Kdy říci něco v tom smyslu "Miluju tě."?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 20:21:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kdy říci něco v tom smyslu "Miluju tě."?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kdy říci něco v tom smyslu "Miluju tě."?  (Přečteno 18011 krát)
mc_bain

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil WWW
« kdy: 25. Srpen 2006, 22:48:30 »

Zajímalo by mě, jestli je řikáte a kdy je řikáte? Jednoduše řečeno, kdy "objektu touhy" prostě dáte najevo svoje city? Kdy a do kdy to neříkat? Díky.
Zaznamenáno
Pxicho



Karma: 0
Místo: D"O(pen)G(ate)"TOWN
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Srpen 2006, 23:32:59 »

kdyz chces udelat radost. ale taky si tim musis bejt tim jistej, je to takovy blby rikat na prvnim rande. a mozna jeste dodatek, ze malo je nekdy vic. takze tim i trochu setrit.
Zaznamenáno

quot;I assumed full responsibility for shoelaces on my shoes."
mc_bain

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 26. Srpen 2006, 00:01:40 »

Citace: "Pxicho"
kdyz chces udelat radost. ale taky si tim musis bejt tim jistej, je to takovy blby rikat na prvnim rande. a mozna jeste dodatek, ze malo je nekdy vic. takze tim i trochu setrit.


Souhlasím se vším. Ale pokud ji to nechceš dát najevo na prvním rande, tak to znamená, že předtím už vůbec ne? Jenže, opravte mě jestli se pletu - na rande ji zveš proto, že k ní "něco" cítíš a to podle mne žena pozná. Ale je tedy blbost jí něco - svoje city (nemusí to být přímo uvedená fráze) naznačit už před tím nebo není? Je potom asi pravda, že karty jsou rozdaný předem a "partie" může mít rychlý průběh.
Pozn. Konkrétně se bavím o ženě, kterou již znám.
Zaznamenáno
Terran

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Srpen 2006, 03:03:19 »

Pokuď to řekneš, snižuješ svoji cenu. Ženský to musíš dát najevo nepřímo, aby o tom sama přemýšlela. Pokuď vyjádříš svoje city narovinu, tak "tvoje budoucí,současná holka tě bude mít na talíř-špatné". Musíš ji nechat v nejistotě,ale zároveň v bezpečí, to  je jedinný pohon přitažlivosti muže. Je to težké, ale rovnováhu zde musíš udržovat. Láska není"a žili šťastně až do smrti-pouze pohádky...,ale boj i s nepříjemnejma věcma za lepší budoucnost"!

Nikdy to nedávej na rovinu na podnose, ale takovým způsobem, že  možná ten podnost s tím nadělením sama za hodně dlouhou dobu si vybojuje, stačí nechat vodítko k tomu podnosu! Zní to divně, ale ženská (samozřejmě oba dva) musíte o jeden druhého bojovat!
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Srpen 2006, 13:23:36 »

Terran ma pravdu v tom, ze jestli ji to nereknes, tak o tom musi premyslet. Tim padem mysli na tebe a "zamilovava" si te jeste vice. Qark (nebo nekdo) to taky psal do clanku. Nedavat jim to co chteji, ale to co potrebuji.

Kdyz ji to reknes, tak ti to taky nemusi na prvnim rande verit. Ja bych s tim  pockal na neurcito  Úsměv
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
oldazmiroslavi



Karma: 0
Místo: Miroslav(prázdniny a víkendy)\Brno(školní rok přes týden)
Příspěvků: 39


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 26. Srpen 2006, 18:37:32 »

Nemusí se říkat že miluješ.. stačí se tak chovat Úsměv a je to pravda   Úsměv
Zaznamenáno

..ereht tuo si hturt ehT
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
jj
« Odpověď #6 kdy: 26. Srpen 2006, 20:41:07 »

když ji miluješ není co řešit  Smějící se S jazykem
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
mc_bain

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 27. Srpen 2006, 18:10:32 »

Díky všem za příspěvky - byla to chyba z mé strany v jednom konkrétním klíčovém případě Smutný
Ale, pokud už se to stane a člověk to někdy prostě musí říct - hlavně když je v tom až po uši, prostě to musí ventilovat. Můj problém však je, že z určitých důvodů jsem ani nechtěl a hlavně nemohu chtít její odpověď ani nyní - prostě jsem měl pouze potřebu jí to naznačit Smutný Tak co byste dělali potom vy? Možná by na to v případě odpovědi bylo vhodné založit nový příspěvek - např. "Co se dá dělat po nepodařeném vyznání ..."
P.S. Přímo tu frázi "Miluju .." jsem naštěstí nepoužil Úsměv
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Srpen 2006, 01:44:16 »

Holka nechce slyset, ze ji milujes, pokud to na tebe sama jeste nerozbalila. Rekne si, proc bys ji miloval, kdyz se skoro neznate? Usoudi pak, ze budto jsi prilis povrchni anebo zkratka jen kecas.

Musis-li se s tim v tomto pocatecnim obdobi mermomoci nekomu sverit, povez to kamosovi Úsměv.

Pokud ovsem prekrocite urcitou hranici intimity, pak ji klidne konejsi a nehraj si na skalu. Holky rady slysi a citi, ze jsou milovany.

A jeste jednu vec. Vztah k holce nema jen dve polohy - "nemiluju" a pak najednou "miluju". Vyraz sve naklonosti lze preci krasne stupnovat. Nejdrive ji muzes rict, ze si rozumite. Pak ji sdel, jak je ti sympaticka. Potom, ze s ni moc rad travis cas. Nasledne, kterak ti na ni zalezi. A ze ji MILUJES, prijde az uplne nakonec. Hmm? Úsměv
Zaznamenáno
Jan Vašek

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Srpen 2006, 15:20:57 »

Citace: "Terran"
Pokuď to řekneš, snižuješ svoji cenu. Ženský to musíš dát najevo nepřímo, aby o tom sama přemýšlela. Pokuď vyjádříš svoje city narovinu, tak "tvoje budoucí,současná holka tě bude mít na talíř-špatné". Musíš ji nechat v nejistotě,ale zároveň v bezpečí, to  je jedinný pohon přitažlivosti muže. Je to težké, ale rovnováhu zde musíš udržovat. Láska není"a žili šťastně až do smrti-pouze pohádky...,ale boj i s nepříjemnejma věcma za lepší budoucnost"!

Nikdy to nedávej na rovinu na podnose, ale takovým způsobem, že  možná ten podnost s tím nadělením sama za hodně dlouhou dobu si vybojuje, stačí nechat vodítko k tomu podnosu! Zní to divně, ale ženská (samozřejmě oba dva) musíte o jeden druhého bojovat!


"NESOUHLASÍM"... Možná se ti tohle někdy osvědčilo, ale já sem toho názoru, že žena je tvor, která miluje sladká slovíčka, nemyslím ji posílat milostné veršíky, ale pokud ženě při vhodném okamžiku, třeba při mazlení, řekneš pouze "Miluju Tě", tak mi věř, že ji tak odvážes, že je tvoje, mám to vyzkoušené a pak se pozornosti od ní dočkáš mnohem více, než jak myslíš ty.... Začal tohle dělat (ale měl bys to myslet upřímně), mám vztahy mnohem lepší, v pohodě a úplně úžasné....hold každá ženská je jiná!! Šťastný
Zaznamenáno
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 30. Srpen 2006, 09:59:46 »

Já osobně slovo Miluju Tě moc rád nemám. Připadá mi, že ho lidé užívají příliš často. Pro mě toto slovo má daleko hlubší význam. Třeba takoví Japonci si řeknou Miluju Tě klidně i jen jednou za život. A podle mě to má daleko větší význam než když si to dnes lidé píší v každé druhé sms.

PS: Lepší je ženě dokázat, že ji Milujte.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
__Lucky



Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. Srpen 2006, 17:03:47 »

Ještě jeden možný faktor: Když to řekneš dřív než ona, bude si tebou jistá a nebude se tak snažit, ap. Opatrně, musí se jí v té chvíli podlomit kolena, protože mockrát to říct nejde... Stejné je to např. s dárkama, podřizováním osobního času, placením. Dokonce existuje teorie, která říká, že ženské jsou naprogramované tak, že chlapa, který ji AUTOMATICKY za všechno zaplatí, automaticky odsunou na druhou kolej. Proč by se snažila, když ji to všechno dáváš (třeba i včetně lásky) za nic?
Zaznamenáno
galee

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Září 2006, 22:21:33 »

Miluju te je pri baleni (nebo 2., 3. rande) podle me uplna blbost, protoze kdyz ty holce hned reknes, co k ni citis, uz to pro ni neni tak zajimavy... Pro me je lepsi proste holku balit a nechat ji, at ve me cte sama... nemusis ji premlouvat, ze ji fakt milujes, ze k ni citis strasne moc - protoze nejlepsi je to dokazat a to svym chovanim... A jak tady nekdo psal, taky se neprimlouvam za psani "miluju te" v kazdy SMSce - spis je lepsi tohle a podobny veci (jsi moje laska, nevim co bych si bez tebe pocal, ...) psat jen jednou za cas, protoze jinak ti brzo dojdou napady a je to docela blby... A nebo si na to holka zvykne, a jednou to nenapises a ona se te zepta, jestli uz ju nemilujes?  Kroutící očima  Kroutící očima
Zaznamenáno
Mates



Karma: 0
Místo: Havirov
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Říjen 2006, 21:26:50 »

Smutný Dle meho nazoru je nejlepsi nerikat to vubec.Alespon dokud si opravdu nejste jisti ze stejne city opetuje i vas partner. Smutný
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Říjen 2006, 20:25:14 »

Úsměv tak tohle je opravdu vecne a prospesne forum..jedno z nejlepsich a nejjednoznacnejsich odpovedi co sem cetl.

to mi mel nekdo rici pred 10-ti lety Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Jarko



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Košice
Příspěvků: 28


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 04. Listopad 2006, 11:12:00 »

hlavne jej nehovor ze ju milujes ked to tak necitis, nevnimas. Radsej jej povedz pravdu. Ja som to pri mojom prvom vztahu urobil presne naopak (za co na seba vobec nie som hrdy, skor opak, ale uz som sa s tym vyrovnal, nema zmysel sa obvinovat cely zivot koli tomu). Ona mi vyznala lasku a ja som jej ju vyznal tiez (ale necitil som to tak), teda som jej v podstate klamal, co odo mna vobec nebolo fer. no ale co uz, bol to moj uplne prvy vztah, ktory mi ale vela dal a dotycna uz ma v mojom srdci to vysostne prve miesto, kt. jej ziadna ina nevezme Úsměv   ). Takze povedz jej len to co citis, ale nie na prvom rande:D
Potrbujes mat jasno co citis, ked si len zamilovany tak to by som neriesil ... pretoze potom ked zamilovanost vyprsi, vtedy zistis co k nej ozaj citis  Mrkající
Zaznamenáno

"Software is like sex, it's better when it's Free."
Jarko



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Košice
Příspěvků: 28


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 04. Listopad 2006, 11:17:15 »

priklanam sa tu k uz spominanemu nazoru, davaj jej to najavo svojimi skutakmi, a uz ked jej povies ze ju milujes alebo cokolvek podobne, hlavne to neopakuj casto. Pretoze to strati svoju silu.
Zaznamenáno

"Software is like sex, it's better when it's Free."
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. Září 2009, 00:36:42 »

Zdravím pánové (a slečny)

Měl jsem nedávno jednu zajímavou situaci, tak se chci s vámi podělit a zeptat se na váš názor...

Byl jsem na akci na chatě, byl jsem hodně v náladě a jedna slečna taky. Asi před 3 měsícema jsem jí chtěl sbalit, ale nějak se to nepodařílo. No neva... a teď jsme spolu seděli v autě a povídali si o tom (ona byla dosti připitá)... a došlo na to, že jsem jí řekl že jsem do ní byl tenkrát zamilovanej... a ona se mě zeptala: "a teď ?" docela mě tím zaskočila  Šťastný  jen podotknu že má přítele. Co byste jí odpověděli?
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Září 2009, 09:46:57 »

a to se vrátíš v čase a odpovíš jí podle toho, co ti poradíme?
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 15. Září 2009, 11:23:27 »

"Pořád. Ale naštěstí už jen platonicky Úsměv"
"Nj, ale já mam kluka."
"A to se mě týká jak?!"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 17. Září 2009, 08:59:49 »

a to se vrátíš v čase a odpovíš jí podle toho, co ti poradíme?

Nee, jen mě zajímal názor někoho jiného  Mrkající  odpověděl jsem jí, že chlap nikdy nepřestane milovat úplně... protože se říká, nikdy neříkej nikdy  Super!
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 17. Září 2009, 21:21:26 »

Na otazku, "kdy rict, ze miluju?" Jen ve chvilil,az to budes sam !opravdu! citit, pak toho nebudes litovat...
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 14. Říjen 2009, 16:58:16 »

"říkej miluji tě, jen když o tom nemusíš přemýšlet" - není to napsaný někde tady na fóru?? Úsměv
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 14. Říjen 2009, 17:11:17 »

jo je.  Úsměv
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS