Kde přijít o panictví

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 13:37:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kde přijít o panictví
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Kde přijít o panictví  (Přečteno 18336 krát)
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« kdy: 16. Leden 2008, 07:26:02 »

čau, chci se zeptat na takovou věc. S přítelkyní bych chtěl mít sex,ale nemáme místo - u mě ani u ní to nejde - vždy je někdo doma. Auto mi nepříjde vhodné, no příroda by byla fajn kdyby nebyla zima. No napadl mě hodinový hotel ale v tom není romantika, navíc já jsem panic ona pana a tak bych chtěl něco lepšího. Napadlo mě nějaký menší hotel na 1-2 dny. Spíše mě zajímají vaše zkušenosti. Díky
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Leden 2008, 11:12:24 »

tak se zamknu v pokoji (pokud nemá společenej pokoj se sourozenci) a je to ne? Šťastný
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Leden 2008, 11:28:15 »

Nemáš nějakýho dobrýho kamaráda s volným bytem?
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Leden 2008, 11:45:57 »

a co si udelat pekny vecer, vecere v slusne restauraci a pak prespat v normalnim hotelu.. ale jedno nechapu, kdyz je panna, jak si ji jako presvedcil, ze chce jit do sexu po necelych 3 tydnech vztahu(hadam to z data tveho prvniho prispevky), kolik ji vubec je..?
Zaznamenáno
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Leden 2008, 12:05:08 »

2 Druid - no ani nevím jak jsme se k tématu sex dostali, no ale když to téma bylo na světě tak jsme o tom chvíli povídali - ona říkala že se bojí ( no já se prvního sexu taky bojím ) a pak nějak řekla že by to chtěla s romantikou a tak - to já taky protože jsem velký romantik no ale narazili jsme na pár zádrhelů - právě místo, ten hotel s večeří mě napadl a asi je to jediné zatím reálné řešení. Pokud jde o to jak jsem ji přesvědčil - spíš ona mě - no vidíme se minimálně obden - takže jsme spolu strávili dost času. Pokud jde o věk tak mě je 24 ji bude 22.

2Aldamir-kamarády mám,ale ne s volným bytem, bud žijí s rodiči nebo v podnájmu s přítelkyní a podobně

2 henry - no já mám pokoj společný se sestrou, ona má svůj, ale nepřijde mi moc romantický se zavřít v pokoji, když vedle bude její matka - a navíc nevím co by v té chvíli se mnou nebo sní udělal ten stres, ztoho že někdo vezme za kliku.

No jak to vypadá asi jediná možnost je ten hotel a nebo počkat.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Leden 2008, 12:13:23 »

no tak to spoj treba s vikendem na horach, to je celkem romantika i pres den, ne?  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Leden 2008, 12:25:07 »

Je to sice trochu OT, ale jestli se tu dá změnit nick, tak požaduju, aby si ten největší smolař okamžitě změnil nick na ten největší lucker, protože tohle beru jako provokaci Šťastný

Ale abych nebyl úplně OT - vaši ani její rodiče nikam nechodí, nejezdí? Počítám, že jste oba na VŠ (usuzuju z toho, že jste pořád ještě doma), takže někdy můžete vynechat přednášku a udělat si intimčo dopoledne, když jsou rodiče v práci. A naši třeba jednou za čas někam jedou - třeba na víkend. A je ti 24, nedá se s rodičema normálně mluvit? Vysvětlit jim, že by bylo fajn, kdyby byla šance, aby odjeli na víkend k babičce / strejdovi s tetou / wherever, abyste měli se slečnou klid? Tohle osobně bych udělal já a myslim, že by to pochopili.

Ale na druhou stranu, já bych se nestyděl za to že s ní chci spát, což je asi tvůj problém, ne?

BTW: Naši by to pochopili a to jsou dost konzervativní - měli sex až po svatbě, máma je věřící - takže "že by to ti tvoji nepochopili" není vůbec pravda... IMO
« Poslední změna: 16. Leden 2008, 12:29:43 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 16. Leden 2008, 12:42:49 »

To s tím dopolednem je fajn nápad (ovšem pokud nebydlíte oba daleko od sebe). Jinak doporučuju vyrazit na víkend někam do cizího města - můžete obejít místní památky, zoo, ... všude se něco najde. Mně se tohle líbí (nedělám to jen kvůli tomu jednu); prostě je imho fajn občas někam vypadnout, od všeho si odpočinout a bejt se svou drahou polovičkou Úsměv
Zaznamenáno
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Leden 2008, 12:49:23 »

2 AVAranger - no kdy by to šlo tak si přezdívku změním ( teda jestli to jde tak napište ) byla vymyšlená v době kdy jsem byl tak trochu naštvany na vše. Na vysoké nestudujeme - oba pracujeme - naše firmy mají společnou budovu - a navíc máme skoro stejnou pracovní domu - toto píšu v práci - no k mím rodičům - nevím jestli by to pochopili, já když to vezmu tak s rodičema moc nemluvím, ale asi máš pravdu že pokud bych jim to podal tak jak píšeš tak asi jo.

2 Larry flint - jj to mě napadlo, ale jelikož ona nastoupila před dvěma měsíci do práce tak je ještě ve skušební lhůtě a s dovolenou moc počítat nemůže, ona má příští týden volný výkend tak si zkusím vzít na sobotu dovolenou - ted kvůli projektů chodím i v sobotu Smutný, snad to vyjde,

2 Augi - to taky není špatný nápad, ale v zimě do zoo - to není ono, když je teplo tak je to super,
Zaznamenáno
Mona



Život je boj.

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Leden 2008, 13:04:50 »

ZOO že není v zimě ono? Kdes na tom byl? Není problém se teple obléknout, navíc v zimě nejsou u klecí návaly, zvířata uvidíš tak i tak. Ohřeješ se v pavilonu. Já byla jendou v ZOO, když jsme s přítelem slavili 2 roky vztahu, bylo to v únoru, dopoledne všední den. Bylo tam jen pár lidí, sněžilo a bylo to moc krásné a romantické, vzpomínám na to ráda doteď.
Místní památky nevím, ale hrady mají přes zimu většinou zavřeno, jeskyně taky.
Zkus koknout, co zajímavého máte v okolí, kam by se dalo jet.
Souhlasím s ostatními, že odjet na víkend pryč je super nápad. Večer si zajít na večeři do restaurace, pak se jít společně osprchovat a zalézt pod peřinku Úsměv
V Jeseníkách vím o jednom fajn penzionku a io možnostech, kam jít, kdybys měl zájem. 
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 16. Leden 2008, 13:17:49 »

Jojo, v zimě je to v ZOO v pohodě, nikde nikdo Úsměv Navíc letos ani žádná zima není Mrkající V tom městě můžete jít třeba do aquaparku, do muzea, galerie nebo třeba jen courat po obchodech Úsměv
Zaznamenáno
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Leden 2008, 13:22:35 »

2 mona - určitě bych měl zájem, jestli můžeš napiš mi podrobnosti,díky

2 Augi - no já nikdy v zimě v zoo nebyl takže nevím, ale když už se sešli dvě odpovědi že zoo v zimě je ok tak to asi zkusím zařadit do plánu,
Zaznamenáno
Mona



Život je boj.

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 16. Leden 2008, 13:31:52 »

Pisla jsem ti to do zprávy.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Leden 2008, 14:28:12 »

ty jo sem podle tej prvni zpravy cekal ze vam bude neco pod dvacet.. a vida Šťastný myslim ze rodice by mohli pochopit, ze v tomhle veku lidi uz spolu vetsinou sexualne zijou, takze bych se nebal je obcas poslat nekam ven... treba do ZOO Smějící se jinak vy furt resity svuj prvni sex.. to je jasny, kdyz ste jeste nikdy zadnej nemeli.. ale myslite i do budoucna? myslim ze u prvniho sexu nezustane a budete spolu chtit spat vickrat, treba i parkrat do tydne.. a myslim ze brat si porad hodinovej hotel, nebo otravovat kamose by nebylo nejlepsi. takze jako jediny reseni vidim promluvit si s rodicema. a to s obema Vykřičník at muzete vesele soulozit u tebe i u ni Mrkající
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Leden 2008, 14:50:28 »

http://forum.qark.net/o-cemkoliv/kde-se-milovat/
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Leden 2008, 14:52:16 »

2 afi:máš pravdu, no uvidíme, snad budou rodiče tak taktní a ruzumní že nám dopřejí trochu toho času.
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Leden 2008, 20:22:27 »

Jen maličkost pokud se rozhodneš pro hotel tak při rezervaci uveď , že chceš dvoulůžkový pokoj- manželské lůžko , předejdeš tak nepříjemnému překvápku  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 16. Leden 2008, 20:55:11 »

barbarelko, ty mi to kazis, ja se ho snazim dokopat k tomu aby si pravo na sex vydupal doma Ďábelský jinak pokud to nejsou mamuti, da se vejit i na jednoluzko.. jen to bude trosku nepohodlny a pripravej se o par poloh no.. a to jim s jejich zkusenostma snad vadit nebude Šťastný (kazdopadne taky doporucuju spis to dvojluzko)
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16. Leden 2008, 21:06:55 »

Jen maličkost pokud se rozhodneš pro hotel tak při rezervaci uveď , že chceš dvoulůžkový pokoj- manželské lůžko , předejdeš tak nepříjemnému překvápku  Mrkající
I na posteli 195 x 85 se da... Mrkající
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 16. Leden 2008, 22:34:29 »

Na velikosti (postele Super!) nezáleží, když se maj dva rádi... S jazykem

Já bych doporučil na to jít přes vlastní rodiče (čili poprvé u tebe, ne u ní), konkrétně tátu, ti bejvaj většinou o něco chápavější (myšleno v týhle oblasti) a něco vymyslet spolu. Případně vašim třeba zamluvit lístky do divadla nebo tak něco - nemusí to bejt zrovna na muzikál nebo do Národního, navíc tě to vyjde levnějc než hotel... Sami by tam třeba nešli, ale když to zařídíš za ně, tak se možná nechaj ukecat...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 16. Leden 2008, 22:57:49 »

Na velikosti (postele Super!) nezáleží, když se maj dva rádi... S jazykem
I na posteli 195 x 85 se da... Mrkající
Hehehe...z vlastni zkusenosti muzu rict, ze se na ni da i spat (kdyz se maji dva radi)...jen porad nechapu, proc slecna neustale preferovala spat u ni na miniposteli, kdyz ja mam 2x takovou  Podivený Na sex mala postel nevadi, ale ty zensky pak pri spanku hrozne kopou, chrapou, sestrkavaj vas z postele...no proste uz sem spal pohodlnejc  Kroutící očima
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 17. Leden 2008, 00:12:59 »

barbarelko, ty mi to kazis, ja se ho snazim dokopat k tomu aby si pravo na sex vydupal doma Ďábelský jinak pokud to nejsou mamuti, da se vejit i na jednoluzko.. jen to bude trosku nepohodlny a pripravej se o par poloh no.. a to jim s jejich zkusenostma snad vadit nebude Šťastný (kazdopadne taky doporucuju spis to dvojluzko)

Tak to mě mrzí  Mrkající já jen myslela na jejich pohodlí a hlavně učím se ze svých chyb - taky jsem smutně koukala na ty oddělené potele  Podivený a říkala jsem - tak je ta recepční blbá nebo co ?
Ale jasan i na malé posteli se dá , že jo .
Vlastně se dá všude . 
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Mona



Život je boj.

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 17. Leden 2008, 09:18:05 »

No, na malé posteli se dá v klidu sexovat, ale spát ?  Otázka I když se mají dva rádi, tak přece jen spánek je spánek a např. já kolem sebe potřebuju prostor.

Afi, věřím ti, že sex doma je super a že časem tohle budou muset pořešit, ale proč jim pořád kazíš tu romantiku? Že chtějí na svůj první sex hezky vzpomínat? Kdo nezažil šramocení klíčí v zámku v tom nejlepším, asi nikdy nepochopí. Doma prostě nemáš jistotu, že opravdu nikdo nemůže přijít. Jo, jedině kdyby rodiče odletěli do Egypta. Protože je to pro ně poprvé, tak si to prostě chtějí užít. Ten největší smolař tady řeší první sex. Až budou mít poprvé za sebou a budou spolu chtít být dál, tak jim to ani moc divný třeba nepřipadne, že je máma vedle v pokoji  Úsměv
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 17. Leden 2008, 16:40:08 »

mona: jakou romantiku prosimte Šťastný jde o to ze se chtej dva milovat a nemaj kde.. ten hodinovej hotel podle me nechtej ani tak kvuli tej romantice, jako spis ze jim nic jinyho nezbejva. a to je problem. jinak myslim ze kdyz o tom reknou jednem rodicum, ze to pochopej a proste nakej den vypadnou.. pak bych se fakt nebal ze za pul hodinky uslysim v zamku klice.. proste to chce koukat do budoucna Mrkající jinak samozrejme proti hodinovymu hotelu nejsem, jestli chtej mit klid a chce se jim to platit..
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 17. Leden 2008, 23:14:42 »

no tak to spoj treba s vikendem na horach, to je celkem romantika i pres den, ne?  Mrkající
Taky se připojuji k romantickému víkendu v útulném penzionku nebo hotelu.
Pokud neholdujete horám, tak zkus nějaké pěkné město. To se sice hodí spíše v létě, ale i ted by to šlo. Například Český Krumlov je na to dokonalé místo.
Nebo můžeš zkusit i nějaké blízké zahraničí - psal jsi něco o autě, takže by to asi neměl být problém. Například nějaké romantické bavorské městečko, nebo třeba Vídeň (podle toho, z které části republiky jsi). I tam, pokud seženeš dobrou cenu, se vejdeš do 5000 za víkend (dvě noci).

Učitě ti doporučuji minimálně dvě noci - třeba první noc dojdete jen někam k mazlení, tak budete mít příští noc na zbytek. Kromě toho, můžete třeba strávit potom v posteli klidně půl dne.
Jak psala Mona využij vymožeností pokoje - třeba společné sprchování.
A další výhoda: já osobně miluju v hotelích snídaně. Mají je většinou bohaté v příjemném a často i romantickém prostředí. Po společné noci bude i ta snídaně příjemným zážitkem.

A nezapomeń na to co psala barbarela.trust. Zajisti, aby pokoj měl manželskou postel (double a nikoliv twin). Někteří si tady z toho dělali srandu, ale fakt je to důležitý. První společnou noc máte spolu prožít celou a ne, že se po sexu sebereš a pujdeš spát do jiné postele.

A ještě jedna rada (jestli znáš přeskoč tento odstavec, ale někomu se může třeba hodit). Pokud nemáš zkušenosti s ubytováním v hotelu, jeď nejdříve někam sám nebo s kamarádem. Vše si vyzkoušej - od rezervace (nezapomeň, že když pojedeš s kámošem potřebuješ twin a ne double postele Šťastný), příjem v hotelu, snídaně, až třeba po placení. Ten tréning se hodí. Pro ženský je z nějakého důvodu důležitý, jak se umíme chovat třeba v recepci hotelu Šťastný. Kromě toho, určitě budeš nervozní z toho sexu, tak je zbytečné být navíc nervozní z věcí typu "(na snídani) můžu si tady nalít to kafe z konvice nebo mi za to naúčtujou pět euro?"
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS