Kamarádka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 22:19:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kamarádka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Kamarádka  (Přečteno 20936 krát)
FE

Karma: -2
Místo: Ash
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« kdy: 24. Listopad 2008, 00:02:16 »

ahoj,
ve věci balení nejsem příliš zdatný, ačkoliv se na tom pracovat snažím.. Ale měl bych tu jednu delikátní situaci a rád bych znal i názory vás ostatních, jak ji vyřešit:

Základní problém: mám kamarádku a do té jsem zamilovaný
Cíl: převést vztah kamarádský na partnerský

Stav: známe se asi čtvrt roku, byl jsem u ní, když ji odkopl jinej, jsem jí jako opora, když má nějaké problémy. Na začátku (když jsme se poprvé viděli) mi řekla, že budeme jen přátelé. Tehdy ještě byla zamilovaná do toho, kdo jí dal košem. Od té doby jsme se už mnohokráte viděli, často chodíme do čajoven, dlouhé procházky atd. atd. Jednou jsem dostal nápad vyfotit ji ve spodním prádle na jistém opuštěném místě. Nikdy v životě to neudělala a sama byla překvapená, že do toho šla.. Bez žádného velkého přemlouvání. Takže její velkou důvěru mám.
Častokráte mi posílala SMS nebo ICQ smajlíkama pusu. V reálu se ale puse vyhýbá. Maximum je objetí na rozloučenou. Což mě poněkud mrzí.
Vím že je jí se mnou dobře, ale pořád je mezi náma jakési sklo.

V současné době je na VŠ asi 250km odsud, ale příští víkend říkala, že by kvůli mě přijela (chtěla tam zůstat přes dva víkendy). Prostě kvůli mě přijede i přes to, že to pro ni bude poněkud únavné.

Tak teď jsem z toho řádně zmaten, jelikož nevím, na který signál jak reagovat. Jestli zkoušet stále pomalu si ji získávat, nebo jestli mám udělat krok v před, aby si pak neřekla, že přijela zbytečně?

Děkuji za rady
Zaznamenáno
FE

Karma: -2
Místo: Ash
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Listopad 2008, 00:13:55 »

Ještě bych doplnil jednu věc: jednou jsme měli větší výlet a přespávali jsme u mě v autě (sama tehdy navrhla, že radši auto, než u jejich známých na podlaze). Od té doby (sama) mluví a těší se na léto, že autem procestujem co jen pujde (a samozřejmě žádný hotel či chatka, prostě moci přespat doslova kdekoliv)

Toto bylo v době, kdy jem měl jen jedno nepříliš prostorné auto, kde se ve dvou dá sice pohodlně vyspat, ale lepíme se na sebe...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Listopad 2008, 01:30:52 »

Základní problém: mám kamarádku a do té jsem zamilovaný
Cíl: převést vztah kamarádský na partnerský

To bývá dost problém, většinou je holka s klukem jenom kamarádka z nějakého důvodu, moc bych tomu nedával, viz dále

Stav: známe se asi čtvrt roku, byl jsem u ní, když ji odkopl jinej, jsem jí jako opora, když má nějaké problémy. Na začátku (když jsme se poprvé viděli) mi řekla, že budeme jen přátelé. Tehdy ještě byla zamilovaná do toho, kdo jí dal košem. Od té doby jsme se už mnohokráte viděli, často chodíme do čajoven, dlouhé procházky atd. atd. Jednou jsem dostal nápad vyfotit ji ve spodním prádle na jistém opuštěném místě. Nikdy v životě to neudělala a sama byla překvapená, že do toho šla.. Bez žádného velkého přemlouvání. Takže její velkou důvěru mám.
Častokráte mi posílala SMS nebo ICQ smajlíkama pusu. V reálu se ale puse vyhýbá. Maximum je objetí na rozloučenou. Což mě poněkud mrzí.
Vím že je jí se mnou dobře, ale pořád je mezi náma jakési sklo.

V současné době je na VŠ asi 250km odsud, ale příští víkend říkala, že by kvůli mě přijela (chtěla tam zůstat přes dva víkendy). Prostě kvůli mě přijede i přes to, že to pro ni bude poněkud únavné.

Jsi její dobrý kamarád, tak tě má ráda a důvěřuje ti, na tom není nic neobvyklého. Podnikne s tebous spoustu akcí, ale jenom jako s kamarádem. V realu se puse vyhýbá z jenoho prostého důvodu : Nepřitahuješ ji

Tak teď jsem z toho řádně zmaten, jelikož nevím, na který signál jak reagovat. Jestli zkoušet stále pomalu si ji získávat, nebo jestli mám udělat krok v před, aby si pak neřekla, že přijela zbytečně?

Děkuji za rady

Vždyť ona ti žádný  signál zájmu nedala, tak na co bys reagoval. Nech to plavat, holek po světě běhá
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Listopad 2008, 08:22:07 »

Já jsem teda jiného názoru než LiWu - v něčem má pravdu, ale...
- "jenom kamarádka z nějakého důvodu" - nedávno se rozešla, nechce nic uspěchat
- "Nepřitahuješ ji" - může být, nemusí (viz výše) <EDIT: kdyby jsi ji nepřitahoval, tak by se k tobě ale asi netulila v autě>
A já tam třeba nějaké indikátory zájmu vidím:
- jste hodně spolu
- fotil jsi ji skoro nahou
- tulí se k tobě (a navíc zvolí raději auto s tebou než byt u známých !!!)
- chce za tebou přijet

Citace
Vždyť ona ti žádný  signál zájmu nedala (ale dala), tak na co bys reagoval. Nech to plavat, holek po světě běhá
Holek po světě běhá, to jo, ale zamilovanýmu člověku to nevysvětlíš. A navíc to je docela dobře načatý, podobně jak tady:
http://forum.qark.net/jak-na-zensky/momentalne-nechce-kluka/

Aneb reakce na Mr.LiWu: To, že ti holka nechce dát hned poprvé ještě neznamená, že nechce vůbec. Tím se totiž liší normální holky a ku**y

Takže ti držím palce ať to vyjde a já věřím že jo. Chovej se zatím skoro stejně, občas bys ji měl nějak poškádlit - dělat nedostupnýho, aby se jí sýskalo, aby věděla, že jí chybíš. Atd..
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Listopad 2008, 09:09:39 »

Já ale nemluvím o tom že mu nechce dát, psal jsem o puse, což je dost rozdíl...kdyby jí přitahoval, pusu si s ním stopro dá. A to že s ním je často a tulí se k němu v autě kde on sám napsal je místa že na sebe musí být namáčknutí vůbec neznamená že se ji líbí...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Listopad 2008, 10:23:43 »

S tím bych to nespojoval. To je IMHO trošku jiná situace.

V tomto případě bych souhlasil s LiWu. Mám pocit, že ta holka tě bere jenom jako hodně dobrýho kamaráda, kterýmu důvěřuje. Ale to je všechno. Nechce ti dát pusu, protože má strach, že by sis to vyložil jinak, ona by ti musela říct co cítít a přišla by o tebe. Proto si tě radši drží dál od těla. V tom, že se k tobě tulila v autě, kde je málo místa je naprosto nedůležitý. Důvěřuje ti, proto se přitulila. Obávám se, že kdybys něco zkusil, tak bys tim naboural tu její důvěru. Ona by z toho byla zklamaná a věř tomu, že by se tim všechno změnilo. Už by to nebylo takový jako dřív.
Je mi jasný, že je to pro tebe složitý, ale měl bys to nějak překonat. Klidně můžeš něco zkusit, ale nejdřív si promysli, co bys v případě jejího odmítnutí ztratil. Výbornou kamarádku. Dokázal by ses s tim smířit? Jestli jo, tak do toho běž. Jestli ne, buď dál ten dobrej kamarád a najdi si jinou holku.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Listopad 2008, 11:00:36 »

Musím se přiklonit k názoru těch, kteří si myslí, že zmíněná dívka tě bere jako dobrýho kamaráda. Uvedl si sice několik pozitivních náznaků z její strany, ty ovšem svědčí spíše o tom kamarádství. Pusu ti dát nechce, aby sis nedělal naděje, že něco bude a ona tě musela zklamat a narušit tak vaše přátelství. Jinak je jí s tebou dobře, důvěřuje ti, je ráda v tvé přítomnosti, ale ta fyzická přitažlivost pravěpodobně chybí. Jinými slovy jako přítele tě nechce (momentálně). Můžeš se samozřejmě dál snažit probudit v ní nějaké city a ještě větší náklonnost, ale žádnej 100% recept nebo postup na to není a výsledek je nejistej. Někdy může člověk dělat cokoli, ale prostě to nejde.
Zaznamenáno
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Listopad 2008, 16:27:15 »

Je jasné,že se tady reakce a rady budou lišit takže je to stejně na tobě- problém je v tom, že když to poděláš tak už třeba nebudete ani kamarádi tak si ujasni jestli ti to fakt stojí za to- což evidentně stojí!

Mr.liwu mi dost pomohl a poradil když sme tady řešili moje věci za což sem fakt rád hlavně do budoucna,ale nikde přece není dáno, že když tě má zaškatulkovanýho jako kamaráda, že to u toho zůstane jen to asi dá velkou práci možná větší než s cizí holkou... právě ted jsem četl od B.a.r.á.n.k.a   že nejlepší přítel u holek je klidně potenciální partner v záloze Vykřičník
Zaznamenáno
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Listopad 2008, 17:08:44 »

Řeším podobný problém..... Jestli chceš mít jasno, není podle mě na škodu s kamarádkou vyjít večer na skleničku, pak tak mezi řečí nadhodit téma vztahy, řekni třeba že máš strach že se stejně v životě neoženíš, ona ti na 99% řekne co to kecáš, tak se ji zeptas, jestli by si to dovedla představit mít s tebou něco víc, když ti řekne že si tě dokáže představit jen jako dobrýho kamaráda tak budeš mít jasno, jinak uvidíš, pak stočíš řeč jinam a život jde dál jak šel.....
Přijde mi to nenásilnější, než kdybys to na ni natvrdo vyvalil... To mě tak napadlo, ale třeba to není dobrý nápad...

Jinak si myslím, že na to univerzální rada neexistuje, každá holka je jiná, každý kluk je jiní, všichni jsme jiní, reakce se budou lišit jak tady na fóru, tak i u holek.. Já jsem chodil na osmilety gympl, tak jsem si nedovedl moc představit, že bych mohl mít něco s holkou, s kterou jsem se vidal od 12 let každý den, ale na stejnou otázku jsem se ptal kámošky co letos maturuje a hleděla na mě proč ne... Takže tak nějak
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Listopad 2008, 17:41:59 »

Bohužel LiWu má pravdu (ve všem)...
Zaznamenáno

FE

Karma: -2
Místo: Ash
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Listopad 2008, 18:43:35 »

moc naděje jste mi tedy nedali, ale já to stejně nevzdám... Jen, jak bylo řečeno, to bude bruslení na tenkém ledě.. hlavně nenápadně zjistit její stanovisko Úsměv
Mě nebude vadit, když ji budu "dobývat" třeba ještě měsíc nebo půl roku. Popravdě mě to moc baví, ale rád bych zaznamenal úspěch a nic nepos**l

V neprospěch taktiky "nech ji jako kamarádku, po světě běhá holek..." hraje fakt, že žiju v těžkým zapadákově a v nejbližším česky hovořícím okolí není NIC. Nic, co by mi vyhovovalo. Ji jsem našel až 50km odsud.

Ještě bych doplnil jednu věc: při rozloučení je ona ta, která iniciovala objímání na rozloučenou. A v obětí se drží dlouho. Respektive stále déle.

Jinak co se týče z mé strany o "náznaky", tak vím, že mi projde takové jemné plácnutí na zadeček (vyzkoušeno)
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Listopad 2008, 18:51:48 »

Podle mě LiWu se trefil hlavně v jedný věci, která je hrozně zásadní: když se vyhejbá puse, tak jí opravdu vůbec nepřitahuješ, protože já si dávam pusy na uvítanou i rozloučenou se všema normálníma kamarádkama, i třeba takovejma, který vidim jednou za dva měsíce a skoro se s nima neznam... kdybys jí aspoň minimálně přitahoval, tak by pusa byla u vás uplně normální...
Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Listopad 2008, 18:57:30 »

Tak mě napadlo, že bys mohl zkusit třeba tohle:
Když se teda objímáte při rozloučení, tak ji jemně políbit na krk. Jak by na to reagovala. Třeba by jí to přišlo příjemný a pak byste pokračovali už na pusu:)
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Listopad 2008, 19:11:50 »

hele, otázka na autora: Ta holka, když se loučí s jinejma, dává běžně na rozloučenou pusu? Liwu a D9 maj pravdu, jenže ta holka třeba neni zyvklá dávát kámošům pusu a třeba se bojí, že když tit bude chtít dát pusu, ty ucukneš a ona tě stratí i jako kamaráda (že se bojí přesně toho co ty-takže patová situace-kdu udělá první krok, ale je to opravdu krok do minovýho pole, a dle mě hodně hustě zaminovanýho pole...) 
Zaznamenáno
FE

Karma: -2
Místo: Ash
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Listopad 2008, 19:16:10 »

nedává pusu a ani jsem si nevšiml, že by se objímala
Zaznamenáno
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Listopad 2008, 20:20:53 »

FE: V každém případě nesouhlasím s tím, že chceš čekat klidně i půl roku, pokud chceš něco konat tak konej hned, ale asi nějakou nenásilnější formou... A nebo ji zkus jen obejmout pro začátek, jak se někteří vítají a loučí normálně
Zaznamenáno
FE

Karma: -2
Místo: Ash
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Listopad 2008, 21:06:47 »

FE: V každém případě nesouhlasím s tím, že chceš čekat klidně i půl roku, pokud chceš něco konat tak konej hned, ale asi nějakou nenásilnější formou... A nebo ji zkus jen obejmout pro začátek, jak se někteří vítají a loučí normálně

no já to nemyslel tak, že to budu takhle dlouho protahovat, ale tak, že by mi to celkem nevadilo. bylo to spíše obrazně řečeno.
Trochu si to pročti, objímáme se pookaždé a dlouho
Zaznamenáno
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 24. Listopad 2008, 21:12:34 »

Já to četl, protože mám podobný problém, ale trochu jsem se do toho asi už zasukoval..... Tak co myslíš... risknem to a nebo to necháme ještě osudu?
Zaznamenáno
FE

Karma: -2
Místo: Ash
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 24. Listopad 2008, 21:26:34 »

U mě se dneska pár věcí změnilo, dozvěděl jsem se, že možná pojedu na služebku do Praglcity, takže buď by tam za mnou přijela a pak bysme někam pokračovali, nebo bych pak pokračoval za ní do Ústí...  Každopádně nadšeně souhlasila...
Dnaska měla trochu sentimentální náladu, ale podařilo se mi ji přes icq napravit plus jí polichotit tak, jako   doposud nikdo. A to v rámci celkem vážného rozhovoru, tekže snad to nebere nijak lehkovážně a získal jsem si další bodík

klmpl: takhle to lámat přes koleno, s tím že si řeknu "tak do toho praštím" a udělám moc velký krok.. to nechcu.. spíš si říkám, že k tomu budu směřovat, ale budu se snažit sakra dobře sledovat její reakce
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Listopad 2008, 21:30:19 »

Podle mě LiWu se trefil hlavně v jedný věci, která je hrozně zásadní: když se vyhejbá puse, tak jí opravdu vůbec nepřitahuješ, protože já si dávam pusy na uvítanou i rozloučenou se všema normálníma kamarádkama, i třeba takovejma, který vidim jednou za dva měsíce a skoro se s nima neznam... kdybys jí aspoň minimálně přitahoval, tak by pusa byla u vás uplně normální...

No vidíš, já si dávám pusu i s kamarádkama který nepřitahuju, prej
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 25. Listopad 2008, 14:37:01 »

Podle mě LiWu se trefil hlavně v jedný věci, která je hrozně zásadní: když se vyhejbá puse, tak jí opravdu vůbec nepřitahuješ, protože já si dávam pusy na uvítanou i rozloučenou se všema normálníma kamarádkama, i třeba takovejma, který vidim jednou za dva měsíce a skoro se s nima neznam... kdybys jí aspoň minimálně přitahoval, tak by pusa byla u vás uplně normální...

No s tím "VŮBEC" ji nepřitahuješ bych nebyl tak rezolutní. To že si dáváš s kamarádkama pusy ještě nemusí znamenat, že ji byť jen drobet přitahuješ. Ta fyzická přitažlivost tam roli asi hraje, ale důvod, proč ona se puse brání, není, že by ji fyzicky vůbec nepřitahoval, ale spíš ten, že se bojí, že pokud se puse nebude brátnit, tak on si bude myslet, že se otvírají dvířka k něčemu víc, než je pouze kamaradtví. To ona buď nechce, nebo si není jistá...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 25. Listopad 2008, 16:20:52 »

Souhlasím s NeverLetYouGo - tak jsem to myslel i já. Holky berou nejen to, co se stane teď, ale co tím můžou způsobit. A jak se mnohde řešilo, holka brzo po rozchodu nikoho nechce, tak se brání i tomu nejbližšímu příteli.

D9 a LiWu: Že si dáváte pusu i s holkama téměř neznámýma....nic proti tomu nemám, ale v mém okolí tohle nedělá skoro nikdo, koho znám! Za druhé: jak to říct, jste oba trochu jiná kategorie lidí, víc atraktivní (aspoň jak tu o sobě píšete), tak si holky s váma tu pusu dají. - a taky záleží co je to za holky

A ještě jedna věc: je hodně holek který si nebudou dávat pusy s téměř nikým, s kým nechodí. Po pravdě by se ani mě nelíbilo, kdyby se moje holka (sebevíc atraktivní) pusinkovala s každým jejím kamarádem -> možná moc přehnaná představa v tomhle světě, ale proč by to nemohla být jedna z těchto holek? Ona se chce nechat sbalit. Však dává tolik náznaků, ale pusu odmítá (1.-rozchod 2.-nezaujal jsi ji natolik). Čeká, až jí dáš důvod pro to, že by si s tebou něco měla začít.

Škoda, že to všichni vidíte jinak. Hrajete tady Hru, a všechno se řídí podle ní. Proč by si nemohla hrát i holka a pomalu svádět kluka, ale pusu ne? Já v tom vidím velkou šanci a cítím že to není jen tak.Jak to dopadne...ví bůh. Hlavně člověk musí správně využít situaci
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 25. Listopad 2008, 18:59:32 »

důvod, proč ona se puse brání, není, že by ji fyzicky vůbec nepřitahoval, ale spíš ten, že se bojí, že pokud se puse nebude brátnit, tak on si bude myslet, že se otvírají dvířka k něčemu víc, než je pouze kamaradtví. To ona buď nechce, nebo si není jistá...
Proboha ty si fakt myslíš, že ta holka přemejšlí na takový úrovni? Šťastný Jsi jak jeden můj kámoš, kterej vždycky podezírá přítelkyni z něčeho a je uplně hrozně paranoidní a vymejšlí, jak to mohla přesně udělat a proč, přitom je to vždycky uplně absurdní Šťastný
Zaznamenáno

NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 26. Listopad 2008, 00:34:19 »

důvod, proč ona se puse brání, není, že by ji fyzicky vůbec nepřitahoval, ale spíš ten, že se bojí, že pokud se puse nebude brátnit, tak on si bude myslet, že se otvírají dvířka k něčemu víc, než je pouze kamaradtví. To ona buď nechce, nebo si není jistá...
Proboha ty si fakt myslíš, že ta holka přemejšlí na takový úrovni? Šťastný Jsi jak jeden můj kámoš, kterej vždycky podezírá přítelkyni z něčeho a je uplně hrozně paranoidní a vymejšlí, jak to mohla přesně udělat a proč, přitom je to vždycky uplně absurdní Šťastný

Nevím, jestli kontrétně ona holka, o které je tu řeč, ale je dost holek který takhle přemýšlí... K tomu, aby ti kamarádka dala pusu, není potřeba abys ji jakkoli přitahoval, tudíž bych skoro vyloučil, že daná slečna mu nechce dát pusu jenom proto, že jí vůbec nepřitahuje. Důvod bude jinej. Ten, kterej sem naznačil, je jeden z možných.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 26. Listopad 2008, 00:36:10 »

Buď jak buď, ani jeden z důvodů proč mu nechce dát pusu nezní moc pozitivně, ale třeba se z toho něco vyvine. I když, moc bych tomu nedával
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS