Jsem normální???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 00:50:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jsem normální???
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Jsem normální???  (Přečteno 37982 krát)
Benik
Host
« Odpověď #25 kdy: 27. Srpen 2006, 22:37:28 »

Neboj takovych lidi znam vic nez dost, muzu te ujistit ze normalni si Šťastný akorat si nemel tolik stesti
Zaznamenáno
ladik-BigBoss



Karma: 0
Místo: Vacenovice (JMK)
Příspěvků: 6


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: 27. Srpen 2006, 22:44:09 »

ja mam 18 a taky nic.
kdyz jsi to vezmu od zacatku tak je to snad cimdal horsi :
3. trida - chteli jsme se vzit
4. trida - dali jsme si par francouzaku
6. trida - nejaky to rande
7. trida - nejaky to rande

a dal uz hovno...  Velmi smutný
Zaznamenáno

--------------------------
BigBoss
Mikey

Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 27. Srpen 2006, 23:22:18 »

4. třída a už francouzáky..? WTF? To jsem ještě nevěděl že ani něco jako líbání existuje  Smějící se
Zaznamenáno
golop



Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 kdy: 27. Srpen 2006, 23:36:49 »

Citace: "Mikey"
4. třída a už francouzáky..? WTF? To jsem ještě nevěděl že ani něco jako líbání existuje  Smějící se

to není líbání ale napodobení dospelých neco jako malí parchnti co zacinaji kourit Úsměv
Zaznamenáno

arkour dává svobodu...
ladik-BigBoss



Karma: 0
Místo: Vacenovice (JMK)
Příspěvků: 6


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #29 kdy: 28. Srpen 2006, 09:57:32 »

Citace: "Mikey"
4. třída a už francouzáky..? WTF? To jsem ještě nevěděl že ani něco jako líbání existuje  Smějící se

ja to nevedel, ale ona me zaucila  Smějící se
Zaznamenáno

--------------------------
BigBoss
Acid



Karma: 0
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 28. Srpen 2006, 10:02:13 »

Citace: "ladik-BigBoss"
Citace: "Mikey"
4. třída a už francouzáky..? WTF? To jsem ještě nevěděl že ani něco jako líbání existuje  Smějící se

ja to nevedel, ale ona me zaucila  Smějící se

byla vubec ze 4. tridy ?  Tanec
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #31 kdy: 28. Srpen 2006, 10:25:26 »

No o tom silne pochybuju Šťastný Ve 4. tride jsem vedel ze chlapecek ma modre a holcicka cervene boticky.
Jinak je mi 15 a nemam za sebou jeste poradny vztah, slecnu jsem mel a to bylo asi na 2 mesice ale za poradny vztah se to povazovat nedalo Šťastný bylo to jenom jako tak aby se nereklo Šťastný
Libani mam za sebou uz zdarne. Kdyz melo prijit moje "poprve" strasne jsem se bal ze to nezvladnu, asi jako kazdy. Ale potom to jde nejak tak samo Šťastný
A reknu vela prijemne Šťastný
Zaznamenáno
ladik-BigBoss



Karma: 0
Místo: Vacenovice (JMK)
Příspěvků: 6


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #32 kdy: 28. Srpen 2006, 12:17:11 »

Citace: "Acid"
Citace: "ladik-BigBoss"
Citace: "Mikey"
4. třída a už francouzáky..? WTF? To jsem ještě nevěděl že ani něco jako líbání existuje  Smějící se

ja to nevedel, ale ona me zaucila  Smějící se

byla vubec ze 4. tridy ?  Tanec

ona chodila do 3.
vlastne me to dnes prekvapuje, ze o tomhle neco vedela.
jeste dnes ten pocit mam v zive pameti  Úsměv
Zaznamenáno

--------------------------
BigBoss
Salda



Karma: 0
Místo: Rosice, to je u Brna
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 28. Srpen 2006, 16:36:55 »

Jak vidim na svete jsou i vetsi tragedi nez ja (nic ve zlym) Šťastný Mam 16 a taky zatim s holkou nic poradnyho. V prvaku se to tak trochu zlomilo (THX Qarku, to diky tobe) a v druhaku to teprv bude neco, aspon doufam. Ne nedoufam, doufat je k hovnu, tak ja nedoufam, vim to Mrkající
 ..-=::!! I EXCEPT NEXT QARK'S ARTICLE !!::=-..
Zaznamenáno

ame na to!
mm5mm

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 28. Srpen 2006, 17:23:11 »

Citace: "Salda"
..-=::!! I EXCEPT NEXT QARK'S ARTICLE !!::=-..


EXCEPT = vyloučit, mimo, mít námitky  Smějící se  Smějící se

 ..-=::!! I'm LOOKING FORWARD TO NEXT QARK'S ARTICLE !!::=-..  Mrkající
Zaznamenáno

Šťastný
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 28. Srpen 2006, 17:35:42 »

Citace: "Salda"
..-=::!! I EXCEPT NEXT QARK'S ARTICLE !!::=-..

To melo byti spise EXPECT  Nápad

expect = ocekavat
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Salda



Karma: 0
Místo: Rosice, to je u Brna
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 28. Srpen 2006, 20:25:24 »

jo jo  Stydlivý  melo to byt expect Smějící se Šťastný opravovat to tam nebudu, pak by ta nase debata nemela smysl Úsměv
Zaznamenáno

ame na to!
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #37 kdy: 28. Srpen 2006, 20:33:15 »

ja myslim ze na ten clanek ceka kazdej  Smějící se (jestli sem to teda dobre pochopil nemam cas na cteni predeslychprispevku Smějící se )
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Benik
Host
« Odpověď #38 kdy: 28. Srpen 2006, 21:55:09 »

Citace: "Salda"
Jak vidim na svete jsou i vetsi tragedi nez ja (nic ve zlym) Šťastný Mam 16 a taky zatim s holkou nic poradnyho. V prvaku se to tak trochu zlomilo (THX Qarku, to diky tobe) a v druhaku to teprv bude neco, aspon doufam. Ne nedoufam, doufat je k hovnu, tak ja nedoufam, vim to Mrkající
 ..-=::!! I EXCEPT NEXT QARK'S ARTICLE !!::=-..


Hehe diky za lichotky ohledne podpisu  Stydlivý samozrejmne ze to neni z moji hlavy  Stydlivý
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 29. Srpen 2006, 02:19:12 »

Normalni... nenormalni... co to je s prominutim za kecy? Úsměv Jak s tim souvisi vek? Kazdy se zacne zajimat o zensky v jinem veku, partnerstvi neni olympiada. Mas potrebu sehnat holku jen proto, abys vyrovnal skore se svymi kamarady? Pak se nedivim, ze v tobe pretrvava strach a napeti.

Ty naopak potrebujes byt v klidu, cili vubec neres porovnavani s okolim, to te bude jenom stresovat. Kasli na "normalnost", coz je jenom jine slovo pro prumer.
Zaznamenáno
Marty



Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 29. Srpen 2006, 11:04:25 »

Citace: "Mourn"
Normalni... nenormalni... co to je s prominutim za kecy? Úsměv Jak s tim souvisi vek? Kazdy se zacne zajimat o zensky v jinem veku, partnerstvi neni olympiada. Mas potrebu sehnat holku jen proto, abys vyrovnal skore se svymi kamarady? Pak se nedivim, ze v tobe pretrvava strach a napeti.

Ty naopak potrebujes byt v klidu, cili vubec neres porovnavani s okolim, to te bude jenom stresovat. Kasli na "normalnost", coz je jenom jine slovo pro prumer.



Myslím, ze jsi na 100% vystihl o co šlo. DÍKY už mě tento "problém" netíží  Mrkající
Zaznamenáno

url=http://ubanimator.com][/url]
FAQintelect

Karma: 0
Místo: Bratislava
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 14. Září 2006, 15:30:48 »

tak jedna možnosť ako prekonať tento problém, je užiť drogu (nenávidím toto pomenovanie), ale kvalitnú. Nazýva sa extáza a najlepšia je z dovozu z Holandska akurát sa ťažko zháňa. Robí z introvertov extrovertov, nepreukázala sa na nej hocijaká závislosť a ani poberanie počas tehotenstva nepoškodilo plod, čo znamená že je bez vedľajších účinkov, a ja osobne som si tiež žiadne nevšimol ;-)
tá druhá, lepšia cesta, ktorú som si zvolil aj ja, lebo k "drogám" som sa dostal až neskôr, je prečítať si Qarkove rady a hlavne teraz jedna tá naj JAK SE STÁT BALIČEM ZA 3 DNY  Vykřičník
Zaznamenáno
Thomas_RKH
Host
« Odpověď #42 kdy: 14. Září 2006, 16:28:32 »

Citace: "Mourn"
Normalni... nenormalni... co to je s prominutim za kecy? Úsměv Jak s tim souvisi vek? Kazdy se zacne zajimat o zensky v jinem veku, partnerstvi neni olympiada. Mas potrebu sehnat holku jen proto, abys vyrovnal skore se svymi kamarady? Pak se nedivim, ze v tobe pretrvava strach a napeti.

Ty naopak potrebujes byt v klidu, cili vubec neres porovnavani s okolim, to te bude jenom stresovat. Kasli na "normalnost", coz je jenom jine slovo pro prumer.

A co kdžy se člověk začne zajímat řekněme v 15ti a v 18ti pořád nic? Nebo v těch 24? To je ještě v pohodě, viď:-)
Zaznamenáno
Peter

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 14. Září 2006, 17:29:47 »

si na tom podobne ako ja, ale ver mi, ze ziadny clanok ani nic podobne ti nepomoze. myslim, ze takto nasilu sa to ani neda. ja aj ked vidim, ze sa pacim babe, tak proste neviem co jej povedat, ako za nou prist-pokial ide o to nasilu sa zoznamit. ka to suvisi s nejakou situaciou, to mi nerobi problem ani pri peknej babe, ale obcas si v polke vety uvedomim , ze trepem blbosti.
mal som uz moznost 2-krat sa zoznamit cez net, ale tiez nemam odvahu.
ja pekne baby co sa komunikacie tyka vacsinou ignorujem, lebo sa toho bojim, ale tak stane sa, ze sme sami a teba kecat. Šťastný  najviac sa asi bojim, ze ja si myslim, ze ona ma zaujem ale v skutocnosti nema. nevime to vycitit tak dobre.  
ja som proste jak drevo, tichy- k babam, najmä peknym. s kamosmi a v znamej spolocnosti sa viem bavit a proste som uvolneny, ale inac nie.

Vztah som este  nemal, moc som sa doteraz ani nesnazil, ale ked sa zamilujem, tak vzdy do nepsravnej osoby a v zlom case- to sa mi zopakovalo uz asi 6-krat. Smutný --- neboli to len pekne baby, ale aj nieco viac...
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 15. Září 2006, 00:12:18 »

Citace: "Thomas_RKH"
A co kdžy se člověk začne zajímat řekněme v 15ti a v 18ti pořád nic? Nebo v těch 24? To je ještě v pohodě, viď:-)


Pak dela neco spatne a mel by zmenit taktiku. Rozhodne si ale nepomuze tim, ze se bude uzirat, jak je oproti ostatnim pozadu.
Zaznamenáno
swarm



Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 15. Září 2006, 12:14:53 »

No pokud jde o původní téma, tak to vás nějak nechápu některé. Já teda nemám problém oslovit dívku prakticky kdekoli. Včera jsem si jentak vyjel na kole a zastavil jsem se v jednom parčíku. Byla tam nějaká pěkná slečna, tak mi to trvalo asi minutu než jsem se odhodlal a pak jsem si s ní povídal asi hodinu a málem už jsem ji mohl pozvat někam příště na rande. To jsem neudělal, mám mladou, ale zase společnost to byla příjemná.
Myslim, že byste se těch holek něměli tolik bát a brát je víc jako normální lidi Kroutící očima.
Zaznamenáno
Sordidus



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 15. Září 2006, 18:34:51 »

Jsem tedka v prvaku v praze, jeden vazny vztah za sebou Úsměv .. tedka sem opet ve vecne fazi pripravy Šťastný .. mam dobrou praci pri skole a cekam na vyplatu, pak si nakoupim hadry (hodne mi to zvysuje sebevedomi ... asi je to uchylka ... ale citim se jistejsi v peknym! znackovym obleceni) a tesim se na vyzkouseni tridenniho kurzu balice Úsměv
Zaznamenáno

i am jack's wasted life
cc

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 15. Září 2006, 20:35:57 »

Citace: "swarm"
No pokud jde o původní téma, tak to vás nějak nechápu některé. Já teda nemám problém oslovit dívku prakticky kdekoli. Včera jsem si jentak vyjel na kole a zastavil jsem se v jednom parčíku. Byla tam nějaká pěkná slečna, tak mi to trvalo asi minutu než jsem se odhodlal a pak jsem si s ní povídal asi hodinu a málem už jsem ji mohl pozvat někam příště na rande. To jsem neudělal, mám mladou, ale zase společnost to byla příjemná.
Myslim, že byste se těch holek něměli tolik bát a brát je víc jako normální lidi Kroutící očima.

No a právě v takovýhle momentech většina lidí (včetně mě) neví, co dotyčné říct, aby to nebylo trapné..
Zaznamenáno
swarm



Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 16. Září 2006, 15:45:29 »

Citace: "cc"
No a právě v takovýhle momentech většina lidí (včetně mě) neví, co dotyčné říct, aby to nebylo trapné..
Aby to nebylo trapné? Tak to taky nevim, co říct. Kdybych měl přemýšlet, jestli to co plácnu, bude trapné, tak to bych musel akorát sedět doma na zadku. Jinak teda (myslim, že i něco takového bylo v tom výše zmíněném článku) pro mě je akorát důležité, abych nebyl sám v takovém okamžiku. Občas je dobré mít "za sebou" nějakého toho kamaráda. Třeba tady to probíhalo tak, že sme si nalezli k takové pochybné prolejzačce, kde slečna relaxovala a tak sme se tam tak před ní bavili o všem možnym (ne kvůli ní, ale prostě něco jsme řešili ještě než jsme tam přišli) no a ona se tak na mě podívala, tak jsem jenom řekl: "A jaký názor má slečna na to"? No a ona se jenom tak pousmála, tak jsem se zeptal jestli se nás snad nebojí a ona řekla, že ne a už jsme se nějak začali bavit.

Jestli zrovna tento konkrétní případ byl trapný, tak to vážně netušim, ale pro mě účel splnil a slečna byla velmi milá a přátelská Úsměv.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 16. Září 2006, 18:36:21 »

Téma na téma "O čem se s ní bavit?" se probírá zde, proto dotyčné rady prosím pište sem a tady je neřešte.
Diky, moderátor


EDIT: Debatu, která neměla s tématem co dělat jsem smazal. Navíc se Animal nevyjádřil slušně. Jestliže se chcete urážet, tak si to posílejte pomocí soukromých zpráv. Tady to tolerovat nebudu.


moderátor LordAli
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS