Kam s holkama?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:10:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kam s holkama?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: Kam s holkama?  (Přečteno 264130 krát)
tomasp

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 29. Srpen 2006, 09:44:28 »

Ahoj všichni nemám problém se s holkou seznámit jako spíš sní pokračovat ve vztahu nejsem přirozenej bavič a tak mě prostě zajímá kam s holkama choděj ostatní abych měl nějakou inspiraci protože furt dokola opakovat kina parky kavárny atd. to je docela divný. Tak mi napište co dělat když máte s holkou spoustu volnýho času jak ho využít?  Směrovka  Směrovka  Směrovka  Nápad
Zaznamenáno
Lonevolf



Já si prostě rád hraju!

Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 29. Srpen 2006, 10:14:09 »

Ahoj, no nejlepší je pořád sexovat Úsměv , ale když to nejde, tak vám musí stačit, že jste spolu a že si můžete povídat. Většinou je dobré mí aspoň nějakou společnou zálibu, ke které se spolu můžete vracet. A nějaký společný zážitky, o kterých můžete za dlouhých zimních večerů rozprávět. Je taky dobrý seznámit se navzájem se svými přáteli, v partě se toho dát podnikat víc, a pak máte další téma hovoru.. a to drbat své přátele Kroutící očima  Je toho daleko víc, chce to jenom, aby chtěli oba.[/b]
Zaznamenáno

Je to celkem jasná věc,
nestarám se o statky,
stejně ze mě nakonec
zůstanou jen ostatky.
dexx
Host
« Odpověď #2 kdy: 29. Srpen 2006, 18:51:55 »

Jj...společná zábava by byla fakt krásná věc, má to podle mě však jeden háček..a teď budu mluvit o holkách okolo 17-18 let (můj věk)...dá se říct, že na jakoukoli slečnu narázím, od té se dozvím, že tak maximálně ráda poslouchá hudbu a že jejím největším koníčkem jsou společné zážitky s kamarády..nebo prostě něco v tom smyslu...jde o to, že 2 lidé si docela těžko hledají zábavu pro oba (kromě sexu..ale kdo to vydrží H24, že jo Smějící se ..i když)..nejlepší je to řešit tak že se nic neřeší a dělat fakt uplně všechno spontánně....protože kdo moc přemejšlí, nic nevymyslí...hlavně pomůže, když je ve vztahu hodně důvěry.
Zaznamenáno
Jirka



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 12


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 30. Srpen 2006, 09:13:06 »

Citace: "dexx"
...a teď budu mluvit o holkách okolo 17-18 let (můj věk)...dá se říct, že na jakoukoli slečnu narázím, od té se dozvím, že tak maximálně ráda poslouchá hudbu a že jejím největším koníčkem jsou společné zážitky s kamarády..nebo prostě něco v tom smyslu...

Je to tak. Mě je 19 a i když nemám komunikační bariéru ve vztahu k holkám, tak je celkem těžký najít společný téma k rozhovoru, pokud se už navzájem neznáte. Nejlepší je prostě "bavit se o ničem" a všechno si pozjišťovat. To by mělo na pár rozhovorů stačit. Mrkající
Zaznamenáno

emožné neexistuje...
Scrand

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Srpen 2006, 10:27:14 »

Citace: "tomasp"
Ahoj všichni nemám problém se s holkou seznámit jako spíš sní pokračovat ve vztahu nejsem přirozenej bavič a tak mě prostě zajímá kam s holkama choděj ostatní abych měl nějakou inspiraci protože furt dokola opakovat kina parky kavárny atd. to je docela divný. Tak mi napište co dělat když máte s holkou spoustu volnýho času jak ho využít?  Směrovka  Směrovka  Směrovka  Nápad


Tak ja třeba teď planuju piknik o víkendu Úsměv můžete skočit třeba na bowling, minigolf, vylet na nějaký trosky, hrad nebo zamek a najde se víc možností Mrkající zachvíli bude zima, tak můžete jít bobovat atd Úsměv holkam se libi takovýhle vyvádění Úsměv teda jak kterejm no Mrkající ja naražim na samý takovýhle a mě se to taky líbí S jazykem ono stačí i ji nějak tim zaujmout (říct nějakou příhodu, nebo o tom kecat chvíli) a ráda půjde každá zabobovat Šťastný

TO DEXX: zkuste taky vyvadět voloviny, jestli ste spolu chvilku tak to nic neznamena poznaš až časem co se holce líbí Mrkající určitě je taky pro takovou srandu atd... Úsměv
Zaznamenáno
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Srpen 2006, 10:39:27 »

Mě baví skákat z holkama do závějí Šťastný
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
Acid



Karma: 0
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Srpen 2006, 10:53:15 »

Citace: "Usir"
Mě baví skákat z holkama do závějí Šťastný

Hlavně teď v létě co  Smějící se
Zaznamenáno
BERmaestro



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 30. Srpen 2006, 11:26:58 »

Citace: "tomasp"
Ahoj všichni nemám problém se s holkou seznámit jako spíš sní pokračovat ve vztahu nejsem přirozenej bavič a tak mě prostě zajímá kam s holkama choděj ostatní abych měl nějakou inspiraci protože furt dokola opakovat kina parky kavárny atd. to je docela divný. Tak mi napište co dělat když máte s holkou spoustu volnýho času jak ho využít?  Směrovka  Směrovka  Směrovka  Nápad


Zas podle toho jaka ta holka je..Rad beru slečny na lod..ale porpravdě nikdy to nebyl 100% uspěch..jo podle toho je mužu rozdělit na tři typy

1. Holka která řve že do té lodi teče...(ja ji to neberu to je zavodni lod když se jede rychle tak to hned zase vyteče..a když ne tak to mužu vylit ne) a pak všem vypráví jaky to bylo otřesný...jak si zlomila nehet..

2. Holka která se mnou lebedí na palubě absolutně ji nerozhází nějaka voda..a klidně jede znovu...a i když si třeba nabije nohu am apk modraka tak jede znovu protože to bylo fajn ležet si tak v plavkách uprostřed jezera při třiceti stupních a koupat se a pak odjet na plachty zpatky ke břehu...

3. Holka která by na tu lod nikdy nesedla

pro poznamku mam lodi vic a tohle přirovníníá jsem tvořilk mé 3,35 m dlouhé plachetnici..samozřejmně mužu je pozvat na kanoii..ale to si už vybírám...nějakou hysterku bych asi nerozchodil...na te plachetnici se ta hysterka taky těžko rozhaází ale na divoké vodě by to mohlo mit katastrofální dusledkly...prostě si myslím že sedět na lodi při zápúadu slunce nebo jetn na lodi v nocise správnou holkou je uplně nejlepši. Nevim jak to vnimaji ony ale rozhodně se najdou takové ktere to chapou a i ty ktere to nikdy nepochopí..
Zaznamenáno

sem Jachtař mam malou loďku vic mně nezajíma mam kormidelnici, je mlada krasná chytrá přívětiva ma jednu malinkatou chybu že mi vůbec neda a tak hledam sdílnou co by chtěla kluka s jachtou abych nebyl sám.. Úsměv no už ani ne....Šťastný
dexx
Host
« Odpověď #8 kdy: 30. Srpen 2006, 13:40:55 »

Citace: "Scrand"
Citace: "tomasp"
Ahoj všichni nemám problém se s holkou seznámit jako spíš sní pokračovat ve vztahu nejsem přirozenej bavič a tak mě prostě zajímá kam s holkama choděj ostatní abych měl nějakou inspiraci protože furt dokola opakovat kina parky kavárny atd. to je docela divný. Tak mi napište co dělat když máte s holkou spoustu volnýho času jak ho využít?  Směrovka  Směrovka  Směrovka  Nápad


Tak ja třeba teď planuju piknik o víkendu Úsměv můžete skočit třeba na bowling, minigolf, vylet na nějaký trosky, hrad nebo zamek a najde se víc možností Mrkající zachvíli bude zima, tak můžete jít bobovat atd Úsměv holkam se libi takovýhle vyvádění Úsměv teda jak kterejm no Mrkající ja naražim na samý takovýhle a mě se to taky líbí S jazykem ono stačí i ji nějak tim zaujmout (říct nějakou příhodu, nebo o tom kecat chvíli) a ráda půjde každá zabobovat Šťastný

TO DEXX: zkuste taky vyvadět voloviny, jestli ste spolu chvilku tak to nic neznamena poznaš až časem co se holce líbí Mrkající určitě je taky pro takovou srandu atd... Úsměv


Mně nejde teď o žádnou konkrétní holku Úsměv ...spíš to myslim tak obecně...a tim co sem napsal sem nemyslel, že nevim ani jak to částečně řešit...ono holku zaujme že kluk vubec něco vymyslí, protože holky kreativitu moc v povaze nemaj...teda většinou...bez urážky Stydlivý
Zaznamenáno
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 30. Srpen 2006, 14:57:24 »

[Hlavně teď v létě co  Smějící se[/quote]

Jo teď to je nejlepší Šťastný
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 30. Srpen 2006, 21:15:23 »

Citace: "BERmaestro"
Citace: "tomasp"
Ahoj všichni nemám problém se s holkou seznámit jako spíš sní pokračovat ve vztahu nejsem přirozenej bavič a tak mě prostě zajímá kam s holkama choděj ostatní abych měl nějakou inspiraci protože furt dokola opakovat kina parky kavárny atd. to je docela divný. Tak mi napište co dělat když máte s holkou spoustu volnýho času jak ho využít?  Směrovka  Směrovka  Směrovka  Nápad


Zas podle toho jaka ta holka je..Rad beru slečny na lod..ale porpravdě nikdy to nebyl 100% uspěch..jo podle toho je mužu rozdělit na tři typy

1. Holka která řve že do té lodi teče...(ja ji to neberu to je zavodni lod když se jede rychle tak to hned zase vyteče..a když ne tak to mužu vylit ne) a pak všem vypráví jaky to bylo otřesný...jak si zlomila nehet..

2. Holka která se mnou lebedí na palubě absolutně ji nerozhází nějaka voda..a klidně jede znovu...a i když si třeba nabije nohu am apk modraka tak jede znovu protože to bylo fajn ležet si tak v plavkách uprostřed jezera při třiceti stupních a koupat se a pak odjet na plachty zpatky ke břehu...

3. Holka která by na tu lod nikdy nesedla

pro poznamku mam lodi vic a tohle přirovníníá jsem tvořilk mé 3,35 m dlouhé plachetnici..samozřejmně mužu je pozvat na kanoii..ale to si už vybírám...nějakou hysterku bych asi nerozchodil...na te plachetnici se ta hysterka taky těžko rozhaází ale na divoké vodě by to mohlo mit katastrofální dusledkly...prostě si myslím že sedět na lodi při zápúadu slunce nebo jetn na lodi v nocise správnou holkou je uplně nejlepši. Nevim jak to vnimaji ony ale rozhodně se najdou takové ktere to chapou a i ty ktere to nikdy nepochopí..

hm a to si myslis ze ma kazdej v doku 10 lodi nebo co? Smějící se  Smějící se
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Scrand

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. Srpen 2006, 23:11:07 »

Citace: "Mikmik"
Citace: "BERmaestro"
Citace: "tomasp"
Ahoj všichni nemám problém se s holkou seznámit jako spíš sní pokračovat ve vztahu nejsem přirozenej bavič a tak mě prostě zajímá kam s holkama choděj ostatní abych měl nějakou inspiraci protože furt dokola opakovat kina parky kavárny atd. to je docela divný. Tak mi napište co dělat když máte s holkou spoustu volnýho času jak ho využít?  Směrovka  Směrovka  Směrovka  Nápad


Zas podle toho jaka ta holka je..Rad beru slečny na lod..ale porpravdě nikdy to nebyl 100% uspěch..jo podle toho je mužu rozdělit na tři typy

1. Holka která řve že do té lodi teče...(ja ji to neberu to je zavodni lod když se jede rychle tak to hned zase vyteče..a když ne tak to mužu vylit ne) a pak všem vypráví jaky to bylo otřesný...jak si zlomila nehet..

2. Holka která se mnou lebedí na palubě absolutně ji nerozhází nějaka voda..a klidně jede znovu...a i když si třeba nabije nohu am apk modraka tak jede znovu protože to bylo fajn ležet si tak v plavkách uprostřed jezera při třiceti stupních a koupat se a pak odjet na plachty zpatky ke břehu...

3. Holka která by na tu lod nikdy nesedla

pro poznamku mam lodi vic a tohle přirovníníá jsem tvořilk mé 3,35 m dlouhé plachetnici..samozřejmně mužu je pozvat na kanoii..ale to si už vybírám...nějakou hysterku bych asi nerozchodil...na te plachetnici se ta hysterka taky těžko rozhaází ale na divoké vodě by to mohlo mit katastrofální dusledkly...prostě si myslím že sedět na lodi při zápúadu slunce nebo jetn na lodi v nocise správnou holkou je uplně nejlepši. Nevim jak to vnimaji ony ale rozhodně se najdou takové ktere to chapou a i ty ktere to nikdy nepochopí..

hm a to si myslis ze ma kazdej v doku 10 lodi nebo co? Smějící se  Smějící se


no to je taky fakt, ja treba mam v hangáru párek helikopter jeden vrtulnik a jednoho osobniho triskace Mrkající ale zas až na tu vodu v tom takovej rozdíl nevidim.

Úsměv
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #12 kdy: 30. Srpen 2006, 23:26:12 »

OK dneska jsem zjistil ze cajovna je nej misto kam jit se slecnou, takze se uz blbe neptejte proste cajovna Šťastný
Zaznamenáno
travis
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Budapešť
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 31. Srpen 2006, 10:06:03 »

Já jsem v čajovně nikdy nebyl, co se tam dělá? To se tam fakt pije čaj? Proboha proč???  Šťastný
Zaznamenáno

Raise the stakes. Always push your luck, because no one else would push it for you.
Benik
Host
« Odpověď #14 kdy: 31. Srpen 2006, 11:32:50 »

Omg ty jsi pripad Šťastný nekdy tam zajdi, doporucuju. Mas tam pohodu, prijemne prostredi a popijis ne jenom caj ale ruzne byline smesi atd.... Ale fakt s holkou super posezenicko. BTW: v kazde cajovne je vodni dymka  Provokatér
Zaznamenáno
dexx
Host
« Odpověď #15 kdy: 31. Srpen 2006, 13:03:32 »

Citace: "travis"
Já jsem v čajovně nikdy nebyl, co se tam dělá? To se tam fakt pije čaj? Proboha proč???  Šťastný


Slečně doporuč Sahlep..když na to přijde, tak po tom bude hezky sladce chutnat  Super!
Zaznamenáno
Robski



Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 31. Srpen 2006, 13:05:44 »

Já do čajovny chodím radši než třeba do hospody, fakt super místo. Taková příjemná atmosféra, vodní dýmka, čaj, sahlep....to je fakt lepší než táhnout holku do nějakýho pajzlu mezi nalitý tatíky nebo do cukrárny kde se cpou důchodci rakvičkama se šlehačkou  Smějící se
Zaznamenáno
ladik-BigBoss



Karma: 0
Místo: Vacenovice (JMK)
Příspěvků: 6


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 31. Srpen 2006, 15:56:50 »

ja mam taky cajovnu rad. protoze nepiju pivo je pro me mnohem lepsi misto nez hospoda. dymku nemusim, to spis cajicek
Zaznamenáno

--------------------------
BigBoss
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 31. Srpen 2006, 17:04:16 »

no rad bych se mylil ale ve meste kde bydlim neni zadna cajovna takze co? Eh?
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 31. Srpen 2006, 17:40:29 »

Citace: "Mikmik"
no rad bych se mylil ale ve meste kde bydlim neni zadna cajovna takze co? Eh?

takže kavárna, picérka ...
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 31. Srpen 2006, 18:09:33 »

Citace: "lampamekvak"
Citace: "Mikmik"
no rad bych se mylil ale ve meste kde bydlim neni zadna cajovna takze co? Eh?

takže kavárna, picérka ...

nj ale cajovna musi byt o hodne lepsi..mam proste smulu no, asi si zalozim podnik tady jako cajovnu  Smějící se
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
PachezZ



Karma: 0
Místo: Někd u Třeboně
Příspěvků: 43


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 31. Srpen 2006, 19:15:39 »

Jen tak cournout - nerikej ze nemate nejaky misto kam se da jit se projit...

Snad se vsema bejvalkama sem byl aspon jednou u reky...
Zaznamenáno

quot;Cítim bezprávie, prečo on hej, prečo ten hej, prečo ty hej a prečo ja nie."
William



Karma: 0
Místo: doma
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 31. Srpen 2006, 21:21:59 »

Na cajovne je fajn ze tam jsi v takovych kojich, mezi polsatrema, skoro tma intimco...

Citace
ja mam taky cajovnu rad. protoze nepiju pivo je pro me mnohem lepsi misto nez hospoda. dymku nemusim, to spis cajicek


Hehe, tak to ja sem byl vcera se slecnou v cajovne a pak jsem sel sam za kamosem do hsopody na pivo a kulecnik :-DDD Krasne sem spojil prijemne s uzitecnym :-D
Zaznamenáno
BERmaestro



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 01. Září 2006, 16:08:47 »

Citace: "Scrand"
Citace: "Mikmik"
Citace: "BERmaestro"
Citace: "tomasp"
Ahoj všichni nemám problém se s holkou seznámit jako spíš sní pokračovat ve vztahu nejsem přirozenej bavič a tak mě prostě zajímá kam s holkama choděj ostatní abych měl nějakou inspiraci protože furt dokola opakovat kina parky kavárny atd. to je docela divný. Tak mi napište co dělat když máte s holkou spoustu volnýho času jak ho využít?  Směrovka  Směrovka  Směrovka  Nápad


Zas podle toho jaka ta holka je..Rad beru slečny na lod..ale porpravdě nikdy to nebyl 100% uspěch..jo podle toho je mužu rozdělit na tři typy

1. Holka která řve že do té lodi teče...(ja ji to neberu to je zavodni lod když se jede rychle tak to hned zase vyteče..a když ne tak to mužu vylit ne) a pak všem vypráví jaky to bylo otřesný...jak si zlomila nehet..

2. Holka která se mnou lebedí na palubě absolutně ji nerozhází nějaka voda..a klidně jede znovu...a i když si třeba nabije nohu am apk modraka tak jede znovu protože to bylo fajn ležet si tak v plavkách uprostřed jezera při třiceti stupních a koupat se a pak odjet na plachty zpatky ke břehu...

3. Holka která by na tu lod nikdy nesedla

pro poznamku mam lodi vic a tohle přirovníníá jsem tvořilk mé 3,35 m dlouhé plachetnici..samozřejmně mužu je pozvat na kanoii..ale to si už vybírám...nějakou hysterku bych asi nerozchodil...na te plachetnici se ta hysterka taky těžko rozhaází ale na divoké vodě by to mohlo mit katastrofální dusledkly...prostě si myslím že sedět na lodi při zápúadu slunce nebo jetn na lodi v nocise správnou holkou je uplně nejlepši. Nevim jak to vnimaji ony ale rozhodně se najdou takové ktere to chapou a i ty ktere to nikdy nepochopí..

hm a to si myslis ze ma kazdej v doku 10 lodi nebo co? Smějící se  Smějící se


no to je taky fakt, ja treba mam v hangáru párek helikopter jeden vrtulnik a jednoho osobniho triskace Mrkající ale zas až na tu vodu v tom takovej rozdíl nevidim.

Úsměv


Hele loď se dá snadno pujčit a zajistíš si nezapomenutelný zažitek..fakt takové sjiždění moravice na jaře.je uplně mega,,,jen bacha ta voda není teplá..ja když jsem to jel poprvé tak jsem se koupal dvakrát..poprvé na jezu to bylo ok...ale pak v těch peřejích v te kajakářské dráze(někdo mně blbě navigoval- a když se vam ta lod šprajcne mezi dva šutry( o kterých vám haček pro jistotu neřekl aby vas neznervoznoval) a když v tom proudu kdy ma vodA 4stupně celsia vam uplave peněženka.a všechyn suchévěcis mobilem, v neprodišně uzavřeném sudu a zinima i hačeka vy tam držíté padla a nemůžete dostat lod na břeh.. proud s váma mlátí os šutry..chytnete se do vracáku..pak při=plave háčeka společně taháte lod na břeh..najednou už se neudržíte a sjedete zpět do vody i slodí a zas vás to odnese dál...už nemáte sílu bojovat je vám zima ale nemůžet přestat..konečně se lod dostává na břeh..a vy vítězně uplně zmrzlý krvavé nohy vylézáte z vody... a najdete jedinou věc co vám zbyla - termoska....

No to se mi stalo s kámošem...ale chce to jen vhodný typ vody a lodě který přizpůsobíte svým schopnostem...a hlavně nemyslet si že někdo nebo dokonce i vy jste neomilní...pujčení lodě na den se pohybuje okolo 100-300 kč

Ale zas divoká voda je jen pro určitý typ slečen...ja osobně znám 3 a ty se se mnou an te vratké kanooii bály

no za další měsíc jsem to jel znovu...vody bylo ještě víc a nepřevrátil jsme se...ani jednou....

prostě to chce jen zkusit a vybrat nějakou správnou řeku...nemoc klidnou ani ne moc dravou a taky nejezdit sám skupina alespon 2 lodí...jinak by nám ten sud doopravdy uplaval a nikdo by nám ho dole nechytl
Zaznamenáno

sem Jachtař mam malou loďku vic mně nezajíma mam kormidelnici, je mlada krasná chytrá přívětiva ma jednu malinkatou chybu že mi vůbec neda a tak hledam sdílnou co by chtěla kluka s jachtou abych nebyl sám.. Úsměv no už ani ne....Šťastný
spage
Host
« Odpověď #24 kdy: 03. Září 2006, 13:45:47 »

takova jachta, hodne luxusni zalezitost, to musi byt super.

Jinak co se tyce restauraci, tak pizzerie nedoporucuju, protoze jsou opravdu, ale opravdu protrely. takova palacinkarna, mexicka restaurace a podobny jsou mnohem lepsi, protoze spousta holek ty jidla ani poradne nezna, takze maji novej zazitek.

Nebo treba misto kina muzete zkusit jit na jogu, nebo na nejakou strechu dvoupatrovyho baraku, ale ciziho a koukat na hvezdy, neco se o nich naucit a pak ji to vykladat, proste spousta moznosti

Chce to inovativni pristup, vetsina holek to oceni
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS