Láska vs. Hádky, co se mnou bude? :(

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 22:38:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Láska vs. Hádky, co se mnou bude? :(
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Láska vs. Hádky, co se mnou bude? :(  (Přečteno 7115 krát)
fcBanik

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« kdy: 02. Únor 2009, 13:26:38 »

Zdravim vsechny qarkovce, mam tu jeden ale ten nejvetsi problem. Takovej ,ze nic horsiho me nemohlo potkat. Jsem s holkou 4mesice. Neco k jeji povaze, je nekdy poradne strelena, nekdy naladova a hodne tvrdohlava, ale naopak je strasne roztomila, krasna a nezna. Nikoho jsem nikdy nemiloval vic. Kdyz me rekla po mesici poprve MILUJI TE, tak jsem skakal radosti. Bylo vsechno strasne moc krasny ale zaroven bylo i dost hadek kvuli blbostem, dost jsem jich zpusobil ja sam. Pote jsem jich kolikrat i litoval. Ale jednou prisla jedna po ktery musela premyslet co dal mezi nama. Tak jsem ji asi pul hodky nechal a pak jsem ji poprsosil o to aby mi dala jeste jednu sanci ze se to spravi a ona ze popremyslis. A jeste tyz den mi rekla ze me proste miluje, od ty doby fakt nebylo poradny hadky, spelo to do cimdal krasnejsiho vztahu. Vykladali jsme si jak je nam spolu nadherne a aji jsem to na ni videl, ze je proste stastna a ze me hodne miluje. Takhle to bylo az do nedavna, ve ctvrtek vecer jsme se strasne pohadali. A zase jsem za to mohl skoro bezduvodne ja. Dalsi den byla ticha domacnost (jsme spolu na pokoji pres tyden) Ale odpoledne kdyz jela domu na vikend se prolomili ledy a bylo krasny louceni. O vikendu v pohode, jeste mi v sobotu psala sms jak me moc miluje. Ale vcera, prijela a byla nejaka jina. Tak jsem se ji zeptal co se deje a ona ze ni, ze je jen unavena a sli jsme spolu spat. jenze rano to stejny. Sice jsme dostaval pusy a tak ale furt byla jina. Tak jsem se ji zeptal znovu a uz to z ni vypadlo. Ze proste premysli o nasem konci, ze uz ji to nebavi jak se furt hadame po takovy dobe kvuli kravinam a odesla. Tak jsem sel za ni a ze si o tom musime promluvit, tak jsem se s ni bavil a rekla mi to stejny. Tak jsem ji rek proste jak je to krasny a ze ji fakt slibuju ze se to zmeni a bude to akorat krasnejsi a ze ji prosim at tomu da jeste sanci. Pak aji uronila par slzicek,ale pozdeji rekla ze tomu sanci nedava uz. Tak jsem se ji zeptal proc a ona ze kvuli tem hadkam ze proste z predchozich vztahu vi ze je neco spatne. Tak jsem se zeptal jestli uz ke mne nic neciti,a nebyla schopna rict ne, a ze proste ji nebavi se porad hadat. Tak jsem ji jeste jednou poprosil o to aby si to promyslela. A nakonec teda ze ji mam dat cas na promyslenou,ale ze ted uz mam jit. No ale i prestoto jsme se domluvili ze se ke mne stavi vecer a mrknem na film a dame vino k tomu, ale ze jeste uvidi podle toho, jak bude naucena. Uz jsme meli i krasne naplanovanyho valentyna, mam pro ni i darek, a fakt nevim co bych delal,kdyby me opustila. Smutný Jaky na to mate nazor vy prosim...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Únor 2009, 13:29:04 »

Problém není v ní, problém je v tobě. Nemáš respekt, proto se s tebou hádá a čeká až přijdeš prosit. Buď víc dominantní, veď ten vztah

fakt nevim co bych delal,kdyby me opustila.

Nejspíš to co ostatní chlapi po rozchodu...chvíli by tě to hrozně štvalo, pak by seš šel ožrat s kámošema, ráno by tě to štvalo ještě víc, pak by tě přestalo bavit nechat se tím štvát, ponořil by ses do práce nebo do koníčů a začal koukat po nové známosti
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Únor 2009, 14:27:41 »

No možná budu jen opakovat to co řekl LiWu, ale zkrátka jí příliš lezeš do pr****. Ona tě pak považuje za méně cennýho a za ubožáčka. Ukaž se jako chlap a dej na jevo že na ní nejsi tak závislí. A že ve skutečnosti je ona závislá na tobě. Zkus z těch milostních frází, lichotek a činnů trošku polevit. Dej jí větší volnost.
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Únor 2009, 16:51:56 »

Prestan se hadat kvuli kazde kokot_ne a pak budes spokojeny. Me osobne by clovek, co resi kazdou vec, taky donutil prehodnotit ten vztah. Nemyslim, ze by bylo neco spatneho na tom, ze se prijdes omluvit, kdyz vyprovokujes nesmyslnou hadku, tak jak rikaji LiWu a Comanch...podle me tim, ze se neomluvis, respekt rozhodne neziskas.
Zaznamenáno
fcBanik

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Únor 2009, 08:48:37 »

Dik za nazory, a ja se ji omluvil jen kdyz jsem vedel, ze za to muzu ja. Ja nevim, ale ja si myslim ze ke mne furt neco musi citit. To na ni vidim a citim to zni a navic pres noc se mnou sdilela loze. Kolikrat kdyz me obejme, tak citim, jak ji busi srdce. Ja si myslim ze to o necem svedci. A kdyz jsem se ji zeptal proc to teda chce po tomhle skoncit tak rekla, ze tomu da cas do patku a ze se uvidi, ze se proste boji ze kdyz tomu da dalsi sanci,ze to pak dopadne jeste hur. Co myslite ze bych mel delat? Mam nejakou sanci jeste?
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Únor 2009, 10:00:27 »

No v tvým případě bude asi velmi těžký províst tento úkon, ale jak už jsem radil výše, lehce se od ní izoluj. Ty jsi přece to ESO ve vztahu a ona musí chtít tebe. Ne ty jí. Pokud se ti to podaří takto uhrát, tak se tím i vyvaruješ hádkám z její strany. Protože hádání jí k novu získání tvé pozornosti nedopomůže.

Zároveň by mohla izolace posloužit i k tomu, že zjistíte jestli si vůbec navzájem chybíte když nejste spolu.
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Únor 2009, 14:19:49 »

Tezko soudit, ale zamyslel bych se nad tim, zda pokud vas ty hadky takhle vycerpavaji to opravdu ma smysl (a timhle trosku naznacuju, ze si myslim, ze ne). Jsou povahy, co k sobe proste nejdou, prestoze ostatni veci pasuji dobre. Hodne odvozuju ze svoji zkusenosti, rozhodne to nejde brat obecne, ale z toho co pises mi to tak pripada.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Únor 2009, 19:53:51 »

Podle mě pokud to chceš zachránit, tak odtažení se od ní moc nepomůže... Šel bych na to přes city, řekni jí proč podle tebe má ten vztah smysl, co by se stalo pokud byste se rozešli, jak tě to trhá,... Ale hlavně ji nesmíš moc uhánět, schovej si všechny ty argumenty na jeden rozhovor... A taky na ni v žádným případě netlač, pokud sama nechce tomu vztahu dát dál šanci, tak už ji nejspíš nepřesvědčíš, a nátlak by ji spíš odradil...
Holt si udělal stejnou kravinu několikrát, a pokud teď dostaneš šanci, tak se budeš muset dost radikálně změnit... Pokud bys to totiž v budoucnu udělal zas, tak si ji vážně nezasloužíš...navíc netvrdím, že teď si ji zasloužíš, ale to by byla debata na dýl a zabředat se mi do ní nechce... tahle situace by tě ale rozhodně mohla pořádně proplesknout, hádat se kvůli kravinám je blbost... mnohem zdravější přístup je naučit se některé "blbiny" (méně problematického rázu) na partnerce mít svým způsobem rád...
« Poslední změna: 03. Únor 2009, 19:58:23 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Únor 2009, 20:10:58 »

Otázka jaký má smysl se kvůli holce radikálně měnit...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Únor 2009, 22:19:08 »

Záleží na tom, co se má radikálně změnit... Přestat kvůli holce fandit ve fotbale Chelsea, protože holka považuje fotbal za barbarský sport, je pochopitelně dost velká blbost...
Ale pokud se klučina hádá kvůli kravinám, má smysl, aby nechal tenhle vztah kvůli své "hrdosti" (nebo co to vlastně je) jít do kytek? Potom by akorát prodělal možná bolestivý rozchod, vyplakával se tady na fóru třeba dalšího půl roku, potom by si nejspíš našel další holku... A pak aby ten další vztah poslal časem do kytek zase kvůli tomuhle?
Možná jsem to měl místo radikální změny nazvat zbavení se zlozvyků... Hádat se s přítelkyní kvůli kravinám je možná celkem akceptovatelný důvod, proč by se s ním mohla chtít rozejít...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
fcBanik

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Únor 2009, 10:32:47 »

Diky vsem za nazory. Ja si ale hlavne myslim, ze za to muze i skola. Je na ni velkej tlak ze skoly, jinak uz byto bylo podle me v pohode, aji to tak vypadalo ze to bude v poho. Ale cim vic se ji blizily zapoctovy pisemky posledni termin opravnej,tim to bylo horsi. Po zapoctovy pisemce jedny to vypadalo ze uz to bude zase v poho, byli jsme spolu venku,vedli jsme se za ruce, a prespalavala normalne u me a aji jsme si uzili. No a dalsi den zas jsem citil ze je vystresovana,ale porad v pohode,ale kdyz to nedala, tak proste uplne vynervovana a rekla mi,ze proste tohle je dukaz,ze to nezvlada, a ze nemuze byt rozptylovana a ze se bude radsi nudit,aby ji to donutilo ucit se a my ze budem jen kamosi. Ale pritom potom jeste v ten vecer u me prespavala,sice neutralnim zpusobem ale spala se mnou. Pusy jsou sice malo a kdyz jsou tak jsou vetsinou na tvar, ale normalne se ke me treba v posteli i prituli, a kdyz ji to pak nahodim,tak mi rekne ze ve spani nevi co dela. Chodi ke me stejne porad a kdyz jsme se loucili na vikend,tak jsme si dali aji pusu peknou na rty ve ktery jsme par sekund setrvali a objali jsme se. Ja nevim, ja si proste myslim,ze takhle se holka ke klukovi se kterym se chce rozejit nechova. Co myslite vy? Kdyz ji treba reknu,ze z ni citim, ze ke mne porad ty city chova a ze vim ze se se mnou nechce rozejit kvuli tomu, ze me nechce, tak mi nikdy neodpovi, nevyvratit to,ale ani to neodkyvne. A vypadlo z ni aji, ze by to bylo akroat horsi, ze by se musela hodne ucit,a ze bysme se casto vidali jen o vikendech. (To taky nevim proc resi to ze by bylo hrozny se vidat jen o vikendech. Tady si taky myslim, ze tohle by holka neresila s klukem s kterym se chce rozejit, ze by se malo vidali) Ze vim ze je na ni toho ted moc a ze je tvrdohlava, tudiz s ni ani nehnu,ze si to musi uvedomit ona sama, a ze si na ni pockam, ze mi za to cekani ta krasa stoji. Ukapla ji i slza. Tak jsem se tak nejak dohodli, mi slibi ze tomu da cas a ze o tom popremysli,az nebude mit tolik uceni, a ze behem toho tomu nechame volnej prubeh a uvidime,jak se to vyvrbi,ale ze v tom ASI pokracovat nechce (rekla i to ASI) Jak to vidite vy? Nevyvozuju si to vsechno z jejiho chovani barevne jen ja,abych se utesil? .....da se treba nejak zjistit jestli je do me proad zamilovana krome toho ze bych se ji na to zeptal? Da se nejak napomoct tomu aby si to pripadne uvedomila?: Dekuji vsem za cenne odpovedi.
Zaznamenáno
fcBanik

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Únor 2009, 10:36:32 »

Je treba mozny i to, ze ke mne ty city porad chova,akorat ted pod tim tlakem si proste vsugerovala ze proste nechce byt se mnou a ze se ted musi venovat skole aby to zvladla a city nejak postrcila do ustrani? Jestli jo, je mozny navrat techto citu? Jeste jednou diky
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Únor 2009, 11:54:27 »

Je treba mozny i to, ze ke mne ty city porad chova,akorat ted pod tim tlakem si proste vsugerovala ze proste nechce byt se mnou a ze se ted musi venovat skole aby to zvladla a city nejak postrcila do ustrani?

Ne, to je nesmysl
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Únor 2009, 16:05:02 »

Myšlenka dne:
Já sem asi málo alfa, ale já si myslim, že je chyba u tebe. Nevim, co čekáš, když se hádáte a jak píšeš, tak je to kvuli blbostem a můžeš za to ty. Řešení je nehádat se s ní kvůli blbostem.

A teď k té situaci. Ano, kdyby už s tebou skutečně nechtěla být, tak se takhle nechová. Tady souhlasím se zbytkem - nemáš respekt - takže ti řekne, že je konec ale na druhou stranu se chová podle toho jak jí to momentálně vyhovuje. Ona teď vede takovou zákopovou válku, kdy tobě zbývá poslední zákop a ona má celé bojiště. Takže mě napadá metoda blitzkrieg Úsměv Prostě jí převálcovat něčím, jakože když konec, tak konec.  A nebo metoda ustoupit co to jde a opevnit se Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
fcBanik

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Únor 2009, 16:49:05 »

to Avarang3r> Dik, ja vim ze, to je moje chyba taky jsem ji slibil ze se napravim a ze to bude zase vsecko ok, a ono to postupne vypadalo ze to bude uz dobry,ale rikam,prijde mi, ze to skola ji dorazila a ted se proste chova jednou jako ze jo a pak zas jako ze ne. Proste treba ode me odchazi a rekne ze jde k sobe napokoj a ze se uvidime az zitra. Rikam tak jo. A pak najednou: no vlastne ne, musim se jit sem jeste osprchovat, mam tady rucnik (pritom by si ho jednodusse mohla vzit) tak pak teda prijde do sprchy,nakonec spolu jeste povecerime, pak z toho vznikne jeste to ze se podiame na film a nakonec prespi u me a jeste si uzijem. No nevim no a takhle to dela skoro porad. Vzdycky odejde a po chvilce je zpatky. A asi je to jak rikas ty s tim bojistem. Jenze ta hitlerova taktika se mi moc nezamlouva. Spis bych chtel co nejrychleji ustoupit, opevnit se a zaroven to vyhrat a ziskat celozivotni mir plny lasky:-) nemuzes byt prosim konkretnejsi jak toho docilit treba?;-)
Zaznamenáno
fcBanik

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Únor 2009, 16:56:31 »

Treba tak, ze se k ni zacnu chovat neutralne,jako ke kamaradce. Vic chodit ven s plno lidma, a kdyz bude treba chtit spat u me,tak ji rict, ze momentalne bude lepsi,kdyz bude spat u sebe?? ....A souloz odmitat se mi nechce. :-D A predem diky za radu
Zaznamenáno
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 08. Únor 2009, 19:48:53 »

Mě taky přídeš, že seš moc beta ... tímhle stylem si myslim, že o ní brzo přijdeš.... určitě dělej další spoustu věcí, než být jen s ní.... třeba si začne postupně uvědomovat o co přichází
Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 09. Únor 2009, 21:59:20 »

                Tak jsem ji jeste jednou poprosil o to aby si to promyslela. A nakonec teda ze ji mam dat cas na promyslenou,ale ze ted uz mam jit.

Nikdy neopakuj stejnou chybu. Ona je teď ta, kdo má všechny esa v ruce. Pro tvé dobro by to měla ukončit, protože pokud to neudělá (a ty se nezměníš, to mi věř) bude se to opakovat stále dokola, ty pokaždé přilezeš jako zbitý čokl a ona získá neuvěřitelné sebevědomí z kontroly nad tebou.

Hádáte se kvůli tvé žárlivosti? Já to tak dělám, zbytečně, často mě to mrzí, ale dělám. Jsem neuvěřitelně žárlivé prase a svádím to na svůj temperament, po matce mi v žilách koluje trocha italské krve. Tím chci říct, že (pokud se opravdu hádáte kvůli žárlivosti) se z toho dá vždycky vybruslit stylem: "Promiň, ale chtěl jsem aby sis zatančila se mnou a ne s mým kámošem, byla to má oblíbená písnička." Nebo nějak podobně - promiň, ale po 5 hodinách projektování mě zrovna nic lepšího nenapadá Úsměv.

Když už se stane něco podobného a ocitneš se v situaci, ve které jsi teď, nikdy za ní nelez. Na její výčitky odpověz s mírným úsměvem: "Fajn." Dej ji pusu na tvář a odejdi...ale ne uraženě nebo dokonce naštvaně...jen dej najevo, že její názor akceptuješ, ale jsi muž a nehodláš prosit. Samozřejmě na omluvě, pokud něco provedeš, není nic špatného a naopak tím posílíš svou pozici...klidně uznej chybu, ale omluvu neopakuj více než 2x.

Nejlepší lék na tyhle problémy je vzít mobil, zavolat kámošům a vyrazit někam na kulečník a pivko, nejlépe bez bab Úsměv Pokud se to protáhne napiš ji SMS: Dobrou noc. ale žádné sentimentální projevy pod vlivem alkoholu, to by si padl ještě níž. Aplikuj holomráz - odpovídej ji na zprávy se zájmem, ale jako chlap. Mně se taky vyplácí, když odepisuji jen na to na co se ptá. Např. Kde jsi?  -  Jen jsme si zašli s klukama na kulečník, dlouho jsem jim to sliboval., ale žádné: Co děláš? Jak se máš? Už ses rozhodla? Žádné otázky.

Alespoň něco z toho by mělo zajistit, že o tom začne DOOPRAVDY uvažovat, že si uvědomí MILUJU HO, CHYBÍ MI. Většinou to končí tak, že napíše ona - vyznání lásky na několik stran.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS