Komplimenty

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 06:55:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Komplimenty
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Komplimenty  (Přečteno 11198 krát)
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« kdy: 27. Listopad 2010, 14:51:27 »

Zdravím ! Úsměv
Maličko jsem proštoural forum a zjistil že jsou tu jen semtam zmínky o komplimentech, pro přehlednost jsem se rozhodl vytvořit sbírku v jednom tématu které by začínajícím ukázala jak na to s komplimenty.
Pozn : doufám že něco podobného už někde není, pokud ano tak se omlouvám Úsměv

Potěšit dneska holku, kterou navíc neznáte, je vážně problém.
Tisíckrát omleté "sluší ti to" jí asi neřekneme ( to mužem použít třeba na kamarádku co nechcem sbalit abychom jí potěšili ), a už vůbec ne my, komunita svůdníku ! Máme přece být vyjímkou ve všem Úsměv Snad krom toho že se jí nakonec budem chtít dostat do kalhotek.
Občas na internetu narazíte na pár vtipných hlášek co by jí měli zaujmout. ( Např : Zlato, si jako aspirin, taky bych tě bral aspoň jednou za šest hodin. ) to že nezaujmou ale právě naopak poznáte její rukou na vašem obličeji, tedy v případě pokud nevypadáte jako Brad Pitt.Počítejme ale že jsme všichni normálně vypadající ( já jsem samzořejme incredible hot ) muži.Najdeme tedy rozumné způsoby jak ženu potěšit.

Prvním pravidlem je že ženu potěší prakticky každá obyčejná lichotka ( hezky voníš, máš krásné oči, kus oblečení nebo cokoliv jiného ).Ovšem za toho předpokladu že jí to nebudete říkat jednou za 5 minut.Pokud to uslyší často ztratí to pro ní význam, zatím co když jí pochválíte jen jednou za čas udělá to na ní dojem.
Další pravidlo ( u žen které již znáte ) je " bud všímavej " ! Když si všimnete že změnila barvu vlasů, nového kusu oblečení, sestřihu nebo nějakého přívěsku.Máte o bod navíc ! )
Důležité je ale všechny komplimenty myslet vážne, ženy maj totiž v hlavě něco jako radar na upřímnost.Takže to poznají. )

Hlavním bodem tohohle topicu ale jsou přímé komplimenty které žena pravděpodobně ještě nikdy od nikoho na plno neslyšela  ( určitě ne od někoho kdo jí vidí prvně ).
Jdete do clubu a vidíte HB9 jak stojí uprostřed klubu s nádhernejma kozama a prdelkou.Příjdete k ní a řeknete jí že má nádherně hluboký oči ? Už jen když to napíšu tak je to vtipné Šťastný
Milujte komplimenty ohledně postavy ! Je to tabu, a od malička jsme vychovávání tak že je duležité co je uvnitř.Ale proč by svoje prsa a zadek vystavovala na obdiv kdyby nechtěla aby si jich někdo všiml ? Budte 100% upřímní jak říká David X ! ( upřímnost, důvěra, respekt ! ) Lidi jsou nesmírně konzervativní co se týče komplimentu ohledně těla.I když právě to je ten důvod proč jí tím ohromíte a když jej správně zformulujete tak i potěšíte ! Je to proto že jste ten upřímnej chlápek co má koule jak kráva, protože se před ní postavil a pochválil jí prsa.Samozřejmě to platí jen na HBčka ! Když to řeknete NG5 tce tak si pravděpodobně bude myslet že si z ní děláte srandu, zpráží vás pohledem a odejde.

Ještě učinější než to co je vypsané nahoře ( komplimenty vypsané nahoře patří spíš do fáze až po otvíráku ) jsou následující co se dají použít i jako otvírák.

Ahoj, máš tu paruku na křivo.Počkej pomužu ti s tím -> sakra chlape tohle jsi řekl Hbčku ? Jelikož je to ale přímá narážka, tak zprvu zachovejte kamenou tvář, a pak se usmějte.Dojde jí že je to jen vtípek a získáte na zajímavosti mezi : Ahoj sluší ti to, a Můžů tě pozvat na drink ?

Budte kreativní ! A Podle tohohle schematu se dá vytvořit obrovská hora nejruznějších komplimentů Úsměv

Doufám že vám to pomuže in Game.
Goood Luck.
Váš Kandinsky Úsměv
« Poslední změna: 27. Listopad 2010, 14:55:53 od innominate » Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Listopad 2010, 17:37:45 »

Místo komplimentů je podle mě lepší použít negy a nebo tvrdou upřímnost.

Když máš frame a myslíš to vážně, možeš jí říct cokoliv "Myslím, že jsme krásní, bude nám to slušet, až spolu budeme šukat."

Kompliment na prsa, vlasy, oči atd, možná ve chvíli kdy máš attraction, ale určitě bych komplimentem neotvíral set.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Listopad 2010, 18:03:32 »

Osobně se řídím pravidlem, že nikdy holkám nechválim nic, co se mi doopravdy nelíbí... Naopak to, co se mi fakt líbí (a lidé, kteří mě znají, vědí, že věcí, které se mi líbí, moc neni... Smějící se), patřičně vždycky pochválim a ocenim... Nedávno jsem nějaký holce chválil makro objektiv u foťáku a jiný zase duhovej deštník, ale to je trochu z jinýho soudku Šťastný

Jinak ke komplimentům tu máme každej asi úplně jinej postoj, takže z tohohle věštim velkou diskuzi... Provokatér
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Listopad 2010, 21:32:05 »

Co znamená "když máš frame" ?
Zaznamenáno

Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Červenec 2011, 22:26:05 »

Framem se asi myslí jistej druh vyšší atrakce kdy si toho už můžeš víc dovolit Úsměv
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Červenec 2011, 00:58:42 »

S takovou by si byl u nás za oprzleho a nadrženyho bastarda.. jak pise joei nejlepší je negovat a negovat funguje velice spolehlivě...
Zaznamenáno

gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Říjen 2011, 20:04:00 »

A teď z opačné strany - jak reagovat na kompliment od holky? Jelikož na komplimenty od holek nejsem vůbec zvyklý, tak mě to včera nějak vyvedlo z míry  Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Říjen 2011, 20:15:53 »

podle toho, v jakém jste rozpoložení....

v dobré odlehčené náladě se dá reagovat slovy "dík, já vím". pokud je ta atmosféra spíš důvěrnější, stačí obyčejné děkuji
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS