Kam vzít a čím ohromit zadanou holku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:34:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kam vzít a čím ohromit zadanou holku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Kam vzít a čím ohromit zadanou holku  (Přečteno 16923 krát)
merenges

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« kdy: 22. Říjen 2010, 09:54:02 »

Zdarec, potřeboval bych poradit, jak přebrat jednu holku. Oběma je nám 20, jenže ona má už přes rok kluka a já vůbec netuším,jak to mezi nimi je. Ale to hlavní, když jsme spolu - chová se jakoby toho kluka vůbec neměla, teda neříkám,že byly nějaké líbačky,to ne,ale nechová se tak uplně jako normální kamarádka. Potřebuju proto radu, jak ji ohromit,aby si řekla,tohle s mým klukem nezažiju... Už jsme spolu byli na výstavě, blbneme spolu ve volném čase ve škole,ale pořád sem se neodhodlal pro něco víc...
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Říjen 2010, 09:57:39 »

Citace
...ale nechová se tak uplně jako normální kamarádka.

Kamarádka není přítelkyně, takže to zdaleka nemusí nic znamenat.

Jinak jí zkus svádět. Doteky a vystupňovat to až k té líbačce a tak dál. Když to neuděláš, tak tě bude brát pořád jako kamaráda.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Říjen 2010, 11:13:24 »

holku dostaneš na to, že zjistíš, čím jsi pro ni zajímavý, budeš to rozvíjet a ukazovat, aby tě chtěla poznat víc, ale zároveň jí to budeš i odpírat, aby to nezískala tak snadno, pak bude mít dost času se na tebe navázat. když ji odhalíš všechny svoje karty, neuděláš dobře. holka musí být neustále zvědavá
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
merenges

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Říjen 2010, 14:00:03 »

A mám nějakou šanci, pokud jsem si to její chování jen špatně vyložil a ona pořád miluje toho svého přítele?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Říjen 2010, 14:19:57 »

Pokud ho opravdu miluje, máš možná šanci na úlet, jednorázovej sex, ale na vztah ne, proto bejt tebou bych si popřípadě na sex radši našel jinou než se užírat s touhle, pokud nebude chtít vztah.

Bude tě to pak žrát a brzdit.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
merenges

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Říjen 2010, 14:31:06 »

Jen na sex ji právě nechci, problém je v tom,že ona se mi o tom svém klukovi nikdy nezmiňuje (a přece jako kamarádka by neměla mít problém,ne?), jen před mýma ostatníma o něm občas něco řekne. Jinak má o něm sem tam vzkazy na FB...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Říjen 2010, 15:03:23 »

a to snad nemá mluvit o ničem jiném?
ok, pohled z druhé strany.
Moje sestřenice a kámoška.
Obě zažili poslední dobou situaci kdy šli na kafe s kamarádem, o kterém věděly, že chce něco víc, ale braly to jako kafe.
Obě jsou zadané a obě mi potvrdily, že se s ním nebavili o svém příteli, protože mu do toho nic není. přitom mě o něm klidně řeknou, co mě zajímá, protože o tom rády pokecají a já na ně nic nezkouším.

Tak kde je pravda?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
merenges

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Říjen 2010, 16:34:49 »

Jo, máš pravdu, nic to neznamená...takže pokud nechci jen náhodný sex a ona ho opravdu miluje,tak nemám šanci,jo?
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Říjen 2010, 09:41:10 »

Obě jsou zadané a obě mi potvrdily, že se s ním nebavili o svém příteli, protože mu do toho nic není. přitom mě o něm klidně řeknou, co mě zajímá, protože o tom rády pokecají a já na ně nic nezkouším.
A teraz ja:  Šťastný Mám z jednej akcie kontakty na dve baby, obe zadané.

S jednou si píšem na FB, viac menej len tak, a pravidelne sa stáva, že byť je správa o niečom inom, hádže tam nejaké informácie o frajerovi, len tak, v poslednej správe preistotu 2x. Vyhodnocujem to ako, že občas spomenie že má frajera, aby som sa preistotu nesnažil ju niekam ťahať alebo pozývať.
S druhou som sa odvtedy párkrát videl osobne, prekecal s ňou osobne oveľa viac času, a BFda nespomenula ani jediný raz, dokonca aj v situáciách, keď mi je jasné, že zrejme bola s ním (kultúrne eventy) tak sa akoby tomu vyhýbala, proste "Ja som bola..." (U tejto mám podľa mňa veľký rapport a attraction).

Takže ak ho nespomína, podľa mňa by si sa mal o niečo pokúsiť, nič za to nedáš. Ak by si ta chcela držať od tela, asi by ho spomenula. Baby často používajú podobné barličky, analogicky ma napadá "Mám ťa rada ako kamaráta" namiesto "Nechcem s tebou nič mať".
Každopádne doporučujem to vôbec neriešiť, či o BF hovorí alebo nie, správaj sa ako keby ho nemala.Nepotrebuješ to riešiť, nevidíš do ich vzťahu...
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Říjen 2010, 10:26:01 »

Holku, která má kluka dlouho, podle mě neni možný "přebrat" ... maximálně jednorázovej úlet (s trochou štěstí)...

Jde o to, že když jsou spolu dva lidi dlouho (rok docela dlouho je, jestli se vídaj pravidelně a ne nějak víkendově atd), tak spolu toho zažili už hrozně moc a maj na sebe hrozně moc vzpomínek. I kdybys nějakym zázrakem docílil toho, že by se rozešli, nemohl bys jí hned "prostě přebrat," protože ona by na něj ještě dlooouho myslela. Jeden rok možná ještě jde, ale já měl třeba zájem o holku, která má kluka 5 let, a když jsem o tom trochu popřemejšlel, tak jsem si to hodně rychle rozmyslel. Můj názor zkrátka je, že tyhle holky nemůžeš přebrat, protože jsou v určitý fázi, kdy si nedovedou ani představit, že by byly s někym jinym.

Jestli ale má někdo nějakej osvědčenej návod na jednorázovku v tomhle případě, tak at se svěří Šťastný
Zaznamenáno

merenges

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Říjen 2010, 10:45:18 »

Citace
"Ja som bola..."
Přesně takhle se bavíme, ale spíš tgy akce,kde s ním byla ani nezmiňuje...

Ale taky si uvědomuju, že je s ním dlouho a tím pádem je i na něj vázaná, každopádně ikdyž za  mnou nikdy nepřijela(jela třeba nakupovat),tak říkala,že jede za mnou a ptala se,jestli má kde spát.
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Říjen 2010, 13:35:43 »

Jde o to, že když jsou spolu dva lidi dlouho (rok docela dlouho je, jestli se vídaj pravidelně a ne nějak víkendově atd), tak spolu toho zažili už hrozně moc a maj na sebe hrozně moc vzpomínek. Můj názor zkrátka je, že tyhle holky nemůžeš přebrat, protože jsou v určitý fázi, kdy si nedovedou ani představit, že by byly s někym jinym.
Ono je to veľmi individuálne. Zase si myslím, že pokiaľ nejaký vzťah trvá 2 mesiace, prebrať ide ťažko, pretože sa baba stále nachádza v akejsi fáze "zamilovanosti" keď vidí iba tie pozitívne stránky.

V intervale 5 rokov, ako píšeš, už vidí kopu vecí, ktoré nie sú vo vzťahu ideálne, ale je tam zo zotrvačnosti, prípadne si nevie predstaviť, že bude s niekým iným. Lenže v tom prípade môžeš prísť ty, a natlačiť do nej tie emócie, ktoré zažíva v začiatku vzťahu, ale v tom 5 ročnom sa jej už nedostávajú, tým pádom ju zlomíš na svoju stranu. Taktiež nesebavedomí ľudia (prevažne ženy) nedokážu často byť single, respektíve ukončiť LTR. Tým pádom sú vo vzťahu, ktorý im nefunguje, len preto, že v ňom sú. Potom ak príde niekto iný prechádzajú rovno z LTR do LTR, bez single fázy (vlastná skúsenosť). Faktom je, že sa budeš musieť snažiť "byť lepší", aby sa nevrátila späť, pretože ju budú ťahať emócie.

OT: (moja kamoška - má LTR zhruba 2 roky) - kopa dievčat ktoré o kolo seba v dlhých vzťahoch vidím, sú značne nesebavedomé. Ten jej chalan je AFCčko, aktuálne sa mi zverila s problémom, že ona nechodí kvôli nemu na disco, pričom mali nejakú dohodu, že nebude ani jeden z nich. Chalan však je na intráku, a tak išiel, pretože inak by bol sám na izbe. Babe to oznámil na druhý deň, a pohádali sa, pričom celé riešenie spočívalo v písaní si na ICQ!!!  Kroutící očima
Neviem, ja som mal LTR 3 roky, a proste mi príde nemysliteľné, takto fungovať, nemať po takom dlhom období programovo vyriešenú takúto banálnosť, ktorú by som očakával tak v 1 týždni vzťahu. Tým chcem povedať, že toto vidím v min. 80% vzťahov okolo seba, a priemerne informovaný a sebavedomí pickuper dokáže dať HB v LTR oveľa viac vecí... pričom AFCčka vo vzťahoch permanentne riešia p*čoviny, a ich "riešením" len vytvárajú ďalšie.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Říjen 2010, 17:29:41 »

Maxx: no.. shodneme se prostě na tom, že přebrat holku je hrozně těžký xD

Jinak to "vyprchání" emocí po letech vztahu neni uplný pravidlo, vlastně je to spíš takovej rozšířenej hoax... vidim to, když pozoruju vztahy mejch sester... nejstarší (26) má frajera 2,5 roku a pořád je do něj maximálně udělaná... druhá sestra (20) má kluka 4 roky!!! a furt nic nevyprchalo, pořád jsou zamilovaný. Některý lidi se dokonce i zamilovávají víc a víc s postupujícím časem.
« Poslední změna: 23. Říjen 2010, 17:35:05 od D9 » Zaznamenáno

puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Říjen 2010, 18:13:06 »

Moje kamarádka chodí od 12 let s jedním klukem. Teď jsou spolu 7 let a pořád se nemají dost. Tohle je asi docela extrém, navíc v tomhle věku. Úsměv
Zaznamenáno
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Říjen 2010, 08:51:57 »

city ochladnou i po mesici takze neni problem nejakou prebrat a ty co se maj opravdu radi tech je malo, vetsinou je to jen zvyk a nic jinyho
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Říjen 2010, 11:38:07 »

Tak výhoda po delší době je to, že jí můžeš nabídnout takový ty věci, co kluk po delší době omezí. Romantický večeře, vycházky, komplimenty, etc. A konec konců i takovou živelnější podobu té přitažlivosti ve smyslu "sem do tebe blázen".

Je to přirozený. Po čase ve vztahu se tyhle věci omezí, aby se z nich nestala rutina a neztratili ten náboj, který mají. A ta živelná přitažlivost vyprchá do dlouhodobé, která sice vydrží, ale není tak silná.

Navíc ty máš jednu vylkou výhodu - představuješ vzrušení. To je docela značná výhoda Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Říjen 2010, 13:04:33 »

Ava: zcela se pleteš... jedním z důvodů, proč se holky, který jsou ve vztahu s někym několik let, nechtějí rozejít, je to, že by se tim vrátily sociálně o několik let zpět a znova by se musely s někym seznamovat, chodit na večeře (což nechtějí, protože už se cítí být jinde) atd...

V kvalitním vztahu po pár letech nevyprchá vůbec nic... naopak se ten vztah vyvíjí, oba ti lidé se posouvají ve svém životě dál po celou dobu toho vztahu... a čim dýl spolu lidi jsou, tim spíš si nedovedou představit život s někym jinym... klidně tomu říkejte, že jsou spolu "ze zvyku"... jenže ten "zvyk" je silnější než cokoliv jinýho... protože vracet se zpět nikdo nechce...

To mluvim obecně, samozřejmě jsou asi výjimky

EDIT: vždyt na tom "zvyku," jak to nazýváte, jsou založeny všechny fungující dlouhodobé vztahy, celej společenskej systém manželství
« Poslední změna: 25. Říjen 2010, 13:12:11 od D9 » Zaznamenáno

Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Říjen 2010, 13:06:44 »

Čao. Já si myslím, že každá holka rozhodně přebrat nejde a není to jen o zvyku, jak píše Dejvid. Takže nejde to aplikovat na každou, jde o to, jak je ve stávajícím vztahu šťastná a emočně spokojená. Takže kromě svádění, doteků, eskalace, radím všímej si detailů, to je hodně důležité, tím se totiž odlišuješ od jejího partera, který by toho o ní měl vědět nejvíc, dávkuj ji v malých dávkách to, co ji ve vztahu chybí, co se ji běžně nedostává a co v ní vzbuzuje emoce. Ve vztahu po určité době( u každého vztahu individuálně) dochází ke stereotypu, zevšednění, ztráty přitažlivosti vzhledem na dostupnost(teorie kočky a provázku), zájmu o protějšek. Jinak konkrétně každá holka je jiná a každou zaujme něco jiného. Každá bude stejné činnosti emočně uspokojená jinak. Je na tobě vycítit, co dělá ráda a co je pro ni nevšední zážitek, každopádně, holka, které se líbíš ti zbaští skoro cokoli... Tipů a návrhů je spousta, chce to jen fantazii, pokud budeš chtít, můžu něco vypsat, ale myslím, že dost inspirace už tu bylo napsáno. Poradím ti buď sám sebou a vem ji tam, kde se líbí tobě, ona z tebe ucítí to, že jsi na daném místě rád a ona bude ráda, že tu danou činnost chceš sdílet právě s ní. Každopádně bacha na překročení hranice hodnej blbec Mrkající
Hodně zdaru.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 25. Říjen 2010, 15:51:25 »

V kvalitním vztahu po pár letech nevyprchá vůbec nic... naopak se ten vztah vyvíjí, oba ti lidé se posouvají ve svém životě dál po celou dobu toho vztahu...
Ale vyprchá. Vyprchá takový to poblouznění. To co ti plete hlavu a nutí tě to bejt s holkou, která pro tebe neni / tě nechce / etc. Ale je to nahrazené jiným druhem emoce, tak nějak hlubším. Ale neznám nikoho, kdo by se po víc eltech vztahu choval naprosto stejně jako na začátku. A souhlas, že na tom je postavené manželství.

Na té "novotě" a "neokoukanosti" a "živelnosti" je naopak postaven institut nevěry S jazykem (mmch. sem nedávno četl studii, že nevěrných je alespoň 1x za život víc jako 50% lidi)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 25. Říjen 2010, 16:10:55 »

Čaute, já si myslím, že máte pravdu oba dva, záleží na kterou stranu mince Super! se díváš. D9 má pravdu v tom, že dlouhodobý vztah posunuje oba partnery dál, formuje je, mají jiné zážitky a prožitky a pokud jim to vyhovuje tak nemají potřebu to měnit. Ava spíš popisuje mladší věkovou kategorii, myslím emočně mladší, tzn. teprve ve fázi formování. S přibývajícím věkem takovýho toho poblouznění zažíváš míň, protože si víc rozumnější, dáváš přednost kvalitě před kvantitou, a dáváš si pozor na zbytečné investice... Super!
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 27. Říjen 2010, 10:28:05 »

je pravda ze kdyz se dva rozejdou po dlouhy dobe tak nemaj moc naladu budovat neco novyho ( nebo aspon ja ji nemel), ale na druhou stranu jeden pribeh a novy se zacina a presne tak je to z laskou
Zaznamenáno
merenges

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 29. Říjen 2010, 09:43:54 »

Tak se stalo,že milá neznámá se pohádala s přítelem, sama mi to sice říct nechce,říká jen to,že je naštvaná,ale vím to od známých. Jakou mám teda zaujmout pozici,když to vypadá,že se možná po dlouhém vztahu rozejdou? Hodný kamarád to asi nebude, nebo?....
Zaznamenáno
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 29. Říjen 2010, 10:59:14 »

polehoucku pomaloucku si ji pritahovat k sobe
Zaznamenáno
merenges

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 29. Říjen 2010, 13:57:52 »

tzn co? zkoušet na ni dotyky, ikdyž bude pořád smutná a nebude mít náladu...mám strach, že se na mě upne jako na kamaráda
Zaznamenáno
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 01. Listopad 2010, 16:18:16 »

ale zase neprehanet, ale to uvidis podle toho jak bude reagovat
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS