Kam v Praze na oběd se slečnou

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 18:39:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kam v Praze na oběd se slečnou
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kam v Praze na oběd se slečnou  (Přečteno 11080 krát)
vondry87

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 26. Říjen 2007, 17:41:12 »

Zdravím všechny borce a borkyně Šťastný můj problém : chci pozvat přítelkyni někam v Praze na oběd, ale ještě to tu moc neznám, takže potřebuji poradit kam. Jako student nejsem zrovna milionář, ale ani krkoun. Tzn klidně za holku utratím slušný prachy, ale radši za nějakou věc než za předražené jídlo  Smějící se Po dlouhém hledání na internetu jsem zjistil, že většina hezkých restaurací je velice drahá a zase jí nechci brát do nějakýho pajzlu, přece jenom romantika je romantika  Úsměv prostě hledám kompromis. Myslím, že dobře vypadajících podniků normální cenové kategorie bude po Praze bude dost, ale člověku, který to tu nezná, zůstanou skryta. Takže prosím o radu, kam berete holky na oběd když chcete udělat dojem a šplhnout si?  Super! A nebo jestli znáte i nějakou dražší restauraci (ale kde je to fakt hodně hezký, nejlépe se svíčkama atd:) tak taky poraďte, jednou za čas není od věci provětrat peněženku  Smějící se Provokatér Smějící se A nebo jestli znáte nějaké krásné místo v Praze, kam vyrazit na romantickou procházku, tak taky písněte, každá rada dobrá (i od holek, napište kde se vám to líbilo:)) . Předem díky za každou radu a hodně štěstí v balení... Provokatér
P.S: Doufám že se tu už něco podobného neprobíralo, neměl jsem čas pátrat protože za chvíli odcházím. Pokud ano tak stačí když sem hodíte link..thx Mrkající
« Poslední změna: 28. Říjen 2007, 19:37:39 od LordAli » Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Říjen 2007, 22:34:09 »

Tak procházky sou jasný, počkej si na romantičtější počasí a vyražte buď do centra, nebo někam na Prahu 6, třeba do Střešovic (dlouhá, stromy lemovaná ulice Cukrovarnická a podobné, vilová čtvrť) nebo do parku někam do Šárky (od konečný šestadvacítky).

Dobrejch podniků je tu dost, se spolužákama máme rádi bar Labyrint u zastávky dvanáctky (Švandovo divadlo). Je tam sklípek a neni to moc drahý. Celkem na úrovni je taky Bony a Klid, v jedný ulici nalevo od Václaváku, když koukáš shora na spodní část. Pak sou v Holešovicích docela dobrý pizzerie, nejlepší na Strossmayeráku, ale to stojí trochu víc... a pak kus odtud a od Výstaviště je na Dukeltských hrdinů je bezvadná Čína "Fu Xing", tam chodim skoro furt, protože bydlim pár metrů, jinak v Praze většina čínskejch restaurací je asi to nejlevnější ale přesto moc dobrý jídlo....

Takže I v centru to de, jen nesmíš vybírat bůhvíjak frekventovaný místa, nebo místa blízko památek, kam choděj turisti. Pro Čechy jsou tady ale většinou trochu výhodnější ceny...

Si časem najdeš ty ideální místa ;-)))
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
nokian

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Říjen 2007, 15:13:58 »

Poměrně slušná restaurace se nachází na Novotného lávce. Z venku to sice nevypadá, že tam něco je. Protože je to v baráku s nějakou firmou. Nicméně má krásnej výhled na K.most a navíc je i celkem levná, z důvodu, že ty ceny jsou nějak upravený kvuli tomu, že to je v tý firmě a chodí tam pracovníci na oběd, nebo se pořádaj různý schůzky atd.  Je to asi tak v polovině N. lávky, před barákem je myslím cedule s dení nabídkou, vejde se dovnítř na recpci a v prvním patře je restaurace.
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Říjen 2007, 17:11:04 »

Dobrých restaurací kam vzít holku jsou v Praze stovky. Tady je pár nápadů.
Máš rád něco italského? Tak třeba pizzerie Coloseum.
http://www.pizzacoloseum.cz/pizza_coloseum/kontakt
Je jich v tom odkaze několik, jedna třeba v prvním patře na Můstku v paláci koruna, druhá na Andělu.
Něco italského a luxusnějíšho? Jednoznačně Ambiente - je to blízko Staromáku.
http://www.ambi.cz/ambi_pastafresca_kontakt.php
Ambiente je ve skutečností sít několika restaurací, každá zaměřená na něco jiného.
Máš raději nádech mexika? Amores Perros na rozhraní Vinohrad a Žižkova.
http://www.amoresperros.cz/index.php
Ještě jedna kvalitní restaurace mě napadla:
http://www.magickazahrada.cz/
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Říjen 2007, 18:32:27 »

Mě se docela líbí třeba takový ty knajpy na Vinohradech a na Žižkově. Vysloveně starosvětský hospody. Ale nevím, jestli by si aj tvoje slečna myslela, že je to ono.
Zaznamenáno
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Říjen 2007, 19:15:55 »

"Takže prosím o radu, kam berete holky na oběd když chcete udělat dojem a šplhnout si?"

Trosku off topic: to, ze ji budes zvat na drahe vecere, tvoji pritazlivost nezvysi. Spis si - podvedome - uvedomi, ze si ji zkousis kupovat. A ze na to jinak nemas.
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Říjen 2007, 23:24:09 »

to BouncyCastle 
Obečně máš pravdu.

Z toho co vondry87  napsal, jsem ale pochopil, že jde o jeho přítelkyni a ne o slečnu, kterou teprve balí. Tak nevidím problém, když s ní chce občas zajít na večeři.
A také se neptal na nějaké luxusní restaurace, kde by chtěl slečnu ohoromovat, že za ní zaplatí tři tisíce, ale hledal něco normálního, možná s trochou romantiky.
 
 
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Říjen 2007, 10:26:26 »

Dobrých restaurací kam vzít holku jsou v Praze stovky. Tady je pár nápadů.
Máš rád něco italského? Tak třeba pizzerie Coloseum.
http://www.pizzacoloseum.cz/pizza_coloseum/kontakt

zrovna colloseum bych nedoporucovala, jejich pizza me nijak neuchvatila a na ndelu mi to prijde spis jako zavodni jidelna nez jako romanticke prostredi...

pizzzeria Donna, pizzeria Kmotra v okoli narodni tridy jsou lepsi a tez za slusne ceny.
trochu drazsi ale vynikajici je pizzeria Rugantino v ul. Dusni u Staromaku

jinak z mexickych byla moc dobra spatne se hledajici restarurace Barracuda na Krymske
vynikajici jidlo a recke prostredi nabizi na zizkove mala taverna Olympos na Kubelikove ulici
a nedavno me pritel vzal nad vaclavak do restaurace U Musketyra - moc prijemne prostredi.
co si pamatuji u Vaclavaku jsme jeste s prateli dobre pojedli v Divadelni restauraci u Cinoherniho klubu.

Ciny jsou sice vynikajici, ale ne moc romanticke prostredi, o nejakych stylovych v praze nevim.
Bony a klid taky muzu doporucit nebo na IPPavlova v Legerce tusim cafe bar Legenda.

po veceri prijemne posezeni nabizi i Jazz Cafe c.14 u narodni tridy nebo Depot u Florence u kostela sv. Petra, dale v Balbince cafe Strop nebo opet u Vaclavaku cafe Shabu v Palackeho a teze ulici hned naproti prijemna ceska hospudka U kruhu.

to jen namatkou co jsem si vzpomnela na nazvy Úsměv bohuzel jich spoustu znam jen tak ze vim jak tam dojit Úsměv)
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
vondry87

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Říjen 2007, 15:43:29 »

Děkuju všem, šíleně moc ste mi pomohli, z vašich rad budeme mít kam chodit ještě za rok Smějící se

BouncyCastle : Možná sem to nenapsal úplně štastně, ale je to tak, jak to pochopil Galileo. Je to má přítelkyně, jsme spolu skoro 9 měsíců a v životě jsem nebyl štastnější, ona říká to samé. Šplhnout si nepotřebuju, ani ohromit večeří za 3000 když moc dobře zná mou finanční situaci  Šťastný Takže moc dobře ví, že koupit si jí ne chci a jí o prachy taky fakt nejde... Smějící se Smějící se Spíš sem chtěl podniknout něco nového, překvapit jí a taky jí tím poděkovat za ty krásné chvíle Úsměv
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Říjen 2007, 21:17:19 »

zrovna colloseum bych nedoporucovala, jejich pizza me nijak neuchvatila a na ndelu mi to prijde spis jako zavodni jidelna nez jako romanticke prostredi...
Já byl jen v té v Paláci Koruna na Můstku a měl jsem tam těstoviny Šťastný

Ale na tom Andělu mám jiný tip. Hned naproti Coloseu přes ulici (zastávka tramvaje) ještě jedna docela dobrá pizzerie
 http://www.corleone.cz/

Jinak každopádně doporučuji si vyhlédnutou restaruraci dopředu vyzkoušet nejlépe bez přítelkyně. Lidi mají různý vkus a co je pro někoho příjemná studenstká restaurace může být pro jiného zakouřená putyka.

Edit: Tady jsem našel tu barracudu, jak o ní psala noghri http://www.barracuda-cafe.cz/. Mám dojem, že jsem tam jednou byl. Úsměv
« Poslední změna: 29. Říjen 2007, 21:23:50 od Galileo » Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS