Kdy se ozvat?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:59:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kdy se ozvat?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kdy se ozvat?  (Přečteno 8886 krát)
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« kdy: 05. Únor 2010, 12:56:51 »

Hello bukanýrstvo Šťastný ,

chtěl bych znát váš názor na to, kdy nebo spíše po jaké době se ozvat holce po rande.

Věc se má následovně:

Potkal jsem ji před 14-ti dny v autobuse. Za ty dvě hodky než vystoupila, jsme tlachali o všem možnym - škola, lyžování, hudba,...Tenhle týden jsme se po několika smskovejch kotrmelcích konečně dohodli a sešli. Z mýho pohledu to proběhlo v pohodě. Hodně mě u ní překvapilo, že jsem ji nemusel bombardovat otázkama, abych se o ní něco dozvěděl (myšleno v osobní rovině) - během tý hodiny a půl mi prakticky "vyžvanila" o sobě skoro všechno Andílek . Jasný, taky jsem mluvil, ale pravidlo mluviti stříbro, mlčeti zlato=umění naslouchat/aktivní naslouchání má na prvním rande něco do sebe  Mrkající .

Nicméně, můj osobní postoj k ní je spíš vlažnější=nezbláznil jsem se z ní - prostě neproběhla ta jiskra, která přecvakne myšlení do polohy - "Ty voe, tu chci"  Šťastný . Jinak je to fakt hezká holka a v hlavě nasr*no rozhodně nemá. Chtěl bych to s ní určitě zkusit a víc ji poznat - ta mi za to fakt stojí.

Tže jednoduše řečeno - kdy se jí ozvat, abych si tím nezavřel vrátka k případnému "nekamarádskému" vztahu  Andílek ?

Díky moc za vaše cenné rady, názory a postřehy
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Únor 2010, 17:12:11 »

Až se ti bude chtít, ale čím dříve, tím lépe.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Únor 2010, 19:56:41 »

Ano, přesně tak - až se ti bude chtít. Myslim, že ty různý hry typu "za tři dny" atd. jsou nesmyslný Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Únor 2010, 20:07:20 »

Ano, přesně tak - až se ti bude chtít. Myslim, že ty různý hry typu "za tři dny" atd. jsou nesmyslný Mrkající
Jo, to sice jo, ale jsou holky, který prostě potřebujou bejt chvíli napnutý "proč že to nevolá, když to bylo takový super" a pak jsou štěstím bez sebe, když konečně zavolá Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Únor 2010, 11:06:26 »

Jestli je to už 14 dní, tak to možná už ani nezkoušej.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Únor 2010, 12:32:34 »

Tohle už bude druhé rande? Když nevíš, tak bych volil tu variantu 3 dní. Je to takový kompromis mezi dalším dnem (moc brzo) a týdnem (moc pozdě). Samozřejmě závisí na tobě jak to cítíš
Zaznamenáno
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Únor 2010, 13:00:14 »

Dík moc za názory Mrkající . Jinak souhlas, že použít muster tří dní, se nedá brát jako univerzální (ona zrovna univerzální ani jednoduchá není Šťastný ) - zas na druhou stranu není na škodu nechat objekt trochu podusit, ale je to chození po tenkym ledě. Jinak ve čtvrtek jsme měli první rande, dneska jsem jí napsal, tže po dvou dnech. No uvidíme Kroutící očima . Dám vědět, jak se to vyvíjí. Ještě jednou moc dík
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Únor 2010, 13:43:03 »

Ty tři dny mají svůj důvod ! Má čas si to srovnat v hlavě a přemýšlet  tobě a přitom nezapomene na ty emoce, který s tebou zažívala.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Únor 2010, 13:53:34 »

Záleží na povaze holky nebo spíš s jakým způsobem si jí sbalil.
Ale v případě Mehari, tak nevidim důvod, proč nepoužít pravidlo tří dnů a výš (ale nepřesáhnout hranice 14ti dnů, jak psal comanch), předtím jsem to napsal blbě a pro jiný případy.
Např. kdyby šlo o první rande od doby, kdy byla sbalena holka na busové zastávce, tak zavolám nebo napíšu co nejdřív.
Třeba napsat hned po pěti minutách rozchodu, kdy, kde a co.  Smějící se
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Únor 2010, 14:46:47 »

Proboha lidi, neřešte kraviny. Je to uplně jedno... Až jí budeš chtít zavolat, tak jí taky zavoláš. Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Únor 2010, 14:59:50 »

Eclipse, to právě jedno vůbec neni. Protože pokud se nepletu, tak každý by dotyčné volal bnejraději hned jakmile se s ní rozloučí a to se snad shodnem, že to nedělá úplně dobrý obraz, ne? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Únor 2010, 15:06:12 »

Tak jasně, že jí nebudu volat 5 minut po odchodu.

Ale jestli ji zavoláš den později nebo 3 dny později, to už je fuk. A jiný časový rozmezí než den - týden mě nenapadá...  Mrkající

P.S.: Kamarád sbalil holku v obchoďáku a 5 minut na to jí volal... ještě mu to zvedlo attraction Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Únor 2010, 15:36:35 »

no je zkrátka důležitý zachovat se podle situace. a podle toho, aby se tvoje chování shodovalo s tím, jaký jsi... protože pokud budeš mít masku a hrát si na zaneprázdněného, že jsi ji nemohl dříve zavolat. pokud to tak totiž není, provalí se to a holky tohle podvědomě vnímají a sčítají drobné nekongruentnosti...

proto je důležitější než manipulovat lidi, transfotmovat svou osobnost.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Únor 2010, 15:48:15 »

Včera jsem viděl film "Je to i můj život" a tam borec sbalil holku v nemocnici a jen co mu dala číslo a on odešel, zavolal jí "Volám, jestli jsi mi náhodou nedala špatný číslo". I tohle schvaluju a vidím jako dobrej nápad.
« Poslední změna: 07. Únor 2010, 15:54:39 od petanx » Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Únor 2010, 17:58:31 »

Tri dny? No pokud by se mi ozval az tak pozde, tak bych mela pocit, ze z toho rande nebyl nadseny...popripade, ze mel schuzek vice atd.
Me potesi, pokud se ozve ten den - mame rande odpoledne - napise vecer, mame rande vecer - napise rano. Za prve me tim potesi, pokud jsem s nim spokojena, za druhe hned zjisti, ze uz dalsi rande nebude, pokud jsem spokojena nebyla.
Zaznamenáno
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Únor 2010, 09:30:03 »

No výborně Šťastný , co člověk to hádanka  Šťastný a názor. Nicméně postupně začínám věřit tomu, že pokud má holka zájem, tak je celkem jedno, kdy se člověk ozve (teda pokud to není nějak extrémně dlouhá doba). Zase na druhou stranu mi přijde celkem logický, co píše cassies. Tže v tom mám asi ještě větší bordel než předtim  Šťastný .
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 08. Únor 2010, 16:00:31 »

Tri dny? No pokud by se mi ozval az tak pozde, tak bych mela pocit, ze z toho rande nebyl nadseny...popripade, ze mel schuzek vice atd.
Me potesi, pokud se ozve ten den - mame rande odpoledne - napise vecer, mame rande vecer - napise rano. Za prve me tim potesi, pokud jsem s nim spokojena, za druhe hned zjisti, ze uz dalsi rande nebude, pokud jsem spokojena nebyla.

Příšerná formulace...to zní jak kdybys mluvila o nakupování a ne o randění Šťastný Ale jinak víceméně souhlas

EDIT : chybějící á Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS