Krize

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:36:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Krize
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Krize  (Přečteno 5967 krát)
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« kdy: 09. Duben 2009, 19:05:44 »

Poslední dobou, nevim co se to se mnou děje, ale už asi 14 dnů jsem žádnou neoslovil. Na začátku jsem nic neotevřel třeba jen pár dní a říkal jsem si : zítra už musim něco otevřít, a co myslíte že se stalo? Nic, nic jsem neotevřel. Další dny to samý, zase jsem si říkal že něco otevřu a zase nic, a takhle se to táhne už nějaký ty dva týdny. Nevim čim to je a dost mě to vnitřně žere. A možná je to na mě trochu znát. Asi nemam dostatečnou motivaci. Jeden den jsem unavenej,druhej se mi zas nechce,třetí jsem naštvanej kvůli škole,další den myslim jen na to že budem psát čtvrtletku z Ekonomie, pak mě nenapadne žádnej dobrej otvírák a natož jak pokračovat v konverzaci po oslovení.....ikdyž dřív jsem to celkem v pohodě vzládal.
« Poslední změna: 09. Duben 2009, 19:27:38 od Abruzzi » Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Duben 2009, 19:15:59 »

J8 sem dneska otevřel dvě konzervy...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Duben 2009, 19:25:38 »

Pochopitelně jsem to myslel s holkama, ale dobrej pokus o ftip Neutrální
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Duben 2009, 19:31:31 »

Dolehla na tebe hospodářská krize, no Úsměv

Ne, vážně - musíš si vybudovat správnej vnitřní state. A pracovat na inner game, abys byl v pohodě i když tě odmítnou. A bude to v pohodě.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mazna



Karma: 3
Místo: Praha/Jížní Čechy
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Duben 2009, 20:51:26 »

Když nemáš motivaci, tak se do toho nežeň, pickup není úděl, nemusíš to dělat za každou cenu, protože to je cool. Proste si dej pauzu na několik týdnů a zase budeš mít chuť.  Mrkající
Zaznamenáno



Nevěřím v osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Věřím však v osud, který ho ovládne, když neudělá nic.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Duben 2009, 21:20:16 »

Jdi ven oslovovat s kámošem, nebo s někým z fóra.

Já třeba nemám problém s tím, že bych neměl motivaci, ale když po půl dni nejsem už 100% upraven (příklad), tak mám prostě strach, že nevypadám dobře a dostal bych odmítnutí... Problém bude asi taky ve state, nebo sebevědomí ale nemůžu to odbourat.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 10. Duben 2009, 13:44:10 »

Já třeba nemám problém s tím, že bych neměl motivaci, ale když po půl dni nejsem už 100% upraven (příklad), tak mám prostě strach, že nevypadám dobře a dostal bych odmítnutí... Problém bude asi taky ve state, nebo sebevědomí ale nemůžu to odbourat.

To je limiting belief. Zkus se dokopat k tomu že vyjdeš ven neupraven, nenagelován, neoholen, v obyč. oblečneí a oslovuj. Uvidíš že to jde o tak, ostatně i Style doporučuje v jedné své knížce podobně tenhle limiting belief odbourat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 10. Duben 2009, 13:53:11 »

Limiting belief to je zajímavá myšlenka...(taky se mi to stává)..
řešim podobný problem akorát bych potřeboval pořádně nakopnout, abych se namotivoval (k tomu mi stačí hodně zkušený sarger, který přihodí nějaký rady a tipy k odstranění mých chyb, postřehy a názorně předvede- tím mne vlastně vyhecuje a já si pak připadám naprosto uvolněný..opak je horší, když "nejzkušenější sarger" (nemyslim sebe) ze skupiny je v koncich zasahne to i ostatní) neni to jenom o tom mit winga nebo byt ve skupině, člověk musí "jet" asi s velkym nasazením, aby byl úspěšný.




Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS