Každý den jinak?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 03:55:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Každý den jinak?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Každý den jinak?  (Přečteno 5294 krát)
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« kdy: 15. Květen 2010, 12:32:49 »

Zdravím,

potřeboval bych radu v následující situaci...se slečnou jsme se seznámili přes společné známé na diskotéce, na které jsme spolu následně strávili celý večer. Tancovali jsme spolu, bavili se atd. a při cestě domu po mě vyjela a vykousli jsme se. Poté jsem slíbil, že se ji ozvu, a tak jsem také učinil zhruba po 4 dnech. Bohužel byla nemocná, a tak jsme po nekonečném psaní sms a přes icq šli ven až zhruba po 2 týdnech po zmiňované diskotéce. Tady se projevila moje velká nesmělost a i když bylo pár celkem slušných možností, tak k ničemu nedošlo.Asi osudová chyba  Mlčím Po této schůzce slečna opět onemocněla ( že by znamení? Šťastný) a tak jsme si opět pouze psali přes icq a sms. Další setkání proběhlo za týden, kdy se přišla podívat na můj zápas, ale měli jsme opravdu málo společného času a ona navíc stále ještě nemocná, tudíž k ničemu opět nedošlo.V esemeskách jsem cítil její náklonnost a na icq beze mě nevydržela ani chvilku...neustále dávala najevo, že má zájem, já též..o to větší překvapení pro mě bylo, že pak najednou napsala, že nevěří na lásku, že chce být momentálně jenom kamarádka, že časem snad i něco víc.Na to jsem odepsal, že jenom kamarád být nechci, že bych to nezvládl a že bysme měli ukončit všechen společný kontakt...

Po uplynutí 1,5 týdne se mi začala sama od sebe ozývat na icq a postupně jsme se dostali, tak kde jsme skončili. Před 3 dny, když jsem ji posílal odkaz na film u kterého jsem ji přikázal přečíst posledního větu komentáře ( bylo tam napsáno: jde o nejkrásnější film o osudové lásce...), mi napsala, ať ten film seženu a že se na něho u mě podíváme. Dále mi dávala najevo, že má pořád zájem, ale pak se z toho začala zničeho nic vykrucovat a nakonec řekla, že nepřijde a začal se chovat odtažitě Smutný Připadá mi to, že se chová každý den snad podle toho, jak se vyspí...

Omlouvám se za délku příspěvku a prosím o radu, jak pokračovat dál..vím, že jsem to několikrát pokazil, ale i tak bych to ještě nechtěl vzdát  Úsměv
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Květen 2010, 13:30:43 »

docela důležitá věc : Kolik je slečně?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Květen 2010, 13:37:53 »

bude ji 17
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Květen 2010, 19:56:40 »

slečna evidentně nemá zase takový zájem, aby se snažila, buď jí to moc ulehčuješ a děláš ze sebe snadný cíl nebo to nebere nijak vážněji a prostě jí jen imponuje, že o ni máš zájem.

jak pokračovat? ignorovat nějaký čas a dokopat ji díky vhodně položeným otázkám k tomu, aby ona pozvala někam tebe, protože tím ti dá najevo zájem.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Květen 2010, 22:05:17 »

řekl bych, že jí to spíš dost ulehčuju...nj, chovám se jak beta  Podivený
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Květen 2010, 22:29:49 »

Dvě chyby:

1.)     Přemíra ICQ a elektronické komunikace
2.)     Absence koulí


 Úsměv

Teď fakt. První noc jsi se choval jako správnej sekáč, ale pak jsi vyměknul. Přidej k tomu kamarádský dopisováníčko přes ICQ a máš to přesně v aktuální situaci.
Ztratila zájem. Přesně řečeno jsi TY ztratil přitažlivost. Vykašli se na kecy, zkus činy. Zavolej jí, řekni, že jí chceš vidět, máš takovej a takovej plán, a pak bez servítek eskaluj.

Upadáš do kolonky "neškodný kamarád", ale pořád je tam ta část, kdy jste se líbali, takže ještě pořád jsi "tak trochu kamarád". Musíš udělat něco, co tě dostane zpátky tam, kde chceš být. Něco nečekanýho odvážnýho a rozhodnýho. Takže vytáhni koule z lihu a jdi do toho  Super!
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 22. Květen 2010, 12:51:04 »

Souhlas s Paulem, přesně tak to je. Sbalila borca ale pak zjistila, že to je jen obyčejný tintítko, se kterým se nikam nedostane...
Záleží na tom, co vlastně jsi. Jestli jsi tintítko, nebo ne. Pokud ne, musíš jít tvrdě do ní Mrkající
Zaznamenáno

Johnnie

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Květen 2010, 11:42:23 »

stary toto iste podobne sa stalo mne ja by som to pochopil takto... Na diskoteke ste sa spoznali a vykusovali ste sa (obydvaja pod vplyvom alkoholu - Alkohol nerobi blbosti (pokal nejsi moc rintintin) ale to co by si spravit chcel ale za triezveho stavu nemas na to odvahu). Potom dlha pauza bola chora. MOzno to ze si si s nou pisal kazdy den (to som robil aj ja) bola chyba mozno to nebrala ako chybu. Ale dalsia chyba ktora vznikla (aj u mna) Prve triezve rande a zosrackoval si sa. (tak ako ja lebo si nemal vypite) Potom clovek dostane uz len malo prilezitosti a ked to posere(jak sme to posrali obaja) tak sa to tazko napravuje. Mne tiez pisala ze neviem co kamarati chujoviny potom sa zas chcela vykusovat ale ja som nevedel ci je to spravne rozhodnutie. Po dlhsej dobe uz ju presli nervy a vies kde som? V <>. Tak nesprav tu istu chybu. Pozvi ju co najskor von a ja neviem kukaj jej do oci a ked ona bude kukat tebe a bude chvilku mlcat aj ty aj ona tak mas take znamenie od pana boha a ides prask. GL Mrkající daj vediet jak si dopadol
Zaznamenáno
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Květen 2010, 21:17:35 »

Díky za rady...no minulý týden jsme spolu byli venku, bohužel opět jenom chvilku, ale byla z toho aspoň pusa, kterou mi později okomentovala přes sms, že jí prý proběhl mráz po zádech  Úsměv  V průběhu týdne jdeme opět ven a to už budu muset zabodovat, protože se pak 3 týdny neuvidíme...jinak mi řekla, že potřebuje na všechno čas, protože si potřebuje ještě urovnat minulost, ale byl jsem utvrzen, že v tom není žádné jiné kluk nebo že by se k někemu chtěla vracet. Mno, tak uvidíme  Úsměv
Zaznamenáno
Pierre



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Martin
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Červen 2010, 01:32:00 »

Ole,
     tu máš radu od pána Neriešito : źenský mozog je ako fraktálny obrazec - jeho algorytmy sú čisto náhodné, nie je v tom žiadny zmyslel. Muźsky´mozog je naopak jednoduchý a konštruktívny. Na tvojom mieste by som jej položil otázku: "Rozmysli si!" /čo si spravil/  a na odpoveď kamaráti by som ešte v ten večer bol na inej diskotéke a lovil. Pokiaľ to nie je dievča tvojich snov / mne sa to stalo iba u piatich, so zvyšok berem ako komplikáciu, ktorej je lepšie sa zbaviť.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS