Kdy ji oslovit?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 02:45:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kdy ji oslovit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Kdy ji oslovit?  (Přečteno 36361 krát)
Sigridus

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 29. Srpen 2006, 19:35:41 »

Ahoj,
ve škole se mi líbí jedna holka, a tak se vás chci zeptat kdy je podle vás nejlepší ji oslovit, jestli ráno před školou, o přestavce, po škole či někdy jindy. A taky se chci zeptat jak ji mám oslovit - co ji mám říct  Otázka
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Srpen 2006, 20:18:55 »

To je uplne jedno kdy ji oslovis. Treba az kolem tebe bude prochazet, tak se na ni usmej a rekni ahoj. Mozna bude trochu vykulena, ale aspon pritahnes jeji pozornost. Pozdeji se date treba do reci, pokud by se te hned nezacala ptat odkud ji znas (ze skoly, ...? ) nebo neco jinyho.

Musim se jeste priznat, ze takto to na me nekdy (jednou za cas) zkousi slecny.  Nápad
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
James

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Srpen 2006, 20:48:38 »

Citace: "LordAli"
To je uplne jedno kdy ji oslovis. Treba az kolem tebe bude prochazet, tak se na ni usmej a rekni ahoj. Mozna bude trochu vykulena, ale aspon pritahnes jeji pozornost. Pozdeji se date treba do reci, pokud by se te hned nezacala ptat odkud ji znas (ze skoly, ...? ) nebo neco jinyho.

Musim se jeste priznat, ze takto to na me nekdy (jednou za cas) zkousi slecny.  Nápad


Zajimalo by me co ji na to reknes kdyz se te zepta odkud ji teda znas ? Reknes ze ji zdravis ze sympatie nebo vymyslis imaginarni misto "x" Úsměv
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Srpen 2006, 21:30:50 »

Přemýšlím  Nevim. Kdybych ji znal ze skoly, tak bych ji normalne rekl, ze ji znam ze skoly. Nevim co by na tom melo byt hroznyho.  Nebo bych ji rekl, ze se tak pekna slecna prehlidnout neda a na to odkud ji znam bych ji vic nepovidal. Nápad By slo, ne?
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
kull

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Září 2006, 12:02:49 »

Citace: "Sigridus"
Ahoj,
ve škole se mi líbí jedna holka, a tak se vás chci zeptat kdy je podle vás nejlepší ji oslovit, jestli ráno před školou, o přestavce, po škole či někdy jindy. A taky se chci zeptat jak ji mám oslovit - co ji mám říct  Otázka


no hlavne s tim moc neotalet. takhle se mi jedna taky moc libila, podle vseho ja ji taky, ale moc dlouho jsem si dodaval odvahy... az jsem ji nakonec videl s jinym a pak jsem to uz vzdal. uz je to dlouho, tedka bych se asi pral  Úsměv . a az ji reknes ahoj, tak snad se ta konverzace nejak rozvine dal, vsak to znas z qarkovejch clanku - neco si predem pripravovat je zbytecny.
Zaznamenáno
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Září 2006, 12:31:49 »

Citace: "James"
Citace: "LordAli"
To je uplne jedno kdy ji oslovis. Treba az kolem tebe bude prochazet, tak se na ni usmej a rekni ahoj. Mozna bude trochu vykulena, ale aspon pritahnes jeji pozornost. Pozdeji se date treba do reci, pokud by se te hned nezacala ptat odkud ji znas (ze skoly, ...? ) nebo neco jinyho.

Musim se jeste priznat, ze takto to na me nekdy (jednou za cas) zkousi slecny.  Nápad


Zajimalo by me co ji na to reknes kdyz se te zepta odkud ji teda znas ? Reknes ze ji zdravis ze sympatie nebo vymyslis imaginarni misto "x" Úsměv


No já bych ji řekl, že ji neznám. Ale zdravím ji, protože bych ji rád poznal.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
PachezZ



Karma: 0
Místo: Někd u Třeboně
Příspěvků: 43


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 06. Září 2006, 12:57:48 »

Citace: "James"
Zajimalo by me co ji na to reknes kdyz se te zepta odkud ji teda znas ? Reknes ze ji zdravis ze sympatie nebo vymyslis imaginarni misto "x" Úsměv


taky můžeš říct ěnco ve stylu "Neznám , ale můžem to změnit" - to mě ale nenapadne zrovna když se to hodí Úsměv)
Zaznamenáno

quot;Cítim bezprávie, prečo on hej, prečo ten hej, prečo ty hej a prečo ja nie."
super-borec

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Listopad 2006, 20:08:11 »

Zdarec..prosim pomozte…chodim na bruslak kazdej tyden a zalibila se mi tam jedna holka…porad se na ni divam ae nemam odvahu jak bych mel zacit si s ni povidat a potom popripade ziskat cislo a třeba s ni něco mit…další problem je ze nikdy není sama takze nemam ani prilezitost ..tak prosim pomozte jak mam zacit abych něco nepokazil
Zaznamenáno
mm5mm

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Listopad 2006, 21:35:24 »

Jestli tam je s jinejma holkama, tak podle mě neni problém. Domluv se že tam pudeš s kámošem a máš to v pohodě...
Zaznamenáno

Šťastný
super-borec

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Listopad 2006, 09:48:21 »

A o cem s ni zacit kecat?,Aby to nebylo moc trapny nebo jak ji rict ze o ni mam zajem?? Stydlivý
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Listopad 2006, 11:06:12 »

No, trapne to podle me neni - kdyz se na to kouknes kolem a kolem, proc bys s ni jinak kecal - teda, pokud tam neprodava kafe Úsměv Ale jit na to tak nak pomaloucku, polehounku. Co si pamatuju ze svych mladych let, jedinej duvod, proc jsem chodila na brusleni byl ten, ze jsem chtela nekoho sbalit Úsměv Takze chodit dlouho kolem horke kase - to by me nepotesilo. Co se zeptat na hudbu, co tam hraje, jak casto tam chodi, jak dlouho, jestli by se s Tebou nesla projet, ze ma krasne oci... ja nevim, tak neco
hlavne se nebat Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Listopad 2006, 11:21:54 »

Citace
jedinej duvod, proc jsem chodila na brusleni byl ten, ze jsem chtela nekoho sbalit

-kdyby neco podobneho napsalo vic holek, tak by to asi bylo asi jeste o dost motivujicnejsi nez quarkovy clanky Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Acid



Karma: 0
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Listopad 2006, 11:34:32 »

Citace: "Sigridus"
Ahoj,
ve škole se mi líbí jedna holka, a tak se vás chci zeptat kdy je podle vás nejlepší ji oslovit, jestli ráno před školou, o přestavce, po škole či někdy jindy. A taky se chci zeptat jak ji mám oslovit - co ji mám říct  :?:

Kdykoliv a cokoliv tě napadne...
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Listopad 2006, 11:44:13 »

Citace: "0254"
Citace
jedinej duvod, proc jsem chodila na brusleni byl ten, ze jsem chtela nekoho sbalit

-kdyby neco podobneho napsalo vic holek, tak by to asi bylo asi jeste o dost motivujicnejsi nez quarkovy clanky Úsměv


Tak ti to klidně napíšu ještě jednou: hlavním důvodem (tedy, na gymplu), proč  jsme po škole někam s holkama chodily (do parku, na hřiště, do kavárny, na koupák, na ples) bylo, abychom potkaly nějaké kluky. Když byli nějací v dohledu, tak jsme po nich pokukovaly - i když jsme dělaly, že se na ně nedíváme -  a doufaly, že něco udělají, přijdou za námi a budou se s námi bavit. Když se k ničemu neměli, byly jsme zklamané a nadávaly na jejich nedostatečnou mužnost. Úsměv
No, čím byl pak člověk starší, tím míň to řešil a prostě si dělal svoje, měl svoje zájmy, někam jezdil, a při tom vždycky někoho potkal.
Když se mi jednou - po mnoha letech - podařilo být asi tak půl roku sama, tak jsem se přistihla, že se dívám na chlapy v tramvaji a přemýšlím, jestli se mi líbí nebo ne, takže kdyby mě nějaký oslovil a líbil se mi, tak bych ho asi neodpálila...Úsměv
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Listopad 2006, 16:17:42 »

Citace: "Rachel"
Tak ti to klidně napíšu ještě jednou: hlavním důvodem (tedy, na gymplu), proč  jsme po škole někam s holkama chodily (do parku, na hřiště, do kavárny, na koupák, na ples) bylo, abychom potkaly nějaké kluky. Když byli nějací v dohledu, tak jsme po nich pokukovaly - i když jsme dělaly, že se na ně nedíváme -  a doufaly, že něco udělají, přijdou za námi a budou se s námi bavit. Když se k ničemu neměli, byly jsme zklamané a nadávaly na jejich nedostatečnou mužnost. Úsměv
No, čím byl pak člověk starší, tím míň to řešil a prostě si dělal svoje, měl svoje zájmy, někam jezdil, a při tom vždycky někoho potkal.
Když se mi jednou - po mnoha letech - podařilo být asi tak půl roku sama, tak jsem se přistihla, že se dívám na chlapy v tramvaji a přemýšlím, jestli se mi líbí nebo ne, takže kdyby mě nějaký oslovil a líbil se mi, tak bych ho asi neodpálila...Úsměv


jak trefne Smějící se  ba ba panove... i my po vas neustale koukame... nejste v tom sami  Super!
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Worldstriker

Karma: 1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 26. Listopad 2006, 20:31:44 »

Mám takovej problém. Ve škole máme dvouhodinovku týdně semináře. Chodí tam i tři pěkné holky z jiné třídy ale jedna z nich mě fakt upoutala. Při hodinách jsem občas zkusil nějaký oční kontakt ale za chviličku se koukala jinam. Můj problém je jít k tý holce a oslovit jí, protože je pořád s těma svýma kámoškama. Nemáte nějakou radu?
Zaznamenáno
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 26. Listopad 2006, 22:10:31 »

Rozděl a panuj  Mrkající . Radu ze života bohužel nemám, tak aspoň tohle.
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Listopad 2006, 22:57:29 »

Citace: "Lenny"
Rozděl a panuj  Mrkající . Radu ze života bohužel nemám, tak aspoň tohle.
Ja vedel, ze vzdycky dokazes poradit  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 27. Listopad 2006, 15:05:13 »

Citace: "Lenny"
Rozděl a panuj  Mrkající . Radu ze života bohužel nemám, tak aspoň tohle.


Kdysi jsem zaslechl extremnejsi verzi Úsměv :

"Roztahni a odpanuj."
Zaznamenáno
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 27. Listopad 2006, 15:47:36 »

Citace: "Mourn"
Citace: "Lenny"
Rozděl a panuj  Mrkající . Radu ze života bohužel nemám, tak aspoň tohle.


Kdysi jsem zaslechl extremnejsi verzi Úsměv :

"Roztahni a odpanuj."


Každej máme svoje metody a svoje pořadí  Šťastný .
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 27. Listopad 2006, 16:56:24 »

Citace: "Lenny"
Rozděl a panuj  Mrkající . Radu ze života bohužel nemám, tak aspoň tohle.

Ještě bysme mohli doporučit prohledávání do hloubky, do šířky a případně quick sort Mrkající
Zaznamenáno
super-borec

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 27. Listopad 2006, 19:44:58 »

jn a tak myslite jakoze se nemam bat…tje totiž muj nejvetsi problem..tak jako reknu to ještě presneji…jezdi porad s jednou holkou…nekdy zastavi u mantinelu a keca z borcama…to asi není dobra chvilka ae tak jako když je tam s kamaradkou tak co mam rict aby to nebylo trapny??Proste vubec nevim jak ji mam oslovit..potom uz to doufam pujde snadno jen mi jde o to jak ji oslovit…tje to nejdulezitejsi..moc diky za odpoved… Kroutící očima
Zaznamenáno
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 27. Listopad 2006, 20:13:02 »

Citace: "super-borec"
jn a tak myslite jakoze se nemam bat…tje totiž muj nejvetsi problem..tak jako reknu to ještě presneji…jezdi porad s jednou holkou…nekdy zastavi u mantinelu a keca z borcama…to asi není dobra chvilka ae tak jako když je tam s kamaradkou tak co mam rict aby to nebylo trapny??Proste vubec nevim jak ji mam oslovit..potom uz to doufam pujde snadno jen mi jde o to jak ji oslovit…tje to nejdulezitejsi..moc diky za odpoved… Kroutící očima

Tak na ni nejdriv jen pokukuj a usmivej se. Az tam prides priste, tak se na ni znova usmej a rekni "Ahoj". Pokud ti na to odpovi, tak uz si vlastne navazal rozhovor a pokud ne tak to je ted jedno. Az tam priste zase prijdes, tak ji rekni "Ahoj" a zeptej se ji na neco (napr. jak se ma, kolik je hodin, co hraje za hudbu nebo ji jenom proste rekni ze krasne brusli ci ze ma krasny oci atd.) a ver mi, ze z toho pak bude nejakej ten rozhovor. Hlavne se porad usmivej aby z tebe jakoby vyzarovala dobra nalada a pokudmozno nedavej moc najevo strach a styd. Rekni si proste: "Co je na tom, jenom si pokecat z nejakou holkou. Vzdyt je to prece zcela normalni a prirozeny a ja z toho tady delam vedu". Snad jsem ti aspon trochu pomohl a hodne stesti...
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
super-borec

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 27. Listopad 2006, 20:44:52 »

Diky moc za radu..tak jn zkusim to..doufam ze z toho neco bude.... Šťastný
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 28. Listopad 2006, 12:20:37 »

Chybi tu jeden podstatny detail. Pokud je nerozdelis, povidej si s obema! Nesmis tu druhou prehlizet, jinak te, az se od nich odpojis, pomluvi a ta "tvoje" jeji nazor prevezme.

Zvlastne u takovychto nerozlucnych "dvojcat" plati, ze se nezajimaji o kluka, co se libi ji samotne, nybrz o toho, co ji odsouhlasila kamoska.

Moznost taky je pristoupit k nim s kamosem a pusobit jednotlive. Pak nebudou mit presilu Úsměv.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS