Kamarádka ze školy

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:09:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kamarádka ze školy
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kamarádka ze školy  (Přečteno 5922 krát)
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 05. Březen 2010, 21:43:21 »

S jednou holkou ze školy se známe přes rok. Spíš je to u psaní, teď už se ve škole moc nepotkáváme, ale občas se i sejdem (jako kamarádi). Už dřív sem tam projevila zájem (na netu), tak trochu naznačovala, ale já o ni dřív neměl zájem.

Naposled jsme spolu byli v kině, prostě taková normální schůzka, tak dostal jsem i pusu, bylo to docela fajn, když jsme si připíjeli apod. tak řekla "na nás", vypadalo to docela nadějně. Domluvili jsme se, že se sejdeme za 14 dní (oba dojíždímě a nejsme v Praze každý víkend), sama navrhla že bychom mohli jít k nám (mám byt pro sebe). Dnes jsem ji pozval, chovala se už odtažitě, nejdřív se vyhýbala odpovědi, pak že neví jestli bude mít náladu a čas. Na otázku co má večer v plánu, tak že knížky, knížky a knížky (jak kdyby si nemohla číst kdykoliv jindy). Pak že teda že uvidí jak se den vyvrbí. Vstava v poledne, nemá důvod být večer unavená. Pak z ní ještě vylezlo že slíbila holkám z koleje že za nima zajde, prostě samé výmluvy, výmluvy, výmluvy....

Napadají mě dvě možnosti.
1) Ztratila zájem - to nejde nikdy vyloučit, ale neměl jsem minule špatný pocit
2) Došlo na věc a zalekla se, nebo se začala stydět....

Něco k ní - 21, nikdy nikoho neměla, večery tráví doma, nikam pořádně nechodí. Vím, že ikdyž ji někdo jiný někam zval, tak bud hledala vymluvy co jí na něm vadí, nebo proč nejít...

Máte někdo zkušenosti s těmito typy holek, jak na ně?
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Březen 2010, 22:07:01 »

S podobnym typem holek mám zkušenosti. Maj svůj denní program, kterej by jim kluk naprosto rozhodil. Často se bojej tělesnýho styku, takže dostat jí je těžký. Jedinou možností je nespěchat a splést jí hlavu tak, aby sama k tobě chtěla. Ale musíš na ní pomalu - takže místo do bytu jí pozvy na procházku nebo někam, kde je hodně lidí.
Zaznamenáno

Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Březen 2010, 22:30:40 »

Jak řek Msankh, taky bych jí nezval hned k sobě, ale někam mezi lidi.

Ale kdo ví, třeba se změnila, třeba má někoho jinýho a nechce ti o tom říct....cokoliv.
Zaznamenáno

klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Březen 2010, 13:18:14 »

S podobnym typem holek mám zkušenosti. Maj svůj denní program, kterej by jim kluk naprosto rozhodil. Často se bojej tělesnýho styku, takže dostat jí je těžký. Jedinou možností je nespěchat a splést jí hlavu tak, aby sama k tobě chtěla. Ale musíš na ní pomalu - takže místo do bytu jí pozvy na procházku nebo někam, kde je hodně lidí.

Asi jo máš pravdu, to je někdy složitá domluva. Právě že já k tomu přistupoval tak, že když sama navrhla že bychom mohli jít k nám, už se známe docela dlouho, nebylo to ani tak úplně poprvé co jsme někde byli spolu, tak by v tom žádný problém být nemusel. Já taky jednou přespával na koleji u kamarádky, když by tam jinak byla sama, normálně jsme pustili filmy, vytáhli chlast, vodárku a kecali. Mně na tom nic divného nepřijde, ale budiž.

Já se v ní moc nevyznám. Někdy jde se mnou na bazén, nebo do kina, nebo ve škole na kafe, to problém není. Když jsem ji řekl jestli by nešla večer někam sednout, tak měla tisíce podobných výmluv jak teď. Jak kdyby sezení na zadku na koleji a komentování na facebooku byl lepší program. Kamoš ji zval do hospody, zachovala se stejně. Neměla program na silvestra, někdo ji dal dva roky po sobě nabídku, na konec couvla a radši byla doma. Jako že se podobně chová i kdybych ji zvu někam jinam než k nám, nebo ji zve někdo jiný než já.

Že mám prostě pocit, že vždycky když se má začít něco dít, tak se v ní něco semkne, nebo se začne stydět nebo nevím co a tak to dopadá. Přišla mi jinak docela fajn, že by z toho mohlo něco být, ale je to těžké.

Je teda  nejlepší ji zkusit ještě pozvat zase do kina, nebo o víkendu ven a pokud dejme tomu dvakrát z nějakých pochybných důvodů odmítne, tak vynaložit energii radši někde jinde?


Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Březen 2010, 13:36:06 »

zkus, jinak NEXT!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Březen 2010, 14:49:26 »

To klmpl: Já ti tu holku nechci rozmlouvat, chodil jsem rok s podobnou, ale vážně o takovou stojíš? Věř mi, že občas to s ní bude pořádný peklo.

Nebo je ještě jedna možnost, jak na ní. Nedej jí šanci přemejšlet. Tím myslim:
"Ahoj, co děláš?"
"Ahoj, nic moc, jsem na facebooku a píšu si"
"Tak já se stavim na pokec, jaký máš číslo pokoje?"

nebo třeba:
"Čau, deš na oběd"
"Tak za hodinu"
"oká, já taky, tak pudem spolu. Počkej na mě tam a tam"

Prostě jí nesmíš dát šanci odmítnout (tohle byly jen příklady). A musíš jí splést hlavu tak, aby o tobě přemejšlela, i když zrovna nechce. A nebo mi nedávno poradila kámoška takovej fígl. Dej holce na konci rande nějakej přívesek. Na konci rande je většinou šťastná a ten přívěsek si spojí s tebou a bude na tebe myslet.
Zaznamenáno

klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Březen 2010, 11:15:24 »

dík moc, zkusím, nechám tomu čas, uvidím, kdyžtak budu hledat jinde
Zaznamenáno
p3tula

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Březen 2010, 18:06:20 »

Vyzera to tak, ze si natrafil na inteligentnu dievcinu, ktorej jedinym zaujmom nie je len chlastacka, ale dokonca "vie aj citat", co je v dnesnej dobe skoro rarita Úsměv
Najprv ma napadlo, ze ked si uz dostal pusu, tak si povedala, ze nechce byt za stihacku a necha zvysok na tebe nech sa snazis. Je dolezite ako casto ta uz odmietla, mozno nechce byt lahkou koristou, mozno nema zaujem a mozno si naozaj citala Úsměv Ja si tiez obcas robim citacie vecery a nechcem byt vtedy rusena ludmi, s ktorymi nie som v nejakom blizsom vztahu (ale inak som normalna baba so zdravym zaujmom o muzov, teda jedneho Úsměv )
To co pisal msank by mohlo fungovat. Tiez je dobre orientovat sa na veci, ktore ma rada a podla toho ju pozyvat von. Takto nenapadne sa mi raz jeden chalan dostal pod kozu, ani som nevedela ako Šťastný len je pravda, ze sto ludi sto chuti. Ked niekam ide, skus sa prifcirat, spytat sa ci nechce spolocnost a ist s nou, bud ta posle do haja alebo nie Úsměv
Daj vediet, jak a ci to pokracuje.
« Poslední změna: 07. Březen 2010, 18:11:01 od p3tula » Zaznamenáno
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Březen 2010, 18:47:49 »

Dobre diky Úsměv Jinak ona ma i nejakou "panickou poruchu", pise nejake clanky, nebo blog ze sveho zivota a co mi dneska posilala tak tam mela napsane
"že miluje spánek, protože se v něm cítí dobře, kdežto v normálním životě ne. Nesouhlasí s tím, že když člověk spí, tak tím hodně marní čas. Dlouhá léta funguje jako robot a nemívá z niřeho radost, pouze cítí prázdno a strach, proto teda radši spí, protože normálně v bdělosti nemá o co stát. Dále to prý nevzdala, studuje školu, chodí do kina nebo občas jen tak ven s kamarády, ale nic ji to nepřinásí, spíš ji děsí když vidí emoce, životy a chováání jiných lidí, připadá si jako stroj, který je naprogramovaný pouze na každodenní činnosti ale nemá šanci pěkné věci nějak prožívat..."

Trosku jsem upravil slovosled a predelel jsem to do treti osoby aby to nenasel google, jinak po přečení tohoto mě napadlo, že ten problém nebude ani tak v dobývání jak psala slečna nademnou (omlouvam se nemuzu si ted vzpomenout na jeji prezdivku) ale mozna i v te jeji psychicke poruse. Ona chodi na nejake terapie a obcas miva zachvaty uzkosti, deprese, takze mozna nebyla ani chyba ve me ale muze to pramenit z tech jeji nalad.
Jinak diky vam vsem za nazory
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Březen 2010, 18:57:35 »

To klmpl: Já bych tohle vůbec nebral v úvahu. Protože to nic nemění. Tobě se líbí, chceš jí a to že na ní musíš pomalu a citlivě stejně víš. Tak o co de. Láska dokáže pobláznit i takovouhle slečnu - jeslti de o tohle.
Zaznamenáno

Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Březen 2010, 21:02:46 »

Tyhle její emoční výlevy vůbec neber vážně. Správně, emoční. Už to že o tom píše ukazuje, že nějaký emoce prožívá, takže houby robot. Prostě pozérka co neví co se sebou, tak se radši lituje na blogu.  Kroutící očima
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Březen 2010, 22:26:54 »

Taková holka má pár výhod a nevýhod.

dlouho se balí --VS-- dlouho se odmilovává
nechodí moc mezi lidi --VS-- nezahne ti
je moc hodná --VS-- je hodná tak, že tě nebude bavit

...atd
Pokud máš tu trpělivost, tak do toho běž, ale já ti to nemůžu příliš doporučit. Je hodně okolností co zvážit, všeobecně popřemýšlej jestli ti bude vyhovovat taková, jaká je teď, protože ji moc nezměníš
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS