Kamarádka, pak postel = jakoby nic.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:13:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kamarádka, pak postel = jakoby nic.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kamarádka, pak postel = jakoby nic.  (Přečteno 7023 krát)
Fegip



Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 09. Červen 2011, 23:24:14 »

Zkráceně jde o holku, kterou jsem chtěl, ale udělal jsem si z ní kámošku. Když jsem se s tím smířil a přestal to řešit, uběhla chvíle a skončili jsme spolu na jedné akci v posteli. Další den jako kdyby se nic nestalo a jsme znovu kamarádi. Takto to pravděpodobně vypadá jako spousta jiných případů, proto sem doplním podrobnější info celé věci.

Znám ji 2 roky. První rok jsem se o ni pokoušel jako naprostý AFC, už jen to že jsem tomu věnoval takovou dobu, jako je rok. Rozhodl jsem se to přestat řešit a smířil se s další kamarádkou, než si zbytečně házet klacky pod nohy. Během této doby jsem se začínal teoreticky zajímat sem tam o PU. Někdy před 3 měsíci jsem se začal o PU zajímat aktivně. Povedl se mi FC (ten byl hlavní startér mého aktivního zájmu o PU), několikrát NC a KC. I před touto kamarádkou, když jsme byli někde s partou, jsem se aktivně snažil o cizí dívky. Proč taky ne, když my dva jsme byli definitivně už jen kamarádi. Což se ale změnilo minulý pátek na mnou pořádané akci.

Skvělá venkovní akce nedaleko mého bydliště kde byl poměr HB,NB:Kluci přibližně vyrovananý. Během večera se mi vyselektovala, jako můj target, právě tahle kámoška. Ke sklonku večera jsme na sobě seděli a pomocí tahů-tlaků (držel jsem ji chvíli za ruce, pak jsem zas přestal atp.) mi začala dávat i pusy na tvář (no a asi taky s pomocí alkoholu, přeci jenom byla to kalící akce). Půl druhé ráno. Rozhodlo se, jde se domů. Naprosto standartně se šlo hromadně spát ke mě. Svoji kámošku jsem si vzal do pokoje, kde jsem ji nasměroval do mojí postel.
Ulehl jsem k ní a co mělo následovat, bylo už jasné. Líbali jsme se. To trvalo nějakou chvíli a rozhodl jsem se pokračovat dál. Jedno rukou jsem ji rozepl podprsenku a chtěl jsem ji celou sundat. Místo toho si ji nasadila zpátky na rameno. Mmm, to se mi nelíbilo, vzpomněl jsem si na holomráz. Odtáhl jsem se od ní a koukal do stropu. K mému překvapení si po chvilce sedla a sundala si podrpsenku sama. Během tohohle styku s ní jsem holomráz ještě párkrát udělal. Cesta k horní polovině těla byla volná. Chtěl jsem se dostal i k dolní, ale přišel domů brácha se svým kámošem a nakaleni si šli lehnout. Vzhledem k tomu že máme stejný pokoj, nebyla to příznivá nahrávka k FC.
Líbali jsme se dál, když v tom se mě zeptala: "Miluješ mě?"  Šokovaný WTF? Prolítlo mi hlavou. Přemýšlel jsem co říct. Vzpomněl jsem si na Davida X, který říkal, že ženě nesmím říct, že ji miluji, bohužel jsem si nemohl vzpomenout, proč to říkal a co bych měl odpovědět. Něco jsem zkomolil ve smyslu NE. Líbali jsme se dál a pak si začala se mnou povídat.
"To je hrozný, teď už to nikdy nebude jako dřív." začala.
"Jak to myslíš?"
"No byli jsme kamarádi a tak, to už teď nebude."
Na to jsem moc nevěděl, co říct.
"Když mě je s tebou tak dobře."
Bral jsem to jako jasné pozitivum.
"Žárlil jsi na mne, když jsme byli na těch horách?" (pozn. před rokem a půl)
"Jo to jsem tenkrát žárlil, jak do tebe dělal ten fakan."
"Ježiš to je tak hezký." rozplívala se.
"A když se mnou flirtoval Patrik?" (pozn. před půl rokem)
"To už ne, v té chvíli jsem byl smířen s tím, že jsme kamarádi a nic jiného už jsem v tobě neviděl."
....
"To já jsem žárlila na tu děvku, jak jsi s ní tancoval v tý hospodě."
Ano, tancoval jsem trochu sexistický tanec v hospodě s jednou dívkou, ale nebyla to děvka, pouze HB kterou jsem approachoval a tahle kamarádka, ještě s dalšími kamarády, tomu byla přítomna. Hlavně mě to dostalo v tom, že já ji už v podstatě rok beru jako kámošku a ona mi řekne, že žárlila na holku, se kterou jsem tancoval ani ne před 3 měsíci. Čili kdo to pak má mít v hlavě srovnané, kdy jsme kamarádi a kdy to ona vidí jinak.
Dalšími řečmi jsem přišel na to, jak mě vlastně chce, ale nikdy jsem se k něčemu pořádnému neměl, akorát když jsem byl nakalený. Což jsem já osobně bral spíše jako nakalenou hloupost, že se k ní ještě mám, když jsem nakalený, ale neřešil jsem to a teď mi řekne tohle.
Prostě mi to celé rozvrátila. Smířil jsem se s kámoškou a už mi to ani nijak nevadilo, pak si začnu zvětšovat sebevědomí, aktivně používat PU a najednou jedna akce, kde do toho jdu strategicky a je z toho tohle. Těšilo mě to, ale byl jsem z toho přeci jenom zmaten.

Druhý den jakoby nic. Ráno se po akci vstalo, všichni si sedli ven ke stolu, pila se voda a povídalo o pěkné a vydařené včerejší akci. To ráno už jsem neviděl žádný IZ, ani nic podobného co by naznačovalo, že včerejší noc byla přelomová.
Večer šla talhe kámoška ještě s jinou kámoškou na moje představení a po představení se šlo standartně sednout do stejné hospody jako vždycky, kam chodíme po představení. Tam jsem se s ní bavil, ale nepoznal jsem jedninou známku toho, že by se o včerejším večeru mělo mluvit, tedy konkrétně o té postelové části.

Teď nevím jak dál. V hlavně se mi z toho na ní tvoří jednolitida a rád bych to s ní někam završil, nejlépe na FC, abych si ji dostal z hlavy. O prázdninách se uvidíme první 2 týdny, protože jedeme jako vedoucí na tábor a dva týdny potom jedeme zase na 2 týdny na tábor jako vedoucí, čili čas na nějaké hraní je. Teď jen nevím, jak to uhrát a případně kam.
« Poslední změna: 09. Červen 2011, 23:34:47 od Fegip » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Červen 2011, 07:24:07 »

Třeba teď čeká na to, že ji vytáhneš na rande. Dokonce ho nejspíš bude i chvíli odmítat, protože se bojí, že do toho dá hodně a bude věřit s úspěch a ty to bereš jen jako zábavu.

Pokud ji chceš na sex, tak se to stane, ale trochu bych se bál toho, že ona čeká něco víc. rozuměj vztah.

a jestli jí budeš lhát, že chceš taky vztah a tím dosáhneš FC nebo ne, to nechám na tvém vědomí a svědomí. to musí být tvoje rozhodnutí.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Červen 2011, 16:40:37 »

troška odbočím... ešte nikdy sa mi nepodarilo spraviť si zo ženy, ktorú som chcel kamarátku. Buď to vyšlo alebo / najčastejšie / nie a viac sme sa nebavili.

Ako to robíte? Šokovaný
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Fegip



Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Červen 2011, 21:41:53 »

joei -> Nakonec jsem ani neměl moc možností. Když jsem ji šel v pátek doprovodit k busu, hned spustila.
"Přemýšlela jsem o tom a ne. Mám tě jako skvělýho kamaráda, můžu ti říct všechno. Vím, že jsi to bral asi trochu jinak, asi tohle slyšíš často, ale prostě by to nešlo."
"Víš, mě to bylo už fakt jedno. Byla si super kámoška a já to bral a byl jsem rád, ale pak prostě tohle, skončíme v posteli a to co si řikala."
"Já vlastně ani moc nevím, co jsem říkala."  Kroutící očima
"Prostě to bylo už všechno v pohodě a najednou tohle."
Přijel bus a s pusou na tvář jsme se rozloučili. Asi to nebyla příliš chlapácká konvezrace ode mně, ale moc jsem nečekal, že to takhle přijde.

Napadli mne 2 věci.
a) Říct ji, ať jde se mnou na jedno jediné rande, protože jsem spolu vlastně nikdy na žadném opravdovém rande nebyli a na tomhle rande plně zapojit hru, případně ho ještě něčím udělat hodně zajímavým. -> Nevím, jestli to není zbytečně beta, AFC či tak nějak.
b) Už se na to vysrat a hledět si jiných HB, ať s ní neustále neztrácím čas.

Artist -> Dal bych ti nějakou radu, ale sám moc nevím. Odjakživa mi nedělalo problém, udělat si z holek kámošky, ani jsem nemusel nic vymýšlet, jen jsem byl sám sebou a kámošky jsem měl, ale co s kámoškami, že? Jedna z věcí, co za to mohla, bylo moje absolutní beta chování. Teď už je z velké části odbourané a snažím se více alfit. Stejně se mne tohle kamarádství s holkami nechce pustit a kamarádek bych mohl sbírat tucty. Většina mých neúspěchů u holek, od začátku 16 do začátku 18 let, skončily jako moje skvělé kamarádky.  Podivený
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Červen 2011, 23:41:56 »


Napadli mne 2 věci.
a) Říct ji, ať jde se mnou na jedno jediné rande, protože jsem spolu vlastně nikdy na žadném opravdovém rande nebyli a na tomhle rande plně zapojit hru, případně ho ještě něčím udělat hodně zajímavým. -> Nevím, jestli to není zbytečně beta, AFC či tak nějak.
b) Už se na to vysrat a hledět si jiných HB, ať s ní neustále neztrácím čas.


a) zkusit rande - ok. říct ať jde na jedno jediné rande zní jako prošení...to si nech na dobu až budeš někde bez prostředků a budeš potřebovat vysomrovat cigáro aby sis mohl zakouřit Úsměv
b) zní daleko rozumnějc...minimálně z toho pohledu že když nebudeš řešit jednu holku a budeš to brát free...bude ti o dost líp.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Červen 2011, 07:09:25 »


Napadli mne 2 věci.
a) Říct ji, ať jde se mnou na jedno jediné rande, protože jsem spolu vlastně nikdy na žadném opravdovém rande nebyli a na tomhle rande plně zapojit hru, případně ho ještě něčím udělat hodně zajímavým. -> Nevím, jestli to není zbytečně beta, AFC či tak nějak.
b) Už se na to vysrat a hledět si jiných HB, ať s ní neustále neztrácím čas.

No fuj, rande je ošklivé slovo. Navíc si myslím, že bys na tom jediném ,,rande" pohořel jako papír a na nic by ses nezmohl - ten tlak by ti svazoval ruce, navíc nad vším bys 3x přemyšlel...

Naopak b je ideální, rozjeď to na více frontách a uvidíš, že to ponese plody. Navíc když budeš mít pravidelnější sex, tak baby na tohle mají nějaký 6. smysl  a dokáží to vycítit. A to se pak začnou dít věci Úsměv Tipoval bych, že s touhle si to někdy rozdáte, až budete zase trochu v náladě. Po sexu dělej nedostupného, uvidíš jak pak najednou začne mít zájem.

Baby jsou vůbec zvláštní stvoření- randění berou jen jako zábavu, MC taky, po sexu začnou poprvé přemyšlet o vztahu, po dobrém sexu už Tě nechtějí pustit Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Fegip



Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Červen 2011, 09:11:29 »

Ok, díky za rady, čekal jsem, že to bude B), což je mi vlastně i příjemnější. Let's play!  Super!
Zaznamenáno
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Srpen 2011, 12:04:25 »

Proč máš potřebu mít se svýma kamoškama FC?
Zaznamenáno
Fegip



Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Srpen 2011, 03:31:24 »

Prvne, tohle nebyla puvodne kamaradka, nejdrive jsem se snazil o DV, ktere nevyslo, a kdyz jsem ji zacal brat jako kamaradku, stalo se to, co je napsano nahore.

Obecne k tehle otazce. Nevidim na tom nic spatneho, nejvice NG, HB mam kolem sebe jako kamaradky, ktere jsem nasbiral jako beta a ted kdyz se o PU zajimam, je jednoduche sbirat holky prave z tehle mist. A ty nove, ktere poznavam, pokud se hned ze zacatku nerozhodnu je balit, beru jako kamaradky, ze kterych se mohou stat potencionalni cile.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS