Kam s holkama?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:31:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kam s holkama?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 6 7 [8]  Vše Tisk
Autor Téma: Kam s holkama?  (Přečteno 264113 krát)
Kinyo10
*
Karma: -26
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #175 kdy: 09. Prosinec 2010, 17:41:59 »

Přečetl jsem celý topic, dalo mi to námahu . Přidám svůj nápad . A te zní, zajděte s ní, jak už tady kdosi psal do SOLNÉ JESKYNĚ ! Je to perfektní . A pokud budete mít ještě víc štěstí a bude Vás tam docela málo, tak to bude o to lepší ! SOLNÁ JESKYNĚ JE PROSTĚ SPECIAL ONE !
Zaznamenáno
Sargans

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #176 kdy: 02. Leden 2011, 21:41:27 »

Teď v zimě se dá zajít třeba k řece nakrmit labutě. To by jeden nevěřil jaká je u toho sranda. V našem městě je takové profláklé místo, každoročně tam bývá kolem třiceti labutí, jsou zvyklé na lidi, často i vylezou na břeh a zobají přímo z ruky. S jednou slečnou jsem to vloni zrealizoval následovně: Na rande jsem dorazil s několika rohlíky v batohu, napřed jsme zašli do muzea, kde byla výstava Ladových obrázků (to žádná ženská neodmítne) a po hodince jsme se šli projít ven, k řece je to od muzea cca 300m. Došli jsme k mostu, labutě už samozřejmě pluly ke břehu, ona "jé, dívej, už mají hlad chuděry a my pro ně nic nemáme." Já:"kdo říkal, že nic nemáme???" Vytáhl jsem rohlíky a začala sranda. Labutě se praly o sousta, kačeny jim to kradly z pod zobáků a my se dobře nasmáli. Zvěčnili jsme mobilem pár momentek na památku a pěkné zážitky máme uschované abychom je v budoucnu mohli ukázat dětem  S jazykem Investice: 10,-Kč za rohlíky, návratnost: vysoká.  Super!
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #177 kdy: 03. Leden 2011, 12:58:29 »

Kinyo10: Díky za inspiraci, tam jsem se slečnou ještě nebyl, akorát bych to viděl spíš až na day 3, protože mi to příjde trochu nucené, jako že ta holka tam s tebou stráví třeba hodinu a nemůžeš ty, nebo ona kdykoliv odejít, ale zase je to v příjemné atmosféře, uvolníte se, zas na druhou stranu, tam ne vždy můžeš mít soukromí.

Sargans: Moc dobrej nápad, taky jsem byl s holkou krmit kačeny;-) a můžu potvrdit, většina holek má zvířata ráda a když ji vezmeš ukázat třeba bobra Super! nebo ondatru, co ještě v životě neviděla, tak ji to zaujme. A nejlepší je udělat to pokud možno tak, aby to vyplynulo úplně spontálně, jako že se jdete projít a ten rohlík koupit až po cestě. Samozřejmě každou zaujme něco jinýho, s jinou bys musel jít třeba do butiku;-). Bohužel v Ostravě bych labutě našel asi jen v zoo, na Ostravici by jsme mohli krmit tak akorát potkany.;-)
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
bigy888

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Kladno
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #178 kdy: 06. Leden 2011, 20:15:53 »

 Úsměv nějaký nápad kam vzít slečnu na zajímavý válet.. v okolí Kladna, Prahy? Momentálně mě vůbec nic nenapadá, když je všude ten bálej nesmysl.
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #179 kdy: 06. Leden 2011, 20:22:16 »

Na kopec sáňkovat - to tam určitě někde máte. Super!
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #180 kdy: 07. Leden 2011, 12:20:40 »

nebyl by nějaký tip na hospůdku v centru Prahy a to takovou, kde je větší klid (neslyším úplně ideálně) a lze mít ve dvou víc soukromí? Úsměv

Nechci jít do podniků Modra zahrada, apod. a co jsem našel na netu, tak z toho se nedá zjistit úplně vše.

Takže pokud by někdo náhodou měl zajímavý tip, budu rád.

Díky
Zaznamenáno
bigy888

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Kladno
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #181 kdy: 07. Leden 2011, 20:18:23 »

Na kopec sáňkovat - to tam určitě někde máte. Super!

.. možná tak kdybych se chtěl cákat v blátě  Provokatér
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #182 kdy: 07. Leden 2011, 23:59:53 »

Zkoušel jít někdo na date na http://www.bobovadraha.cz/ ? Přijde mi to zajímavý, tk až někdy zgamuju nějakou holčinu, tak bych jí tam vytáhnul. Jak je to tam z okolníma restauracema? Někam si potom sednou na chvilku...
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #183 kdy: 08. Leden 2011, 10:17:33 »

Mám pocit, že už to kdysi někdo zkoušel a vadilo mu málo příležitostí ke kinování... Ale asi by to šlo dohnat pak někde v té restauraci atp.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #184 kdy: 08. Leden 2011, 15:34:56 »

Málo příležitostí ? To se tam nedá jezdit ve 2 ?  S jazykem
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #185 kdy: 13. Leden 2011, 11:39:26 »

Zdary lidi sem si zase po dlouhej době projel tenhle topic Úsměv a napadnulo mě jedno zajímavý místo co říkáte na čínskou restauraci, ale nemyslím takový ty vietnamce co jsou u hypermarketu a tak :-D třeba mi v našem městě tu máme jednu takovou fakt pěknou, útulnou a je tam příjemně Úsměv navíc osvětlení je takový víc intimní a je tam jeden oddělenej stůl jen pro dva přímo pro páry :-D dneska to asi půjdu prubnout s jednou slečnou jelikož dnes prší Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #186 kdy: 27. Leden 2011, 15:48:07 »

Observatórium je celkom romantické miesto a je tam zima ako v psom zadku, takže keď si pozrie hviezdičky, možte ísť niekam na čaj a bude veľmi vďačná. / Inak, ľudia pracujúci na takých miestach sú dosť v pohode a je možné sa s nimi dohodnúť na nejakom estra programe pre vás dvoch, čo može celkom zaposobiť. Napr. tip: V Prahe na obser. M.R.Štefánika mají vzadu jeden teleskop určený na pozorovanie exosolárnych hviezd, nie je prístupný verejnosti ale pracovníci sú priateľský, už som tam raz bol./
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #187 kdy: 27. Leden 2011, 16:05:15 »

někde jsem myslím četl, že psi jsou teplejší než lidé, takže takovejch 37 stupňů nebude z zahození... nebo jsi myslel zadek mrtvýho zmrzlýho psa?:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #188 kdy: 11. Duben 2011, 15:01:55 »

presne tak, vďaka za upresnenie Šťastný
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #189 kdy: 14. Květen 2011, 00:03:22 »

Kosmická loď, jaderná elektrárna ale nejvíc romantická je myčka aut u benzínový pumpy.  S jazykem Smějící se Provokatér

Kecám!

Romantická je leda postel a to první týden, pak je romantická jiná baba!
 S jazykem Mrkající Mrkající Super!
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #190 kdy: 16. Květen 2011, 13:00:37 »

 Smějící se
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #191 kdy: 06. Říjen 2011, 11:45:04 »

minigolf za pár kaček v brně u přehrady.
veřejný bruslení na ledu v létě.

edit: zoo zatím nejlepší, nějakej podobnej nápad?
Zaznamenáno
Sertr



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: N/A
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #192 kdy: 15. Prosinec 2011, 13:56:39 »

A co botanická zahrada/rozárium. Sice teď v zimě toho kvete minimum, ale jaro-podzim je to paráda.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 6 7 [8]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS