Jsem kamarad?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
01. Květen 2024, 12:16:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jsem kamarad?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jsem kamarad?  (Přečteno 4296 krát)
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« kdy: 16. Květen 2010, 21:13:41 »

Ahoj, muj pribeh asi neni o tolik jiny nez ty zdejsi ... ale presto marne hledam podobny ...

Vemu to hodne strucne, nikoho asi nebavi dlouhe vylevy. Me i slecne je ke 30ti a nase seznameni probehlo pres spolecnou kamaradku. Sem tam jsme se nekde videli a neco spolecneho podnikly, ale bylo to hodne vyjimecne - to trvalo asi 4 mesice. Ja tusil, ze v ni vidim neco vic, ale nebyl jsem pripravenej neco zkusit a muj v tu dobu aktualni dusevni stav mi to ani nedovoloval. Nakonec jsem ji pozval na rande a ona sla ... bylo to fajn a s odstupem casu asi "bohuzel" jsme jeste ten vecer skoncily v posteli. To se nekolikrat opakovalo a bylo to fajn. Vse jsme pred kamaradkou tajili. Ja ji nakonec rekl, ze do toho davam vic nez jen obcasne nocni navstevy, ze k ni citim vic. Ona mi odpovedela, ze ji to mrzi, ale ze jsem stale jen ten dobrej kamarad. Od te doby jsem stazeny a vubec o nic se nepokousim - zadny kontakt. Problem je, ze asi po mesici mi zacala lezt neustale na oci ... vzdy strasnou nahodou se objevi tam kde jsem ja ... resi jak ziju a jake zeny se kolem me pohybuji atd. Nechapu, proc se to deje a proc to zeny delaji. Je to ego? Nebo obecna vlastnost zen? A nebo jsem celou situaci otocil, tim, ze jsem to prijmul jako fakt a neresil to? Prosim o nazor. Mohu nejak zvratit situaci? Dekuji 
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Květen 2010, 16:15:58 »

Ja myslim,žes tu situaci právě zvrátil.Ženský nedělaj nic jen tak,všechno má svuj účel.Tim,že se potkáváte,že se o tebe zajímá,dává najevo,že o tebe má zájem(nahazuje proutek) nebo se jí jednoduše stejská po nezávaznym sexu s tebou,při kterym se cítila důležitější,nad věcí,nezávislá.
Třeba se ale pletu,pouze muj názor...
Zaznamenáno
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Květen 2010, 18:03:46 »

Dekuji za nazor. Ja osobne citim, ze bych nemel problem v tom co bylo navazat dal ... ale rikam si, ze preci nemuzu byt ten, ktery by to mel resit. Sve karty jsem uz jednou vylozil a znovu uz mi tato role neprislusi. Otazkou je, jak dlouho ji to bude bavit bez me odezvy, v pripade ze vubec nekam smeruje. Uvitam dalsi nazory. Diky
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Květen 2010, 10:33:50 »

Ahoj. Jsou dvě možnosti. Buď změnila názor nebo chce zůstat na stejný úrovní, ale chybí jí to.
Pokud to chceš dostat do roviny vztahu, tak ji možná v tom něco brání, možná má z něčeho obavy, nebo má nějaký blok, nebo na to potřebuje delší dobu, nebo jen s tebou nechce chodit, ale má to opravdu jako milence.
Možná tě jenom potřebovala "otestovat" a teď když zjistila, že se se ženama dokážeš bavit, by tě chtěla. Pokud jsi trochu alfa, tak ji měj delší dobu jako milenku a pak se uvidí, a pokud ne, tak zkus na nějakém setkání náznakama zjistit, jestli se na tom něco změnilo.
Záleží na Tobě chlape. Buď půjdeš a uděláš jí to Provokatér, nebo to necháš vyšumět do ztracena.  Směrovka
PS: Největší prohra ženy je, když tě odmítne, vidět s Tebou jinou ženu šťastnější. Andílek
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Květen 2010, 11:38:29 »

Diky Alesi, problem je, ze my momentalne nejsme milenci. Cele to skoncilo tim, ze jsem dal nejevo, ze bych chtel neco vic ... pak az nasledovalo nahodne setkani a reseni atd. Nehlede na to, ze cokoliv, kdy resila bylo nakonec popreno tim, ze mela upito a ze si to nepamatuje. Takte milenecky vztah nepokracuje .... pouze nechapu, proc se deje to co se deje. kdyz ja pro to nic nedela. Nemyslel jsem ze ji jeste nekdy uvidim, nebo spis, ze to bude tak brzy a tak casto.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Květen 2010, 12:28:19 »

No, tak z toho udělej milenecký vztah znovu S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Květen 2010, 13:15:25 »

No to je snadne rici ... ale realita tomu uplne naklonena neni. Resp. domnivam se, ze ze sve pozice "odmitnuteho" tezko muzu usilovat o navazani dalsiho kontaktu, protoze obecne chlap, kterej se potrebuje utvrdit v zamitave stanovisko je prosebnik. Takze navazani opetovneho mileneckeho vztahu je fajn myslenka, nybrz tezko je to aktualne v mojich silach. A to stale vychazim z predpokladu, ze nevim co jeji "naznaky" (pokud to tak vubec lze nazvat) znamenaji.
Zaznamenáno
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Květen 2010, 13:38:42 »

Tak jsme se nedavno dostali do konverzace na netu a ja ji pozval na kafe - prijala ... ted by to chtelo strategii, jak se k tomu postavit.
Zaznamenáno
gebo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Červenec 2010, 19:12:35 »

zdravim, chtěl bych se jen zeptat,vim že už je to nejspíš ztracený,ale s holkou se znam asi přes 2 měsíce, příběh sem o tom psal do sekce "jak poznat jestli má zájem".  a už jsou to tak 2 týdny co jsem jí vše řekl, co k ní cítim ,řekl jsem jí že jí mam rád, že je mi s ní skvělě, atd...., brala to hezky, říkala že je to hezký, že mě má taky ráda ,ale spíš jako kámoše, a tak jsem jí ještě řekl " a časem ?" a "ona nikdy nevíš" no tak jsem si myslel že tam ještě nějaká malá šnace je,ale pak jsem to vše nejspíš uplně pokazil a to tim že jsem se trochu víc napil,a řval jsem že jí miluju, myslel jsem že přes tu hlasitou hudbu to neusliší,ale slyšela, prostě co jsem měl na srdci ,bylo na jazyku. když odjela tak jsem jí ještě napsal SMSku, kterou spíš psalo moje srdce než já. a za dva dny mi napsala ," hale tys to asi nějak nepochopil co sem ti říkala, budem prostě kámoši jinak to nejde", no a taky že jsem se tam choval jak idiot, to mě docela vzalo,ale nejspíš měla pravdu, mě jde jen o to že mi na ní moc záleží,a pořád jí miluju a nemůžu na ni zapomenout.  Smutný   vim že je to ztracený,ale musel jsem to sem napsat.
Zaznamenáno
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Červenec 2010, 19:14:20 »

Jen pro ujasnění, pokažený si to měl už před řvaním v opilosti (tím si tomu teda nepomohl...). A hlavně se moc nespoléhej na to její 'nikdy nevíš'.
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS