Laska dle vzhledu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 07:03:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Laska dle vzhledu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Laska dle vzhledu  (Přečteno 3409 krát)
Brax

Karma: -2
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« kdy: 27. Srpen 2009, 07:48:33 »

Jak poznam ze o me ma nejaka holka zajem napr. bude po me chtit icq kontakt??Jsem spise introvert jak si muzu natrenovat sebevedomi vystupovani a rec??Takze kdyz chci mit s holkou vztah vzhled neni dulezity a muzu taky sbalit holku svou vyrecnosti i kdyz jsem skaredy?Pokud mozno byl bych rad kdybyste mi odpovedeli na vsechny 3 otazky.Dik.
Zaznamenáno
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Srpen 2009, 08:25:41 »

Mno poznas to jednoduse...kdyz se zeptas tak ti na sebe da kontakt.
Tak ja sem taky introvert a jsem priserne ukecanej. Nejde o to natrenovat, ale spise prizpusobit svuj postoj.
A k treti otazce co myslis ze delam ja?  Smějící se Vzhledove nejsem zadny lev salonu ale ukecavani je moje velika prednost. Mrkající Takze ano, kdyz budes umet mluvit tak je vzhled podruzna zalezitost.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Srpen 2009, 09:25:04 »

Myslím si, že odpovědi na tvé otázky se skrývají v sekci e-books viz. knihy "mluvte jako mluvčí, tajná řeč těla, Alfa atd."
Vystupování a řeč si můžeš natrénovat určitě praxí a běžnou (pro tebe i místy nudnou) konverzací.. Muže to být pouze stará babka v krámě nebo sourozenec či podobně..
Důležité je a to zdůrazňuji chtít se zlepšit a být aktivní nebo-li na tom pracovat.. V knihách typu Mluvte jako mluvčí se dočteš imho více..
Pokud tě zajímá jestli holku může mít i "škaredý" (nesnášim tohle pojetí, když každej má něco pěknýho, co může holce nabídnout  Mrkající) kluk, tak odpovídám ANO!!! Vše je o tvém vnitřním přesvědčení, jak se bereš ty sám..(Miluješ se- si atraktivní/Nerespektuješ se- holka ti to jenom potvrdí) Vzhled hraje samozřejmě roli, ale to bychom se tu motali dokola jako v jiných topicích o "vzhledu".. Když nemáš vymlácený všechny zuby a nejsi celej zdrátovanej Smějící se tak tě holky neodmítnou...(btw už i takovýho by tě neodmítli, měl-li by si sebevědomé vystupování a byl-li by si se sebou spokojený.. Mrkající) A pokud jde o ten zájem z dívčiný strany, je to otázkou zkušeností, když se budeš mít rád a umět respektovat, holky to vycítí a dají ti najevo zájem (instinktivně poznáš..Mrkající)

Držim palce
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Srpen 2009, 17:09:08 »

Ano,přesně tak.Musíš být sám ze sebou smířený,potom holkám přijdeš normální.Už jsem to jednou psal,ale:
Znám jednoho kluka,co kouří,byl v pasťáku (praštil duchodkyni),je tlustý a mě připadne jak vrah  Šťastný...no a ten představ si to,chodí s opravdu hezkou holkou...



Dám ti snad jen jednu radu...V xichtu to není!




P.S.Znáš film Angelika?Ta přece taky milovala muže,který nebyl hezký.Zjizvený.A ona ho opravu milovala!A není to jen proto "je to jen film",ale muže to být i doopravdy.



Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Srpen 2009, 17:13:53 »

Citace
ukecavani je moje velika prednost

teď jsem se nad tím tak zapřemýšlel, ale co to je vlastně za termín "ukecat holku".... a jakým způsobem se to provádí a co se jí říká (to hlavně) protože tohle já absolutně neovládám.....
představuju si pod tím to, že jí říkáš: "Já jsem ten nejúžasnější, se mnou bys měla chodit" "Když se mnou nebudeš chodit uděláš velkou chybu" ale to je asi blbost..... Smějící se

vím debilní dotaz, ale mě by to zajímalo jak se ukecávaj holky  Smějící se
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Srpen 2009, 18:41:28 »

Celý balení/pickup/svádění má svůj danej průběh, jen cesty se můžou lišit (neplatí to na 100%, některý způsoby můžou mít fáze zkrácený/prodloužený ale víceméně to platí).

Step 1-oslovení
Step 2-vytvoření attraction (někomu stačí jen "krása", spíš bych to nahradil pojmem přitažlivost což je souhrn vzhledu, body language apod, ti ostatní si ji musí vytvořit tím co řeknou/udělají-tím se myslí udělat něco jinýho než ostatní-negovat ji, pár DHV rutin, vtipnost je přitažlivá, storytelling...)
Step 3-step 2 vyvolal u holky zájem o tvou osobu, pak se jede na comfort-prakticky to co dělají všichni AFC hned bez vytvoření zájmu, je to normální pokec, trochu víc se poznat atd.
Step 4-Konečná fáze svádění, sex...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS