"jsem nedůvěřivá/insert bullshit"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:44:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  "jsem nedůvěřivá/insert bullshit"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: "jsem nedůvěřivá/insert bullshit"  (Přečteno 5244 krát)
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« kdy: 16. Duben 2009, 20:50:11 »

"jsem nedůvěrivá vůči klukům/pravě jsem se rozešla s klukem a dost jsem se zklamala/další bs"

určitě to znáte, to je už po nějakolikátý co tuhle větu slyším a už mi to silně leze krkem. takže ve zkratce:
dělám si zálusk na jednu fajn holku, vypadá že to ma v hlavě srovnaný, relativně v pohodě co se zatím "známe", je to tak tři týdny co si píšem (v reálu jsme se potkali jen na jedný akci takže prakticky nic) a několikrát jsem naznačil, že bych s ní rad někam zašel, ale nějak to nehrotím. nejdřív byla nemocná, blablabla, teď toho ma spoustu, práce, škola, oslava narozenin kámošky.. prostě klasický výhovorky, které člověk co má zájem neříká, to by si ten čas udělala ikdyby byla zaneprázdněná až na půdu.

včera jsem se nechal trošku strhnout a poprve jsem vybočil z toho celého rozhovoru který byl čístě "cocky&funny", zkrátka se jen uvolněně bavil, škádlil a různý blbosti, nesnažil se zapůsobit.. tak jsem sklouzl k vážnějším věcem, co jsem se teda dozvěděl že se "před chvílí" rozešla s klukem, je nedůvěřivá a že teď se moc nechce s nikým scházet, že potřebuje trošku čas.. to jsem udělal chybu že jsem vůbec k tomu došel, takže pro příště už se tomu vyhnu a teď na nějakou dobu ji radši psát nebudu a vypustím to, počkám jak se to vyvine..

ale otázka pro místní guru zní jak teď postupovat, abych zvýšil svoje šance ji ven vytáhnout (logicky se jeví řešení vysrat se na ní a čekam že mi to doporučíte, ale to slyšet nechci Úsměv )
a) nějaky holomráz nebo jak tomu říkate tady Šťastný tzn. prozatím ignorovat, věnovat se něčemu/někomu jinému, počkat až se vydusí a sama od sebe napíše, ukázat že na ní svět nestojí a jdu dál, když se k ničemu nemá
b) dupnout si alfa stylem že bud někam jdem nebo na ji kašlu a nehodlám se vodit za nos, samozřejmě nějakým "uvolněným stylem", ne se s ní hadat, jen demonstrovat dominanci
c) jiné řešení (diky předem za každou radu)

diky za přečtení, nebičujte mě Úsměv
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Duben 2009, 22:34:34 »

Já hlasuju pro áčko. Béčko není alfa styl. Alfa si nepotřebuje dupat aby s ním šla holka ven, jde ven s jinou, s kámošema nebo se zabaví sám.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Duben 2009, 08:41:20 »

Já hlasuju pro áčko. Béčko není alfa styl. Alfa si nepotřebuje dupat aby s ním šla holka ven, jde ven s jinou, s kámošema nebo se zabaví sám.
diky, taky se mi to jeví jako nejvhodnějši řešeni. ta situace neni vubec špatná abych na ni teď musel hrat nějaké hry ani nic podobneho, ale jen to chci trosku uvolnit a vidět jestli ona vyvine snahu někam zajit a ne se furt jen vymlouvat, ja jsem dal jasny signal že bych s ni rad někam zašel, ted je řada na ni. takže ji zatim vypouštím.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Duben 2009, 09:14:04 »

aerth: nejsem sice guru, ale můj názor je v podstatě stejný jako u LiWua. Věnuj se něčemu jinému a pokud jí to začne chybět, ozve se ti.

Zážitek z podzima:
zakecal jsem se s jednou holčinou, kterou už znám strašně dlouho a přitahuje mě. Trochu jsem jí zalichotil a rozjela se klasická konverzace, kde se ona ptala, já se ptal, zkrátka bylo to nenucený a příjemný. Ta komunikace probíhala po ICQ, takže asi jako v tvém případě. Začali jsme se bavit o tom, že se uvidíme a podnikneme něco společně. Říkal jsem si, jak je to fajn a že bych ji bral. Ona se pak jednou ozvala sama od sebe, já asi 2x a pak už mi nepsala, takže bylo jasný, že tam ten zájem není a nehrotim to. šel jsem dál.

co chci říct? když počkáš a budeš ji chvíli ignorovat, zjistíš, zda je tam z její strany zájem být s tebou a vystoupí ze své komfortní schránky, kdy nedůvěřuje klukům a nebo tam zůstane a to je podle mě znamení nezájmu.

Skvělých holek běhá po světě spousta:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Duben 2009, 10:09:06 »

joei: souhlasím, jen mi trošku vrtá hlavou, že ona se ve skutečnosti tímhle přistupem "jsem nedůvěrivá" (tzn. co když budeš stejný jak muj ex?) může připravovat o potenciálně dobrý vztah, jen tím že je taková cynická. je to její mínus, ale ukázat jí to asi nebude jednoduché, aniž by to vypadalo jako přesvědčování a vydobývání si te schůzky.. kdyby jí šlo naznačit, že ve výsledku může být spiše ztratná ona, ne já.

To ale pravděpodobně nemá cenu řešit, protože ona to takhle vůbec nevidí, v jejich očích jsou aktuálně všichni chlapi stejní.
Zaznamenáno

Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Duben 2009, 10:13:10 »

- Rozhodně možnost A, pokud už se ozve zkus nějak naznačit, že icq tě nezajímá a pokud se chce bavit tak někam vyrazíte... Imho tři týdny icq konverzace je moc dlouho- měl jsi jí vytáhnout co nejdřív to šlo. IM jsou prokletí naší generace, kvůli kterému se za chvíly nebudem moct dokázat ani rozmnožovat, pokud to půjde dál tímhle tempem.  Smějící se

- Ženská psychika není založená na logice a smyslech (jako mužská), ale na dojmech a pocitech. Prostě se teď spálila a bojí se, s tím pohneš jedině tehdy pokud jí dokážeš, že TY seš ten pravej chlap a s tebou zažije ty správný emoce, jinudy cesta nevede.

- Btw. hodil by se přibližnej věk... Mrkající
Zaznamenáno

aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Duben 2009, 10:26:42 »

isilwen: sorry, psal jsem v minulém (a prvním) mojem threadu (http://forum.qark.net/o-rozchodech/sance-ji-dostat-zpet/ - hodně solidní peklo, naštěstí už jsem to hodil uplně za hlavu Úsměv ) že je mi 18, téhle holce bude 18 za měsic a půl.

naprosto souhlasím že icq koverzace stojí za prd, je ideální akorat na domluvení se kdy a kam spolu vyrazit, jinak je to vesměs zabíjení času, akorát ona tvrdila, že je to pro ní moc brzo a nechce to uspěchat.. tak jsem to nechal volně a dál na to netlačil.

to že zakládají na emocích a pocitech, na to už jsem přišel, ale bohužel přes pár písmenek na monitoru je to prakticky nereálné ji nějaké emoce navodit Úsměv takže je mi jasné, abych ji ukázal, že ja jsem jiný, musíme se setkat v reálu aby se mohla přesvědčit jaký jsem. přemlouvat jí a tlačit ji nějaké nesmysly co jsem zač přes IM, to je blbost a dělat to, to bych byl blázen, ona si na mě musí udělat názor sama.

diky všem za rady, dalo by se říct že se vším souhlasím a jenom mě to utvrzuje. Mrkající
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS