Láska z rozumu?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:30:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Láska z rozumu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Láska z rozumu?  (Přečteno 18363 krát)
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« kdy: 15. Duben 2011, 15:26:35 »

Situace se má tak - byl jsem teď dvakrát na rande s jednou holčinou. Dalo by se říct, že je všechno v pohodě, máme spoustu společných věcí a zájmů, je vidět její zájem. Ale problém je ve mně. Připadne mně, jakoby mi to bylo prostě jedno. I kdyby se už neozvala, asi by mi to skoro nevadilo. Jako bych v sobě nedokázal probudit žádnej cit. Jenže na druhou stranu ji zase jenom tak nechat nechci, přece jenom toho máme hodně společnýho. Co si o tom myslíte vy? Čekám na pocit, kterej vlastně ani neexistuje? Nebo se k ní teprve časem probudí? Dost často si připadam totálně ztracenej, sám v sobě  Kroutící očima
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Duben 2011, 18:30:46 »

Nevím, jak ostatní, ale já osobně se bez toho "pocitu" prostě neobejdu...je možné, že se v tobě časem probudí, ale možná taky ne  Mrkající Docela mě zajímá s čím přijdou ostatní..
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Duben 2011, 14:16:00 »

Je rozdíl jestli tě nepřitahuje nebo jestli nemáš ten pocit "do konce života a ještě dál" Úsměv Pokud tě nepřitahuje, tak to IMO nemá cenu. Ale ten hlubší pocit se třeba dostaví časem, jak jí budeš víc poznávat. A jak začneš milovat takový různý drobnosti co dělá, různý grimasy a tak Úsměv

Ve výsledku není o co přijít, můžeš jen získat. 
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Duben 2011, 14:28:31 »

taky jsem do své současné přítelkyně ze začátku nebyl udělanej, chtěl jsem ji jen na sex a přitahovala mě tak napůl:-)
Zkus to ještě párkrát a pokud se to nezmění, zkus hledat jinde.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Duben 2011, 16:47:44 »

joei: on jí právě nechce na sex, což je problém...
Zaznamenáno

Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Duben 2011, 17:56:32 »

Najskor sa jej pozri pod sukňu a potom rieš čo k nej cítiš S jazykem
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Duben 2011, 19:36:36 »

No takže doposud proběhly 3 schůzky, na poslední taková kratší kousačka. A je teda pravda, že už tak nějak začínám něco pociťovat. Respektive když jsem s ní, tak je to super, doteky mají strašnou moc  Úsměv ale hned druhej den su schopnej o tom zase přemýšlet, jestli to má smysl. Každopádně k šípku to nepošlu, teď už ne. Můj problém totiž je v tom, že často řeším věci, který třeba ještě ani nenastaly a taky vždycky o každé uvažuju jako o té do konce života. Ale to je totální blbost, tohle se bez zkoušky zjistit nedá, maximálně jenom zhruba polemizovat. Naopak se to musí zkusit a teprve potom nějak uvažovat, ne naopak. A když to prostě nebude ono, tak se rozejdem. Určitě to není příjemná záležitost, ale je to úplně normální. Jinak to ani v životě nejde. Nehledě na to, že jakákoliv zkušenost se počítá. Takže tak, kdyžtak budu pokračovat v infu, jak se to vyvíjí
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Duben 2011, 06:19:49 »

Správné rozhodnutí. Jak někdo psal - nemáš co ztratit. S těma dotekama a líbáním to je zákeřné, protože to opravdu udělá hodně, ale podle mě to z líbání bude vždycky jen falešný pocit momentálního "štěstí" nebo "radosti", že jste se líbali. Sám říkáš, že druhý den to je zas všechno pryč. Zkusil bych to ještě párkrát. Pokud tě však ten pocit nebude držet dýl, tak to opravdu nemá smysl. Na druhou stranu tě to může ovládnout a ten pocit přijde - k tomu ji potřebuješ víc poznat. Podnikejte trošku víc věcí (nevím, co všechno děláte, když jste spolu venku - na schůzce). Projeďte se i na kole apod. ...aby ses do ni mohl zamilovat, musíš ji víc poznat a víc ji poznáš v různých situacích Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Červen 2011, 21:41:29 »

Tak aktualizace situace. Šel jsem do toho, nějak se ten celkovej pocit z toho zlepšil, ale teď mam chuť to poslat k šípku. Ona se absolutně k ničemu nemá. Ještě ani jednou nenavrhla sama od sebe schůzku, sama od sebe mi napsala tak max. třikrát. Já se jí snažím všemožně dotýkat, skoro furt, a když jí napíšu večer, že se mi to líbilo, tak odepíše že se jí to taky moc líbilo, ale ona mně tak max párkrát přejede rukou po ruce, nebo když se teda asi nějak překoná, tak třeba po zádech. Ale to je od ní tak všechno. Kousačky minimálně a krátký. Já už na to fakt nemam. Po dnešku ode mě sms ani nic jinýho nedostane. Buď napíše ona, nebo nenapíše nikdo. Prostě to posílám k vodě a je pouze na ní, jestli to zachrání nebo akceptuje. Pro mě je to prostě ztráta času.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Červen 2011, 22:55:08 »

... a energie. Mrkající
Když si představím, jak bys mohl být šťastnej s jinou, tak bych ji dal šanci, ale pomalu se začal ohlížet i jinde, aktualizuj si svůj SC, bav se s kamarády, dělej koníčky, na které jsi neměl čas, věnuj se tomu, co máš rád, změň míru závislosti a lásky k ní. Mrkající
Poradil sis vlastně sám, aplikuj ten lehčí holomráz, připrav se ale na to, že jak zjistí, že se něco změnilo na tvém chování vůči ní, bude se dožadovat vysvětlení a důvodů proč to tak je.
Měl bys vědět, co v celkovém výsledku chceš.
Pak už záleží na tobě, zda si o tom promluvíte a budeš to chtít řešit za účelem, aby jste spolu zůstali, nebo jen chceš, aby se zamyslela a začla se chovat jinak. A když nezačne, tak jí to nehodláš vysvětlovat a učit.

Zeptám se takhle: Už jste spolu spali??

Z tvého popisu si myslím, že ne, protože není "zlomená", ona do vašeho vztahu nevkládá tolik energie, co ty, tak se tvá investice nevrací a proto si z toho vztahu zklamanej, smutnej...
Asi byla v minulosti nějak zklamaná a možná nemá se vztahy tolik zkušeností. Takže pokud nemáš dost trpělivosti a nebaví tě cvičit psa, tak bych se na ni vykašlal.

Rada i pro ostatní: Některé lidi si musíte vycvičit, podvědomě se chovají jako zvířata, zkouší, testují, co si necháte líbit, jako např. pes s čůráním...

Nenech se sebou zacházet jako s hovnem, věnuj se sám sobě, radši si zajdi na kafe, než třeba na ni čekat, když se zpozdí, chybí ti projevy dominance, musíš věřit tomu a chovat se podle toho, že ona není jediná, která ti může nabídnout, to, co potřebuješ!

Ukaž ji, že JSI CHLAP, ukaž jí respekt, BEZ RESPEKTU NEMÁŠ ŠANCI!

GL

 
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 11. Červen 2011, 09:24:00 »

Nespali a podle toho jak se to vyvíjí, tak bysme spolu spali tak odhadem nejdřív za 12 let  Smějící se Já totiž nemůžu nijak zjistit, jaký měla vztahy, popř. jestli už vůbec s někým spala (i to je možnej důvod její menší aktivity, kdy si ode mě nechá jakž takž dost líbit, ale sama má asi strach něco podniknout). Asi se očkem poohlídnu jinde a když bude chtít vysvětlení, tak jí prostě narovinu řeknu, že mně přijde děsně neakční a že se pořád nic neděje a mě už to unavuje. A buď ať se zkusí změnit, nebo zdarec. No uvidíme, zase napíšu
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Červen 2011, 10:34:53 »

Ahoj, jsme podobneho veku a i mozna situace. S moji nynejsi pritelkyni trvalo seznamovani take celkem dlouho a chvilemi jsem nevedel, kam to smeruje, co ona citi atd...Chci jen rict, ze pokud tam neni zatim aktivita z jeji strany (po treti schuzce), tak se vubec nic nedeje. Dulezite je, ze se chce s Tebou vidat, schuzky neodmita a reaguje v sms na to, ze to bylo hezke. jsi kluk, musis chytit hacet, zakousnout se a tu holku (u)lovit. Potom, az bude ruka v rukave, muzes trochu povolit. ted ji musis ukazat, ze mas o ni zajem. Mne osobne se jiz nekolikrat ukazalo, ze pokud holka neni hned hrr, tak ji na tom druhem zalezi a nechce take nic uspechat a radeji si trochu ze zacatku drzi odstup..trochu zkus se vzit do jejich pocitu, treba se predtim zklamala, naletela atd...Takze klid, ona Ti sama ukaze, kam dal. Planuj dalsi rande, at vidi, kdo je ten, kdo rozhoduje. Drzim palce.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Červen 2011, 11:08:39 »

GR77A: Patience, my young padawan.

Po třech zchůzkách nemůžeš usuzovat. Resp. můžeš, ale myslim, že je to uspěchaný. Přijde mi, že ty pickuperský pravidla, že do třetího rande musí s holkou být FC je naprosto mimo, resp. je cílený víc na party girls. Já ve svém okolí mám spoustu holek, keteré klukovi po třetím rande nedají ani náhodou. Jestli, tak třeba po měsíci nebo dvou, co jsou spolu. A skoro si myslím, že to nemá ani nic společného s tím, že ještě nepotkali toho správného pickupera. A ano i okřídlené, kdyby k nim přišel Brad Pitt, tak stejně myslim, že ne Šťastný

Musim podotknout, že já jsem čekal na FC půl roku, což byl trochu extrém, ale na druhou stranu, teď je to naprosto v pohodě a nemůžu si stěžovat. Resp. můžu, ale člověk musí být trochu objektivní. Řekl bych to asi tak, že sice nemáš bejt blbeček a ťunťa, co bude čekat poslušně, až se slečna rozhodne, ale měěl bys respektovat, že na každá holka chce po 3 schůzkách brát váš vztah jako děsně vážný.

Teď sem zkontroloval časy příspěvků - rozdíl mezi nima je 3/4 měsíce. Takže k tomu mám několik věcí:
1) vídáte se poměrně málo často - 1x za týden - působí to na mě tak, že první rande bylo takové oťukávací, druhé bylo první, kdy si byla jistá, že "jste spolu" a teď to poslední bylo první, kdy měla šanci cítit, že mezi vámi vzniká něco víc.
2) nejste spolu nijak dlouho - při téhle frekvenci bych tomu dal klidně dvojnásobek schůzek

Ideálně bych řekl, že byste se mohli vídat jednou v týdnu a pak o víkendu, aby měla víc šancí se s tebou sbližovat. Mezi mnou a mojí slečnou to bylo taky takové vlažnější do doby než byla poprvé u nás doma. Pak bych řek, že se to hodně posunulo. A asi to mělo co dělat s důvěrou a tím, že mi může věřit, že to beru vážně.

P.S.: Jestli tě ale začíná nudit a unavovat po TŘECH schůzkách, tak hodně štěstí s tolerancí a pochopením ve vztahu Úsměv
« Poslední změna: 11. Červen 2011, 11:13:23 od Av4 » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 11. Červen 2011, 12:20:31 »

Nevím, asi čtu něco jinýho.

Úplně počáteční příspěvek 15. dubna, píše o tom: jako bych v sobě nedokázal probudit žádnej cit, atd, Nebo se k ní teprve časem probudí?

dne 28. Dubna píše, že proběhly tři schůzky a že k ní pomalu něco začíná cítit a že to k vodě úplně pustit nehodlá, ale je z toho v rozpacích, protože neví, jestli to má smysl.

Pak píše 10.června, to je asi 6 týdnů a tam už o počtu schůzek nic nepadlo?! Píše: Šel jsem do toho, nějak se ten celkovej pocit z toho zlepšil, ale teď mám chuť to poslat k šípku z důvodu její neaktivity.


Během 6 týdnů mohl mít dle Avovy teorie dalších 6 schůzek a to si myslím je taková průměrná doba, než dojde k FC. Proto jsem se ptal, jestli k němu už došlo a dále na jiné projevy citů z její strany.

A po měsíci by snad snad ta holka měla vědět, jestli se jí ten muž líbí a je mu jeho příjemnost(i fyzická) příjemná a "chce ho". Pokud jo, tak by se podle toho měla taky chovat a dávat mu to taky najevo(což GR77A řeší). A taky se během toho měsíce se dá poznat, jestli důvěra k němu a vyjádření, co ona citi, má rostoucí tendenci, nebo ne. Mrkající

Takže Av4, Sammys, asi reaguješ na úplně původní nebo první příspěvek GR77A Mrkající
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 11. Červen 2011, 13:46:26 »

Přesně jak píše Aleš, reagujete na začátek tohoto příběhu  Úsměv

Od té doby proběhlo už celkem dost schůzek, jsou to už dá se říct 2 měsíce od prvního rande. A právě proto to tak řeším, že ani po takové době se jaksi nic neděje, ikdyž se jakž takž snažím. A proto to teď nechám na ní, buď něco podnikne sama, nebo to nechám být. Já za ní prostě už bojovat nebudu, to radši budu hledat jinde  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 11. Červen 2011, 18:39:33 »

Zeptám se takto: Už jsi jí dal najevo, že ti to vadí?? Promluvili jste si o tom, nebo naznačil jsi jí to? Je akční a kreativní?
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 12. Červen 2011, 11:57:29 »

Zatím jsem to s ní ještě neprobíral, takže určitě se s tím ještě dá něco dělat a řešit to. Uvidíme kdy a jak se ozve a poté bych to s ní zkusil nějak prodebatovat. Každopádně mně kamoš řikal, že má asi prostě zatím tak trochu strach něco víc podniknout a naopak já mám využít toho, že si toho nechá dost líbit a prostě zkusit zajít tak daleko jak to půjde, dokud mě prostě dvakrát nezastaví  Úsměv Nemám co ztratit, takže až se zase příště sejdem, zkusim co vydrží  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 12. Červen 2011, 12:05:43 »

S názorem Tvého kamaráda dost souhlasím. A dle mého názoru je blbost se jí ptát. Konej a neptej se. Ukaz ji sve city a uvidis, zda je bude opštovat, či ne, popř. jakou měrou. Ale opravdu se neptat...tim bys to zabil...
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 18. Červen 2011, 08:48:44 »

Takže naposledy jsme se viděli před týdnem v pátek, od té doby jsem se nijak neozval, ona taky ne. Přece není možný, když k někomu něco cítím, aby mě to nedonutilo se mu ozvat, pokud se sám delší dobu neozve? Ještě počkám tak týden a asi jí napíšu rozlučkovou sms, nevím...
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 18. Červen 2011, 10:38:01 »

Znam presne tuhle situaci...Jak probihala posledni schuzka? Nenapovedela ta schuzka neco? Rozepis se, at Ti muzem poradit..Jinak chlap lovi a pokud Ti dovoluje vic a vic, tak je to fajn..Urco se to v ni mele a Ty ji musi dovest na spravnou stranu, pokud mas o ni zajem...Chlap lovi, ale zena urcuje kdy a jakym zpusobem. Mlceni je nanic, konej, pozvi nekam, prichystej fajn zazitek a uvidis..Ale cekat na jeji sms je k nicemu...
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18. Červen 2011, 12:57:43 »

Teď bys měl prostě hledat jinde. A až příjde tvá "přítelkyně" na to, že udělalo chybu, tak ty už budeš vědět, jestli ta tvoje, je pořád taková květinka, jako na začátku:-D.
Tvůj kamarád a já ti každý radíme dvě různé cesty. Zatímco kamarád ti radí, aby sis vzal, co chceš bez jejích signálů, já ti radím poohlídnout se jinde.
Každý je strůjcem svého štěstí a jsem rád, že s ní neztrácíš čas...

Sammys: Pokud vím, on ji už své city projevil a nesetkalo se to s očekávanou odezvou. A co se týká lovení, tak oni už spolu chodí(tozn. je ulovená), takže tvé odpověďi jsou  irelevantní.

GR77A: Je to, jak říkáš, narovinu, ona tě asi ráda nemá, nebo o tom není sama přesvědčená(zjistil bys po vašem rozhovoru), značí to to, že ji není divná změna tvého chování, takže asi to byl jen úlet.
A nebo ještě připadá v úvahu, že ta holka je absolutně bez sebeúcty a nechává se ve všem vést.(to taky není dobrý, sice by tomu pomohla metoda "vzít si, co chceš, než tě 2x zastaví, ale vem si, že ona by taková byla pořád!-s takovou bys chtěl být?!)

Tím že si zaktualizuješ SC nic nezkazíš a třeba se vysvětlení od ní dočkáš dřív, než se naděješ(většinou jiný muž) Mrkající

Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 18. Červen 2011, 13:12:39 »

Aleš: Jak spolu muzou chodit???
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 18. Červen 2011, 14:33:43 »

Přečti si celý topic... nebo třeba už jen název Mrkající
Všichni snad pochopili, že GR77A nejde jen o sex s dotyčnou.

Viz třeba:

... on jí právě nechce na sex, což je problém...

Každopádně k šípku to nepošlu, teď už ne.

A když to prostě nebude ono, tak se rozejdem.

Šel jsem do toho, nějak se ten celkovej pocit z toho zlepšil...

jsou to už dá se říct 2 měsíce od prvního rande. A právě proto to tak řeším, že ani po takové době se jaksi nic neděje, ikdyž se jakž takž snažím

...tak hodně štěstí s tolerancí a pochopením ve vztahu

Od té doby proběhlo už celkem dost schůzek, jsou to už dá se říct 2 měsíce od prvního rande...
Přece není možný, když k někomu něco cítím, aby mě to nedonutilo se mu ozvat, pokud se sám delší dobu neozve?


Neříkám, že je to typický příklad vztahu, ale vztah ať, už jakýkoliv, je když jednomu na druhém alespoň minimálně záleží, mají k sobě nějakou důvěru, chovají city, atd. Míra se samozřejmě dá dále ovlivnit v průběhu vztahu. To, že přijímala pozvání schůzky, rande a několikrát se líbali, dotýkala se ho, znamená, že jí úplně lhostejný nebyl. Mrkající

Ale jinak tradiční příklad neopětovaných citů GR77A. Kroutící očima

Zdá se mi, že pořád reaguješ na situaci dle prvních příspěvků GR77A.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 19. Červen 2011, 19:40:24 »

Už to považuju prostě za mrtvý  Smutný Jenom mi v tom moc nesedí, jak po předposlední schůzce psala že se jí to taky moc líbilo. Je pravda, že na poslední byla celkem dost pasivní (ale to byla spíš +- dycky), ikdyž líbačka byla. Asi si to prostě začala postupně rozmýšlet. Teď už od ní zprávu nečekám, po 10 dnech už by to stejně nebylo normální. Potom jí ale stejně napíšu esi si nechce promluvit, ale spíš jenom o tom, že je prostě konec, tak abysme měli oba jasno. Njn, tak to chodí...
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 19. Červen 2011, 22:17:35 »

jžš, spýtaj sa, čo jí jebe!  Šťastný
Já bych to docela rád věděl.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS