Kamaradka.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
07. Květen 2024, 07:52:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kamaradka.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Kamaradka.  (Přečteno 17637 krát)
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« kdy: 09. Únor 2009, 18:07:38 »

Tak jsem se po dlouhe dobe bez jedineho problemu a po par vztazich zase pekne zamotal... nazev topicu trochu desinformuje; jsem totiz v tak trochu opacne situaci. Abych zacal od zacatku.

Ve tride je spoluzacka B., a je tezke to vysvetlit, ale takovou osobu jsem asi jeste nepotkal... chodi do nemocnice za detma, stara se o maleho bratra, doucuje na zakladni skole a je neustale hodna - ale ne tak aby sebou nechala zametat, ma osobnostni silu. Zaroven je velice zabavna, neustale se spolu smejeme, sedneme si smyslem pro humor i vetsinou nazoru. Opravdu ma jen malo chyb, jen obcas neco bere prilis vazne nebo moc da na nazory sve kamaradky. Nicmene to vubec neni ten problem. Mezi nami je velmi zvlastni vztah, ja ho vidim jako velke, az spiritualni (neverim na okultismus jen me nic jineho nenapada) pratelstvi. Vyznamne pohledy, rozumime si beze slov, smeje me se na sebe uprostred hodin, obcas se trochu skorpime a provokujeme. Probehlo uz nekolik vymen doteku, stehna, ramena, vlasy na obou stranach.
Ona je se mnou zcela ocividne rada (ceka na me na autobusove zastavce a necha si svuj bus ujet aby mohla jet se mnou), a ja s ni. Reklo by se, zadny problem... jenze pro me spada to te kategorie kamaradka. Tak jak se to casto stava nasemu muzskemu pokoleni, tak jsem tam ted ja zaradil B. - ona me nijak zvlast sexualne nepritahuje (coz by mi nevadilo), nicmene kazdou minutou s ni se nas vztah prohlubuje a ja na ni vidim, ze by asi chtela. Nedokazu se ale primet ji nekam pozvat (obvykle s tim nemam zadny problem u jinych holek) protoze se bojim, ze to pratelstvi ztratime. Rano vstavam s blbou naladou, ale pak ji vidim vystoupit z busu, usmejeme se na sebe, a den je mnohem svetlejsi; pokecame a zasmejeme se a den je skvelej.

Asi je jasne co mi kazdy napise - proste bych ji mel nekam pozvat a uvidim jak se to vyvrbi, bud se potvrdi me "podezreni" a treba to dame dohromady, nebo zjistim ze jsem se spletl a jsme opravdu jen dobri pratele... jenomze na to asi potrebuju vic kuraze nebo nejakou podporu. Treba vase zkusenosti s takovou situaci, nebo tak neco... nepisu sem asi tak moc o radu (ale radte! Úsměv) jako spis o podporu, potreboval jsem se z toho vypsat a slyset nejake nazory...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Únor 2009, 18:12:06 »

Co od toho topicu očekáváš?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Únor 2009, 18:14:50 »

Precti si posledni odstavec?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Únor 2009, 18:18:18 »

Ten jsem četl a stejně nevím jakou radu po nás chceš....Chceš abysme za tebe rozhodli jestli do ní jít nebo ne?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Únor 2009, 18:28:53 »

Si pamatuju casy, kdy tu lidi proste zverejnili sve nazory na situaci a treba se podelili o sve zkusenosti z podobnych situaci... mozna jsem ale na spatnem foru Úsměv
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Únor 2009, 18:40:56 »

Pamatuju časy kdy stály Marlbora 20 korun. Můj názor je takovej že by ses měl rozhnodnout co s ní chceš. Chceš-li do ní jít, jdi. Nechceš-li. nechoď do ní, tak budeš spokojený že jsi udělal to co jsi chtěl. Pokud bys s ní chtěl něco víc, můj názor podle toho co píšeš je že to šanci má a ona do toho půjde
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Únor 2009, 18:49:04 »

Taky jsem přesně nepochopil o co jde. Píšeš, že tě nepřitahuje, tak proč to hrotit? Jste dobří kamarádi, tak buďte, pokud to nechceš dostat nikam dál, tak nic nedělej, nikam ji jakože na rande nezvi. Pokud by ona opravdu hodně chtěla, tak může pozvat ona tebe, nebo to nějak naznačit.

Máš ji rád jako kamarádku, tak s ní kamarádi.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Únor 2009, 19:39:07 »

Že tě nepřitahuje? To říkal i Commanch před měsícem a něco o jiné holce a nakonec se dali dohromady. Sice to krachlo, ale to není důležitý.
Jestli chceš slyšet, že do toho máš jít, tak do toho jdi. I tohle je bod. A obzvlášť, když cítíš, že tě chcě ona. Jestli to cítíš, tak to nejspíš bude pravda.
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Únor 2009, 23:13:25 »

 Šťastný Nj, jak vidím, tak názory se různí, takže je to stejně nakonec na tobě. Ty musíš vědět nejlíp co chceš.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Únor 2009, 13:10:39 »

Hm... ziadna motivacia nebude. Nevies, co chces... Vyser sa na to.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Únor 2009, 13:53:31 »

Tak jsem se ...

co muzes ztratit? prave pratelstvi mezi holkou a klukem neexistuje, vzdycky chce jeden vic a nebo driv ci pozdeji bude jeden chtit vic.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 10. Únor 2009, 15:21:36 »

Na tohle univerzální rada neexistuje. Ale co ztratíš tim, když ji někam pozveš? Ztratíš ji jako kamarádku? Já myslim, že asi ne.
Z mýho pohledu můžeš jenom získat. Třeba přeskočí jiskra a ty si budeš potom rvát vlasy, proč si to neudělal už dřív. ALe třeba taky jiskra nepřeškočí a vy zůstanete kamarádi.

co muzes ztratit? prave pratelstvi mezi holkou a klukem neexistuje, vzdycky chce jeden vic a nebo driv ci pozdeji bude jeden chtit vic.
Souhlasim. Co ti může dát holka jako kamarádka víc, než kluk?
Podle tebe chce teď ona něco víc, ale ty ne. Vsadim boty, že když to nezkusíš a ona si pak najde někoho jinýho, tak ty si potom budeš rvát vlasy a nadávat si, proč si do toho nešel.
Takže nad tim přestaň přemýšlet a někam ji pozvi. Nemáš co ztratit.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 12. Únor 2009, 18:15:35 »

Souhlasim. Co ti může dát holka jako kamarádka víc, než kluk?

A co ti může dát míň?
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 12. Únor 2009, 18:33:38 »

- Žena a muž mají různý myšlení -> nedostatek pochopení, absence soutěžení a přirozený rivality, pochybuju že se ženskou si vyjdeš do hospody na pivko, zahrát karty a probrat ženský...  Mrkající Znám jen minimum chlapů jejichž nejlepší kámoši jsou holky, a pokud jo, tak jsou to většinou AFCčka který nemaj koule...  Úsměv

- Tím neříkám, že to někomu nemůže vyhovovat, každopádně si ale stojím za tím, že pro většinu lidí to takhle prostě je...  Mrkající
Zaznamenáno

Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 12. Únor 2009, 18:55:52 »

Nejspis jsem "AFCko ktery nema koule" (stejne vubec nevim, co to znamena), ale rozhodne nesouhlasim s tim ze by kluk a holka nemohli byt jen dobri pratele - mam takove pritelkyne dve a ani od jedne rozhodne nic neocekavam, ani ode me ne. Sejdeme se na kafe, vodku nebo tequila sunrise (pivo nesnasim), a probereme zensky nebo chlapy (podle toho jak koho)... Úsměv

Jinak jsem tedy B. pozval, byla vylozene nadsena, diky za podporu tech par lidi co se dokazali slusne ozvat.
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 12. Únor 2009, 19:11:50 »

- Říkám, že to platí pro většinu, ne pro každého...  Mrkající Vždycky je všechno individuální a jak jsem řekl, můžete být přátelé, taky mám pár kámošek, nikdy bych ale nemohl říct, že si s nima rozumím víc, než s mejma "testosteronovějšíma" kámarádama...  Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 12. Únor 2009, 20:29:14 »

Já bych se přiklonil k tomu pozvat. Ona totiž ta příslovečná jiskra vzniká a zaniká jak se jí zachce. A vzniká v době kdy jí nejmíň potřebuješ a když bys jí chtěl tak zas neni Úsměv A někdo tady velmi chytře nahodil, že jakmile si najde někoho jinýho, tak si budeš rvát vlasy, protože udělá nějakou věc (změní třeba účes trochu) a v tobě se to ve spojení s toho času nedostupností zlomí a budeš tady oplývat svou depresivností na téma "ztratil jsem nejlepší holku svýho života" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 12. Únor 2009, 20:38:21 »

Nejspis jsem "AFCko ktery nema koule" (stejne vubec nevim, co to znamena), ale rozhodne nesouhlasim s tim ze by kluk a holka nemohli byt jen dobri pratele - mam takove pritelkyne dve a ani od jedne rozhodne nic neocekavam, ani ode me ne. Sejdeme se na kafe, vodku nebo tequila sunrise (pivo nesnasim), a probereme zensky nebo chlapy (podle toho jak koho)... Úsměv

Jinak jsem tedy B. pozval, byla vylozene nadsena, diky za podporu tech par lidi co se dokazali slusne ozvat.

ja jsem zil v domeni, ze existuje prave pratelstvi zeny a muze, od ktereho nikdo nebude cekat vic dele nez 5 let.... nic takoveho neexistuje, jednou proste bude jeden z vas chtit vic. a co jsi vubec udelal? obhajujes tu sebe, ale my bychom i radi slyseli, co z toho vzniklo?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 12. Únor 2009, 23:37:08 »

Nejspis jsem "AFCko ktery nema koule" (stejne vubec nevim, co to znamena), ale rozhodne nesouhlasim s tim ze by kluk a holka nemohli byt jen dobri pratele - mam takove pritelkyne dve a ani od jedne rozhodne nic neocekavam, ani ode me ne. Sejdeme se na kafe, vodku nebo tequila sunrise (pivo nesnasim), a probereme zensky nebo chlapy (podle toho jak koho)... Úsměv

Jinak jsem tedy B. pozval, byla vylozene nadsena, diky za podporu tech par lidi co se dokazali slusne ozvat.

Som rad, ze si to spravil Úsměv Hoci neviem, ci si spravne pochopil moj prvy prispevok, v ktorom som ti povedal, aby si sa vysral na to. Napisal som to preto, ze keby mne toto niekto napisal, tak by som sa asi nahneval a dokazal tomu cloveku, ze sa mylil a naschval by som do toho isiel. Inac aj ja som zvedavy, ako to dopadlo. Tak pis.
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Únor 2009, 00:08:32 »

Asi jsem to nepochopil, ale fungovalo to Šťastný Rozhodne jsi me vyhecoval.

Jinak to dopadlo tak, ze jsem pochopil ze je to opravdu jen dobre pratelstvi. Budeme se nadale schazet protoze nas to spolu bavi, ale nic vic z toho nebude. Jsem i docela rad Úsměv Zitra vyrazim na lov... Provokatér
Zaznamenáno
Hiro

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Brno
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 27. Únor 2009, 00:18:44 »

Byl jsem (su) ve stejné situaci, akorát je to tak, že já bych chtěl víc, ona ne. Rozumíme si uplně suprově, je nám spolu dobře, ale holt někde je chyba. Nicméně nevzdávám naději a říkám si, že mít někoho takovýho není nikdy špatný, i když bude jen "kamarádka". Úsměv A kdo ví, co bude. Úsměv Nicméně souhlasím s názorama, že kluk a holka nemůžou být jen kamarádi, pokud se teda neznají už odmala. Jakmile se poznají třeba náhodou a tráví spolu hodně času a rozumí si, tak z jedné strany tam z 99% je něco víc.
Zaznamenáno

Don't be afraid to dream outside the lines
Don't be afraid of painting pictures within your mind
Don't be afraid, your path is not of sorrow
Don't be afraid, dreams are immortal
StevenSeagal

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 06. Březen 2009, 08:58:53 »

Mám podobný problém, akorát že u mě je to tak že já jí miluju, ale bojím se jí to říct, abych o ní nepřišel úplně.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 06. Březen 2009, 10:57:09 »

Mám podobný problém, akorát že u mě je to tak že já jí miluju, ale bojím se jí to říct, abych o ní nepřišel úplně.
To je tak, když se člověk zaměří jenom na jednu holku a ostatní přes ní nevidí. Zaměř se i na jiný holky. Třeba potom poznáš, že neni tak skvělá, jak se ti zdála a konečně otevřeš oči.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 06. Březen 2009, 14:53:50 »

Byl jsem (su) ve stejné situaci, akorát je to tak, že já bych chtěl víc, ona ne. Rozumíme si uplně suprově, je nám spolu dobře, ale holt někde je chyba. Nicméně nevzdávám naději a říkám si, že mít někoho takovýho není nikdy špatný, i když bude jen "kamarádka". Úsměv A kdo ví, co bude. Úsměv Nicméně souhlasím s názorama, že kluk a holka nemůžou být jen kamarádi, pokud se teda neznají už odmala. Jakmile se poznají třeba náhodou a tráví spolu hodně času a rozumí si, tak z jedné strany tam z 99% je něco víc.

zrovna vcera mi kamos pickuper poslal clanek o budovani social cyrcle a jak to delal Papa. rozhodne neni spatny mit kamosky:-) akorat ty kamosky, jake mam ja nejsou takove, jake bych chtel mit ve svem SC
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Hiro

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Brno
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 07. Březen 2009, 14:39:28 »

zrovna vcera mi kamos pickuper poslal clanek o budovani social cyrcle a jak to delal Papa. rozhodne neni spatny mit kamosky:-) akorat ty kamosky, jake mam ja nejsou takove, jake bych chtel mit ve svem SC

Tak jako tohle je ideální kamoška, kterou budu mít vždycky rád ve svým SC, ale ještě radši bych ju měl víc, než jako kamošku.  Úsměv Jako není to tak, že bych se na ňu upnul a na jiný se nedíval, dokonce sem se seznámil za poslední měsíc s dalšíma třema holkama a všechny sou fajn, nicméně tahle pořád vede. Úsměv Hlavně kvůli tomu, že si s ní rozumím skoro ve všem, máme hodně podobný priority, pohled na svět...
Zaznamenáno

Don't be afraid to dream outside the lines
Don't be afraid of painting pictures within your mind
Don't be afraid, your path is not of sorrow
Don't be afraid, dreams are immortal
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS