Kde byla chyba?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:08:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kde byla chyba?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kde byla chyba?  (Přečteno 3801 krát)
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« kdy: 01. Září 2010, 09:28:31 »

Zdravim.
Byl jsem ted cerstve odmitnut uz pri pozvani na kafe, docela rad bych se dozvedel, co jsem udelal spatne, co slo udelat jinak. Poznal jsem ji v letadle behem asi 2 hodinovyho letu. Slovo dalo slovo, kecali jsme celou cestu, prislo mi to fakt v pohode. Nevidel jsem v tom zadne terno, proste mi prisla fajn a chtel jsem ji poznat vic, treba i jako kamaradku. Po pristani jsem ji nabidl kafe a rekl si o cislo. Zeptala se jestli je to pozvani na rande, ja rekl v legraci, ze vlastne asi jo. Rekla, ze ma pritele, ale cislo jsem dostal. Pozval jsem ji o dva dny pozdeji, prisla odpoved, ze dekuje za pozvani, ze pokec byl fajn, ale nechce pokracovat (doslova).

Osobne citim chybu v tom, ze ze jsem zariskoval a priznal to pozvani na rande. Co myslite?
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Září 2010, 11:40:42 »

Chyba je v tom, že tohle vůbec řešíš. Brzdíš tím sám sebe. PU je tak trochu o statistikách. Nevyjde ti třeba ještě dalších 8 pozvání na rande a to desátý klapne. Teď akorát neztrácej čas a makej na tom, abys těch 8 promarněných měl už za sebou a dostal se k desáté úspěšné. Nebyla chyba jí to říci narovinu. Jenom prostě nechtěla. Toť vše. Teď jdi hned na další!
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Září 2010, 20:51:10 »

Svym zpusobem mas asi pravdu, sice nejsem zastancem tohodle "statistickeho" pohledu, ale faktem je, ze to moc resim.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Září 2010, 13:46:06 »

No, tak mysli out-of-the-box Úsměv Co jsi, aby tě holka MUSELA chtít? Má právo prostě nechtít. Ne proto, že bys něco udělal špatně, ne proto, že bys byl moc upřímný, ne proto, že bys byl moc hrrr. Prostě nechce Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Září 2010, 19:22:43 »

Byl jsi ve správný čas na správném místě a zároveň ve špatný čas na špatném místě. Potkal jsi fajn holku, padli jste si do oka, jenže měla přítele a příletěla bůhví z kama, takže mohla na svůj bezvadný vztah pozapomnout a osvětlilo se jí to, až když byla opět se svým milovaným. Za ty dva dny se toho mohlo hodně odehrát. Např. Promluvili si a zachránili svůj vztah před rozpadem nebo si prostě sama něco uvědomila, to už se nejspíš nikdy nedovíš. Největší hloupost, kterou by jsi teď mohl udělat je, že by jsis s tím lámal hlavu a zabýval se tím, kdeže jsi to udělal chybu?! Příjde jiná slečna, se kterou to třeba výjde Mrkající, hodně štěstí.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Září 2010, 00:23:47 »

ja jsem jenom rad ze PU je o statistikach  Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS