Kamaradka.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 12:54:41

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kamaradka.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Kamaradka.  (Přečteno 17512 krát)
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 08. Březen 2009, 21:22:01 »

Hiro: A jak víš že ona nechce?
Já sem v podobné situaci, a nějak to vyplynulo, že já ji chci. Dopadlo to zajímavě, mluvili jsme o tom spolu docela dlouhou dobu (osobně), kdy výsledkem bylo, že ona do mě zamilovaná není, ale že se to může kdykoli změnit. Náš vztah je teď ještě lepší než byl. Hodně záleží na přístupu té holky...
Zaznamenáno
Hiro

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Brno
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 09. Březen 2009, 02:35:27 »

Hiro: A jak víš že ona nechce?
Já sem v podobné situaci, a nějak to vyplynulo, že já ji chci. Dopadlo to zajímavě, mluvili jsme o tom spolu docela dlouhou dobu (osobně), kdy výsledkem bylo, že ona do mě zamilovaná není, ale že se to může kdykoli změnit. Náš vztah je teď ještě lepší než byl. Hodně záleží na přístupu té holky...

Protože sme se k tomu tak nějak dostali a promluvili sme si o tom. Asi tak 3 týdny sme se hodně vídali, dávali si pusu na rozloučenou, byly tam aji dotyky a podobný, ale když sem se pokusil o něco víc, tak řekla, že budem kamarádi, že jí něco říká, že by to mezi nama nešlo a když sem se ptal proč, tak odpověděla, že to je už moc soukromý a že se o takových věcech s nikým nebaví (což je pravda). Vídáme se dál, je to, stejně jako ve tvým případě, lepší, než dřív, ale zatím se to nikam neposunulo. A kdo ví, jestli někdy posune. Úsměv
Zaznamenáno

Don't be afraid to dream outside the lines
Don't be afraid of painting pictures within your mind
Don't be afraid, your path is not of sorrow
Don't be afraid, dreams are immortal
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 13. Duben 2009, 22:59:36 »

Budu mít schůzku s jednou kámoškou a trošku jsem znejistěl v zakončení schůzky... nechci aby to dopadlo takovým tím trapným "...tak já už budu muset jít"  Kroutící očima schůzku budu pravděpodobně (99%) ukončovat já (z časových důvodů) a chtěl bych zanechat dojem. Uvidím jak se situace vyvine, ale chtělo by to mít trošku aspoň představu o tom, co říct. Takže co byste navrhovali? Předpokládám z toho jak jí znám, že to dopadne tak, že bude mírně rozrušená, se zájmem ale na polibek to ještě nebude  Úsměv
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 14. Duben 2009, 09:35:43 »

Drake : A jak dlouho se s tou kámošku znáš? Jaký s ní máš plány?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 14. Duben 2009, 12:04:24 »

Znam se s ni asi 3 roky, bavili jsme se spolu malo, ale kdyz jsme se spolu bavili, rozumeli jsme si.vim zhruba o jejich koniccich, ale nic extra duverneho ne. Jeste bych doplnil-HB 9, vek cerstvych 18, inteligentni, mila, dobre se s ni povida. Mam v planu LTR Úsměv 
P.S. sorry ze pisu bez diakritiky ale mobil mi to nebere Šťastný
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 14. Duben 2009, 12:34:56 »

A co "Je mi s tebou hezky. Ale už musím jít."? Nestačí?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 14. Duben 2009, 13:18:10 »

Ale tak snad jo, uvidim jak bude reagovat... pripadne pridam nejaky letmy dotyk a uvidim jestli se chyti Úsměv dalsi schuzku je lepsi domluvit primo na schuzce nebo pozdeji-ve skole/icq...?
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 14. Duben 2009, 14:03:19 »

Zavolat a domluvit. A později. Aby měla chvíli čas přemýlet o tom, proč ses neozval hned a aby měla radost až se ozveš a budeš jí chtít znovu vidět. Dej tomu den, dva...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 14. Duben 2009, 17:49:21 »

Hoši help!  Šťastný ta schůzka byla opravdu drsná Šťastný účel setkání byla zmrzlina za narozky. Sedli jsme v parku na lavičku. Začátek byl hodně dobrej, bavili jsme se o včerejšku (Velikonoce jsou úžasný téma Úsměv) pak jsem začal cítit, že náš rozhovor se začíná chýlit k tomu klasickému kamarádskému rozhovoru, takže jsem trošku obrátil list a začal flirtovat. Do téhle chvíle bylo vidět, že moc zájmu neměla (řeč těla) ale při vykládání kostky byla úplně na větvi, jak to celé dopadne  Smějící se jenže po zkončení kostky jsem se nadechl, že budu pokračovat v podobném tématu... vztahy nebo tak... a ona začala sama mluvit o horoskopech a sklouzli jsme k tomu, že mi vyprávěla kolik lidí má v našem znamení narozky...  Podivený každopádně bylo vidět, že její zájem stoupnul. Čas se nám pomalu zkracoval a bylo to na dobré cestě. Pochválil jsem jí náušnici a při prohlížení jemně sjel prsty po tváři. Pak jsme povídali dál, ale nikam moc jsme se neposunuli. Při odchodu mi plány překazila její kamarádka, která nás potkala když jsme vycházeli z parku, takže nějaké lepší rozloučení bylo ta tam.

Ještě bych dodal, že po celou dobu schůzky měla nasazené sluneční brýle, což mi dost vadilo. Sice přes ně bylo vidět do očí, ale mohla si je sundat (nebo jsem jí je taky mohl sundat já  Kroutící očima) všiml jsem si, že hodně těkala pohledem po okolí... zadívala se na mě a pak notnou dobu koukala po všem možném  Úsměv co se mi ale nelíbilo, že vedla rozhovor ona. Je hodně dominantní typ. V rozhovoru mi dávala příležitosti mluvit, ale když jsem zašel na nějaké téma, které nechtěla probírat okamžitě šikovně přešla jinam (například o těch vztazích). Podle lidí, kteří ji znají ale nemá moc zkušeností s klukama, takže uvidíme co bude dál. Našli byste někde chybu z mojí strany?
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 14. Duben 2009, 18:43:02 »

Měls jí naznačit, že ty brýle ti vadí... nebo jí je sundat... imho to kazilo oční kontakt, což je dost důležitý...
To, že vedla rozhovor je fajne, ale měl bys jí naznačit (vsugerovat, whatever ti vyhovuje, prolistuj fórum), že nechceš skončit jenom jako kamarád a že stojíš za to, aby tě balila (předpokládám její dominanci)... protože ta dominance je nebezpečná v tom, že jakmile sklouzneš do škatule kamarád, tak to už tím tuplem bude těžký zachránit...
Ale jinak celkem good work, nějaké extra zásadní chyby v tom v rámci možností nevidím (možná něco bude vadit ostatním), možná to akorát chtělo víc eskalovat napětí (ale je dobré, že si uvědomuješ, že je to potřeba a nezapomínáš to - to by byl větší průšvih) --> pokud se budeš chovat přirozeně a podaří se ti tu holku zaujmout, tak by to ještě nemuselo být zabitý...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 14. Duben 2009, 19:36:10 »

Na rtohle je dost dobrej figl, kterej sem taky parkrat zkusil - prostě ji řekneš, že má pěkný brýle a jestli by si je mohla sundat, že by sis je rád prohlídnul. Pochybuju, že by si je nesundala. Tak si je vezmeš, nasadiš si je na nos a začneš pokračovat v rozhovoru s nasazenejma brejlema a vůbec se k tomu nebudeš vracet. Stalo se mi potom, že mi sama řekla, ať si ty brejle sundám, že je to blbý a pak už si je sama nenasadila. Tak bych to možná zkusil být tebou.

Jinak s tou její dominantností - možná bych zkusil prohodit třeba v rozhovoru (jestli tě třeba někdy přerušila, když si mluvil nebo tak nějak) něco jako: "To je strašný jak jsi nedočkavá. Nech mě domluvit. Pak ti dám prostor." Musíš to říct ale s úsměvem na tváři Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS