Konec nadějí

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 11:15:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Konec nadějí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 6  Vše Tisk
Autor Téma: Konec nadějí  (Přečteno 66459 krát)
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« kdy: 10. Duben 2007, 00:16:34 »

Jen bych chtěl informovat všechny, kteří se mnou řešili téma Začarovaný kruh v komunikaci, o dalším vývoji. Zároveň všem zúčastněným děkuju za ochotu a podporu, jsem za to moc vděčný  Mrkající  Situace se ale vyvinula tak, že jsem si dal na dnešek se slečnou schůzku a šli jsme posedět na čaj. Zase se se mnou skoro nebavila, sotva se usmála a místy byla i trochu protivná, snažil jsem se s ní bavit o všem možném, ale nešlo to. Rozhodilo mě to natolik, že jsem se jí ani nezeptal na otázku, kterou jsem chtěl - co jí ten náš vztah dává, co ve mně vidí...No nic, večer jsem přes sms domluvil ještě další schůzku na zítra dopoledne, jenže pak se připojila na ICQ a napsala mi, že jede do školy dřív a nestihne se to. Asi bych nevydržel další týdenní čekání v nejistotě, tak jsem se chtě nechtě musel zeptat na tu otázku touhle nepříliš ideální cestou...Rozpoutalo to tříhodinovou debatu plnou nepochopení, shodli jsme se nakonec, že prostě každý koukáme na svět  - a konkrétně na náš vztah - jinýma očima, ona je pragmatička, já jsem emotivní romantik a dohromady to nejde. Potvrdila mi, že bych se od ní asi nikdy nedočkal větší otevřenosti, že prý si všechno radši řeší sama a nějaké to milejší slovíčko mi říct nebo napsat jí přijde zbytečné, takže taky ne... A taková představa vztahu jde naprosto mimo mě, jsme v tomhle holt jako den a noc, takže definitivně konec...
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Duben 2007, 00:23:23 »

jinak dobře se trefila daemoniack s tím, jak psala, že když to "něco" u ní vyprchá a nemá nic z přítomnosti partnera, tak už je to spíš jen obelhávání sama sebe...v takovém smyslu se ta moje taky vyjádřila, že poslední dobou čekala, jestli ještě "něco" přijde a proto ta zamlklost a nekomunikativnost...takže víc než měsíc sebe i mě mylně držela v domnění, že mě stále miluje jako dřív, ale nebylo to tak  Smutný
Zaznamenáno
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Duben 2007, 09:13:22 »

Jelikoz jsem sledoval tvuj vyvoj/zanik vztahu tak mi nezbyva nez ti poprat at brzo najdes nakou lepsi. Hlavne brzy... lepsi najdes urcite-protoze hur se k tobe snad zadna hovat nemuze. Hodne stesti!  Úsměv
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Duben 2007, 12:19:04 »

MikkiEX3: díky  Mrkající  ona je to hodná holka, ale v tomhle jsme se prostě hrozně minuli, ona se svým vztahem o jistotě a samozřejmosti, naproti tomu já se svým vztahem o prožitcích a emocích...napsala mi, že jí přijde, jak kdybych žil v pohádce, to má asi i částečně pravdu, jsem takový ten snílek a jak už jsme probírali, přijde mi to docela i na obtíž, jenže co s tím nadělám...asi mi to zase nějakou dobu bude trvat, než začnu myslet na seznamování s jinýma, u mě ty city přetrvávají...akorát asi jenom milovat nestačí  Smutný teď těch pár dnů moc pěkných nebude, to je tak vždycky, blbě spím, nemám chuť k jídlu atd...dnešní noc byla hrozná, co si budeme nalhávat...
Zaznamenáno
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Duben 2007, 13:04:29 »

Vcera to bylo 14dni takze uz me to docela pousti... pomohli mi taky hodne kamosi a kamosky - proste me vytahli mezi lidi. Akorad me mrzi jedna vec... mel jsem radost aspon z toho ze jsme se rozesli celkem v dobrym. Ale dneska mi zase napsala a nejak sme se chytli a pohadali...mel jsem na krajicku abych ji neposlal nekam-nakonec jsem se ovladl.  Podivený
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Duben 2007, 13:26:39 »

John - hodne stesti a neboj, prijde. Vim jake to je, ja se z rozchodu dostavala nekolik mesicu, nez jsem byla zase ochotna pripustit, ze nakej chlap muze byt i neco jineho nez kamarad na sex Úsměv Takze spis bych rekla, vaz si kamaradu a neuspechej to, protoze hrozi, ze s nevyresenym timhle vztahem znicis ten budouci a nekomu uskodis...
btw.take nejsem zrovna romanticka... ale Tvuj postoj mi prijde moooooc pekny Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 10. Duben 2007, 13:50:28 »

přesně tak...taky mi hodně pomáhají kámoši a kámošky, vždycky se potřebuju někomu svěřit a slyšet další názory, nechci na to být sám...proto jsem taky napsal sem a potěšilo mě, kolik lidí zareagovalo...a další vztah si začnu případně hledat, až si tím zase budu jistý, opravdu jít do něčeho nového se starými emocemi, to by nebylo ono...no v noci jsem jí v takové záplavě emocí ještě napsal smsku, že se na mých citech k ní nic nezměnilo a že jí stále miluju...to jsem možná neměl dělat, ale bylo to to jediné, co jsem chtěl udělat a navíc už nebylo co ztratit  Kroutící očima
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 10. Duben 2007, 18:03:05 »

To John:

Tak to me mrzi, ze to takhle dopadlo, ale psal jsem uz nekolikrat ... nas zivot jde dal ... a urcite potkas nekoho dalsiho to se neboj sice to ted bude hodne bolet, ale prezijes to, znam to moc dobre u sebe ...

To, ze jsi ji poslal v noci sms (ja psal dopis), ze ji milujes to je normalni ... to sem delam i ja Úsměv u konce nekterych vztahu a mel jsem ve sve podstate pravdu, kazda ktera prosla mym srdcem, tam zanechala jen to krasne a ackoli vzdy "palim mosty" a nikdy se to uz nedovim porad ... byli ... jsou ... a budou ...

Vite, to ze zena nema nic z pritomnosti partnera (objeti, doteky) a nic ji to nedava je velmi divne, sice jsem se s touto odpovedi take setkal, ale moc to nechapu.

Samozrejme je rozdil s nekym zit a vedle nekoho zit, ale tohle byla pro me vzdy dost rana. Setkal jsem se i s tim, ze mi rekla, vis je to ted pro me s tebou jiny a co se tyka fyzickeho kontaktu tak take ... no tak jo, rekl jsem si, rana ale jdu ... no a za tyden se mi vrhla kolem krku jen me potkala. Takze ja ji obejmout nemohl a nic ji to nedavalo a ona po tydnu prijde (a jeste po tech slovech) me obejme a pritiskne se ke me a vse je jako driv ... jsem v techto vecech dost slusny, takze nikdy se nejak zasadne "neodtrhnu", ale mam chut rict ...

Takze si kladu otazku, ze nektere zeny asi zijou "momentalnim stavem mysli" a co bylo pred tydnem uz neplati ? Preci se u me cit nevytrati jen tak a po tydnu se ke me zase vrati ... nebo je tu jeste nejake logicke vysvetleni ?

No, ale to sem hodne odbocil od tematu ...

Tak Johne preju hodne stesti a drz se !
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Duben 2007, 19:22:55 »

Citace: "curtis"
Takze si kladu otazku, ze nektere zeny asi zijou "momentalnim stavem mysli" a co bylo pred tydnem uz neplati ? Preci se u me cit nevytrati jen tak a po tydnu se ke me zase vrati ... nebo je tu jeste nejake logicke vysvetleni ?


Docela by me zajimalo vysvetleni nejake holky... Taky jsem to totiz pozoroval...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Duben 2007, 20:00:15 »

ona se nevytrati to, ze ted te mam rada, ted ne a ted zase jo

podle sebe muzu rict, ze bd rada mam, anebo ne, ale ne takhle na preskacku, ovsem je pravda, ze nekdy mam naladu, kdy me je spis smutno a obejmuti od kluka beru jako zasah do sve uzavrene ulity, kde v tu chvili nema co delat a jindy treba mam fakt dobrej den, stane se neco, diky cemu sem fakt stastna a pak si proste uzivam zivota mnohem vice a klidne tomu klukovi skocim kolem krku sotva ho vidim...
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Duben 2007, 21:40:42 »

Johne, neboj!! Jedna věc končí jenom proto, aby mohla začít další!! Pokud ste nebyli nalazení na stejnou vlnu tak by to stejně do budoucnosti nešlo... vem si třeba mě   Smějící se  já okolí najevo svý pocity, nebo špatnou náladu nedávám... neřikám, že to je lepší nebo horší, ale prostě to nedělám. Jedinej kdo ví jak mi doopravdy je, je jenom nej kámoš, nebo moje slečna  Úsměv Možná to dělám protože si jinak připadám zranitelnej... kdo ví

Tak hlavu vzhůru  Mrkající  všechno bude vpohodě... Andílek

Život jde dál  Tanec
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 10. Duben 2007, 21:44:41 »

to, že nemá holka občas nic z přítomnosti partnera a je radši sama, bych ještě snad i pochopil, ale pokud je to trvalejší stav, jako to bylo víceméně i u mě, je to problém...já pak chytal dojem bezradnosti a zoufalosti, co s tím mám dělat, přišel jsem si pro ní zbytečný, když mě nepotřebovala jako oporu a ani nevyžadovala nějaký fyzický kontakt...je to pak skutečně hodně zvláštní...
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Duben 2007, 21:51:14 »

Daniel: já to dělám stejně, mám 3 dobré kamarády a jednu super kamarádku, kterým svoje dojmy a pocity řeknu, ale jinak si špatnou náladu apod. nechám spíš pro sebe...v tom vidím právě taky jeden z hlavních bodů vztahu - pokud partnerce opravdu hodně věřím, svěřil bych jí naprosto cokoliv a trochu to čekám i nazpátek...ale v tomhle jsme fakt na stejné vlně nebyli, snad se někdy najde jiná...zatím se teď z toho hrabu, nejlepší je být mezi lidma nebo si aspoň s někým psát  Mrkající

jinak taková zajímavost, co u sebe pozoruju už dlouho - každý den po probuzení jsem takový jakoby střízlivý od emocí, k večeru jak kdyby mi v krvi stoupaly promile nebo co a v noci to na mě padá nejvíc... Provokatér  v noci si dokážu maximálně užít třeba film, hudbu, všechno vnímám na maximum, stejně tak ten rozchod, přes den nic ať už bych na to myslel sebevíc a v noci hned slzy v očích...má taky někdo takovýhle každodenní pravidelný nárůst promile v krvi?  Mrkající
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 11. Duben 2007, 08:51:23 »

john: jj, mam to uplne stejne s tema emocema. Rano uplne v pohode a vecer na me radeji moc nemluvte, protoze bych vas mohla prinejmensim servat Smutný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 11. Duben 2007, 16:39:13 »

To John:

Citace
má taky někdo takovýhle každodenní pravidelný nárůst promile v krvi?


Bud v klidu to je u nasi povahy normalni ... u me se vetsinou jeste prida nespavost a jediny cim se do rana utapim je, ze premyslim a premyslim ...
a ono je to uplne zbytecny a zbytecny Úsměv a stejne to delam pokazde ...
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 11. Duben 2007, 19:29:24 »

tak jsem rád, že zase nejsem sám, naprosto to samé jako curtis  Mrkající
no a jinak moje hlavní novinka - Klárka mi teď napsala zprávu, že prostě nechce ztratit kluka jako jsem já  Velmi smutný popravdě řečeno, to mi dala docela slušnou pecku, protože já to cítím samozřejmě stejně a jak jsem několikrát psal, moje city k ní jsou stejné...tak jsem teď zase pěkně zmatený, co dál...
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 11. Duben 2007, 19:36:57 »

Johne Johne, ty v tom teda litas ... Smutný abych Ti pravdu napsal, jestli to takhle pujde dal skoncis jako "svazany citovy uzlicek nekde na psychiatrii". Vim, ze ji nehces ztratit to je jasne a ze ji asi porad milujes, ale nektera rozhodnuti v zivote boli a to tak, ze je uz nikdy nevratime zpatky !

At se rozhodnes jak chces porad to budes ty, se vsim co k tobe patri takze neves hlavu, pokud to nevyjde urcite nezustanes sam !

Co ti ted zbyva ? Vse jsi vyzkousel, vse ji sdelil co jsi chtel a vysledek ? Sam ted nevis, ze ?

Tak si to nech par dnu alespon projit hlavou a koukni se taky kolem sebe. Normalne bych ji to i sdelil klidne osobne.

Jsi lidska bytost a ne skala co snese vsechno !!!
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 11. Duben 2007, 19:43:53 »

curtis: neboj, tak hrozné to není  Úsměv tohle už jsem si i zažil, takže jsem na to částečně připravený...a i když se podívám kolem sebe, tohleto samé vidím hoodně často, že holce všechno dojde až trošku zpětně a snaží se kluka získat zpátky...mně tím trošku narostl hřebínek, samozřejmě v tom dobrém slova smyslu, ne nijak přehnaně, ale teď tu situaci mám asi jenom ve svých rukou...je to dilema...nejlepší holka, co jsem poznal a kterou miluju, naproti tomu už známý a mnohokrát probíraný problém romantik versus pragmatička.... Mrkající  Otázka
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 11. Duben 2007, 19:49:42 »

To John:

No za sebou ... problem nas je ten, ze pokud budes city prohlubovat, pak ty dalsi rany bolej jeste vic. Jakykoli vztah je i o kompromisu, takze jednoducha otazka.

Jsi s ni stastny ? Naplnuje Te ten vztah tim, co jsis vzdycky pral ?

Pokud ano, vis co mas delat ...
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 11. Duben 2007, 20:02:31 »

curtis: bolej bolej, ale postupem času se mi daří to snáze překonávat než když jsem třeba neměl žádné zkušenosti...
a s tím štěstím - letošní únor byl pro mě díky ní ten nejkrásnější měsíc za dlouhou poslední dobu, na Valentýna mně obyčejnou smskou vehnala slzy do očí a to už je fakt co říct, aby mě takhle dostala...a ty poslední týdny už to bylo zase spíš samé to přemýšlení a řešení, proč to z její strany pominulo a přestala pro vztah něco dělat...je to fakt docela slušné dilema  Mrkající vím, že bych s ní dokázal být šťastný, ale musela by mi malinko vyjít vstříc, trochu se mi otevřít...pokud by tohle dokázala, tak bych neměl co řešit...a pokud ne, tak by to tu bylo za chvíli zas
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 11. Duben 2007, 20:09:24 »

To John:

Uvidis sam, treba si uvedomi, ze musi byt vice vstricna a take se alespon trochu vic snazit.

Drzim pesti !
Zaznamenáno
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 13. Duben 2007, 08:54:22 »

To john84:

Tak co? hnul se ten tvuj pribeh nekam? Sry za vyzvidani ale jsem zvedavej  Smějící se
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 13. Duben 2007, 10:59:36 »

MikkiEX3: to se neomlouvej, od toho tu fórum je  Úsměv
no já jsem jí napsal dlouhou zprávu, všechno popravdě jak to vidím, že je pro mě ta myšlenka ztráty taky hrozná, ale že prostě máme oba odlišný přístup ke vztahu a pokud nenajdeme společnou cestu, jak si vyjít vstříc, tak ten problém bude rychle zpět...no a ona že prý se mi bude snažit vyjít vstříc co nejvíc, pokud nebudu očekávat princeznu s korunkou, co bude skládat básničky  Šťastný což samozřejmě nečekám, stačí mi milující holka, co mi bude blíž než ostatní holky a to mi prý dokáže splnit, tak jsem zvědavý, v sobotu večer se uvidíme a probereme to víc
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 14. Duben 2007, 00:26:02 »

Johne, ty mi úplně připomínáš mojí momentální situaci s jednim nepatrnym rozdílem  Úsměv  já se se svojí slečnou rozešel a ona mi asi po 3 tejdnech začala řikat, že jí chybim a že by všechno nejradši vrátila zpátky Andílek Vzhledem k tomu, že sem si odzačátku řikal, že to tomu Italovi ( já je neměl rád ani předtim ) nedám zadarmo, tak z toho mam radost... Smějící se

No jednoduše řečeno dáváme pomalu zpátky dohromady vztah, kterej sme spolu měli... takže zatim to vypadá na dobrej konec  Kroutící očima

Pro něco to taky bylo dobrý  Mrkající  oba sme si uvědomili jaký sme udělali chyby, tak to možná bude lepší než předtim... Super!
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 14. Duben 2007, 16:28:04 »

Daniel: tak snad to taky dopadne nějak dobře, ono je možná občas dobré i takovéhle krutější poučení z chyb, pak to může být fakt jenom ku prospěchu  Mrkající u mě je od té doby pohoda, slečna komunikuje a dneska se snad uvidíme, i když mám teda dost odrovnané nohy po akci v T-Mobile aréně, ale to se zvládne  Smějící se
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS