamarádka do kina a na koncerty, určitě zkus. A když k tomu zvolíš nějakou romantickou chvilku, tak to musí vyjít. Když bude mít v sobě dvojku vína, tak to taky nebude ke škodě. Aspoň opadne nervozita.

Tomu mýmu se na prvním rande děsně klepaly ruce a skoro nemluvil  Šťastný
Zaznamenáno
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Červenec 2015, 08:09:38 »

Noo, jestli si myslíš, že není typ na nezávazný "vztah", tak bych jí raději ani takovou nabídku nedávala. Asi bys v jejích očích dost klesnul.

Jo, to máš docela pravdu  S jazykem

Ale na férovku jí říct, že se ti líbí a že bys byl rád, aby byla víc než kamarádka do kina a na koncerty, určitě zkus. A když k tomu zvolíš nějakou romantickou chvilku, tak to musí vyjít. Když bude mít v sobě dvojku vína, tak to taky nebude ke škodě. Aspoň opadne nervozita.

Určitě zkusím, plánuju něco na večer, až tu bude, že bychom někam zašli, dali třeba pivko a nějaká ta procházka. Ještě mě napadlo, jestli jí třeba nedat během schůzky jen tak pusu, co by na to řekla a podle toho pokračovat dál. No uvidím, jsem zvědav, jak to dopadne Úsměv
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Červenec 2015, 08:33:47 »

Ještě mě napadlo, jestli jí třeba nedat během schůzky jen tak pusu, co by na to řekla a podle toho pokračovat dál. No uvidím, jsem zvědav, jak to dopadne Úsměv

Co by říkala.. s cizím jazykem v pude se špatně mluví.
Na tohle byly vždycky nejlepší ploužáky. Jste si blízko, ručka šmátralka..., koukáte si z očí do očí v pološeru. To prostě ani nemůže jinak skončit. A hlavně musíš hezky vonět, ale nepřeháňět to. Protože když je chlap prr prr prr, tak jde ženská do kolen  Slintající
Zaznamenáno
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Červenec 2015, 10:23:28 »

Co by říkala.. s cizím jazykem v puse se špatně mluví.

No myslel jsem jen pusu, ne francouzák Šťastný a podle její reakce pokračovat dál.

Ploužáky u nás snad nikde nehrají, o žádném takovém místě nevím. Plánuju, že přes den jí ukážu trochu město, večer že bychom skočili na jídlo, pak třeba na procházku večerním městem a někde to na ní vybalil  Andílek

Ještě jsme se domluvili, že u mě shlédnem nějaký film, třeba večer po příchodu z města.
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Červenec 2015, 12:23:49 »

Abys ji požádal o tanec, nemusíš chodit nikam do klubu. Větší kouzlo bude mít, když doma ( třeba před filmem) pustíš nějakou písničku, třeba by se hodila od Rihanny Love the way you lie, chytíš jí za ruku a v pase ... No vždyť to musíš znát. Akorát nesmí být o půl metru menší  Šťastný
Dost možný, že ani na film nedojde. Každá ženský touží po romantice a ta která říká, že ne kecá. Myslí si, že když bude vypadat drsně, tak že to bude chlapům imponovat. Když se pak k ní podle toho chovají, tak fňuká, že by chtěla kytky a svíčky, ale to už je pozdě. Romantika funguje, nic moc přeslazenýho a megalomanskýho. Zkus třeba na tý procházce utrhnout květ a dát jí ho za ucho. Když ho vyhodí, tak tě moc nechce, když si ho nechá ( ne nutně ve vlasech) tak líbej.
Zaznamenáno
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Červenec 2015, 14:04:03 »

Díky za tipy. S tím květem to je dobrý nápad, přes den půjdem nejspíš na takový svah u nás, kde bych to mohl vyzkoušet Úsměv

Jinak objevil jsem, že mám v lednici víno, tak mě napadlo, že bych mohl večer otevřít Šťastný
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 11. Srpen 2015, 14:14:32 »

Hodím menší update, slečna má přijet tuhle sobotu, vypadá to, že tu bude až do pondělí, v sobotu máme v plánu město a v neděli ZOO.

Dnes ráno mi psala na FB, že ke mě vezme vodku, prej abychom ty její narozky trošku oslavili S jazykem  mám akorát pak koupit džus. Sama ale ví, že večer jdem na pivko a doma mám nachystané víno, ale i přes to tu flašku vezme Šťastný

Psali jsme si snad něco přes hodinu, mimochodem má ráda fotbal a zjistila, že v sobotu se hraje u nás zápas a že by i zašla, tak jsme se domluvili, že zajdem, já nebyl na fotbale už 100 let Úsměv

Ke konci psaní mě opět trošku zmátla, zeptala se, kde budeme spát. Tak jsem jí napsal, buď se mnou v pokoji, mám dvě postele vedle sebe, takže místa dost Úsměv a kdyby chtěla být sama, tak se můžu šoupnout vedle do pokoje na rozkládací gauč. No řekla, že by radši sama, odepsal jsem ji srandovně, že se nemusí bát, že bych se max. přitulil, nic víc Šťastný, na což odepsala, at na to zapomenu, že to můžou u ní jen VIP, asi jen 4 lidi Šťastný WTF?

Podle mě ji asi pořád nedochází, o co tady jde, nebo mě buď odepsala a nebo si jen utahuje. Uvidím v sobotu jak se to vše vyvine, už mě to s ní docela přestává bavit  Mlčím
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 17. Srpen 2015, 18:54:06 »

zdravím,
takže 3 dny se slečnou utekly jak voda a já hlásím, že je to tak, jak jsem předpokládal, kamarádi  Mlčím sice se konečně rozkecala, ta nervozita nebo co to u ní ze začátku bylo už opadla, ale jinak z její strany vůbec žádný zájem. Celé dny jsme si užily, nasmáli se, aplikoval jsem všelijaké doteky, které ale moc neoplácela, když jsem ji včera večer chtěl chytit za ruku a pomoct jí dolů z kopce, nechtěla, když jsme někde seděli a já ji obejmul, ona nic. Říkal jsem si, co teda zkusit pusu, ale neměl jsem na to vůbec náladu, protože bylo vidět, že o to evidentně nestojí  Kroutící očima Nechal jsem to teda plavat a dál nic neřešil, cítil jsem, že je to stejně ztracené.

Jinak díky všem za rady, můžete to klidně locknout  Mrkající
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS