kdy přestat hrát aneb jak se nezamilovat

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Březen 2024, 03:34:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  kdy přestat hrát aneb jak se nezamilovat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: kdy přestat hrát aneb jak se nezamilovat  (Přečteno 17341 krát)
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« kdy: 22. Červenec 2010, 18:07:03 »

Začínám zde nové téma,protože by mě zajímalo,jak sbalit holku a při tom se do ní nezamilovat hned na první pohled.
Nejsem žádnej balič a holky si vybírám docela dlouho(vždycky musí splňovat nějaký podmínky,jinak do nich nejdu),tim pádem se mi skoro vždy až na jeden případ stalo,že jsem se po krátkém čase do holky totálně zbláznil-byla dokonalá,krásná,vtipná,chytrá,milá,vždy jsme si měli co říct  bez trapných pauz...
Jenže jak to tak bývá přestal jsem být vtipnej a zajímavej,místo toho jsem začal být přecitlivělej a přehnaně upřímnej.

Moje otázka tedy zní,jak zůstat ve hře a ovládnout svoje city?
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Červenec 2010, 18:14:46 »

A kdy už nemusim lhát a hrát Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Červenec 2010, 18:26:08 »

S tebou se nic nemění... buď změň sebe nebo svoje nároky... jako na co hledáš dokonalou holku? na sex? na to můžeš mít i uplnou blbku,která nemá smysl pro humor... buď hledáš vztah nebo šuk...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Červenec 2010, 18:28:54 »

To nejde..

Jelikož když jsi zamilovaný máš z ní strach a Ty po nás chceš, abys ten strach neměl a šel jí v pohodě sbalit.
Takže Ty nechceš návod, jak se nezamilovat, ale jak zmírnit strach a to nejde jinak než praxí.

Jaký je rozdíl být nezamilovaný mistr svůdce nebo zamilovaný mistr svůdce ?
Nezamilovaný mistr svůdce - hraje s tou kočičkou nějakou hru.
Zamilovaný mistr svůdce - Sbalí jí a budou spolu.

A rozdíl mezi zamilovaným a nezamilovaným PFU ?
Zamilovaný PFU - Velký strach
Nezamilovaný PFU - Strach

Takže praxe,sebevědomí a praxe, sebevědomí Ti pomůžou, a nebudeš tu řešit takové věci "Jak se nezamilovat a sbalit holku?".
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Červenec 2010, 20:23:03 »

Ano máte částečnou pravdu.Ovšem já se nesnažim být mistr svůdce,ale snažím se dopátrat toho,proč když balím holku, jsem s ní měsíc,začne mi vyhovovat ve všech ohledech a začínám se dostávat do situace, kde už nemyslím na to,jak jí uchvátit,ale jaký by to asi bylo,kdybychom spolu byli dýl a jak by to bylo harmonický a hezký.Řeknu si: tak tohle je přesně to jak jsem si to představoval.Pak jen odhazuju masku a vrhám se do toho po hlavě,nedělám nic jiného,než se věnuju té dívce a dostane se to do takové situace,kdy já odcházím s brekem a ona uražená a naštvaná...
Proč to tak je??
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Červenec 2010, 21:02:59 »

Nedokážu pochopit tvůj příspěvěk. Třeba to rozluští nějaký Einstein a odpoví ti na to.

Dá se na to odpovědět několika způsoby, protože tvůj příspěvěk vidím z několika způsobů.
Takže pro příště piš jasně, aby tvoje krásná otázka byla zodpovězena. Je jedno, jak to bude dlouhý, ale ať jsou tam detaily.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Červenec 2010, 21:43:21 »

Proč to tak je??

Protože tím, jak "odhodíš masku" se stáváš zranitelným a to je přesně ten bod, kdy tu holku začneš ztrácet.
Holky chtěj sakra chlapa a ne holčičku. Chapeš? Silnýho, maskulinního chlapa, který je bude sexuálně uspokojovat.
Takže jestli chceš tu holku mít napořád, ukaž jí, že jsi cena. A toho docílíš jen tak, když jí nebudeš neustále obtěžovat svojí pozorností
a ona bude muset o tebe bojovat.

Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Červenec 2010, 21:46:14 »

a zase jsi potvrdit, co jsem říkal...musíš změnit svou osobnost... to za tebe neudělá někdo jinej, to musíš sám.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Červenec 2010, 22:18:26 »

Všechno to chápu,je tu však ale!!Ale jak se změnit v silnějšího a pořádnýho chlapa,kterej celou situaci má plně pod kontrolou a ví přesně co chce a dokáže si zachovat důstojnost a hrdost!
Nejspíš je to jak zde někdo řekl praxe,sebevědomí-jak se ale k těmto věcem dopracovat?Myslim si,že podstata toho všeho je ve vyrovnanosti sebe sama,vědět co od života čekat a co od života chtít.Pak taky mít svoje cíle.Neni to jen o tom balit ženský,ať už jsou jakýkoliv,jak řikám,pokud mi ta holka nic neřekne,nevyzařuje z ní jakési fluidum,tak o ní ani nepřemýšlím a pokud takovou holku najdu,pak přestávám myslet jako chlap a začínám myslet víc srdcem(chápej stává se ze mě citlivka).Proč to tak je?Proč najednou zanedbávám kamarády,nevěnuju se věcem který mě baví a všechnu pozornost věnuju jedinému (jediné).
Tohle bych chtěl změnit,chovat se dál přirozeně a bejt svobodnej,protože ty city mě příšerně svazujou...
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 22. Červenec 2010, 22:49:01 »

Sebevědomí - Když se budeš držet rad a uděláš všechno, co ta kniha po tobě chce, máš to jasný. Knihu jsem vlastnil. http://www.pknihy.cz/knihy/001257/Sebevedomi-jak-ziskat-sebejistotu-a-neztratit-cit.html
Praxí si získáš sebevědomí.
Vyrovnanost,sebevědomí, co od života chtít, cíle atd. - Tohle všechno na tebe čeká v té knize, ale musíš PRACOVAT. Já u toho dlouho nevydržel a šel jsem radši balit holky na street. Takže nevím jestli ty to zrovna zvládneš.
Budeš mít větší hrdost, až uděláš všechno, co v té knize od tebe chtěli.

Jestli znova napíšeš "Chci být jen přirozený, nic víc " apod., tak zavolej Copperfieldovi.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Červenec 2010, 22:52:44 »

Honzo, aby jsi měl v životě úspěch, musíš za sebou nechávat výsledky a překonávat překážky, protože to je způsob, jak si vybuduješ sebevědomí. a pokud máš dostatek sebevědomí, otevřou se ti nové možnosti... a jak nebýt citlivka? copak ti sakra nestačí to, co se ti stane, když se jako citlivka chováš? to se z toho nepoučíš? nedáš si příště pozor? tak to jsi šílenec!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Červenec 2010, 09:02:15 »

Je to divný a sám jsem v šoku,stalo se mi kvůli mé citlivosti už tolik "hnusnejch" věcí, že jsem byl přesvědčenej o tom. že už je neudělám.No a spadl jsem do toho znovu a znovu,přes všechny rady.Neni to o tom,že bych sám chtěl,ale šlo to uplně samo a to na tom nedokážu pochopit...
Zaznamenáno
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Červenec 2010, 11:32:09 »

Hlavně nad holkou co tě zajímá nesmíš přemejšlet ve chvíli, kdy s ní nejseš. Nepředstavuj si, jaký by to s dotyčnou bylo, kdyby si chtěl něco víc, protože to nevyhnutelně vede k tomu, že si začneš představovat, jak spolu jdete na kafe. Jak se vyvýjí konverzace, jak jí políbíš all other bullshit Řekni to mé ruce. Představou se zamiluješ do něčeho, co neexistuje a proto když se s ní potkáš dojde ke střetu tvýho imaginária a reality a ty odejdeš s brekem.
Chceš s ní jít na kafe? Ok, pozvi jí, domluv termín. Tečka. Dál to nerozebírej - tak vznikaj one-itis - vlastní zkušenost z dřívějších let Super!.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Červenec 2010, 18:26:29 »

Konečně něco konkrétního,super nápad,taky si myslím,že o tom moc přemýšlím a pak to nevyhnutelně spěje k zamilovanosti a svázanosti myšlenkama...Super,díky za nasměrování...
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Červenec 2010, 21:30:36 »

Atto > jo, to je naprosto trefne, si uvedomuju. I kdyz ty predstavy jsou tak pritazlive. A hlavne, kdyz si snazis pripravit par napadu co na schuzce vlastne delat, tak to nezbytne k takovym predstavam vede. To sem tak 3x resil - jestli je lepsi riskovat to "zamilovani do predstavy" nebo jit na schuzku bez predstavy jak navodit nejakou erotickou//romantickou situaci.
« Poslední změna: 23. Červenec 2010, 21:37:36 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Červenec 2010, 21:59:26 »

Upřímě - vyhnout se těm představám je sakra těžký, ale pokud se jim poddáš, jdeš sám proti sobě. Určitě je dobrý si před schůzkou "načrtnout" základní body, ale bez emocí a nikoliv do hloubky. Mimochodem pokud tomu necháš otevřenej konec, můžeš improvizovat podle konkrétní situace (v představách zapomeneš na to, že bude mít rýmu a poteče jí z nosu Úsměv ), nebudeš nervózní pokud něco neklapne tak, jak sis vysnil a budeš díky tomu více spontánní což dívčiny určitě ocení Super!
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 23. Červenec 2010, 23:36:53 »

No jo,ale my tu neřešíme jen jednu schůzku,jen jedno rande.Pokud s dívkou jsi nějaký čas(dejme tomu třeba po 3. rande,kde proběhne polibek),je ti příjemná a líbí se ti nejen vzhledem,ale i tím,jak se chová (prostě si nějak padnete do oka a zajiskří to),pak začneš přemýšlet,že by to bylo hrozně krásný,kdybyste to dali dohromady.Začneš myslet dopředu,řekneš si jednou dvakrát,třikrát její jméno a jsi najednou tam,kdes nechtěl bejt...Přestáváš myslet na svoje zájmy,myslíš jen na to jak bys byl nejraději s ní.Když jsi s ní tak se najednou vytratí ta vtipnost,kterou jsi měl,když ti o nic nešlo,začínáš bejt vážnej,nezajímavej...
Jak se vyhnout týhle situaci??
Zaznamenáno
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 24. Červenec 2010, 00:15:35 »

   Ok. Nezačneš přemejšlet jak by to bylo krásný, kdybyste se dali dohromady. Nezačneš myslet dopředu. Nebudeš si řikat její jméno. Na svoje zájmy myslet nepřestávám, protože vlastní nezávislost je věc, který si vysoce cením a nevzdávám se jí. Zní to hrubě a je to proti lidskosti, ale tyhle kecy musíš potlačit Mlčím. Pokud máte za sebou třetí rande a líbání tak je to supr. Vytyčíš další schůzku a tam eskaluješ. Pokud to bude klapat, tak ti jednoho dne řekne, že tě miluje. A ty odpovíš nevimkohotojerutina "Miluju...tvoje prsa" A pak si doma můžeš sednout, zamyslet se, a rozhodnout se, jak dál, jestli z toho udělat LTR. Je možný, že než se do tohodle bodu dostanete, bude to z její strany bráno jako ltr, tim líp pro tebe.
   Pokud svoje city neovládneš, zamiluješ se a řekneš jí to, ztratíš svou cenu, vrátíš kočce její klubíčko. Á pokud deš na schůzku s pocitem a framem založenym na tom, že jestli nebudeš vtipnej tak se přestane točit zeměkoule, pak není divu, že vtipnej nejsi. Stačí jedno zaškobrtnutí a ten frame se ti rozsype. Pokud vydržíš na ní mezi schůzkama nemyslet, tak na schůzku vyraž s tim, že se rádi uvidíte (a věř tomu, že se na sebe budete těšit  Mrkající )a společně si to rande pořádně užijete.

Tohle je můj názor, je to trochu bezcitný to v sobě potlačovat, souhlasim, ale v ringu s one-itis musí bejt člověk nemilosrdnej, nebo skončí s prázdnejma rukama a zlomenym srdcem. Moje zkušenost.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 24. Červenec 2010, 01:11:49 »

Myslim, že ten problém nás má víc. Buď jdeme s kůží (rozuměj s city) na trh a šeredně si natlučem, anebo je všemožnými technikami, mindsety a framy snažíme potlačit, což vede sice k "úspěchu" v dané partii, ale ve výsledku v tom vztahu city chybí a nemáme z něj radost a jde spíš dříve než později do kytek.

A musím potvrdit Attovu doměnku, že citová závislost na holce (one-ity) se utváří přemýšlením o ní - prakticky autohypnóza.
Sám jsem to na sobě pozoroval, takže první rada, jak se přehnaně nezamilovat je - mysli sakra na něco jinýho. I když je to podobný jako s tím "Nemysli na růžovýho slona."  S jazykem
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Červenec 2010, 12:48:37 »

Paráda,to je přesně to co jsem si zde chtěl přečíst.Jen mi ještě prozraďte co je to LTR mindsety a techniky který vedou k potlačení těch myšlenek.
Zaznamenáno
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 24. Červenec 2010, 13:38:30 »

Paul C. - Tak do vztahu už ty city začneš postupně uvolňovat, je ovšem důležitý dávat si pozor, než se do toho vztahu dostaneš.

HonzaR - Techniky na to žádný nemam, proto je to tak těžký  Úsměv . Ale vycházel sem z toho, že jakmile se mi myšlenky začaly stáčet špatnym směrem, ozvalo se mi v hlavě: "Bacha chlape, tady to smrdí levotou" . U poslední one-itis bylo výhodou, že dělala na dobrý úrovni kickbox, takže když nezabíralo na ní nemyslet, tak sem si představil jak mi mláti hlavou o obrubník bo tak něco  Mrkající
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 25. Červenec 2010, 01:52:48 »

Jo, u mě to taky občas zacházelo do extrémů, kdy jsem si našel něco, co se mi na ní nelíbí, a když se moje mysl měla slabší chvilku a začala na ni myslet, tak jsem se to snažil neutralizovat zveličováním těch negativními vlastností.

Obrazy v mojí hlavě pak nabývaly nebývale bizarních a extrémních podob - její přetékající špeky, zakrnělé uši, deformovaná hlava a další obludnosti   Mlčím

Ne že bych ti něco z toho doporučoval. Use at your own risk  Andílek
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
gebo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 29. Červenec 2010, 17:29:15 »

Vždyt je to krásné být zamilovaný, tak proč se tomu vyhýbat? a dělat ze sebe někoho jinýho kvůli holce, to teda ne!! Každý nejsme sebevědomý a druhý zas je, a co. Jestli holka neocení jaký jsi , tak od ní ruce pryč, jak říkam je lepší aby tě nenáviděla za to jaký jsi, než aby tě milovala za to jaký nejsi, taky jsem si řikal ,sakra musim se změnit ,abych  nějakou zaujal,ale s tim jekonec, já budu takový jaký jsem a jestli se to nějaké holce nebude líbit tak at si táhne, ale je pravda že se nedá hned poznat jestli se ji líbí jaký jsi. a mezitím se do ní třeba člověk zamiluje, a pak je z toho trapná věta "mam tě ráda jako kamaráda" jako neříkam , jako samozřejmě je dobré při balení být aspon trochu vtipný a tak něčím zajímavý,ale ne zas tak doslova
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 29. Červenec 2010, 21:18:54 »

To není o měnění sebe, to je právě o NEměnění se v zamilovaného nervózního chudáka  Provokatér
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 30. Červenec 2010, 00:15:02 »

Čítal som začiatok tohto topiku a musím sa priznať, že vobec nechápem, kde vzniká problém. Z mojich skúseností - keď som sa do dievčaťa zamiloval, príroda ma akosy sama viedla ako byť hodnotný chlap. Akosy som sám cítil čo je správne a čo nie a to oveľa silnejšie než normálne. Jediná vínimka je keď ťa žena odmieta. To potom celé sebavedomie ide do hajzlu... Ale keď nie, stačí malý úsmev a vyrastiem vedľa nej o pol metra.

Možno je to tým, že si veľmi mladý alebo ja neviem... Možno od prírody s nízkym sebavedomím. Ale ja som ho mával tiež a tento problém som nemal...Divné.

Ava raz písal, že zamilovať sa do dievčaťa na prvý pohľad znamená, že si skrátka hrozne osamelý a z vlastnej skúsenosti - je to pravda v 90% prípadov. Tak sa tohto pocitu nejak dostaň ak ťa zužuje a nebudeš mať tento problém. Do 2. najkrásnejšej ženy mojho života som sa zamiloval až po troch mesiacoch a tá bola proste perfektná. Takže ak si v poho, i tvoje vzťahy také budú.

Inak, gebo, súhlasím s tým, že nie je dobré sa priveľmi pretvarovať ale nie je ani dobré mýliť si pocit "hodnoty" s pocitom "falošnej dokonalosti", ak mi rozumieš. Treba sa neustále vyvíjať a niektoré vlastosti je dobré proste zahodiť. Napr. nesmelosť. Ak dievča má rada odvážnych, podľa mňa/!/ je dobré sa tak tváriť. Buď to vyjde a beš mať prima dievča alebo nie a niečo nové si sa naučil / a myslým si že veľmi hodnotnej spoločenskej schopnosti/. Iné by už samozrejme bolo keby chcela klaviristu. Poznám ženu, ktorá koli svojmu "úžasnému" manželovi trénuje 12 rokov šport, ktorý ani nemá rada. Nuž... Hlavne že sú šťastný aspoň keď sú spolu... Teda myslým... Rozumiete?   Podivený
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS