Každý den jedna SMS?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 08:18:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Každý den jedna SMS?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Každý den jedna SMS?  (Přečteno 30510 krát)
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 05. Únor 2008, 22:36:39 »

Chtěl bych tímto požádat moderátora, jestli by toto téma nemohl rozdělit na dvě a vše, co je OT (a týká se mě), přesunul do nějaké vhodnější sekce).

Toto je nová multikulturní ostravsko-tchajwanská odnož.

GEORG - bo to tvoje bo a bylo mi jasné
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 05. Únor 2008, 22:39:46 »

mini ot: co to ten cyp znamená, přiznám se že to občas používám ale význam neznám.   Nápad
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 05. Únor 2008, 22:42:18 »

CYP = nekvalifikovaný pomocník pracující v dole , horník II. kategorie
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 05. Únor 2008, 22:45:25 »

 Stydlivý Stydlivý Jej já si říkal jak si to mohla pozna bo mi to bylo hned jakesi divne děvčico šikovná. Šťastný
No a stou odnoží nás asi některý s milých pánů moderátoru pošle do Taiwanu první třídou  Znepokojený
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 05. Únor 2008, 22:46:26 »

No i když možná že bych tam ještě strčil Filipíny Koreu a Taiwan ale už nic víc!!

Okamžitě žádám cenu FAIR PLAY !!!!!!!!

Georg to napsal dřív , jen nechápu proč se nebránil , asi dopoval  Mrkající a měl strach z testu .

Kiruy - oprav výsledky !
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 05. Únor 2008, 22:48:30 »

Ale taková férova holka to bych si nemohl jen tak převzít to vítězství to by nešlo nejlepší bude ta remíza bych se jinak musel stydět kdych tady svojí krajance odepřel minimálně tu remízu.
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 05. Únor 2008, 22:51:38 »

barbarela: to nejde, nelze vyjmenovat všechny státy v jednom příspěvku, to je jako říct - vyhraje A a B a zároveň to bude remíza.

Prosím moderátory o shovívavost Stydlivý
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 05. Únor 2008, 22:51:59 »

Jsem fajna baba  Mrkající

Vyhráls a vítezství ti patří a až zjistíš co dostaneš jako výhru tak budeš teprve koukat  Mrkající

Jinak snad nám to moderátoři odpustí .

EDIT : myslím , že když všichni slíbíme , že už budeme hodní a nebudeme v tom pokračovat tak nám bude snad odpuštěno .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 05. Únor 2008, 22:54:05 »

Jů tak jesli si můžu vybrat tak mi můžeš přijet dát velikanskou pusu co říkáš ???? Na detajlech se můžem domluvit přes soukromé zprávy Andílek a když budeš šikovná a bude se mi pusa líbit tak ti jí můžu i vrátit  Šťastný
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 06. Únor 2008, 11:07:02 »

Vy jste se teda rozepsali  Znepokojený nemusí se dělit na dvě téma,mně to neva,tak jestli vám taky ne...Neni problém.

Ještě k tomu icq rozhodnul jsem se,že občas icq vypnu ale občas tam budu,Do týdne tak 4x,je právě blbý,že se výdáme jen 2x max 3x do týdne...Takže jsem na icq docela závislej.
Včera jsem se na to ptal kámoše,říkal,že si se svoji holkou píšou skoro každý den.výdají se teda jen o víkendu a už jsou spolu rok.POřád parádně klape.Tak nevim asi to záleží na každým jinak.

Ještě chci říct,že u mě psaní na icq znamená večer tak na dvě hoďky.Ne celý den od rána do večera.

Moc vám všem děkuji,za rady Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS