Kde balit, když nemám rád disco?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 15:44:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kde balit, když nemám rád disco?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Kde balit, když nemám rád disco?  (Přečteno 26544 krát)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« kdy: 19. Červen 2008, 13:25:18 »

Ahoj, je dost možný že se to tu řešilo. Ale já nic takovýho nenašel a tak se ptám:"Kde balit, když nemám rád disco?"
Kam mám chodit záměrně balit holky? Oslovovat holky na ulici mě baví, ale nevidim v tom nic víc. A ještě ke všemu nemáte jistotu že na tý ulici nějakou tu kočku potkáte.
Takový ideální místo pro mě je nějakej konzík, ale jak už sem mi párkrát stalo, tak jakmile začne kapela hrát tak je konec rozhovoru(je tam takovej bordel že neslyšíš vlastního slova) a když si do tý doby nevezmeš její číslo tak se s ní můžeš rovnou rozloučit. Kam chodíte na lov vy? Když né na disco?
Díky za rady a případné inspirace
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Červen 2008, 13:59:02 »

A ještě ke všemu nemáte jistotu že na tý ulici nějakou tu kočku potkáte.
A na disku ji potkáš ? ....
Zkus balit všude, kde jsi, na ulici, ve škole, v knihovně, na benzince a já nevim ještě kde všude jinde...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Červen 2008, 15:33:06 »

Určitě se to řešilo, plno návodů najdeš taky na hlavním webu.

Disko není moc dobrý místo na seznámení, jak jsem tady čtením zjistil - holky chcou jen ulítávat, bavit se. Ale dá se.
Balit baby se dají VŠUDE - hele jestli vynecháš ulice a MHD, tak se hodně ochudíš. Tam můžeš nezávazně konverzovat s kýmkoliv - nejen ve dne, ale třeba narazit na nějaké holky v noci po pařbě apod.

Tobě je 16, takže předpokládám, že v říjnu nastoupíš do tanečních - nenahraditelné místo (hlavně pro mě Šťastný). Naposledy jsem nezávazně kecal s hosteskama na autotecu v Brně...podle mě by šly Úsměv Tady bude tvůj problém, na jaký věk se zaměřuješ - hledej tam, kde se vyskytují holky tvého věku
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Červen 2008, 20:31:23 »

S těma tanečníma předpokládáš dobře. Uplně sem na to tedka zapomněl že tam po prázkách nastoupim. Ale ten čtvrtrok musim stejnak někde trénovat skill  Šťastný
Zaznamenáno
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Červen 2008, 11:41:24 »

To vůbec nevadí, že nemáš rád disco (já ho také nemám rád a seznámil jsem se). Těch možností je mnoho.
Navíc teď půjdeš do tanečních, to je snad ta nejideálnější příležitost. Daleko lepší, než na diskotéce. A tam máš předpoklad, že ta holka bude slušná atd.
Jinak se můžeš seznámit např. v knihovně, ve škole, na nějakém srazu, nějaké společenské události atd.
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Červen 2008, 18:29:59 »

Shrnuto a podtrženo prostě kdekoliv... opravte mě, jestli se mýlím :-D
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Červen 2008, 09:18:17 »

Včera večer když jsem šel domů, tak sem potkal jednoho kámoše ze základky. Ptal jsem se kam jde, a on že na kalbu k jednomu týpkovi kterýho znám taky ze zš. Okamžitě sem se k nim připojil. Většinu lidí sem tam neznal ale hlavní bylo že asi okolo 22. hodiny přišly dvě holky. Kromě jednoho kluka přes kterého tam byli je nikdo neznal. Takže jsem začal. S jednou jsem kecal celou dobu co tam byla a pak jí šel doprovodit na bus. Tam jsem si od ní vzal telefon a icq  Úsměv Takže na mě docela úspěch. Ale ještě nevim jestli jí mám napsat. Ono když je člověk trošku nalitej, hned jsou všechny holky lepší a hezčí.No a když už odjížděla busem domů, vrátil sem se zpátky na kalbu. Máme tu přeci ještě jednu slečnu že  Šťastný Je sice pravda že jsme už oba něco vypili (ostatně jako všichni co tam byli) a netrvalo dlouho a asi 3x jsme se vykousli. Takže mnohem lepší než nějaká disco. Parádní zážitek
« Poslední změna: 21. Červen 2008, 09:30:31 od Comanch » Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Červen 2008, 09:43:29 »

domácí kalby se vůbec nedají srovnávat s diskotékou....Byty jsou mnohem, ale mnnohem lepší...Kalby na bytě jsou best Šťastný Šťastný Úsměv
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Červen 2008, 12:26:14 »

Ptal jsem se kam jde, a on že na kalbu k jednomu týpkovi kterýho znám taky ze zš. Okamžitě sem se k nim připojil...

Na tohle bych teda neměl, takhle nadrzo k někomu přijít na kalbu o který jsem se dozvěděl náhodně (tj nebyl jsem pozván) Smějící se
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Červen 2008, 16:09:09 »

tak tak, taky se nevtiram.. vetsinou Šťastný jinak disko vs kalba doma.. proboha jak to muzete srovnavat, premejslejte trosku lidi Smutný aspon jednou Modlící se dyt je to upa neco jinyho...
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Červen 2008, 18:50:18 »

takhle nadrzo k někomu přijít na kalbu
Kdybych mněl všechny skutečnosti rozvynout tak jak byli, asi bych nebyl schopnej ten román napsat. Jak je všeobecně známo, čim víc lidí, tim je větší legrace. Oni taktéž sháněli co nejvíc lidí. Především těch sympatických (mezi které podle nich patřím). A když jsme se potkali s kámošem na busový zastávce, který odváděl přijíždějící účastníky na místo konání, sám mi to nabídl. Zaplatil jsem stejný vstupný jako ostatní, tak vo co de. Alespon jsem poznal zas nějaké nové lidi
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 22. Červen 2008, 10:30:19 »

Comanch: tak to potom jo  Mrkající
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Červen 2008, 12:04:19 »

Tak jsme dneska byli se školou v divadle. Přišla tam nějaká třída tvořená ze spousty holek. Možná i víc tříd. Po skončený dvou hodinového představení se všichni vyhrnuli ven, a kluci z naší třídy chviličku postávali před vchodem. Tak jsem tam šel taky jako že pokecáme, ale všici se rozprchli domů. Zbyl tam jen jeden spolužák, a jako že zkusí nějakej ten pickup na ňáký ty buchty. Nevěděl jsem o nikom ze třídy kdo by mněl takovéto shodné zájmy jako já Úsměv No každopádně jsme vyrazili k opodál postávajícímu hloučku čtyř holčin. Jako první sem mluvil já. Říkal jsem že jako sháním jednoho kluka ze třídy, tak esi ho neviděli. Prej že ne (přirozeně.Nikdo takový neexistoval). Tak jsem se ptal z jaký jsou školy atd..
Na to sice odpověděly, ale prostě neměli nejspíš zájem dál se s námi bavit.
A tak se vás ptám, jestli v takovýchto případech, kdy mi dojdou základní otázky a holka sama řeč nerozvíjí, esi se mám na to vykašlat, poděkovat za pomoc a odejít. Nebo do ní vrtat například tím že je dnes strašné vedro a že bych nejraději zašel na limču či zmrzku. Každopádně mi zvolili variantu A. Takže jsme poděkovali a odešli. Každopádně kdybych věděl dřív, že se tam ta jedna kámošovi hodně líbila, asi bych z ní pro něj vyloudil víc informací. Takhle víme akorát kam chodí na školu a na jaký obor.
Dík za případné odpovědi na můj dotaz.
Zaznamenáno
m16



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: praha
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Červen 2008, 13:11:25 »

to znám Úsměv víš, mám takovej pocit, že kdyby tam stála sama, tak to bude o něčem jiným. už se mi několikrát stalo, že jsem skončil podobně, ačkoliv když jsem si pak vyčíhl vhodnej moment a některá z holek se oddělila od hloučku tak jsem se zrovna náhodou vrátil pro svoji paněžnku, která mi někde tady "prostě musela vypadnout" Úsměv a pak to bylo mnohem otevřenější, když jsme stáli dost daleko od kamarádek. ale takhle proti kolektivu to pro mě obvykle končí tím, že to brzo vzdám a zdekuju se, protože když ta parta nemá vyloženou vůdkyni, která by za ně mluvila, tak mi připadá, že se asi styděj něco říkat nahlas, nebo co.
osobně se navíc v takový situaci ani upřímně necítím moc dobře Podivený
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Červen 2008, 15:44:00 »

Možná jste se špatně uvedli, příjít k holkám a ptát se na takovouhle otázku, když víte, že vám řeknou NE je trošku blbý, měli jste zvolit něco jinýho.. nevím třeba hele holky nejste náhodou z (doplň) školy.. řekneš k tomu nějakou omáčku a vtáhneš je víc do hovoru...
A navíc parta holek je horší než když je jedna nebo 2 a třeba taky nemuseli mít náladu.. no to už hledám výmluvy :-D
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Červen 2008, 18:12:40 »

No tak to vidíš, jak jsi našel krásnou situaci a využil jí. Jen ne až do poslední kapky.
Variantu B - pozvání na zmrzlinu jste mohli zkusit - dá se tím něco ztratit? Ne. (A doufám, že nebudete ty holky nahánět někde na té jejich škole Šťastný)
Zaznamenáno
m16



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: praha
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Červen 2008, 12:26:25 »

znáš to, náhodou půjdou kolem a... S jazykem
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Červenec 2008, 11:32:51 »

Tak jsem byl včera na diskotéce  Úsměv
Asi tak v 21 hodin jsem volal kámošovi jestli nepůjde ven a on říkal že je doma s bratrancem a ať klidně příjdu. Tak jsem přišel, popili jsme nějaký ty piva, vodku a někdy okolo 23. když došlo pití sme se zvedli a jeli do Tesca s tím, že koupíme na doporučení jednoho mýho kámoše Tuzemák s jablečnim džusem. Zkoušel jsem tak trošku udělat dojem na pokladní, ale marná snaha. Nicméně jsme jeli i s rumíkem domu, tam jsme pili tak do 1.30. Pod náporem alkoholové nálady jsme se rozhodli ject do nedalekého baru kde hráli disco a tak všechno možný. Nevěděl jsem jestli mě tam pustí, s tím že mi není 18 problém neni, ale punkáči který sme potkali v busu nám řikali, že je tam před chvílí vyhodili a že se jedou domu převlíct  Šťastný Nakonec sem se tam v pohodě dostal, objednal si sobě i kámošům pivo a usedl ke stolu. Koukal jsem okolo sebe, a všude lidi tak okolo 25 let. Šel sem to omrknout i na plac, společně s klukama. Hráli písničku od Landy, zrovna takovou v tempu a jak jsem zvyklej na trošku jinou kulturu tance (pogo) tak jsem tam asi omylem vrazil do nějakýho diskanta  mohlo mu bejt asi tak 27 typuju. No blbec se do mě okamžitě pustil, zatím jen lehká strkanice ale co mě překvapilo, že kde se vzal tu se vzal jeden SHARP SKIN, kterej se okamžitě připojil na naší stranu. Od toho šampona sem si nenechal nic líbit, ale naštěstí tam byli i rozumní disca, kteří tento spor sklidnili. Takže na placu jsem žádnou ženu taky neulovil  Šťastný
Při sezení u stolu jsem si vyhlídnul jednu slečnu, která se značně nudila. Netančila, nepila ani nekouřila. Jen tam tak mlčky čuměla na lidi okolo. I přesto že mohla bejt možná tak i o těch 10 let starší než já (což ona ale na mě nepozná) nedalo mi to a šel jsem za ní. Chtěl jsem jí pozvat ať si přisedne k našemu stolu, říkala že děkuje ale nechce. Tak jsem jí zkoušel ještě pozvat na pivo či tak, jenže oponovala s tím že nepije, nekouří, netančí atd.. Tak sem se na to vykašlal, jsou ty i jiný holky ne? Netrvalo to moc dlouho a došly nám prachy, tak se kámoši rozhodli zaject domu pro zbytek toho ruma. Zůstal sem tam teda sedět sám a nezbylo mi než vyhledat svojí další oběť. Za nedlouho jsem našel holku která tam jako jedna z mála neměla frajera. Nejprve sem jí typoval tak na 21, takže pohodička. Šel sem teda k ní a v tom hluku jí řekl přímo do ouška: "Když tě tady tak vidím, tak si říkám, co tady takhle hezká holka postává sama. Nechceš si sednout támhle ke stolu na pokec?" Souhlasila. Asi sem jí polichotil. Ještě jsem se optal jestli nechce něco k pití, a ona že tady má pivo a že si ho veme ke mně, což bylo štěstí, jinak bych musel vysypat z kapes svoje poslední drobáky. Příjemně jsme si povídali, až asi po 10ti minutách přišli kluci s rumem. Asi docela koukali, řekl bych že tohle nečekali. Tak sem tam Míšu nechal na chvíli samotnou a šel ven na rum. To už byli asi tak 3 ráno. Vrátili jsme se zpět do baru a ona mě vytáhla okamžitě ven na cigáro. Konečně jsem s ní mohl normálně mluvit a plně slyšet její hlas, protože ve vnitř si v tom bordelu člověk tolik nepokecá. Dozvěděl jsem se o ní nějaký věci např. že chodí na hotelovku, takže 21 jí asi nebude, no a ostatní detaili tady asi nikoho nezajímaj. V baru jsme ještě kecali, ale jelikož už byli 4 ráno, tak se to kámoši rozhodli zabalit a já s nima. O kontakt sem jí neřikal, myslim že by mi ho dala, ale já neoslovuju holky proto abych s nima pak něco mněl. Šli jsme na bus. Na zastávce stáli dva týpci s jednou slečnou, tý bylo tak 27. V 4.13 nám přijel autobus a společně se slečnou jsme do něj nastoupili(frajeři s náma naštěstí nejeli). Kluci si sedly dozadu a ona zhruba doprostřed.  Vůbec sem se nerozmejšlel a šel rovnou za ní. Kluci z toho museli bejt asi hotový, protože oba maj holky a tak jenom celou noc koukali jak lítám za babama. Bohužel jsme měli se zdravotní sestřičkou jen 5 minut společnou cestu busem. Ale i to stačilo na parádní pokec. Navíc kdo z nás by chtěl něco víc. Mě je 16 a jí tak těch 27. No a tim můj včerejší, respektive dnešní zátah zkončil. Domu jsem přišel tak před 6 hodinama. Každopádně za potrénování skillu to rozhodně stálo a určitě sem se nenudil. Příští tejden jdu do toho bárečku nejspíš znova. Sem zvědavej jaký kosti tam potkám a jakej šampon po mně zas vyjede  Šťastný
Zaznamenáno
dares1m
Host
« Odpověď #18 kdy: 06. Červenec 2008, 21:20:21 »

Comanch: obavam se ze nechapu smysl tohoto topicu...

ty se PTAS nebo RADIS? Šťastný
Zaznamenáno
Scientist



Karma: -2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Červenec 2008, 21:22:45 »

jestli nemas kamaradky ktery te s nejakou seznami tak mas smulu, zpravidla nejdelsi vztahy jsou takhle pres kamaradky.....
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Červenec 2008, 05:48:55 »

dares1m: Já se ani neptám a ani neradím. Jen sem popsal svůj zatim poslední zážitek z pickupu.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Červenec 2008, 17:49:23 »

Při dnešním obědě o polední pauze, jsme z klukama z práce zašli do nedalekýho bufáče(spíš taková závodní jídelna). Na druhym konci haly seděli u stolu dvě holky, celkem hezký. Kámoši na ně koukali a řikali že jsou hezký a takový ty řeči okolo. Netušili ovšem že mám už nějaký ty dovednosti v pickupu, tak jsem se po krátkém rozmyšlení zvedl od stolu a došel až k holkám. Zeptal jsem se jestli si můžu přisednout a ony mě bez jakékoliv prodlevy pustily ke stolu. Kecali jsme spolu dokud sem nesnědl celý svoje jídlo. Mněl jsem to jako takové zpestřené poledne, nikoliv že bych je chtěl balit. Na kámoše sem tim zapůsobil možná ještě víc než na ty samotný holky Šťastný Takže dneska parádní obídek, až na to jídlo
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 15. Červenec 2008, 18:25:06 »

Tak ty se ptáš kde balit když ne na disku a pák máš takovou příležitost a nic Eh?
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 15. Červenec 2008, 21:57:43 »

No to optání bylo spíš tak pro teorii. Abych doplnil svoje vědomosti ze zkušeností jiných. Jinak mě mnohem víc baví oslovovat nový holčiny, než je přímo balit. Navíc když bych nějakou zbalil, tak už další holky nebudu moct nabýrat  Šťastný
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 15. Červenec 2008, 22:28:13 »

Navíc když bych nějakou zbalil, tak už další holky nebudu moct nabýrat  Šťastný

Říká kdo?  Provokatér
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS